Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jois21 (22 Οκτ. 2004 , 01:57)

 

Mporei na milouse ap to megafwno....

 

Ημαρτον! :p
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και γω...

Το κινητο παιζει ολα τα παιχνιδια του νγκαγκε(εκτος απο τα ηδη ''προβληματικα'' στο 6600);

Ακομα ποση ραμ εχει ελευθερη με ολα τα προγραμματα κλειστα(δειτε με το Appman);

Τελικα υπαρχει τροπος να αποθηκευονται τα εισερχομενα μηνυματα και αρχεια στην καρτα;

Παρακαλω απαντηστε ,ειναι σημαντκο να ξερω... :)

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akoro (23 Οκτ. 2004 , 11:50)

 

Τελικά υπάρχει κάπου αυτό το τηλέφωνο. Όπου και να ρώτησα δεν το είχανε. :(

 

απο τις επομενες βδομαδες θα φερουν(πλαισιο,νοκια απο οτι ξερω) νεα κομματια

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akoro (23 Οκτ. 2004 , 11:50)

 

Τελικά υπάρχει κάπου αυτό το τηλέφωνο. Όπου και να ρώτησα δεν το είχανε. :(

 

 

Εγω παραξενευτικα γιατι οπου και να πηγα το ειχανε :wacko: :D

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μέχρι και τη Πέμπτη δεν υπήρχε σε κανένα nokia shop, ούτε στα κεντρικά στη Συγγρού, όλοι μου λέγανε πως έπρεπε να τους είχαν φέρει αλλά δε τους φέρανε

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ela re paidia opoios PRAGMATIKA thelei vriskei esto mias evdomadas ,apla oloi ta theloune tsampa me epidotisei kai doseis kartes ktl ,opoios diathetei 350euro ntoykoy gia metaheirismeno kai avrio vriskei ..ANETAAAAAAAAAAA
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος john74 (24 Οκτ. 2004 , 03:13)

 

ela re paidia opoios PRAGMATIKA thelei vriskei esto mias evdomadas ,apla oloi ta theloune tsampa me epidotisei kai doseis kartes ktl ,opoios diathetei 350euro ntoykoy gia metaheirismeno kai avrio vriskei ..ANETAAAAAAAAAAA

 

 

Όποιος θέλει να το βρει ακόμα και να χτυπιέται αν δεν υπάρχει δε πρόκειται να το βρει. Από τη προηγούμενη Πέμπτη μέχρι και τη Πέμπτη που μας πέρασε επικοινώνησα με 13 nokia shops αρκετές φορές και πέρασα από μερικά τη Πέμπτη και δεν υπήρχε πουθενά, όλοι μου έλεγαν διαρκώς αύριο και αύριο και τη Τετάρτη μου είπαν ότι δε ξέρουν πια πότε μπορεί να παραλάβουν αφού έπρεπε ήδη να έχουν. Τώρα αν μιλάς για μεταχειρισμένο δεν αφορά τη πλειοψηφία, το κινητό μου θέλω να είναι καινούργιο και αν μιλάς για Γερμανό με 30€ ακριβότερο, ευχαριστώ δε θα πάρω και δε μπήκα καν στο κόπο να ρωτήσω αν το έχουν εκεί.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

sorry που θα σε στεναχωρισω pan82 αλλα εγω το αγορασα προχτες.... :-)))))))))))))))))))))))) χεχε απο καταστημα cosmote.επισεις πρωτου παω να το παρω απο εκει τη προηγουμενη μερα ειχα παει στο γερμανο της περιοχης μου και μου το βγαλαν απο το κουτι να το δω και αν δεν κανω λαθος ειχαν αρκετα 6260
Link to comment
Share on other sites

Προς αυτους που χουν ηδη το τηλεφωνο:

Να ρωτησω και γω...

Το κινητο παιζει ολα τα παιχνιδια του νγκαγκε(εκτος απο τα ηδη ''προβληματικα'' στο 6600);

Ακομα ποση ραμ εχει ελευθερη με ολα τα προγραμματα κλειστα(δειτε με το Appman);

Τελικα υπαρχει τροπος να αποθηκευονται τα εισερχομενα μηνυματα και αρχεια στην καρτα;

Παρακαλω απαντηστε ,ειναι σημαντκο να ξερω... :)

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

μήπως τελικά έχουν πρόβλημα οι συσκευές (όπως αναφέραν πιό πάνω με τις οθόνες, το ηχείο κλπ) και το σταματίσαν προσωρινά;Αν δείτε στο site του πλαισίου το έχουν αφαιρέσει!!! κάτι γίνεται πάντως. προρεί να είναι ακόμη νωρίς. Στο fleamarket γιατί το δίνουν 4 άτομα;
O Θείος ΠΟΥ είναι πάντα εδώ!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xds (24 Οκτ. 2004 , 03:48)

 

sorry που θα σε στεναχωρισω pan82 αλλα εγω το αγορασα προχτες.... :-)))))))))))))))))))))))) χεχε απο καταστημα cosmote.επισεις πρωτου παω να το παρω απο εκει τη προηγουμενη μερα ειχα παει στο γερμανο της περιοχης μου και μου το βγαλαν απο το κουτι να το δω και αν δεν κανω λαθος ειχαν αρκετα 6260

 

 

Noμίζω μίλησα για nokia shops και πλαίσιο. Ο Γερμανός με τέτοια τιμή που το χεί μου είναι αδιάφορος πόσο μάλλον τα καταστήματα cosmote που το έχουν στα 429€ :wacko: :blink: !!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jois21 (24 Οκτ. 2004 , 04:08)

 

Προς αυτους που χουν ηδη το τηλεφωνο:

Να ρωτησω και γω...

Το κινητο παιζει ολα τα παιχνιδια του νγκαγκε(εκτος απο τα ηδη ''προβληματικα'' στο 6600);

Ακομα ποση ραμ εχει ελευθερη με ολα τα προγραμματα κλειστα(δειτε με το Appman);

Τελικα υπαρχει τροπος να αποθηκευονται τα εισερχομενα μηνυματα και αρχεια στην καρτα;

Παρακαλω απαντηστε ,ειναι σημαντκο να ξερω... :)

 

tha apantiso me to teleftaio,NAI yparhei programma poy pane ta eiserhomena minimata sto mmc,ara poly efharisto ayto ,gia ta ngage den to dokimasa epeidi to kinito ayto me ta perierga koympia toy DEN EINAI GIA GAMERS!!!Einai business phone @pan82 eho gnosti fili moy poy doulevei se ote shop kai moy eipe pos paralavane arketa kommatia 6260,ti na po,psaxe kalitera :rolleyes:
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι τελικά αυτοί που το αγοράσανε έχουν προβλήματα. Δεν έχει αναφερθεί κάτι αναλυτικά εκτός μερικών. Απο μπαταρία πως πάει; Αξίζει τελικα η αγορά του;
O Θείος ΠΟΥ είναι πάντα εδώ!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά τι γίνεται με το κινητό πια;; Μιας και πολλοί αναφέρατε ότι το κινητό είναι διαθέσιμο παντού επικοινώνησα με κάποια nokia shops που ούτε και σήμερα είχαν ιδέα πότε θα έρθει πάλι. Πήρα στα κεντρικά της nokia και μου είπαν ότι δυστυχώς δε ξέρουν πότε θα είναι και πάλι διαθέσιμο από τη nokia αλλά σίγουρα μετά την επόμενη εβδομάδα. Γιατί έτσι;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 (25 Οκτ. 2004 , 15:49)

 

Καλά ρε παιδιά τι γίνεται με το κινητό πια;; Μιας και πολλοί αναφέρατε ότι το κινητό είναι διαθέσιμο παντού επικοινώνησα με κάποια nokia shops που ούτε και σήμερα είχαν ιδέα πότε θα έρθει πάλι. Πήρα στα κεντρικά της nokia και μου είπαν ότι δυστυχώς δε ξέρουν πότε θα είναι και πάλι διαθέσιμο από τη nokia αλλά σίγουρα μετά την επόμενη εβδομάδα. Γιατί έτσι;

 

 

Pragmatika etsi einai.

Gnwrizei kapoios me vevaiothta kai SHMERINH enhmerwsh se poio katasthma germanos yparxei etoimoparadoto to 6260(se merika pou thlefwnhsa den yphrxe)???

Plaisio den 8a yparxei mexri arxes noemvrh,enw oteshop de me endiaferei giati 8elw na kanw syndesh vodafone.

Opoios gnwrizei...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος argi_7 (25 Οκτ. 2004 , 20:18)

 

μηπως απουσρθηκε

 

 

Oxi,se kamia periptwsh den exei ginei kati tetoio...

Apla h kanonikh tou kykloforia den exei xekinhsei akoma,do8hkan apla liga kommatia stis alysides apo thn prwth partida.Arxes noemvrh 8a to doume se eparkeis posothtes...

Link to comment
Share on other sites

Οσα κομμάτια κυκλοφορίσαν ήταν σε χρώμα ασημί αν δεν κάνω λάθος. Σε μαυρο χρώμα μάλλον στην επόμενη!!!
O Θείος ΠΟΥ είναι πάντα εδώ!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akoro (25 Οκτ. 2004 , 23:35)

 

Οσα κομμάτια κυκλοφορίσαν ήταν σε χρώμα ασημί αν δεν κάνω λάθος. Σε μαυρο χρώμα μάλλον στην επόμενη!!!

 

 

βασικα ηταν σε ασημι γιατι απ'οτι μου ειπαν στη νοκια δεν θα ερθει ελλαδα σε μαυρο!!!

το γελιο με μενα ειναι αλλο!!! το τηλεφωνο ειναι μια χαρα και το μονο που μου βγηκε προβληματικο ειναι το hands free !!!!!!!!!!κατα τα αλλα μια χαρα! :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...