Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το τετραγωνακι! Κατω κατω στην οθονη που εχει τρια κουμπια το πισω , το μεσαιο κυκλακι και το τετραγωνακι που το πατας για να δεις τις προσφατες εφαρμογες!
Link to comment
Share on other sites

Μη νομιζεις οτι ειναι κατι τρελο. Απλα αν κλειδωσεις καποιες εφαρμογες και εχεις ανοιξει πολλες και τις συρεις προς τα πανω για να φυγουν απο τη μνημη, οι κλειδωμενες δεν θα φυγουν. Αυτο κανει εν ολιγοις. Απλα με ολες αυτες τις ρυθμισεις που εχω κανει και τις εγραψα στα προηγουμενα ποστ, μπορω να πω οτι το προβλημα εχει εξαφανιστει σχεδον.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι αν ξεχάσεις ν'ανοίξεις Την εφαρμογή(αν έχεις κλείσει το κινητό)..πάλι δεν λαμβάνεις ειδοποιήσεις..Εμένα,αυτό ήταν το πρόβλημα..λαμβανα εγκαίρως τις ειδοποιήσεις,αρκεί να είχα μπει στην εφαρμογή...Μόνο στην Β316,όλα ήταν κομπλέ.. Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

πως μπορώ μέσα από cwm recovery να πάρω backup το image του κινητού στην εξωτερική κάρτα sd όπως έκανα και με τα προηγούμενα τηλέφωνα που είχα? ειμαι root αλλά όταν πάω μέσω CWM να κάνω backup δεν βλεπει την εξωτερική sd
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για βοηθήστε με λίγο, είμαι με την 6.1.1 root, για να περάσω στην B535 ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω?
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή έχω emui 3.1 version 6.1.1, σε ποια 3.1 version αναφέρεσαι για να κάνω rollback? Συγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά προσπαθώ να αποφύγω κάποιο λάθος χωρίς επιστροφή.
Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αλήθεια ο λόγος που θέλω να περάσω σε stable έκδοση έχει να κάνει με την camera. Παρατηρώ στη λήψη video ότι τα frame δεν είναι ομαλά. Δεν ξέρω αν Κάποιος άλλος έχει παρατηρησει κάτι τέτοιο ή όντως έχει θέμα η camera στην συγκεκριμένη έκδοση rom που φοράω.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή έχω emui 3.1 version 6.1.1, σε ποια 3.1 version αναφέρεσαι για να κάνω rollback? Συγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά προσπαθώ να αποφύγω κάποιο λάθος χωρίς επιστροφή.

ψάχνω να βρω το link για να κατεβάσω το αρχείο για rollback από dev 6.1.1 σε stable b535. Καμιά βοήθεια κανείς?

Link to comment
Share on other sites

ψάχνω να βρω το link για να κατεβάσω το αρχείο για rollback από dev 6.1.1 σε stable b535. Καμιά βοήθεια κανείς?

 

 

Θα το βρεις στον φάκελο του Emui 3.1 από εδώ...http://forum.xda-developers.com/honor-6/general/honor-6-stock-roms-t2963180

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Θα το βρεις στον φάκελο του Emui 3.1 από εδώ...http://forum.xda-developers.com/honor-6/general/honor-6-stock-roms-t2963180

Συγνώμη που ρωτάω και πάλι, αλλά μέσα στον φακελο βλέπω αρχείο rollback από 3,1 σε 3.0 και από 4,02 σε 3,1. Είναι κάποιο από αυτά. Γιατί δεν βλέπω κάτι για rollback από dev 3,1 σε stable 3.1. (Θέλω να πάω από 6.1.1 dev σε b535 stable)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που ρωτάω και πάλι, αλλά μέσα στον φακελο βλέπω αρχείο rollback από 3,1 σε 3.0 και από 4,02 σε 3,1. Είναι κάποιο από αυτά. Γιατί δεν βλέπω κάτι για rollback από dev 3,1 σε stable 3.1. (Θέλω να πάω από 6.1.1 dev σε b535 stable)

 

 

 

Θα περασεις με τοπικη ενημερωση το update.app απο το rolllback 3.1-3.0 και μετα θα περασεις την Β535

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Θα περασεις με τοπικη ενημερωση το update.app απο το rolllback 3.1-3.0 και μετα θα περασεις την Β535

 

Σε ευχαριστώ πολυ, το δοκιμάζω και αν έχω κάποιο πρόβλημα θα ζητήσω τη βοήθεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Θα περασεις με τοπικη ενημερωση το update.app απο το rolllback 3.1-3.0 και μετα θα περασεις την Β535

 

Και κάτι τελευταίο, το αρχείο update.app το περνάω χύμα στην SD. Προσπαθώ να βρω τις οδηγίες για rollback αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι τελευταίο, το αρχείο update.app το περνάω χύμα στην SD. Προσπαθώ να βρω τις οδηγίες για rollback αλλά χωρίς αποτέλεσμα.

 

 

Αν πας στην πρώτη σελίδα θα βρεις αρκετές απαντήσεις σε τυχόν απορίες.

Το αρχείο όχι δεν το πετάς χύμα,το τοποθετείς στον φάκελο dload και κανείς τοπική ενημέρωση όπως σου έγραψα παραπάνω.

S23 plus

Link to comment
Share on other sites

Με τον συγχρονισμο του viber εχουμε κανα νεο; με εχει σπασει τα νευρα μονο 3 επαφες βλεπει σαν επαφες βιμπερ. Να ερθει η emui 4 μπας και λυθει.
Link to comment
Share on other sites

Αν πας στην πρώτη σελίδα θα βρεις αρκετές απαντήσεις σε τυχόν απορίες.

Το αρχείο όχι δεν το πετάς χύμα,το τοποθετείς στον φάκελο dload και κανείς τοπική ενημέρωση όπως σου έγραψα παραπάνω.

Δυστυχώς με το που ξεκινά και φτάνει στο 1% μου βγάζει μηνυμα ότι δεν είναι συμβατό το συγκεκριμένο πακετο για να προχωρήσω και σταματάει την ενημέρωση. Εχω κανει unroot και επαναφορά stock recovery.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς με το που ξεκινά και φτάνει στο 1% μου βγάζει μηνυμα ότι δεν είναι συμβατό το συγκεκριμένο πακετο για να προχωρήσω και σταματάει την ενημέρωση. Εχω κανει unroot και επαναφορά stock recovery.

 

Έχουμε κανένα νέο παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Με τον συγχρονισμο του viber εχουμε κανα νεο; με εχει σπασει τα νευρα μονο 3 επαφες βλεπει σαν επαφες βιμπερ. Να ερθει η emui 4 μπας και λυθει.

 

Εγώ το ξαναεγκατεστησα κι όλα οκ...Όχι βέβαια οι ειδοποιήσεις..

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναεγκατεστησα και εγω πριν μερες. Οι ειδοποιησεις ερχονται κανονικοτατα αλλα δεν βλεπει ολες τις επαφες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...