Jump to content

[Επίσημο] HTC One Mini 2


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εχω αυτο το κινητο 8 μερες και ειμαι τρομερα γκαντεμης,χθες και σημερα ωρες ωρες το ακουστηκο οταν το χω στη μη ανοιχτη ακροαση και οχι στα handsfree δεν με ακουνε οι αλλοι αντιθετα με αυτα τα 2 μια χαρα!Ελεος,και περασαν οι 7 μερες που θα μου το ατντικαθιστουσαν κατευθειαν και τωρα η διαδικασια ειναι arvato ή htc ε και κανα μηνα μεχρι να το αντικαταστησουν και παει λεγοντας!Τι μου πρωτεινετε να κανω;;;ξερετε τι φταιει και γιατι το κανει;;;
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγα ότι έχει πρόβλημα το μικρόφωνο, αλλά πως σε ακούνε όταν έχεις ανοιχτή ακρόαση (εννοώ ότι πάλι το ίδιο μικρόφωνο χρησιμοποιείται)... Δοκίμασες να κάνεις κάποιο restart ή hard reset;
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε!Δεν εχω κανει ακομα αλλα αυτο μου ειπαν να κανω και κατι φιλοι μου,εντομεταξυ το κουλο της υποθεσεης ειναι οτι με την htc δεν μπορω να επικοινωνησω πουθενα,ειναι τρομερο,τηλ λαθος δεν χρησιμοποιειτε ακομα και κλειστο μου χει πει οτι το χουν!Πως γιντετε αυτο δεν ξερω!
Link to comment
Share on other sites

AΑφού κρατήσεις ότι θες από τη συσκευή σου (backup κοινώς επαφές, μηνύματα, εφαρμογές κι ό,τι άλλο θες) πηγαίνεις στις ρυθμίσεις και κάνεις επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Πρωτού πας για service, φυσικά δοκιμάζεις αυτό. Στο samsung μου είναι στις ρυθμίσεις/λογατιασμοί αντίγραφο ασφαλείας ;)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα. Πήρα προχθές το κινητό σε gold. Είναι πράγματι κορυφαίο σε όλα.

Το "πρόβλημα" είναι ότι σε ορισμένα specs υπολείπεται του One mini.

Ιδού η απάντηση της HTC στις απορίες μου:

Dear Telis,

Thank you for contacting HTC. with regards to your inquiry , kindly note that it is correct that One Mini captures @120fps and Mini 2 @60fps for slow motion videos and HTC One Mini has video editor to control the speed of a slow mo video. In Mini 2 , You can only trim video. Thank you for your understanding . If you have any other inquiries κλπ κλπ κλπ.

Τι να πώ ρε παιδιά, αν αυτό δεν είναι οπισθοδρόμιση, τότε τι είναι;

Οικογένεια, φίλους, δουλειά και γέλιο :lol:. Τι άλλο να θέλει κανείς; (η υγεία είναι προαπαιτούμενο...)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κρίμας που θα πάρει επίσημο update 5.0 Μετά τον Μάρτη. Απλά έλεος. Το μονο πράγμα που με τραβάει από το να το αγοράσω γιατί δεν ασχολούμαι με root και δεν με νιαζί.

http://www.androidauthority.com/htc-android-lollipop-timetable-540796/

NOKIA 3310 - NOKIA 3330 - NOKIA 6600 - NOKIA 6630 - SE P990i - Imate jasjar - NOKIA N95 - Sony Ericsson W800 - HTC Touch Pro - LG Secret - NOKIA N70 - HTC HD2 - Samsung Galaxy ACE - HTC ONE X - iPhone 5 - LG G2 - NOKIA Lumia 1520 - Moto X - iPhone 6 - Note 5 - iPhone 6S - S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Πήρα προχθές το κινητό σε gold. Είναι πράγματι κορυφαίο σε όλα.

Το "πρόβλημα" είναι ότι σε ορισμένα specs υπολείπεται του One mini.

Ιδού η απάντηση της HTC στις απορίες μου:

Dear Telis,

Thank you for contacting HTC. with regards to your inquiry , kindly note that it is correct that One Mini captures @120fps and Mini 2 @60fps for slow motion videos and HTC One Mini has video editor to control the speed of a slow mo video. In Mini 2 , You can only trim video. Thank you for your understanding . If you have any other inquiries κλπ κλπ κλπ.

Τι να πώ ρε παιδιά, αν αυτό δεν είναι οπισθοδρόμιση, τότε τι είναι;

Ο παλιός ειναι αλλιώς !! Και εγώ το ΜΙΝΙ έχω και δεν είχα παρατηρήσει για το slow motion κλπ....και έχει και καλή ποιότητα σε αυτά , αλλά το MINI 2 έχει 13 άρα κάμερα πιο μεγάλη οθόνη και μεγαλύτερη μπαταρία ...όποτε όλα καλά .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
το πηρα για να το κανω δωρο αλλα δεν εχει ελληνικα .εβαλα μεσα ελληνικη καρτα σιμ αλλα παλι τιποτα.. πηρα στην htc και με ειπανε οτι αν το στειλω θα κανει 2 βδομαδες !
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

το πηρα για να το κανω δωρο αλλα δεν εχει ελληνικα .εβαλα μεσα ελληνικη καρτα σιμ αλλα παλι τιποτα.. πηρα στην htc και με ειπανε οτι αν το στειλω θα κανει 2 βδομαδες !

 

Στο Google υπάρχει αναλυτικά ένα άρθρο πως να περάσεις γλώσσες στο κινητό.Και στο νήμα του Μ7 αν μπεις και γυρίσεις 2-3 σελίδες πίσω θα βρεις και εκεί σχετικό link

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Η καμερα του κινητου μου εχει καποιο θεμα η γενικα αυτες ειναι οι δυνατοτητες της? Ολες βγαινουν θολες και με προβληματικη εστιαση νομιζω. Δειτε λιγο.... https://www.dropbox.com/sc/r8xiyzuab02h1n7/AAD2uxd7hhF08NnjxhNDZ8sHa
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Έγινα και γω πανευτυχής καταχος του μικρού HTC one mini 2 σε gunmetal grey αλλά μόνο στο μάτι είναι μικρό..... το εργαλείο είναι κορυφή σε όλα...Δεν κολαει πουθενά εκεί που κολλούσαν στα χέρια μου πολύ πιο δυνατά μοντέλα το συγκείμενο δεν καταλαβαίνει Χρήστο ας έχει και 1 giga ram δεν έχει καμία σχέση αυτό η HTC έχει κάνει τρομερή δουλειά φτιάχνοντας ένα κόσμημα.

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Έγινα και γω πανευτυχής καταχος του μικρού HTC one mini 2 σε gunmetal grey αλλά μόνο στο μάτι είναι μικρό..... το εργαλείο είναι κορυφή σε όλα...Δεν κολαει πουθενά εκεί που κολλούσαν στα χέρια μου πολύ πιο δυνατά μοντέλα το συγκείμενο δεν καταλαβαίνει Χρήστο ας έχει και 1 giga ram δεν έχει καμία σχέση αυτό η HTC έχει κάνει τρομερή δουλειά φτιάχνοντας ένα κόσμημα.

 

πραγματικα πολυ ομορφο κινητακι!

ποσο το πηρες;

 

καλοριζικο!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα πολυ ομορφο κινητακι!

ποσο το πηρες;

 

καλοριζικο!

 

σ ευχαριστω

275 (με 16% φπα λογω μυτιληνης) + 2 θηκες, μεταφορικα, screen protector καπου ενα 300αρι μου πηγε αλλα χαλαλι ειναι κοσμημα

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αξιζει λετε η αγορα του τωρα?

Ψαχνω ενα κινητο μεχρι 300 ευρω το οποιο να τρεχει απροβληματιστα, κυριως χρηση fb,ιντερνετ

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι αξίζει τα λεφτά του. Ψάξε μεταχείρα Μ8 ή κανά καινούργιο Z3 compact απο Ελλάδα σε αυτά τα λεφτά.

Απο κίνα και με 200 ευρώ είσαι παραπάνω απο πολύ καλά.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει λετε η αγορα του τωρα?

Ψαχνω ενα κινητο μεχρι 300 ευρω το οποιο να τρεχει απροβληματιστα, κυριως χρηση fb,ιντερνετ

 

σε αυτα τα χρηματα βρισκεις πολλα μοντελα πλεον...

 

one X ,MX5 και άλλα...

αν ομως θελεις sense7 μια καλη λυση ειναι το desire626.Προσοχη ομως ,οχι αυτο με 1gb RAM που ονομαζεται 626g αλλά το κανονικο 626 με 2gb RAM που πωλειται UK στο amazon.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

σε αυτα τα χρηματα βρισκεις πολλα μοντελα πλεον...

 

one X ,MX5 και άλλα...

αν ομως θελεις sense7 μια καλη λυση ειναι το desire626.Προσοχη ομως ,οχι αυτο με 1gb RAM που ονομαζεται 626g αλλά το κανονικο 626 με 2gb RAM που πωλειται UK στο amazon.

 

αλλα οχι σε 4.5" δεν υπαρχει αντιπαλος

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...