Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κανείς αν δέχεται την μπαταρία BL-5C γιατί στο site της Nokia δε το έχει σαν υποστηριζόμενο μοντέλο?

Ίδια με την BL-4C (εκτός χωρητικότητας) δεν είναι ή κάνω λάθος?

 

Επίσης αν γνωρίζει κανείς πόσο κοστίζει να αλλάξεις το περίβλημα.

 

Thx :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

h bl-4c einai elaxista pio lepti...opote den prepei na dexetai bl-5c

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Χρειαζομαι λιγη βοηθεια. Το εχω 10 μηνες το τηλεφωνο και τη Παρασκευη το χτυπησα λιγο σε ενα τραπεζι με αποτελεσμα η οθονη του να παει missing in action. Με το backup phone memory into memory card κανει backup contacts, messages, calendar και notes ωστε μετα το service να τα κανω resotore η θα πρεπει να παρω καλωδιο συνδεσης με pc και να κανω backup?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Έχω προβλημα με το 6260 ! το μεσήμερι πρασπάθησα να στείλω ενα SMS και τότε μου εβγαλε τ ο ακόλουθο μνμ :

ΣΦΑΛΜΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ(-1)

:wacko: Το έκανα επανεκίνηση τίποτα ! όποτε μπαίνω στα μηνύματα το ιδιο σφαλμα μου βγάζει και δεν μπορώ να κάνω τίποτα !:wacko:

Ξερει κανείς τι πρόβλημα υπάρχει ! PLEASE HELP ME !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Έχω προβλημα με το 6260 ! το μεσήμερι πρασπάθησα να στείλω ενα SMS και τότε μου εβγαλε τ ο ακόλουθο μνμ :

ΣΦΑΛΜΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ(-1)

:wacko: Το έκανα επανεκίνηση τίποτα ! όποτε μπαίνω στα μηνύματα το ιδιο σφαλμα μου βγάζει και δεν μπορώ να κάνω τίποτα !:wacko:

Ξερει κανείς τι πρόβλημα υπάρχει ! PLEASE HELP ME !

Δυστυχώς κάτι το πείραξε (μήπως έκανες καμιά εγκατάσταση προγράμματος τελευταια;;). Και γω το είχα πάθει και μόνο με format λύνεται γιατί απ' ότι θυμάμαι ακόμα και χωρίς κάρτα μνήμης σε πετούσε έξω στα sms. Αν δεν έχεις όρεξη για format βάλε προσωρινά ένα πρόγραμμα για sms (πχ. mumsms) και από κει θα μπορείς να στέλνεις και να διαβάζεις κανονικά. Και όταν βρεις ευκαιρία κάνε και το format

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν εγκατέστισα κανενα προγραμμα ! Μολις πηγα να στείλω ενα sms και το έπαθε ! Την ΜΜC την έβγαλα αλλά το ίδιο πρόβλημα ! Μπορώ να κάνω μόνος μου FORMAT ή πρέπει να παώ σε NOKIA CLUB, ΓΕΡΜΑΝΟ κ.τ.λ.:!:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν εγκατέστισα κανενα προγραμμα ! Μολις πηγα να στείλω ενα sms και το έπαθε ! Την ΜΜC την έβγαλα αλλά το ίδιο πρόβλημα ! Μπορώ να κάνω μόνος μου FORMAT ή πρέπει να παώ σε NOKIA CLUB, ΓΕΡΜΑΝΟ κ.τ.λ.:!:

Βασικά κι εγώ από τι θυμάμαι δεν είχα εγκαταστήσει κάτι πρόσφατα όταν το είχε πάθει και το παράλογο είναι ότι και χωρίς τη κάρτα πάλι το ίδιο παθαίνει. Φορμάτ και μόνος σου πατώντας με κλειστό το κινητό " *, πράσινο, 3 " και ταυτόχρονα το κουμπί που ανοίγει μέχρι να γράφει formating, θέλει κόπο για να πετύχει πάντως, δε πιάνει αμέσως

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πως μπορω να ξεπερασω την ελλειψη του series60 scalable skins support και να εγκαταστησω τα θεματα που εχω κατεβασει και μου αρεσουν εμφανισιακα?
Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να ξεπερασω την ελλειψη του series60 scalable skins support και να εγκαταστησω τα θεματα που εχω κατεβασει και μου αρεσουν εμφανισιακα?

δε μπορεις, δυστυχως :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να ξεπερασω την ελλειψη του series60 scalable skins support και να εγκαταστησω τα θεματα που εχω κατεβασει και μου αρεσουν εμφανισιακα?

 

Δεν μπορεις φιλε μου .Εχει αμεση σχεση με την εκδοση του λειτουργικου symbian .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις φιλε μου .Εχει αμεση σχεση με την εκδοση του λειτουργικου symbian .

 

με αναβαθμιση λογισμικου?

Link to comment
Share on other sites

με αναβαθμιση λογισμικου?

 

Οχι ,δεν μπορεις να αναβαθμισεις το λειτουργικο.

Δεν γινεται αναβαθμιση απο Symbian OS v7.0s σε Symbian OS v8.1a (scalable skins support)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Στα 6260 υπάρχει ενεργη οθόνη αναμονής (που εμφανίζει πχ.τις συναντήσεις του calendar οπως στο 6270)?

Ευχαριστώ και συγνώμη εαν εχει απαντηθεί ξανά..:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδιά γειά χαρά! χρόνια πολλά!

παρατήρησα οτι το τηλέφωνό μου δεν παίζει midis ξαφνικά. παίζει mp3, μερικά wav, αλλά καθόλου mid λέει οτι δεν αναγνωρίζει αυτό το αρχείο και βγάζει τον αριθμό 12003, λεει κάτι αυτό;

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Στα 6260 υπάρχει ενεργη οθόνη αναμονής (που εμφανίζει πχ.τις συναντήσεις του calendar οπως στο 6270)?

Ευχαριστώ και συγνώμη εαν εχει απαντηθεί ξανά..:O

Υπαρχει το Active Desk. Δοκιμασε το

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, δεν ξέρω άν σας έχει συμβεί, αλλά το 6260 τα έχει παίξει. δεν αναγνωρίζει midi βγάζει λάθος 12003, ουτε ταινίες ούτε τίποτα. μόνο φωτογ. βλέπει. με το ringtone paizei αλλα με explorer bg;azei λάθος. τι γίνεται; θέλει to format tou?

an σε περίπτωση θέλει ξεκλείδωμα η κάρτα, και έχω ξεχάσει τον κωδικό τί γίνεται τότε; λέτε να φταίει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

παιδια καιγομαι εχω ενα nokia 6260 και σε 2 ωρες ειπα σε ενα φιλο μου να μου παρει απο ενα καταστημα την Kingston 1GB RS MMC Mobile στα 41 ευρο

αλλα τους πηρα τωρα τηλεφωνο και μου λενε πως στο site της Kingston υποστηριζεται μονο η 512 για το 6260 μου.Η 1gb ενδεχεται δηλαδη να μην κανει... Μπηκα στο site και οντως δεν το εχει το τηλεφωνο μου στα συμβατα .σε αλλα 9 site που μπηκα ομως λεει πως υποστηριζεται κανονικα,πιστευετε οτι απλα ξεχασε να το σημειωσει?

αν την παρω και δεν κανει δεν μου δινουν τα λεφτα πισω ....τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καιγομαι εχω ενα nokia 6260 και σε 2 ωρες ειπα σε ενα φιλο μου να μου παρει απο ενα καταστημα την Kingston 1GB RS MMC Mobile στα 41 ευρο

αλλα τους πηρα τωρα τηλεφωνο και μου λενε πως στο site της Kingston υποστηριζεται μονο η 512 για το 6260 μου.Η 1gb ενδεχεται δηλαδη να μην κανει... Μπηκα στο site και οντως δεν το εχει το τηλεφωνο μου στα συμβατα .σε αλλα 9 site που μπηκα ομως λεει πως υποστηριζεται κανονικα,πιστευετε οτι απλα ξεχασε να το σημειωσει?

αν την παρω και δεν κανει δεν μου δινουν τα λεφτα πισω ....τι λετε?

ean den sta dosoun then balto sto buy now h sto ebay th memory card kai tha ta pareis piso:rolleyes: ........Ta lefta enoo:D
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟ BUCKUP ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ PC ΑΠΟ 6600 ΣΕ 6260(ΕΠΑΦΕΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ).

ΑΠΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΝΗΜΕΡΟΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

επειδη θελω να παρω ενα 6260

θελω να ξερω για την καρτα μνημης

ξερει κανεις αν

εχει καποιο οριο το τηλ

δηλ δουλευει κ με 2mb η κρασσαρει?

μεχρι τι μεγεθος δουλευει κανονικα?

thnx:superman:

gimme gimme shelter

:ninja:

and i've been putting out the fire with gasoooliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiine

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
pos diagrafete apo to kin?kolise xthes alla oxi apo mms.den ksero pos kolise.

me tin anavathmisi den egine tpt.

yparxei kapio antivirus gai afton ton io?

helpppp:cry:

Trendmicro.com

BitDefender.com Το συγκεκριμενο ειναι σε Beta.

Link to comment
Share on other sites

Trendmicro.com

BitDefender.com Το συγκεκριμενο ειναι σε Beta.

file mou sefxaristo gia tin voithia alla to epsaksa to thema kalitera kai vrika alli lisi.thanx pantos

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια σορρυ που γραφω σε αυτο το topic,αλλα δεν ηθελα να ανοιξω καινουριο ηια ενα ασημαντο ζητημα.

εχω ενα κινητο νοκια,παλιο μοντελο,δε θυμαμαι πως το λενε και θελω να αγορασω ενα hands free,για να προστατευομαι απο την ακτινοβολια.

τι να ζητησω απο το καταστημα?εχετε να μου προτεινετε καποιο συγκεκριμενο?

ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...