Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για να πω την αληθεια δε το χω δει ακομα απο κοντα ισως γιατι ενιωσα οτι δεν με ενδιαφερει σαν κινητο απο καποια πραγματα που διαβασα κι ομως κατι μου λεει να το κοιταξω και γιατι οχι ακομα και να το παρω ειναι σαν το 7610 στο μεγεθος?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geokaza (10 Οκτ. 2004 , 18:59)

 

Δηλαδη τι εννοεις; Εγκατεστησες το PC Suite 6.4; Δεν το βλεπει καθολου το κινητο;

 

to cd pou exei h siskebasia periexei thn 6.2 me thn opia den sinergazete .e eipa 8a fteei to oti exei asimbatotita epidi einai kenourgio to kinito.katebasa thn 6.4 kai ginete akribos toidio.
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε word1983, έχει κάποιο πρόβλημα κωδικοποίησης στα μηνυματα; Παρόμοιο με αυτό που παρουσίαζε το 6600 δηλαδή, πριν την πρώτη του αναβάθμιση. Για να το καταλάβεις αυτό, υπάρχουν 2 τρόποι.

1. όταν πας να στείλεις ένα μήνυμα 160, ή και λιγότερων, χαρακτήρων σου βγάζει την ειδοποίηση "το μήνυμα περιέχει ειδικούς χαρακτήρες και θα αποσταλέι σε 2 ή 3 μέρη"

2.Πηγαίνεις στο μητρώο, στην αναλυτική λίστα επικοινωνίας και κοιτάς τα στοιχέια του μηνύματος. Εκεί που γράφει μέγεθος, αν λέει 2 ή 3 υπάρχει πρόβλημα , αν λέει 1, όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

word αν μπορεις και δε σου κανει κοπο κανε ενα preview να δω τι παιζει με το κινητο και πες μου σε παρακαλω αν ειναι μικροτερο η μεγαλυτερο του 7610

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Mia kai yparxei elipsi stin agora eipa na voithiso ligaki kai ego

 

loipon osoi endiafereste gia agora toy nokia 6260 stin ftinoteri timi tis agoras <<<<<<390 europoula>>>>>>

 

simioste

 

Kiprou 17 Ag Anargiroi

210 2693308

 

 

pisteyo na voithisa ligo.....................!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

ΤΕΛΙΚΑ οσοι εχετε το 6260,εχετε ΟΛΟΙ προβλημα με το PCsuite ή οχι;

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος COCOMAT (11 Οκτ. 2004 , 08:16)

Καλημερα!

ΤΕΛΙΚΑ οσοι εχετε το 6260,εχετε ΟΛΟΙ προβλημα με το PCsuite ή οχι;

ευχαριστω!

Χρησιμοποιησα το pc suite που ερχεται με το κινητο και δεν εχω κανενα προβλημα με IR, σε Win XP Professional+SP1 ;)

Link to comment
Share on other sites

Τις καλύτερες τιμές σε Ελληνικό κατάστημα θα τις βρείς στο Play247.gr

 

Ρίξε μια ματιά και στο θέμα {Price watch} Kάρτες μνήμης: Πού είναι οι φτηνότερες; και θα βρείς πολλές πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

καλα το κινητο εχει γινει μιλαμε αναρπαστο ουτε για το 7610 δεν εκαναν ετσι μου θυμιζει το χαμο που ειχε γινει με το 6600 σημερα γυρισα ολα τα καταστηματα κινητων χτυπησα σε οσους γνωστους εχω αθηνα μηπως και γινει κατι αλλα τιποτα οσοι ειχαν εγιναν παρελθον

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (10 Οκτ. 2004 , 16:48)

 

Eγώ πάλι πιστεύω αξίζει πολύ περισσότερο τα λεφτά του από το 7610!Λέγε με 100 ευρώ διαφορά,ράδιο,υπέρυθρες...εγώ πιστεύω ότι είναι καλή η 1mp camera αλλά προτιμώ πιο ουσιαστικές διαφορές και δεν δίνω 100 ευρώ για να πάρω ένα 6260 με πιο ωραίο design!

 

To τι εννοώ θα το αναλύσω σε ένα άλλο thread!

 

απο θεμα λειτουργικοτητας ομως????

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (11 Οκτ. 2004 , 15:37)

 

καλα το κινητο εχει γινει μιλαμε αναρπαστο ουτε για το 7610 δεν εκαναν ετσι μου θυμιζει το χαμο που ειχε γινει με το 6600 σημερα γυρισα ολα τα καταστηματα κινητων χτυπησα σε οσους γνωστους εχω αθηνα μηπως και γινει κατι αλλα τιποτα οσοι ειχαν εγιναν παρελθον

 

οπως και να κανεις ειναι ενα φασιον κινητο που θα γινει αναρπαστο.οχι για τις λειτουργιες(κατα την γνωμη μου)αλλα για μουρη

Link to comment
Share on other sites

Όντως με το κινητό έχει γίνει χαμός μα καλά που το μυριστήκανε όλοι ότι βγήκε... Έτοιμο και το ρωσικό review του mobile review http://www.mobile-review.com/review/nokia-6260.shtml αναμένουμε και την αγγλική του έκδοση. Πάντως μέσω http://systran.otenet.gr μπορείται να μεταφράσετε ολόκληρη την ιστοσελίδα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να παρω ενα symbian 7 αλλά με αυτά που ακούω περι δυχρηστίας σκεφτομαι μηπως παρω το 6600 που εχει πεσει και η τιμή του. Όσοι έχετε δει και τα δυο (6600 και 6260) τι με συμβουλεύετε?
Link to comment
Share on other sites

Πω Πω!!! Ειδα τις φωτογραφιες απο το review αυτο. Ποσο απαραδεκτες ειναι, δεν λεγεται. Καλυτερα να μην ειχε camera αυτο το κινητο. Οποτε γεννιεται το ερωτημα: Κινητο με camera ή κινητο με ραδιοφωνο;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος red (11 Οκτ. 2004 , 17:34)

 

to 6260 einai pio veltiomeno apo to 6600. Oso gia to gegonos oti den einai toso euxristo auto mia sunhtheia einai. alloste to 6260 exei symbian second edition mp3 kai radio.

 

και το 6600 second edition ειναι...μονο που το 6600 είναι 2.0 και το 6260 2.1 σαν το 7610.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 (11 Οκτ. 2004 , 15:37)

 

καλα το κινητο εχει γινει μιλαμε αναρπαστο ουτε για το 7610 δεν εκαναν ετσι μου θυμιζει το χαμο που ειχε γινει με το 6600 σημερα γυρισα ολα τα καταστηματα κινητων χτυπησα σε οσους γνωστους εχω αθηνα μηπως και γινει κατι αλλα τιποτα οσοι ειχαν εγιναν παρελθον

 

απλά δεν φέρνουν πολλά κομμάτια στην αρχή μην γελιέσαι
Link to comment
Share on other sites

Παίδες βοήθεια!

Με windows XP En sp2 kai pluetooth ενω βλέπει το κινητο, δεν κανει συγχρονισμο και βγάζει το μύνημα "Ο διακομιστής SyncML εντόπισε σφάλμα και ματαίωσε το συγχρονισμό"

Ξέρει κανείς τι γίνεται?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Οσοι εχετε το 6260,οι εφρμογες τρεχουν κανονικα οπως στο 6600 και στο 7610 αντιστοιχα,ή υπαρχει προβλημα;

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...