Jump to content

Κινητο με καλη καμερα


Xnoudi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας ειμαι στην αναζητηση κινητου εδω και πολυ καιρο αλλα δεν μπορω να κατασταλαξω με τιποτα. Θελω ενα σχετικα ομορφο κινητο με πολυ καλη καμερα και καλη μπαταρια.Δεν εχω θεμα να ειναι απο κινα, αρκει να μην εχει διακριτικα στο μπροστινο μερος.

Θα πηγαινα για το HTC Desire 816 αλλα ειναι πολυ μεγαλο για τα γουστα μου.Ειμαι μαξ στις 5 ιντσες.

Ταβανι για κινεζικο τα 180-200 και για μη κινεζικο 250.

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα σε σε στεναχωρήσω αλλά στα λεφτά που δίνεις καλή camera απλά δεν... πλησιάζει το zte nubia z5s mini αλλά έχε άθλιο λογισμικό το οποίο θα χρειαστεί να το αλλάξεις, και αυτό που θα βάλεις δεν έχει ελληνικά
Link to comment
Share on other sites

Nexus5 :) :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το nokia lumia 925 εχει πολυ καλη καμερα και ειναι συνολικα πολυ ωραιο κινητο, αλλα δεν ξερω αμα σου αρεσαουν τα windows phone.
Link to comment
Share on other sites

Lumia 925... Έχει και pureviw τεχνολογία της νόκια η κάμερα και γενικά είναι πολύ καλή... Τσέκαρε και ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ για να δεις δείγματα....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Nexus5 :) :)

 

καλη camera ειπε οχι μετρια..........

 

μετά παμε για windows phone (οχι οτι 925 είναι φοβερή αλλα τουλάχιστον είναι καλυτερη του n5)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά Καλή κάμερα έχει. Το 5 είπαμε Όχι το 4 ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά Καλή κάμερα έχει. Το 5 είπαμε Όχι το 4 ;)

 

του 4 ήταν άθλια του 5 είναι μέτρια

 

Ξεχασα να αναφερω οτι θελω μονο android :D. Κατι σε INEW V3 η σε huawei honor 3c λεει κατι?

 

είπες θέλεις camera............... αν θες καλή camera θα τα σκάσεις χοντρά

Link to comment
Share on other sites

Και επιμενω οτι ειναι μια χαρα η καμερα :p

 

Και αρκετα καλυτερη του Find5 ;) :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

του 4 ήταν άθλια του 5 είναι μέτρια

 

 

 

είπες θέλεις camera............... αν θες καλή camera θα τα σκάσεις χοντρά

 

Άθλια του nexus 5;;;;Πότε, πριν την πρώτη αναβάθμιση;;;

 

Δεν είναι επιπέδου s4, g3 αλλά μια χαρά κοντράρει πολλά άλλα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια να το θεσω και αλλιως.. Προερχομαι απο το htc explorer οποιαδηποτε καμερα ανω του μετριου θα μου φανει σαν να ανακαλυπτω την φωτια :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Και επιμενω οτι ειναι μια χαρα η καμερα :p

 

Και αρκετα καλυτερη του Find5 ;) :p

 

ναι του find 5 ειναι καλυτερη (το εδωσα το καιμενο) το find 5 ειχε την ιδια αθλια camera που εχει το xperia z (ΑΘΛΙΑ)

 

Άθλια του nexus 5;;;;Πότε, πριν την πρώτη αναβάθμιση;;;

 

Δεν είναι επιπέδου s4, g3 αλλά μια χαρά κοντράρει πολλά άλλα...

 

ΜΕΤΡΙΑ ειπα του 5 ΑΘΛΙΑ του 4

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων, του παιδιού του κάνει

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ναι του find 5 ειναι καλυτερη (το εδωσα το καιμενο) το find 5 ειχε την ιδια αθλια camera που εχει το xperia z (ΑΘΛΙΑ)

 

 

 

ΜΕΤΡΙΑ ειπα του 5 ΑΘΛΙΑ του 4

 

Οk γράψε λάθος...μέτρια δεν είναι του 5 όπως και να το πάρεις. Με OIS πόσα κινητά ξέρεις να είναι εφοδιασμένα;;;Και από αυτά πόσα android;;;

 

Eδώ κοντράρει το s5 σε κάποιες περιπτώσεις. Kαι πέραν των στημένων τεστ δεν νομίζω να είναι και πολύ πειραγμένες υπέρ του οι φωτογραφίες...

Edited by enigma84
Link to comment
Share on other sites

Οk γράψε λάθος...μέτρια δεν είναι του 5 όπως και να το πάρεις. Με OIS πόσα κινητά ξέρεις να είναι εφοδιασμένα;;;Και από αυτά πόσα android;;;

 

Eδώ κοντράρει το s5 σε κάποιες περιπτώσεις. Kαι πέραν των στημένων τεστ δεν νομίζω να είναι και πολύ πειραγμένες υπέρ του οι φωτογραφίες...

 

δεν ξέρω εγω την συγγρινω με αυτα

 

καλες note 3/s5/s4 find 7/7a/nokia 808/Lumia 1020/

μετριες προς καλές xperia z1/z1/xiaomi mi3/zte z5s /zte z5s mini/lg g2/Huawei Ascend P7

μετριες nexus 5/galaxy s3/lumia 920/lumia 925/htc one m7/htc one m8/ htc one m7 mini/

κακες πάρα πολλά κινιτα αλλα θα πω καποια που κάποτε ήταν ναυαρχίδες πχ xperia z/optimus g/

 

και ναι το nexus 5 θα είναι για το παιδί πάρα πολύ καλό αφου ειχε το htc explorer

 

απλός από αυτά που εγραφε στην αρχη ειχα καταλάβει οτι θελει πολη καλη camera (λαθος διατύπωση κοινος)

 

s5 είναι περίεργο..... η camera του έστω....... κάποιες φορες βγαζει αψογα.............. κάποιες φόρες χάλια...........κάποιες φορές μέτρια......... χωρίς να αλλάζουν ιδιαίτερα η συνθήκες και αυτό είναι αρκετά σπαστικό..............(μάλλον το s5 είναι beta test οτι αφορά της cameres απο το samsung, γιατί πριν είχε της sony)

 

αυτές πχ είναι μερικές φωτογραφίες από το nubia z5s mini και της θεωρώ μετριες (ίσος σε κάποιες περιπτώσεις καλές (ίσος)

http://2.ii.gl/kppqZykI.jpg

http://3.ii.gl/oxWHas6u.jpg

http://2.ii.gl/4hiz8xT-.jpg

http://2.ii.gl/KZ0P1bph.jpg

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Nαι απλα το nexus ξεπερναει το budget :/ δλδ αν ειναι να παω στα 300 καλυτερα να παρω το g2.

 

Τελοσπαντων παραμενει μια δυσκολη αποφαση :/

Link to comment
Share on other sites

Το lg g2 στα 200 στο σκρουτζ, αξιζει?

 

μάλλον για το mini μιλάς......... και οχι δεν θα έλεγα ότι αξιζει το μόνο κοινό που εχει με το g2 ειναι το όνομα για λόγους marketing

Link to comment
Share on other sites

ναι το μινι ελεγα, οποτε ακυρο και αυτο!

 

μαλλον θα παω για v3 μερια, εχω ακουσει καλα λογια για την καμερα του και ειναι και αρκετα φθηνο, δεν θα τα κλαιω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με το Xiaomi Mi3 είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Δεν είμαι φωτογράφος, αλλά βγάζει ωραίες φωτογραφίες. Και με 220€ παίρνεις φανταστικό κινητό!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με το Xiaomi Mi3 είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Δεν είμαι φωτογράφος, αλλά βγάζει ωραίες φωτογραφίες. Και με 220€ παίρνεις φανταστικό κινητό!

 

220 ευρώ που λες ειναι η εκδοση με 9,5 gb μι επεκτασιμα τα γεμίζουν παρα πολλα ατομα ειδικά αυτοι που τραβανε φοτο στο πι και φι........

δινεις λιγο παραπανω και παιρνεις 64

Link to comment
Share on other sites

220 ευρώ που λες ειναι η εκδοση με 9,5 gb μι επεκτασιμα τα γεμίζουν παρα πολλα ατομα ειδικά αυτοι που τραβανε φοτο στο πι και φι........

δινεις λιγο παραπανω και παιρνεις 64

Συμφωνώ μαζί σου, αν θέλεις πολύ χώρο παίρνεις το 64άρι. Απλώς για να είμαι κοντά στα 200€ που είπε....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...