Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kυκλοφόρησε η νέα έκδοση του photographer προχθές που υποστηρίζει και το 6260 και δίνει πολύ καλά αποτέλεσματα τόσο στα μεγάλα ζουμ όσο και στο night mode που δίνει ρέστα σε σχέση με το ενσωματωμένο night mode του κινητού. Θα το βρειτε στο γνωστό πλέον i-phone

 

Που θα το βρουμε?Ποια ειναι η νεα εκδοση?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που θα το βρουμε?Ποια ειναι η νεα εκδοση?

 

Λιγο πιο πανω αναφερεται

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=830647#post830647

&

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=830057#post830057

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια το 6260 παιζει τα mp3 με στερεωφονικο ηχο?η πρεοπει να του βαλουμε program οπου δεν εχει απο μονο του?

Ναι το 6260 υποστηρίζει stereo ήχο και στην συσκευασία του έχει stereo ακουστικά, μόνο του το Real Player που έχει δεν είναι ότι καλύτερο και πρέπει να βάλεις εσύ κάποιο πρόγραμμα για να ακούς MP3 και να φτιάχνεις τις σχετικές λίστες. Επίσης και το ράδιο είναι Stereo από το οποίο εγώ δεν έχω παράπονο. Μόνον η πολύ χρήση κάνει την μπαταρία που έτσι κι αλλιώς δεν έχει μεγάλη αυτονομία να έχει ακόμα λιγότερη. Μάλλον χρειάζεται κανείς και μια δεύτερη. Να πω πως από μέρες ψάχνω για κάποιον καλό MP3 Player αλλά πάπαλα. Δεν έχω βρεί ακόμα κάτι να με ικανοποιεί

http://ca.groups.yahoo.com/group/vparis1/files/

 

Αθήνα, Πρωτεύουσα, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Ναι το 6260 υποστηρίζει stereo ήχο...

 

Ρε παιδιά ήμαρτον, είναι δυνατόν τόσους μήνες να μιλάμε για το θέμα και κάποιοι όχι απλά να ρωτάνε αλλά να απαντάνε και με σιγουριά ότι το κινητό έχει στέρεο ήχο και ειδικά χρήστες του ίδιου του κινητού. Το κινητό έχει μονοφωνικό ήχο στο mp3 ενώ τα στέρεο ακουστικά είναι για το στερεοφωνικό ραδιόφωνο.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

 

ναι αλλα εγω δεν μπορω να το κατευασω απο εκει...μηπως μπορει καποιος να μου πει που αλλου υπαρχει η αν δεν υπαρχει καπου αλλου να μου το στειλει στο email μου?

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εγω δεν μπορω να το κατευασω απο εκει...μηπως μπορει καποιος να μου πει που αλλου υπαρχει η αν δεν υπαρχει καπου αλλου να μου το στειλει στο email μου?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=831202#post831202 ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά μπορεί να μου δώσει κανείς βοήθεια γιατί θεωρώ πως το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με το 6260 είναι αρκετά σοβαρό. :cry:

Όλα ξεκίνησαν σε κάποιο Backup που πήγα να κάνω ως συνήθως αλλά αυτή την φορά δεν ολοκλήρωσε με αποτέλεσμα να χαθεί και το προηγούμενο αφού δεν μπορούσα να περιμένω και έκανα επανεκκίνηση, που άλλωστε δεν είχε και νόημα αφού και τότε και όποτε προσπαθώ να κάνω backup στο περίπου 40% που γεμίζει η γραμμή το backup κλείνει και μένω στις επιλογές σαν να μην ξεκίνησα ποτέ. :wacko:

Help me θα τρελαθώ γιατί δίχως backup δεν νοιώθω ασφαλής. Δεν θα ήθελα να βάλω κάποιο άλλο πρόγραμμα για backup και ρωτώ μήπως έχει τύχει αυτό το πρόβλημα σε κάποιον αλλά και για κάποια ιδέα. :!:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

http://ca.groups.yahoo.com/group/vparis1/files/

 

Αθήνα, Πρωτεύουσα, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ήμαρτον, είναι δυνατόν τόσους μήνες να μιλάμε για το θέμα και κάποιοι όχι απλά να ρωτάνε αλλά να απαντάνε και με σιγουριά ότι το κινητό έχει στέρεο ήχο και ειδικά χρήστες του ίδιου του κινητού. Το κινητό έχει μονοφωνικό ήχο στο mp3 ενώ τα στέρεο ακουστικά είναι για το στερεοφωνικό ραδιόφωνο.

Ναι φίλε μου καλά τα λές αλλά δεν ξέρω γιατί εγώ ακούω σε Stereo όπως άλλωστε λέει και το official site της Nokia για το ίδιο θέμα. Αν πάς θα δείς πως το λέει ξεκάθαρα, και εγώ το επαληθεύω

http://ca.groups.yahoo.com/group/vparis1/files/

 

Αθήνα, Πρωτεύουσα, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά μπορεί να μου δώσει κανείς βοήθεια γιατί θεωρώ πως το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με το 6260 είναι αρκετά σοβαρό. :cry:

Όλα ξεκίνησαν σε κάποιο Backup που πήγα να κάνω ως συνήθως αλλά αυτή την φορά δεν ολοκλήρωσε με αποτέλεσμα να χαθεί και το προηγούμενο αφού δεν μπορούσα να περιμένω και έκανα επανεκκίνηση, που άλλωστε δεν είχε και νόημα αφού και τότε και όποτε προσπαθώ να κάνω backup στο περίπου 40% που γεμίζει η γραμμή το backup κλείνει και μένω στις επιλογές σαν να μην ξεκίνησα ποτέ. :wacko:

Help me θα τρελαθώ γιατί δίχως backup δεν νοιώθω ασφαλής. Δεν θα ήθελα να βάλω κάποιο άλλο πρόγραμμα για backup και ρωτώ μήπως έχει τύχει αυτό το πρόβλημα σε κάποιον αλλά και για κάποια ιδέα. :!:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλά κανείς?? Αν κάποιος ξέρει κάτι για το πρόβλημα που αντιμετωπίζω θα το εκτιμούσα αν μπει στον κόπο να με βοηθήσει.

Και πάλι ευχαριστώ.!

http://ca.groups.yahoo.com/group/vparis1/files/

 

Αθήνα, Πρωτεύουσα, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου καλά τα λές αλλά δεν ξέρω γιατί εγώ ακούω σε Stereo όπως άλλωστε λέει και το official site της Nokia για το ίδιο θέμα. Αν πάς θα δείς πως το λέει ξεκάθαρα, και εγώ το επαληθεύω

 

Apo ta akoustika enoeis?

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia bohtheia. O aderfos mou thelei na parei kainourgio kinito kai os nokias thelei nokia. Meta apo ena psaksimo pou ekana katelhxa se 6600 kai 6260. Kai ta dyo epeidei exoun symbian series 60. Tha mporouse kapoios na mou kanei mia ektenhs sygkrish. Prepei na paradexto oti to 6260 mou aresei perisotero alla exo akousei amfilegomenes apopseis. Episis exo arketes appls gia 6600 mporo na tis xrisimopoihso sto 6260. Office programatakia yparxoun? Sorry gia ton kategismo erothseom. Eyxaristo poly gia bohtheia. Ta leme.
Link to comment
Share on other sites

Apo ta akoustika enoeis?

Ε.! Βέβαια, δεν θα μπορούσε από το μεγαφωνάκι του. Από τα δικά του ακουστικά. Αλλά δεν ξέρω από τον Media Player αλλά από MP3 Player. Ασχέτως από το ότι δεν έχω μείνει ευχαριστημένος από κανέναν MP3 Player εκτός από το OggPlay που τώρα το δοκιμάζω αλλά φαίνεται οκ.!

 

Επί τη ευκαιρία να ξανά ρωτήσω αν έχει τύχει σε κανέναν να μην μπορεί να ολοκληρώσει το Backup γιατί έχω αυτό το πρόβλημα και πάω να τρελαθώ. Μέχρι και format έκανα στην κάρτα (32ΜΒ) αλλά τα ίδια. Μέχρι που αγόρασα άλλη καινούρια μεγαλύτερης χωρητικότητας όπου όμως και εκεί τα ίδια. Τώρα σκέφτομαι να κάνω format και στην μνήμη του ΤΗΛ, ή στο τηλέφωνο αν προτιμάτε αλλά δεν ξέρω αν τα χάσω όλα τη είναι αυτό το όλα. Θα έχω τα απαραίτητα του λειτουργικού ή θα πρέπει να τρέχω στην Nokia...???

Please Help.......!!!

http://ca.groups.yahoo.com/group/vparis1/files/

 

Αθήνα, Πρωτεύουσα, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Ε.! Βέβαια, δεν θα μπορούσε από το μεγαφωνάκι του. Από τα δικά του ακουστικά. Αλλά δεν ξέρω από τον Media Player αλλά από MP3 Player. Ασχέτως από το ότι δεν έχω μείνει ευχαριστημένος από κανέναν MP3 Player εκτός από το OggPlay που τώρα το δοκιμάζω αλλά φαίνεται οκ.!

 

Επί τη ευκαιρία να ξανά ρωτήσω αν έχει τύχει σε κανέναν να μην μπορεί να ολοκληρώσει το Backup γιατί έχω αυτό το πρόβλημα και πάω να τρελαθώ. Μέχρι και format έκανα στην κάρτα (32ΜΒ) αλλά τα ίδια. Μέχρι που αγόρασα άλλη καινούρια μεγαλύτερης χωρητικότητας όπου όμως και εκεί τα ίδια. Τώρα σκέφτομαι να κάνω format και στην μνήμη του ΤΗΛ, ή στο τηλέφωνο αν προτιμάτε αλλά δεν ξέρω αν τα χάσω όλα τη είναι αυτό το όλα. Θα έχω τα απαραίτητα του λειτουργικού ή θα πρέπει να τρέχω στην Nokia...???

Please Help.......!!!

κανε formaty αφοβα δεν χανεις τιποτα απο το λειτουργικο,το τηλεφωνο θα ναι οπως το αγορασες,φωτο που χεις βγαλει προγραμματα κτλ σβηνονται

οχι το λειτουργικο με πρασινο+3+* οταν κανει boot to κινητο

!Viva La RaZZa!

www.wwe.com

Link to comment
Share on other sites

κανε formaty αφοβα δεν χανεις τιποτα απο το λειτουργικο,το τηλεφωνο θα ναι οπως το αγορασες,φωτο που χεις βγαλει προγραμματα κτλ σβηνονται

οχι το λειτουργικο με πρασινο+3+* οταν κανει boot to κινητο

Ok φίλε μου έκανα με μόνη διαφορά αντί τον τρόπο που μου υπέδειξες εσύ επειδή δεν μπορούσα το έκανα με αυτόν (*#7370# και κωδικός ξεκλειδώματος ). Σίγουρα θα τον ξέρεις. Δεν έχασα τις εφαρμογές μου παρά μόνον μία που δεν άνοιγε και την απεγκατέστησα. Έχασα όμως τις επαφές, πορτοφόλι (είχα σημειώσεις), και τις φώτο μου αφού δεν μου έκοψε να τις περάσω στην MMC. Ευτυχώς με άλλο πρόγραμμα backup τα επανέφερα και αφού τα σώσω με την ησυχία μου θα το ξανακάνω. Είδα όμως ότι το backup του λειτουργικού δούλεψε και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έγινε αυτό, από τη ξεκίνησε το πρόβλημα και ποιος μου λέει ότι δεν θα το ξανά πάθω στο μέλλον. Γι αυτό έβαλα ένα επί πλέον πρόγραμμα backup για κάθε περίπτωση.

Πάντως σε ευχαριστώ πολύ.

Χαιρετώ

http://ca.groups.yahoo.com/group/vparis1/files/

 

Αθήνα, Πρωτεύουσα, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου καλά τα λές αλλά δεν ξέρω γιατί εγώ ακούω σε Stereo όπως άλλωστε λέει και το official site της Nokia για το ίδιο θέμα. Αν πάς θα δείς πως το λέει ξεκάθαρα, και εγώ το επαληθεύω

 

Αν μπορείς διάβασε λίγο τις προηγούμενες σελίδες έχει αναλυθεί υπεραναλυτικά το θέμα, όλοι θα θέλαμε να είναι στέρεο ο ήχος αλλά δυστυχώς δεν είναι και νομίζω αυτό φαίνεται καθαρά και όταν ακούς mp3 μέσα από τα ακουστικά, ο ήχος είναι αποδεκτός ειδικά μετά τη τελευταία αναβάθμιση αλλά απέχει πολύ από το "stereo" ήχο. Και όχι η νοκια δεν αναφέρει πουθενά για στέρεο ήχο το αποκρύπτει σκοπίμως για να φανταζόμαστε εμείς ότι θέλουμε

 

Τι γίνεται ρε παιδιά μπορεί να μου δώσει κανείς βοήθεια γιατί θεωρώ πως το πρόβλημα που αντιμετωπίζω με το 6260 είναι αρκετά σοβαρό. :cry:

Όλα ξεκίνησαν σε κάποιο Backup που πήγα να κάνω ως συνήθως αλλά αυτή την φορά δεν ολοκλήρωσε με αποτέλεσμα να χαθεί και το προηγούμενο αφού δεν μπορούσα να περιμένω και έκανα επανεκκίνηση, που άλλωστε δεν είχε και νόημα αφού και τότε και όποτε προσπαθώ να κάνω backup στο περίπου 40% που γεμίζει η γραμμή το backup κλείνει και μένω στις επιλογές σαν να μην ξεκίνησα ποτέ. :wacko:

Help me θα τρελαθώ γιατί δίχως backup δεν νοιώθω ασφαλής. Δεν θα ήθελα να βάλω κάποιο άλλο πρόγραμμα για backup και ρωτώ μήπως έχει τύχει αυτό το πρόβλημα σε κάποιον αλλά και για κάποια ιδέα. :!:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Φίλε μην αγχώνεσαι γι' όλα υπάρχουν λύσεις...

Φαντάζομαι ότι κάποια εφαρμογή θα μλοκάρει το back up και γι' αυτό δεν ολοκληρώνεται, οπότε μπορείς αρχικά να δοκιμάσεις ένα back up μέσω το pc και του pc suite ώστε να σώσεις μόνο τα απαραίτητα (sms, τηλεφωνικό κατάλογο, σημειώσεις, ημερολόγιο) διαφορετικά αν φταίει κάποια εφαρμογή κάνοντας επαναφορά από το back up το πρόβλημα θα παραμείνει. Αν τώρα δεν έχεις σύνδεση με pc θα σου πρότεινα και μια ακόμα εύκολη λύση να χρησιμοποιήσεις προγράμματα που μπορούν να αποθηκεύσουν κατάλογο και ημερολόγιο σε αρχειάκι από το οποίο μετά μπορείς να κάνει back up πολύ εύκολα (SmartvCard, SmartvCal). Aλλά με το pc suite πιστεύω είσαι καλυμμένος σε όλα. Φυσικά φωτογραφίες, ήχοι κλπ απλά μετέφερα τα στη κάρτα μνήμης και δε τα χάνεις...

 

 

Paidia mia bohtheia. O aderfos mou thelei na parei kainourgio kinito kai os nokias thelei nokia. Meta apo ena psaksimo pou ekana katelhxa se 6600 kai 6260. Kai ta dyo epeidei exoun symbian series 60. Tha mporouse kapoios na mou kanei mia ektenhs sygkrish. Prepei na paradexto oti to 6260 mou aresei perisotero alla exo akousei amfilegomenes apopseis. Episis exo arketes appls gia 6600 mporo na tis xrisimopoihso sto 6260. Office programatakia yparxoun? Sorry gia ton kategismo erothseom. Eyxaristo poly gia bohtheia. Ta leme.

 

 

Ανάμμεσα στα δύο κινητά δε νομίζω να υπάρχει θέμα σύγκρισης, το 6260 είναι διάδοχος του 6600, έχει ότι και το 6600 συν ράδιο, αναπαραγωγή mp3 σε μικρότερο μέγεθος και πολύ καλύτερο design! Επίσης η οθόνη είναι λίγο καλύτερη και κυρίως φωτεινότερη. Οι περισσότερες εφαρμογές του 6600 κάνουν κανονικά και στο 6260 και όσες όχι απλά κατεβάζεις τις αναβαθμισμένες εκδόσεις τους που θα είναι συμβατές με το 6260.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

---------------------------------------------------------------//

Φίλε μην αγχώνεσαι γι' όλα υπάρχουν λύσεις...

Φαντάζομαι ότι κάποια εφαρμογή θα μλοκάρει το back up και γι' αυτό δεν ολοκληρώνεται, οπότε μπορείς αρχικά να δοκιμάσεις ένα back up μέσω το pc και του pc suite ώστε να σώσεις μόνο τα απαραίτητα (sms, τηλεφωνικό κατάλογο, σημειώσεις, ημερολόγιο) διαφορετικά....

----------------------------------------------------------------//

 

Φίλε pan82 αυτό φαντάστηκα και εγώ ότι δηλαδή κάποια εφαρμογή θα μου μπλοκάρει το backup του λειτουργικού. Να πω όμως ότι είχα μέρες (περίπου 2) να βάλω κάποιο πρόγραμμα και είχα κάνει εν το μεταξύ τουλάχιστον 2 backup. Κάνω 1 την ημέρα γιατί το κινητό είναι 2 εβδομάδων και ακόμα περνάω επαφές, ημερολογιακές σημειώσεις φώτο και άλλα. Αυτό έγινε ξαφνικά όταν μετά από ένα e-mail που έστειλα τελειώσανε οι μονάδες μου, έχασα την ένδειξη (G) GPRS και το κατάλαβα ακριβός μόλις έχασα το backup. Χάνοντάς το σβήστηκε και το προηγούμενο και εκεί αρχίσανε όλα. Τελικά πρίν κάνω αυτό το περίεργο format ή ας πω εγώ κάποιου είδους επαναφορά με *#7370# και τον κωδικό τηλ. ήρθαν όλα στην αρχική τους μορφή όπως το είχα αγοράσει. Έχασα βέβαια τις εικόνες μου επαφές και άλλα δικά μου αλλά όχι και τις εφαρμογές μου. Μεγάλη έκπληξη αυτό. Τέλος ας είναι καλά μια εφαρμογή ονόματι [spritebackup_series60_v1] που μου κράτησε στην MMC τα πράγματά μου.

Να μην το πολύ κουράζω θα έκανα αυτό που με συμβούλεψε ένας φίλος πιο πρίν με το [ πρασινο+3+* όταν κάνει boot ] αλλά δεν μπορούσα να το καταφέρω. Έμαθα όμως το spritebackup και άξηζε τον κόπο. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τη συνέβη με το backup αλλά με το spritebackup θα έχω πάντα την ασφάλεια για τα πράγματά μου ή όλο το C:

Αυτά χαιρετώ και ευχαριστώ.

 

Υ.Γ. Όσο για το θέμα Stereo δεν θα το σχολιάσω και ας έχω διαφορετική γνώμη, όπως και να χει Thanks...!!!

http://ca.groups.yahoo.com/group/vparis1/files/

 

Αθήνα, Πρωτεύουσα, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia tha ithela na rwtisw kati.to6260 mou kane kolpakai me ton hxo.akougotan poly siga.to phga sto nokia kai mou alla3ane megafvno.akougetai kanonika twra opws kai sthn arxh alla se sxesh me alla nokia p.x. 6230 kammia sxesh.to 6230 akougetai para poly dunata.ti ftaei?
Link to comment
Share on other sites

hallo!

Η εφαρμογή MsvdriveE τί ακριβώς κάνει? Ένας γνωστός μου είπε ότι βοηθά στο να αποθηκεύονται αρχεία και μηνύματα κατευθείαν στην κάρτα μνήμης...

Ισχύει;

Σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας :)
Link to comment
Share on other sites

hallo!

Η εφαρμογή MsvdriveE τί ακριβώς κάνει? Ένας γνωστός μου είπε ότι βοηθά στο να αποθηκεύονται αρχεία και μηνύματα κατευθείαν στην κάρτα μνήμης...

Ισχύει;

 

Aκριβως αυτο κανει dina ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μπα; και πώς το χρησιμοποιούμε; το εγκαθιστούμε στο τηλέφωνο ή την κάρτα μνήμης; και μετά; Πως καθορίζουμε πού θα πάνε τα μηνύματα;

 

και κάτι ακόμα, κάποιο γρήγορο νοκια shop στη θεσσαλονίκη; πήρα το 6260 μα έχει την παλιά έκδοση του λειτουργικού; πόση ώρα κάνουν για την αναβάθμιση;

 

thanx a lot! :)

Σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθειά σας :)
Link to comment
Share on other sites

ολα την ιδια ωρα κανουν για να σου περασουν τη νεα version,30λεπτα 1 ωρα το πολυ,εκτος εαν εχουν πολυ δουλεια.Εγω πρωσοπικα πηγα στο nokia shop στην Πολυτεχνειου 6 προεκταση τσιμισκη,τηλ 2310524524.Εχει και Βασ Ολγας 172 τηλ 2310 413498 αλλα δεν ειναι τοσο εμπιστο,σου προτεινω να πας στο πρωτο.
Link to comment
Share on other sites

KALISPERA PALI PAIDIA .

DEN EXO KALH SYNDESH KAI THA HTHELA AN THA MPOROUSATE NA MOU PEITE POU BRISKOUME EUKOLA KAI TAKSINOMIMENA PROGRAMATA GIA TO 6260.

ZHTAO POLLA ALLA OSA EXO EGO ( KAI EXO PARA POLLA ) DEN TA TREXEI .

ISOS THELEI TIS TELEYTAIES VERSION TOUS.

IDIATERA ENDIAFEROME GIA TO FSCALLER . AN MPOREI KAPOIOS NA MOU PEI POU NA TO BRO. :) TO AIVA SIMERA POU PIGA NA MPO DEN ANOIGEI.

AAAAAAAAA SAS ZALIZO ALLA OPERATOR LOGO ME SELEQ DEN MPAINEI ME SYNDESH VODAFONE SE SUNDESI TIM STO IDIO THLEFONO BAZEI . ( KOULO ETSI? ) KAPOIA LISI KAI EDO.

PO PO PO KSERO ZALADA EIMAI ZHTO SYGNOMI KAI PERIMENO NA DO TI THA KANO . SAS EYXARISTO? :) :)

 

TA PROGRAMATA POU EIXA HTAN GIA 6600 ASXETO SXETIO ESEIS THA MOU PEITE PLEASEEEEEEEE H E L P

Link to comment
Share on other sites

Μπα; και πώς το χρησιμοποιούμε; το εγκαθιστούμε στο τηλέφωνο ή την κάρτα μνήμης; και μετά; Πως καθορίζουμε πού θα πάνε τα μηνύματα;

 

thanx a lot! :)

 

Το εγκαθιστουμε απαραιτητως στη καρτα μνημης και απλα το τρεχουμε μια φορα και αυτοματα το κινητο βλεπει ως μνημη στα μηνυματα τη καρτα πλεον. Ολα τα μηνυματα που ειχες ομως στην εσωτερικη μνημη του κινητου θα κρυφτουν αρχικα αφου πλεον το κινητο δε θα βλεπει αυτη τη μνημη. Με αφαιρεση της καρτας και επανεκκινηση επανερχεται στην εσωτερικη μνημη

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALISPERA PALI PAIDIA .

DEN EXO KALH SYNDESH KAI THA HTHELA AN THA MPOROUSATE NA MOU PEITE POU BRISKOUME EUKOLA KAI TAKSINOMIMENA PROGRAMATA GIA TO 6260.

ZHTAO POLLA ALLA OSA EXO EGO ( KAI EXO PARA POLLA ) DEN TA TREXEI .

ISOS THELEI TIS TELEYTAIES VERSION TOUS.

IDIATERA ENDIAFEROME GIA TO FSCALLER . AN MPOREI KAPOIOS NA MOU PEI POU NA TO BRO. :) TO AIVA SIMERA POU PIGA NA MPO DEN ANOIGEI.

AAAAAAAAA SAS ZALIZO ALLA OPERATOR LOGO ME SELEQ DEN MPAINEI ME SYNDESH VODAFONE SE SUNDESI TIM STO IDIO THLEFONO BAZEI . ( KOULO ETSI? ) KAPOIA LISI KAI EDO.

PO PO PO KSERO ZALADA EIMAI ZHTO SYGNOMI KAI PERIMENO NA DO TI THA KANO . SAS EYXARISTO? :) :)

 

TA PROGRAMATA POU EIXA HTAN GIA 6600 ASXETO SXETIO ESEIS THA MOU PEITE PLEASEEEEEEEE H E L P

 

xasomerh το site ειναι ενα

http://www.iphone-forum.org

αλλα για ταξινομημενα δυσκολα να τα βρεις καπου γιατι υποτιθετε οτι ειναι παρανομο υλικο οποτε και παρανομο και ταξινομημενα και free δε γινεται. Παντως στο site αν γραφτεις πρωτα κατεβαζεις ολες τις τελευταιες εκδοσεις ευκολα και γρηγορα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

xasomerh το site ειναι ενα
http://www.iphone-forum.org

αλλα για ταξινομημενα δυσκολα να τα βρεις καπου γιατι υποτιθετε οτι ειναι παρανομο υλικο οποτε και παρανομο και ταξινομημενα και free δε γινεται. Παντως στο site αν γραφτεις πρωτα κατεβαζεις ολες τις τελευταιες εκδοσεις ευκολα και γρηγορα

se auxaristo polu file mou ....... trexo na do ti ginete. to fscaller to 3.01 douleuei telika sto 6260?

Link to comment
Share on other sites

se auxaristo polu file mou ....... trexo na do ti ginete. to fscaller to 3.01 douleuei telika sto 6260?

Δουλευει κανονικοτατα!!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...