Jump to content

Είμαι ανάμεσα σε τρεις συσκευές Samsung


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και κακώς το συνεχίζετε όμως από τη στιγμή που ο άνθρωπος είπε ξεκάθαρα οτι ενδιαφέρεται για samsung (απο την αρχή και σε επομενα post). Έγραψε εδώ για βοήθεια για συγκεκριμένα κινητά συγκεκριμένης μαρκας και κάνετε λες και θα τον προσηλυτισετε σε καμια αίρεση που θα του αλλάξει τη ζωή :Ρ Δικά του είναι τα λεφτά ας πάρει οτι προτιμάει. Το ενδεχόμενο απλα να του αρέσει το σχεδιο, το touchwiz, η να χρησιμοποιεί εφαρμογές της sammy το αποκλείουμε? Τι χαμός είναι αυτός με το "θέλει να πουλησει μούρη" έλεος... Edited by strange_thomas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 82
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι επιμένετε; Προτείνετε του κάποιο Samsung. Θα του σπάσει τα νεύρα στο κόλλημα, αλλά δεν μας αφορά αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Και κακώς το συνεχίζετε όμως από τη στιγμή που ο άνθρωπος είπε ξεκάθαρα οτι ενδιαφέρεται για samsung (απο την αρχή και σε επομενα post). Έγραψε εδώ για βοήθεια για συγκεκριμένα κινητά συγκεκριμένης μαρκας και κάνετε λες και θα τον προσηλυτισετε σε καμια αίρεση που θα του αλλάξει τη ζωή :Ρ Δικά του είναι τα λεφτά ας πάρει οτι προτιμάει. Το ενδεχόμενο απλα να του αρέσει το σχεδιο, το touchwiz, η να χρησιμοποιεί εφαρμογές της sammy το αποκλείουμε? Τι χαμός είναι αυτός με το "θέλει να πουλησει μούρη" έλεος...

 

να του αρεσει ο touchwiz. τι αλλο θα ακουσουμε.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

να του αρεσει ο touchwiz. τι αλλο θα ακουσουμε.

 

Υπάρχει και αυτό που λέγεται ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ γούστο/άποψη/αναγκη. Αλλιως θα υπήρχε ένας καφές, ενα αναψυκτικό, ενα φαγητο, ενα κλαμπ,ενα σουπερμάρκετ για όλους κτλ κτλ κτλ Δε ξέρω γιατί σας είναι τόσο δύσκολο να το δεχτειτε... Και γω τα μισώ τα samsung αλλά άλλοι όχι... Thats life.

Link to comment
Share on other sites

Τα Samsung είναι μια χαρά συσκευές ... ( κυρίως τα κορυφαία μοντέλα με εξαίρεση το S3 ) ... απλά τα mid range και κάτω υποφέρουν από τις φορτωμένες επιλογές της εταιρείας ... Πείτε την γνώμη σας με ευγένεια και ... Αφήστε το παιδί να πάρει όποιο Samsung θέλει ... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παρότι δεν είμαι υποχρεωμένος να απολογούμαι λες και κάνω κάποιο έγκλημα με την επιλογή μου προς τη Samsung, θα το εξηγήσω όσο απλά γίνεται. Χρησιμοποιούσα επί χρόνια συσκευή Samsung με την οποία ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος, μπήκε στο νερό-χάλασε και τώρα μου είναι άμεσα αναγκαία μία νέα συσκευή. Δεν έχω χρόνο ούτε να το ψάχνω ούτε να κάνω πειράματα. Πιθανότατα, υπάρχουν κι άλλες εταιρείες ίσως καλύτερες, όμως δεν είμαι της άποψης ότι ''ο σκοπός αγιάζει τα μέσα''. Θέλω Samsung, θα πάρω Samsung.

Και όπως είπα, το θέλω για απλή καθημερινή χρήση, οπότε αυτές οι βαρύγδουπες ανοησίες περί μόδας αυτοαναιρούνται.

Ήμουν ξεκάθαρος από το πρώτο ποστ μέχρι και σε αυτό. Samsung, πες το κόλλημα πες το όπως θες, αυτό με βόλεψε και αυτό θα συνεχίσω.

Προτείνετε μου λοιπόν συσκευές samsung, αν όχι ανάμεσα σε αυτές κάποια άλλη με κάτω από 250 ευρώ.

 

End of story.

Link to comment
Share on other sites

Παρε το S4mini το οποιο ειχα και τωρα το εχω δωσει σε πολυ κοντινο μου ανθρωπο. Για την καθημερινη χρηση που θελεις θα σου ειναι παραπανω απο μια χαρα. Και ειναι πολυ καλυτερο απο τις αλλες 3 επιλογες που εθεσες. :)

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Παρότι δεν είμαι υποχρεωμένος να απολογούμαι λες και κάνω κάποιο έγκλημα με την επιλογή μου προς τη Samsung, θα το εξηγήσω όσο απλά γίνεται. Χρησιμοποιούσα επί χρόνια συσκευή Samsung με την οποία ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος, μπήκε στο νερό-χάλασε και τώρα μου είναι άμεσα αναγκαία μία νέα συσκευή. Δεν έχω χρόνο ούτε να το ψάχνω ούτε να κάνω πειράματα. Πιθανότατα, υπάρχουν κι άλλες εταιρείες ίσως καλύτερες, όμως δεν είμαι της άποψης ότι ''ο σκοπός αγιάζει τα μέσα''. Θέλω Samsung, θα πάρω Samsung.

Και όπως είπα, το θέλω για απλή καθημερινή χρήση, οπότε αυτές οι βαρύγδουπες ανοησίες περί μόδας αυτοαναιρούνται.

Ήμουν ξεκάθαρος από το πρώτο ποστ μέχρι και σε αυτό. Samsung, πες το κόλλημα πες το όπως θες, αυτό με βόλεψε και αυτό θα συνεχίσω.

Προτείνετε μου λοιπόν συσκευές samsung, αν όχι ανάμεσα σε αυτές κάποια άλλη με κάτω από 250 ευρώ.

 

End of story.

 

κατ αρχήν, εννοείται οτι δεν χρειάζεται να απολογηθείς για κάτι...ούτε καν και στην περίπτωση να έλεγες γουστάρω samsung για μοστρα,που ειπώθηκε...δικαίωμα σου είναι. αρκεί να γνωρίζεις τι αγοράζεις και τι συμβαίνει..γι αυτο οι χρήστες μπαίνουν στη διαδικασία να προτείνουν και να εξηγήσουν...για να μην έχει άγνοια ο άλλος σε κάποια θεματα..απο εκεί και πέρα ο καθένας κρίνει και αποφασίζει..

τέλος αυτό...

 

 

στο θέμα σου τώρα συγκεκριμένα...μια ερώτηση γιατί βλέπω τα παρακάτω..

 

"Προτιμώ Samsung, μιας και έχω εμπειρία από την χρήση του. Γι'αυτό και εκεί θα επιμείνω."

"Στρέφομαι σε Samsung όπως είπα, λόγω ''εμπειρίας''.

"Δεν έχω χρόνο να μάθω ένα διαφορετικού χειρισμού τηλέφωνο "

"Δεν έχω χρόνο ούτε να το ψάχνω ούτε να κάνω πειράματα"

 

ποια samsung συσκευή είχες χρόνια;

φαντάζομαι τόσες μέρες δε μιλάμε για κάποια συσκευή samsung προ android , εποχές που κάθε εταιρεία είχε το δικό λογισμικό/μενού/κτλ και έχοντας αυτό στο μυαλό σου λες οτι θέλεις πάλι samsung γιατι έχεις βολευτεί, έχεις μια εμπειρία κτλ...

 

τέλος, πάρε το s4 mini που λες, αφου ανεβαίνεις σε αυτά τα λεφτά..για να μη συνεχίζεται όλο αυτό και να τελειωνει το θέμα..

 

 

edit..

 

τώρα είδα οτι έχεις ένα μηνυμα στο φορουμ για το Samsung I5500 Galaxy 5

αν είναι αυτή η συσκευή και ήσουν ικανοποιημένος από αυτή για τη χρήση που κάνεις ...οτι...μα οτι..και να πάρεις απ οτι έχει ειπωθεί..θα είναι η μέρα με τη νυχτα...δε ξέρω καν αν αξίζει να δώσεις τόσα λεφτά όπως τα 250 ευρώ που λες..μη μπεις στη λογική να δώσεις πολλά λεφτά με το σκεπτικό οτι θα κρατήσεις τη συσκευή για άλλα 4-5 χρόνια..δε νομίζω οτι αξίζει πλέον αυτη η λογική..

Edited by rizla7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...