Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστ παιδια...παρηγγειλα σε gun τελικα....αν και αυτο μου αρεσε απο την αρχη....πειτε μου και για θηκη....kati se pouch ...

 

Bugatti pouch έχω εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος και δερμάτινη μάλιστα!Απλή,λιτή αλλά και premium παράλληλα σε αίσθηση!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Bugatti pouch έχω εγώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος και δερμάτινη μάλιστα!Απλή,λιτή αλλά και premium παράλληλα σε αίσθηση!

 

καποιο λινκ;

http://www.extreme-mobile.gr/p.HTC-One-M8-Bugatti-SlimFit-leather-case-Dermatini-thiki-Pouch-Black.1000457.html

αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με αυτή την εφαρμογή.Τσέκαρε στις ρυθμίσεις ασφαλείας αν έχεις ενεργοποιήσει την εγκατάσταση εφαρμογών από τρίτες πηγές...Χωρίς να είμαι σίγουρος ότι φταίει αυτό...

 

Οχι την ειχα ενεργοποιημενη!Βγηκε και καινουργια εκδοση,αλλα παλι τα ιδια!Και απο adb δοκιμασα τιποτα και παλι...

Edited by flampouras
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες από tokinito.gr και τελικά ενώ δεν φαίνεται τίποτα από έξω ήταν T-mobile. Το πήγα πίσω και μου έδωσαν τα χρήματά πίσω. Προς τιμή τους. (το μόνο θέμα που είχα είναι ότι δεν δεχόταν η έστελνε mms)
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες από tokinito.gr και τελικά ενώ δεν φαίνεται τίποτα από έξω ήταν T-mobile. Το πήγα πίσω και μου έδωσαν τα χρήματά πίσω. Προς τιμή τους. (το μόνο θέμα που είχα είναι ότι δεν δεχόταν η έστελνε mms)

και εγω το παρηγγειλα σημερα και το τονισα να μην ειναι branded...εχει πλακα....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε όλα είναι branded τελικά. Δεν φαίνεται παρά μόνο αν κατεβάσεις το cid getter από play store.. Εκεί θα σου γράψει tmob 101 η κάτι τέτοιο. Αλλιώς δεν το καταλαβαίνεις . Σε όλα τα καταστήματα που πήρα τηλέφωνο κάνεις μα κάνεις δεν με διαβεβαίωσε ότι αν είναι branded τελικά θα μου το αλλάξει. Μόνο το Extreme mobile που περιμένω αύριο να μου πει εάν το έχει.
Link to comment
Share on other sites

το silver μου φαινεται αρκετα ανθεκτικο.το gunmetal φιλου ομως,απο 2-3 βαλε βγαλε σε μια θηκη,εφυγε το χρωμα σε καποια σημεια

Ποιο ανθεκτική συσκευή από Μ8 Gunmetal νομίζω δεν είχα ποτέ.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ.Χωρίς θήκη δεν έχει πάθει τίποτα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Φίλε όλα είναι branded τελικά. Δεν φαίνεται παρά μόνο αν κατεβάσεις το cid getter από play store.. Εκεί θα σου γράψει tmob 101 η κάτι τέτοιο. Αλλιώς δεν το καταλαβαίνεις . Σε όλα τα καταστήματα που πήρα τηλέφωνο κάνεις μα κάνεις δεν με διαβεβαίωσε ότι αν είναι branded τελικά θα μου το αλλάξει. Μόνο το Extreme mobile που περιμένω αύριο να μου πει εάν το έχει.

και εχουμε προβλημα σε κατι με αυτο;αναβαθμισεις;

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους αποφάσισαν να ενεργοποιήσουν το screen mirroring για chromecast και στο m8.υπήρχε ένα χρόνο τώρα στο m7 και όχι στο m8

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

και εχουμε προβλημα σε κατι με αυτο;αναβαθμισεις;

 

Έχουμε? Δεν ξέρω. Εγώ το πήγα πίσω. Branded δεν παίρνω.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε? Δεν ξέρω. Εγώ το πήγα πίσω. Branded δεν παίρνω.

εγω το πηρα για unbranded...αν ειναι ομως γιατι να δωδω 50 ευρω παραπανω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγώ θα το αφήσω χωρίς θήκη. Την θήκη την έχω περισσότερο να μην γλιστράει.

εγω βασικα την θελω οταν ειμαι on the go...μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ για την buggati ;

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα για unbranded...αν ειναι ομως γιατι να δωδω 50 ευρω παραπανω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγω βασικα την θελω οταν ειμαι on the go...μπορει καποιος να μου δωσει ενα λινκ για την buggati ;

 

http://www.extreme-mobile.gr/p.HTC-One-M8-Bugatti-SlimFit-leather-case-Dermatini-thiki-Pouch-Black.1000457.html

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

thanks matte...

 

ΝΑΙ αυτήν έχω !Πολυ καλή ;)!!!!Τώρα όσον αφορά τα branded και unbranded μην κολλατε τόσο!Τόσα παιδιά έχουμε branded και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα!Όλες τις ενημερώσεις τις παίρνουμε κανονικότατα,το κινητό δεν είναι πιο αργό ή πιο βαρύ που έχω ακούσει από κάποιους και αν υπάρχει ένα "μειονέκτημα" είναι ότι μπορεί να καθυστερήσουν λίγες μέρες οι αναβαθμίσεις σε σχέσει με τα unbranded!Πάντως το extreme mobile φέρνει unbranded όπως μας έχουν διαβεβαιώσει πολύ παιδιά που έχουν πάρει από εκεί m8!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ αυτήν έχω !Πολυ καλή ;)!!!!Τώρα όσον αφορά τα branded και unbranded μην κολλατε τόσο!Τόσα παιδιά έχουμε branded και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα!Όλες τις ενημερώσεις τις παίρνουμε κανονικότατα,το κινητό δεν είναι πιο αργό ή πιο βαρύ που έχω ακούσει από κάποιους και αν υπάρχει ένα "μειονέκτημα" είναι ότι μπορεί να καθυστερήσουν λίγες μέρες οι αναβαθμίσεις σε σχέσει με τα unbranded!Πάντως το extreme mobile φέρνει unbranded όπως μας έχουν διαβεβαιώσει πολύ παιδιά που έχουν πάρει από εκεί m8!

Σε εμένα στο branded που πήρα έπρεπε να βάλω μόνος μου τις ρυθμίσεις δικτύου και δεν έστελνε ούτε έπαιρνε mms με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα δε καταλαβαινω γιατι εχετε κολλησει με τα branded.κανενας λογος ανησυχιας,κανενα προβλημα με τις αναβαθμισεις..τοτε .. ΤΙ???να μιλουσα σε παππουδες 90 χρονων να το καταλαβω...σε ατομα νεαρης ηλικιας,οχι..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το δικό μου gun (στην κυριολεξία) :), το έχω απο τον Αύγουστο σχεδόν χωρίς θήκη ουσιαστικά αφού στην αρχή χρησιμοποιούσα την dot σαν pouch και απο αρχές Οκτώβρη μόνο pouch. Δεν εχει το παραμικρό σημάδι πουθενά.

Μάλλον η θήκη του φίλου σου ειναι που δημιούργησε το προβλημα.

Ειναι τόσο ανθεκτικό που δεν εχει κάνει σημάδι ούτε γύρω απο την USB.

 

σωστα.η θηκη της HTC

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα στο branded που πήρα έπρεπε να βάλω μόνος μου τις ρυθμίσεις δικτύου και δεν έστελνε ούτε έπαιρνε mms με τίποτα.

 

Εγώ δεν έχω κανένα θέμα από τον Ιούλιο που το χω πάντως!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιους που δεν θέλουν να μπλέξουν με root το unbranded έχει 1-2 ευκολίες στα ελληνικά που τα branded δεν έχουν. Για μένα ας πούμε έχει την αξία του αυτό και ευχαρίστως πλήρωσα 30 επιπλέον ευρώ.
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου απο το πρωί... Σαν πρώην κάτοχος νεξους πιστεύω πως σε τέτοια ποιότητα πρέπει να γυρίσει η Google... Μου θυμίζει το iPhone 5 όταν το έπιασα για πρώτη φορά... Η μόνη αντίθεση που έχω αν και νομίζω έχει αναφερθεί είναι το πολύ ευαίσθητο Touch...

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης μου έδωσε δώρο και 100gb δώρο στο drive! Μαζί με το Chromebook που έχω θα είναι το τέλειο ζευγάρι!

Cid 102 ger το δικό μου unbranded..

Edited by hgemwn
Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου απο το πρωί... Σαν πρώην κάτοχος νεξους πιστεύω πως σε τέτοια ποιότητα πρέπει να γυρίσει η Google... Μου θυμίζει το iPhone 5 όταν το έπιασα για πρώτη φορά... Η μόνη αντίθεση που έχω αν και νομίζω έχει αναφερθεί είναι το πολύ ευαίσθητο Touch...

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης μου έδωσε δώρο και 100gb δώρο στο drive! Μαζί με το Chromebook που έχω θα είναι το τέλειο ζευγάρι!

Cid 102 ger το δικό μου unbranded..

Καλορίζικο φίλε μου και όπως σου προειπαν δεν θα σου λείψει καθόλου το nexus!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου απο το πρωί... Σαν πρώην κάτοχος νεξους πιστεύω πως σε τέτοια ποιότητα πρέπει να γυρίσει η Google... Μου θυμίζει το iPhone 5 όταν το έπιασα για πρώτη φορά... Η μόνη αντίθεση που έχω αν και νομίζω έχει αναφερθεί είναι το πολύ ευαίσθητο Touch...

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης μου έδωσε δώρο και 100gb δώρο στο drive! Μαζί με το Chromebook που έχω θα είναι το τέλειο ζευγάρι!

Cid 102 ger το δικό μου unbranded..

Σε ταχύτητα και smoothness είναι ίδιο με το νεξους; Επίσης η κάμερα είναι χειρότερη από το νεξους;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...