Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6260


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μην το λες,και στο 6230 ειχε μερικα τριξιματακια στον ηχο

 

 

όπως στο 6260 με τίποτα!

 

είχε σαφώς ανώτερο ηχείο από το 6260... :(

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να κανω ανβαθμιση στο 6260 χωρις να παω στην αντιπροσωπεια?μπορω να την κατεβασω μεσω internet?

 

Δυστυχως δεν μπορει να γινει αυτο ,χρειαζεται ειδικος εξοπλισμος συνηθως και ακριβος

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να κανω ανβαθμιση στο 6260 χωρις να παω στην αντιπροσωπεια?μπορω να την κατεβασω μεσω internet?

πολυ καλο ειναι αυτο το σιτε για αναβαθμιση

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

και μια ακομα ερωτηση. εχω προβλημα με την καρτα μνημης. απο την αρχη που πηρα το κινητο μου δεν κανεισ διαμορφωση στην καρτα μνημης. τωρα μου λεει οτι ειναι κατεστραμμενη(χρειαζεται δηλαδη format ) αλλα δεν την κανει διαμορφωση. και οταν προσπαθησα να την κανω απο τον υπολογιστη με τον card-reader μου λεει οτι δεν μπορει γιατι το συστημα αρχειων της καρτας ειναι raw.
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες ίσως εγώ να το έθεσα λίγο λάθος.Ενοούσα το ακουστικό...όταν μιλάω στο τηλέφωνο.Με λίγο φασαριά στον περιβάλλοντα χώρο δεν μπορώ να ακούσω τον συνομιλιτή μου.....έχετε κάποιο παρόμοιο πρόβλημα;
H θάλασσα του Πειραιά απ'όλες είναι πιο γλυκιά...
Link to comment
Share on other sites

και μια ακομα ερωτηση. εχω προβλημα με την καρτα μνημης. απο την αρχη που πηρα το κινητο μου δεν κανεισ διαμορφωση στην καρτα μνημης. τωρα μου λεει οτι ειναι κατεστραμμενη(χρειαζεται δηλαδη format ) αλλα δεν την κανει διαμορφωση. και οταν προσπαθησα να την κανω απο τον υπολογιστη με τον card-reader μου λεει οτι δεν μπορει γιατι το συστημα αρχειων της καρτας ειναι raw.

 

Δοκιμασε να κανεις φορματ την καρτα σε καποιο αλλο τηλεφωνο (ή φωτογραφικη ) και στην συνεχεια δοκιμασε φορματ απο το 6260 σου.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paides provlima to tilefono den akougete dinata otan xtipaei. vazo mp3 to idio. genika o ixos mou den doulevei, akougete san na exo tin entasi sto epipedo 1.

 

Μάλλον service τότε δε νομίζω να γίνεται κάτι άλλο. Αν βάλεις ένα mp3 μέσω του real player πάλι δεν ακούγεται;;

 

Αera1989 δε κάνεις κάτι ιδιαίτερο για τα mp3 όταν επιλέγεις ήχους σου εμφανίζει και τα mp3 κανονικά στη λίστα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

pos vazo ena mp3 na akougete san hxos klhshs?eyxaristo

προφιλ,γενικο,διαμορφωση,ηχος κλησης και διαλεξε το mp3 που θες

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erwtisi pou thelw na mou apantisete an ginetai kai xerete..

 

Sto 6260.. an se pianei tilefono kapios PWS VLEPEIS pios se pianei tilefwno an to kinito einai klisto? (otan lew klisto enoo den vlepeis tin othoni)

 

Diladi yparxei epilogi na xerw pios panei tilefono kai an den thelw na min tou to apantisw re paidi mou.. Otan me piasoume tilefwno kai anoixw to kinito gia na dw pios me pianei automata i klisi apantietai ???

Υπάρχει κι άλλη λύση: Αν ανοίξεις σε ορθή γωνία το πορτάκι, δεν απαντάς την κλήση. Γενικά, για να "ανοίξει" η γραμμή πρέπει να ανοίξεις το πορτάκι εντελώς (περίπου στις 160 μοίρες)

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ! :X
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κι άλλη λύση: Αν ανοίξεις σε ορθή γωνία το πορτάκι, δεν απαντάς την κλήση. Γενικά, για να "ανοίξει" η γραμμή πρέπει να ανοίξεις το πορτάκι εντελώς (περίπου στις 160 μοίρες)

Κι εγώ προχθές το ανακάλυψα αυτό και είναι πολύ χρηστικό δεν ανοίγει η γραμμή ανοίγοντας απλά το πορτάκι αφού μέχρι και τις 90 μοίρες που είναι η πρώτη σκάλα δεν ανοίγει πρέπει να το σπρώξεις να ανοίξει τελείως για ν' ανοίξει η γραμμή.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

@red: apapa.. krima to kinitaki.. den xerw posa stoixizei distixws.. parto stin Nokia na sou poun, an eimoun stin thesi sou tha to eperna stin Nokia.

 

Paidia xerei kaneis apo pou mporw na katevasw apo to internet to kainourio firmware gia to 6260 ?

Tha to parw se katastima pou exei ton exoplismo na mou to kanoun update.

Eyxaristw ek twn proterwn!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον service τότε δε νομίζω να γίνεται κάτι άλλο. Αν βάλεις ένα mp3 μέσω του real player πάλι δεν ακούγεται;;

 

Αera1989 δε κάνεις κάτι ιδιαίτερο για τα mp3 όταν επιλέγεις ήχους σου εμφανίζει και τα mp3 κανονικά στη λίστα

 

kai ston real den akougete pantou to idio simera tha to pao neotera to vrady

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6260 RM-25

 

Changes/improvements made from MCU SW version 3.0436.0 to version 3.0448.0:

 

Call and network management

- An improvement has been made to ensure successful call in PSTN originated MT terminated calls when the PSTN network uses SNS (Single Numbering Scheme) in the SETUP message

 

Browser

- JavaScript is included in order to improve browsing

 

Applications

- Video streaming is resumed after handling call/sms/mms call

- QuickPoint is able to open PPT file

- "Send as" menu item removed in QuickPoint/QuickWord

 

Languages

- File name and file extension management in File Manager improved in Hebrew language

- Search for voice mailbox numbers improved

- USB connection when using PC Suite has improved

- Ringing tone is played softly when volume is set to maximum and when vibrating alert is set on

- Improved playback of MP3 file and long AMR clip

- Audio level in stereo headset has been increased

- Picture saving in Full VGA quality possible in Camcorder application

- Nokia Content Copier is able to transfer both user files and settings

- Editing text string in wap browser is possible when using Wireless keyboard

- Backup to MMC card and restore from MMC improved

- Support for .ra and .rv file extensions in RealOnePlayer

- Improvements made to texts used in Push to Talk applications

- Operator name list updated

 

Nai exei vgei..

3.0436.0 exw egw..

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος που εχει προγραμμα για ηχογραφιση συνομιλιας να μου στειλει πμ να του δωσω εμαιλ μου και να μου το στειλει?ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Ναι κ εγώ θα το ήθελα το προγραμματάκι αυτό παιδιά. By the way, το καινούριο firmware αυξάνει καθόλου την ένταση του ήχου κλήσης ; Έχει δοκιμαστεί - εγκατασταθεί ήδη από κάποιον κ ναι, είδε αποτελέσματα ;

 

Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...