Jump to content

Samsung Galaxy Grand Neo (Plus) (I9060, I9060I)


Kinitakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρεται αυριο μαλλον θα παραλαβω το Samsung Galaxy Grand Neo Plus GT-I9060i/DS Dual .Θελω να ρωτησω αν η δευτερη καρτα sim που παιρνει ειναι κανονικη sim ή μηπως ειναι micro sim και θελει κοψιμο, και ποσο κοστιζει αυτο σε γερμανο vodafone.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 89
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το αγορασα χθες το μεσημερι.το αφησα να αποφορτισει στο 15%.σημερα το πρωι το εβαλα να φορτιζει κλειστο 5 ωρες.πηγα να το ανοιξω με το κουμπι λειτουργιας και δεν ανοιγε.δοκιμασα ταυτοχρονα και με το κουμπι εντασης αλλα τιποτα παλι.τι πρεπει να κανω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ανοιξα τελικα μετα απο πολλες προσπαθειες μετα απο μιση ωρα.Και απο χθες απο την πρωτη στιγμη δεν μπορουσα να συνδεθω με το wifi στο σπιτι.γραφει αποθηκευτηκε ασφαλες μετα ελεγχος ταυτοτητας παταω συνδεση και αναφερει παρουσιαστηκε σφαλμα πιστοποιησης.τι κανω τωρα για το ιντερνετ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου φίλε. Έχω galaxy core 2. Αν ήταν κόλλημα από μπαταρία δεν θα δέχονταν καμία εντολή. Εγώ σε τέτοια περίπτωση (και λίγα που ήξερα και ξέρω ) κράτησα πατημένο το κουμπί της λειτουργίας για 7 δευτερόλεπτα και ξεκόλλησε και σε μια άλλη περίπτωση έκανα επαναφορά εργοστ.ρυθμισεων και ενταξει. Αυτές οι δύο περιπτώσεις έτυχαν σε μένα. Γειά σου φίλε.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
σε ολοι την παρεα αγορασα εδω και τρεις μερες ενα samsung galaxy grand neo plus i9060i και θα ηθελα να ρωτησο παροτι ασχετος δεν μου βγαζει το κινητο ρυθμισεις ιντερνετ για να το κανω ενω με το ρουτερ μου μπενω κανονικα ελπιζω να μην σας κουρασα καθε βοηθεια σας πολυτιμη ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Χαιρετίζω το forum

Ήθελα να ρωτήσω εάν έχει καταφέρει κανείς να ρουτάρει αυτή τη συσκευή με επιτυχία και αν ναι, ποιο custom rom χρησιμοποίησε.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Γειά σας και πάλι.

Τελικά βρήκα την GenNxt_PreRooted_GT-I9060_BalliBoxer.tar.md5 και έκανα root με Odin. Δούλεψε μια χαρά.

 

αρκετούς μήνες μετά, αν υπάρχει ακόμα κάτι ενεργό στο νήμα, θέλω να πω, πως βοηθώντας ένα φίλο, του πέρασα και εγώ ακριβώς αυτή τη ROM.

όμως αρκετά συχνά του πετάει ένα μνμ σφάλματος που αν θέλει μπορεί να το κάνει κοινή χρήση μέσω κάποιας εφαρμογής.

δεν ξέρω αν είναι λογικό. και δεν είμαι χρήστης Samsung για να γνωρίζω αρκετά πράγματα.

Οποιαδήποτε γνώμη ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι εδώ και 8μηνες εχω το Samsung galaxy grand neo plus και

εδω και δυο μερες μου εχει παρουσιάσει ενα προβλημα με την

εναλλαγή γλωσσας και πρεπει να το αλλαζω συνέχεια απο τις ρυθμίσεις

Οποιος ξερει παρακαλω να μου πει τι να κανω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι εδώ και 8μηνες εχω το Samsung galaxy grand neo plus και

εδω και δυο μερες μου εχει παρουσιάσει ενα προβλημα με την

εναλλαγή γλωσσας και πρεπει να το αλλαζω συνέχεια απο τις ρυθμίσεις

Οποιος ξερει παρακαλω να μου πει τι να κανω

Έχεις βάλει μήπως το greenify? Αν ναι έχεις ενεργοποιήσει την επιλογή στην προσβασιμότητα που πιθανό σου έβγαλε σαν notification κάτι για input method κατά την έναρξη της συσκευής? Πηγαίνεις στην προσβασιμότητα βρίσκεις το greenify και το απενεργοποιείς. Είναι γνωστό πρόβλημα στo stock samsung πληκτρολόγιο αυτή η ρύθμιση του greenify.

 

Στάλθηκε από το X5PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλο απογευμα καποια ρομ για το 9060 υπαρχει ευχαριστω

 

δες το μήνυμά μου #69

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
καλο μεσημερη υπαρχει κΑτι για το gt i 9060 i η απλως μενουμε ετσι ευχαριστω

 

Μόνο ότι γράφω πιο πάνω στο μνμ #81

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6822031#post6822031

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα σε όλους παιδιά.

Το κινητό μου δεν έχει καθόλου Ελληνικά.

Υπαρχει τρόπος να περαστούν ?

Μπορεί να προτείνει κάποιος κάποια ROM που να έχει Ελληνικο μενού ?

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα σε όλους παιδιά.

Το κινητό μου δεν έχει καθόλου Ελληνικά.

Υπαρχει τρόπος να περαστούν ?

Μπορεί να προτείνει κάποιος κάποια ROM που να έχει Ελληνικο μενού ?

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτέρων.

δες από πάνω. το ίδιο ισχύει και για σένα.

 

Used TapaTalk with JiaYu S3

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
χαιρεται εχω το galaxy grand neo plus . Εδω και 2 μερες δεν μπορω να μπω στο ιντερνετ απο δεδομενα . (δωρο wats up 3 GB ). ειχε ερθει μηνυμα στην αλλη καρτα cosmote η απατεωνια οτι χρεωθηκα 1 ευρω και πειραξα κατι για να μην χρεωνομαι και δεν μπορω να μπω τωρα καθολου. απο WI FI ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να μην εχω προβλημα και να μπαινω κανονικα;Ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Grand Neo (Plus) (I9060, I9060I)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...