Jump to content

Landvo L900


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολυ καλη προσφορα! Δεν βλεπω ομως να εχει Ελληνικα. Η μπαταρια του ειναι μικρη, δεν βλεπω αξεσουαρ και υποστηριξη. Κριμα....
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Εχει Ελληνικα η συσκευη.Μια χαρα για τα λεφτα της(85$).Τα χω ξαναγραψει μερικα σχολια πιο πισω.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Administrators
Ενημερωτικά... αγγελίες δημόσια στο φόρουμ απαγορεύονται εκτός buy&sell όπου έχουν πρόσβαση παλαιότερα μέλη με συγκεκριμένα κριτήρια, παρακαλώ προς συμμόρφωση βάσει των κανονισμών.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα για να μην ανοίγω άλλο θέμα,εκτός κι αν υπάρχει αυτό που ρωτάω ποιες μπαταρίες κάνουν για το Landvo L900,πρόσφατα το έκανα παραγγελία και περιμένω να μου έρθει.

Είδα το l800 έχει μεγαλύτερη και είναι στα 2300mAh και το l900 έχει 1900mAh επειδή είμαι άσχετος μπορεί κάποιος φίλος να μου πει αν υπάρχει μπαταρία με περισσότερα mAh για το l900 από άλλο κινητό;;

Ευχαριστώ.

ΕΙΝΑΙ ΟΔΥΝΗΡΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΝΑ Σ' ΑΓΑΠΩ ΠΙΣΤΑ.

:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα για να μην ανοίγω άλλο θέμα,εκτός κι αν υπάρχει αυτό που ρωτάω ποιες μπαταρίες κάνουν για το Landvo L900,πρόσφατα το έκανα παραγγελία και περιμένω να μου έρθει.

Είδα το l800 έχει μεγαλύτερη και είναι στα 2300mAh και το l900 έχει 1900mAh επειδή είμαι άσχετος μπορεί κάποιος φίλος να μου πει αν υπάρχει μπαταρία με περισσότερα mAh για το l900 από άλλο κινητό;;

Ευχαριστώ.

Κανένας βρε παιδιά;

ΕΙΝΑΙ ΟΔΥΝΗΡΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΝΑ Σ' ΑΓΑΠΩ ΠΙΣΤΑ.

:nuke:

Link to comment
Share on other sites

:help::help::help::help:

ΕΙΝΑΙ ΟΔΥΝΗΡΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΝΑ Σ' ΑΓΑΠΩ ΠΙΣΤΑ.

:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο τελικα το εδωσα δωρο στο κολλητο μου αρα δεν ισχυει αυτο που ρωταω.:)

ΕΙΝΑΙ ΟΔΥΝΗΡΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΚΙ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΝΑ Σ' ΑΓΑΠΩ ΠΙΣΤΑ.

:nuke:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μια ερωτηση...οντως υπαρχει και λειτουργει το κεντρικο μπουτον που ειναι παρομοιο των samsung?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση...οντως υπαρχει και λειτουργει το κεντρικο μπουτον που ειναι παρομοιο των samsung?

 

yeap! :D:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλη μια για να μην ξαναενοχλησω μεχρι να παραλαβω...το θελω για τη συζυγο μου σε γενικες γραμμες δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις...κανα σερφαρισμα στο νετ διάβασμα e-book ελεγχος εμαιλ αντε και κανα παιχνιδι ....ουτε gps ουτε photos....θα είναι οκ η θα σερνεται?

Eπισης με την μπαταρια που εχει αναφερθεί θα εχει θεμα με καθημερινο φορτισμα?

Υπαρχει καπου για αγορα 2ης εξτρα?

Και από υποστηριξη πως παει σαν εταιρεια?.....update roms

Ευχαριστω

Edited by johnstef
Link to comment
Share on other sites

Προτιμησε το ZTE V5 στα 99.99$ απο vickmall ή το Leagoo Lead 5 στα 82.99$ απο to2c ή το Landvo L200 στα 83$ απο Gearbest ή το Cubot S168 στα 78.9$ απο Gearbest.

Οχι το Landvo L900.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Προτιμησε το ZTE V5 στα 99.99$ απο vickmall ή το Leagoo Lead 5 στα 82.99$ απο to2c ή το Landvo L200 στα 83$ απο Gearbest ή το Cubot S168 στα 78.9$ απο Gearbest.

Οχι το Landvo L900.

 

με χαρα φιλε αρη ειδα τις προτασεις σου αλλα γιατι μου γραφεις 4 εναλλακτικα και ΟΧΙ το landvo που στα λιγα που εχω διαβασει εδώ κι εκει είναι πολύ τιμιο κινητακι ...εχεις εμπειρια ασχημη?

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει ολα τα Landvo (πλην L100 και L550) στα 80κατι $ απο προσφορες.Οι εντυπωσεις μου απο την εταιρεια ειναι αριστες.Οταν βγαιναν αυτα τα μοντελα ηταν vfm και οι μοναδικες επιλογες κατω απο τα 100$ με 1GB ram.

Τωρα ομως,που με 96$ (με κουπονι S200HF στο Gearbest) παιρνεις το Cubot S200 και στα 99$ παιρνεις το εξαιρετικο ΖΤΕ V5 απο vickmall,με 8GB rom,οθονη 5'' HD,καμερα 13ΜΡ και μπαταριες 3300 & 2400mAh,ειναι μεγαλο κριμα να δωσεις 90κατι $ για να παρεις 4GB rom,1900mAh και ποιοτητα αρκετα κατωτερη απο ΖΤΕ και Cubot.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...