Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την lollipop έχει περιορισθεί η extreme ενοχλητική ευαισθησία στο touch της οθόνης η μου φαίνεται?

 

Μπα εμένα η ίδια μου φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με την lollipop έχει περιορισθεί η extreme ενοχλητική ευαισθησία στο touch της οθόνης η μου φαίνεται?

Να σου πω την αλήθεια Κώστα, έχοντας γυρίσει πολλά κινητά τελευταία, ουδόλως με ενοχλεί αυτή η υπερευαισθησία στο Μ8.Συνηθίζεται εύκολα και ενίοτε είναι και πλεονέκτημα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Τελικα το πηραααααα..Αργησα αλλα το πηρα...Κοσμημα το κινητο..Μια λιγο ισως αστεια ερωτηση..Το EAN σαν χωρα προελευσης απο που ειναι;Και επισης υπαρχει καποια ιδιαιτεροτητα περαν του χρωματοσ που ειναι gold edition σε σχεση με το gun me

tal grey;

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

http://blog.gsmarena.com/benchmarking-android-5-0-lollipop-battery-life-samsung-galaxy-s5-lg-g3/

 

Καλημέρα , εδω αυτοι κάνανε μετρήσεις στην μπαταρία πριν και μετα την αναβάθμιση στο γλειφιτζούρι , βρήκαν οτι σε γενικές γραμμές βελτιώθηκε εκτός απο τις ωρες ομιλίας οποτ έπεσε κατα έξι ωρες

Το επιβεβαιώνεται και εσείς ;

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

http://blog.gsmarena.com/benchmarking-android-5-0-lollipop-battery-life-samsung-galaxy-s5-lg-g3/

 

Καλημέρα , εδω αυτοι κάνανε μετρήσεις στην μπαταρία πριν και μετα την αναβάθμιση στο γλειφιτζούρι , βρήκαν οτι σε γενικές γραμμές βελτιώθηκε εκτός απο τις ωρες ομιλίας οποτ έπεσε κατα έξι ωρες

Το επιβεβαιώνεται και εσείς ;

Τα τεστ αυτονομίας του gsmarena δεν τα θεωρώ αξιόπιστα.

Απο την γενική χρήση και όχι από συγκεκριμένες λειτουργίες, η δική μου εκτίμηση είναι ότι υπάρχει μείωση η οποία μετά από αρκετές φορτίσεις δεν ξεπερνά το 10%.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Τελικα το πηραααααα..Αργησα αλλα το πηρα...Κοσμημα το κινητο..Μια λιγο ισως αστεια ερωτηση..Το EAN σαν χωρα προελευσης απο που ειναι;Και επισης υπαρχει καποια ιδιαιτεροτητα περαν του χρωματοσ που ειναι gold edition σε σχεση με το gun me

tal grey;

 

Μήπως διπλα στο ΕΑΝ εχει και καποιο αριθμο ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Μήπως διπλα στο ΕΑΝ εχει και καποιο αριθμο ?

 

Απο οσο βλεπω οχι..Μονο τα γνωστα imei και serial στα αριστερα του..και γω περιμενα να εχει αλλα μηπως ειναι ευρωπαικο γενικα με μια απο αυτες που αναφερονται σαν EAΝ;

Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Η χώρα προέλευσης (κατασκευής) φαίνεται από το serial και μόνο..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Η χώρα προέλευσης (κατασκευής) φαίνεται από το serial και μόνο..

 

Αυτο που ρωταω ειναι οτι καποια αλλα γραφουν πχ ΙΤ αλλα γραφουν DE και προσπαθω να καταλαβω το EAN σε ποια χωρα αναφερεται..Γερμανικο unbranded ειναι τελικα εβαλα το cid και μου εβγαλε htc_102

Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Smart stay εχει το μ8 ? Ή σαν το z3 με την κίνηση να παραμένει αναμμενο ?
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Smart stay εχει το μ8 ? Ή σαν το z3 με την κίνηση να παραμένει αναμμενο ?

 

Τι εννοείς smart stay? Έχει την αυτόματη αναμονή στις επιλογές της οθόνης αλλά δεν ξέρω αν είναι το ίδιο με αυτό που αναφέρεις.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Λέω να το πάρω σε Glacial Silver!!!Τι λέτε;;Το χρυσό δεν μου αρέσει καθόλου!

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Λέω να το πάρω σε Glacial Silver!!!Τι λέτε;;Το χρυσό δεν μου αρέσει καθόλου!

 

το ειδες απο κοντα το χρυσο?πιστευω ειναι ερωτας το χρυσο....

Link to comment
Share on other sites

Λέω να το πάρω σε Glacial Silver!!!Τι λέτε;;Το χρυσό δεν μου αρέσει καθόλου!

Χρυσό ή gunmetal για εμένα.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Χρυσό ή gunmetal για εμένα.

 

Και εγώ αυτό το διλλημα είχα... Ήμουν πιο κοντά στο χρυσό αλλά δεν μου άρεσε που ήταν χρυσό και από μπροστά.. Οπότε κατευθείαν σε gun metal και δεν το μετάνιωσα ούτε στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα "gunmetal" την παρασκευή που μας πέρασε αλλά θα το πάω πίσω γιατί μου ζητάει 3 έως 4 φορές την ημέρα να βάλω το pin της sim μου. Εχει παρουσιαστεί σε κανέναν κάτι παρόμοιο?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα "gunmetal" την παρασκευή που μας πέρασε αλλά θα το πάω πίσω γιατί μου ζητάει 3 έως 4 φορές την ημέρα να βάλω το pin της sim μου. Εχει παρουσιαστεί σε κανέναν κάτι παρόμοιο?

 

Σε εμένα δεν αναγνώριζε καθόλου την κάρτα σιμ.. Ευτυχώς το έκανε μέσα στο doa και μου έδωσαν καινούργιο που λειτουργεί άψογα..

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως απο το χρυσο πηγα στο gunmetal σημερα..Καλο το χρυσο δε λεω αλλα too much για μενα..Υποκειμενικο αυτο βεβαια παντα.Ρε παιδια σας κολαει το messenger ?και πως το αντιμετωπισατε; Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ρωταω ειναι οτι καποια αλλα γραφουν πχ ΙΤ αλλα γραφουν DE και προσπαθω να καταλαβω το EAN σε ποια χωρα αναφερεται..Γερμανικο unbranded ειναι τελικα εβαλα το cid και μου εβγαλε htc_102

 

Αυτό είναι η χώρα προορισμού.. Σε ποια χώρα, δηλαδή, προορίζεται να πουληθεί η κάθε συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς smart stay? Έχει την αυτόματη αναμονή στις επιλογές της οθόνης αλλά δεν ξέρω αν είναι το ίδιο με αυτό που αναφέρεις.

 

Τί εννοείς με την αυτόματη αναμονή ? Δηλ . τί κάνει ? Εγώ λέω κοιτώντας το να μην σβήνει.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα "gunmetal" την παρασκευή που μας πέρασε αλλά θα το πάω πίσω γιατί μου ζητάει 3 έως 4 φορές την ημέρα να βάλω το pin της sim μου. Εχει παρουσιαστεί σε κανέναν κάτι παρόμοιο?

 

Την κάρτα SIM που χρησιμοποιείς την έχεις κόψει από κανονική ή έχεις κάνει αντικατάσταση σε nano? Εάν μπορείς δοκίμασε μια άλλη.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Την κάρτα SIM που χρησιμοποιείς την έχεις κόψει από κανονική ή έχεις κάνει αντικατάσταση σε nano? Εάν μπορείς δοκίμασε μια άλλη.

Και εγώ όταν το πήρα δεν αναγνωριζε την sim. Δεν την είχα κόψει αλλά δεν λειτουργούσε και σε φίλο με iPhone... Δοκίμασα του παιδιού και δούλευε. Για κάποιον λόγο απομαγνητιστηκε... Πήρα άλλη και όλα καλά...

Link to comment
Share on other sites

Τί εννοείς με την αυτόματη αναμονή ? Δηλ . τί κάνει ? Εγώ λέω κοιτώντας το να μην σβήνει.

Δεν έχει κάτι τέτοιο. Η προσέγγιση της HTC είναι διαφορετική κι έχει να κάνει με τη θέση της συσκευής. Προσπαθεί να κρατήσει ανοικτή την οθόνη όταν καταλαβαίνει ότι κρατάς τη συσκευή (είναι όρθια, σε γωνία, κινείται κτλ.).

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κάτι τέτοιο. Η προσέγγιση της HTC είναι διαφορετική κι έχει να κάνει με τη θέση της συσκευής. Προσπαθεί να κρατήσει ανοικτή την οθόνη όταν καταλαβαίνει ότι κρατάς τη συσκευή (είναι όρθια, σε γωνία, κινείται κτλ.).

 

Οπότε σαν το z3 δηλ ???

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...