Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω αυτή, αλλά αν έπαιρνα τώρα κάρτα θα πήγαινε εδώ.. Ή στην αντίστοιχη 64άρα αν σε παίρνει..

 

Ήδη η 32αρα είναι τσιμπημενη ...δικαιολογημένα μεν 90mb\s είναι αυτά .Επειδή είμαι σίγουρος ότι τα 16 g θα με καλύψουν καθώς την θέλω ποιο πολύ για τραγούδια και περιστασιακά για καμία φωτογραφία οποτε θα κοιτάξω κάτι στα 16g.

Υ.Γ. Η κάρτα μνήμης που έχεις τώρα αργεί καθόλου ?Ρωταω γιατί αν δεν παραρηρεις κάτι να ψαξω κάτι με αντίστοιχη ταχύτητα και πάνω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγω εχω αυτη: https://www.skroutz.gr/s/5723271/Sandisk-Extreme-microSDΗC-32GB-UHS-Speed-Class-3-with-Adapter.html

 

Και μπορω να πω ειναη η καλυτερη microSD που ειχα ποτε!

Αν τραβας βιντεο, τα 32 ειναι καλη λυση...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Μόνο Sandisk παιδια,χρησιμοποιω απο το 2010.Δεν ειχα ποτε κανενα προβλημα με οτιδηποτε.Αξιζουν τα λεφτα τους και με το παραπανω.
Link to comment
Share on other sites

Τι επιπεδο χρησης ram θα επρεπε να εχω με μονο μια εφαρμογη κατεβασμενη (sd maid)και 28 απενεργοποιημενες?Επισης εχει παρατηρησει κανενας μικρα lag οταν εχει ανοιχτο το παραθυρο του multitasking και κλεινει τις εφαρμογες που εχει ανοιχτες?Και καποια μικρα lag εχω παρατηρησει κατα την ενεργοποιηση/απενεργοποιηση wifi,bluetooth κλπ στα quick setting οταν εμφανιζεται το κυκλακι γυρω απο την ρυθμιση (λες και πεφτει σταγονα σε νερο).Το ιδιο συμβαινει και με τα soft buttons στο κατω μερος της σελιδας καμια φορα.Εχω 5.0.1 και κατεβασα και το stagefright ,τα εχει παρατηρησει κανενας αλλος? Edited by Greekspinner
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα πριν λίγες μέρες και ενώ πέρασε κανονικά τις αναβαθμισεις, είναι κλειδωμένα τα κεφάλαια Ελληνικά στα Sms. Κατέβασα και κάποιες γραμματοσειρές και σκέφτηκα μήπως έφταιγε αυτό, το ξαναεβαλα στην αρχική γραμματοσειρά, αλλά το πρόβλημα παραμένει. Εν τω μεταξύ σε όλες τις άλλες εφαρμογές δεν υπάρχει πρόβλημα, μπορώ να γράψω πεζοκεφαλαια. Μήπως κάποιος εχει καμία ιδέα και θα μπορούσε να με βοηθήσει; Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα πριν λίγες μέρες και ενώ πέρασε κανονικά τις αναβαθμισεις, είναι κλειδωμένα τα κεφάλαια Ελληνικά στα Sms. Κατέβασα και κάποιες γραμματοσειρές και σκέφτηκα μήπως έφταιγε αυτό, το ξαναεβαλα στην αρχική γραμματοσειρά, αλλά το πρόβλημα παραμένει. Εν τω μεταξύ σε όλες τις άλλες εφαρμογές δεν υπάρχει πρόβλημα, μπορώ να γράψω πεζοκεφαλαια. Μήπως κάποιος εχει καμία ιδέα και θα μπορούσε να με βοηθήσει; Σας ευχαριστώ.

Kαλημερα μπορεις να αλλαξεις τα κεφαλαια απο τις ρυθμισεις sms ελληνικη κωδικοποιηση unicode 16 bit

αλλα θα σου κοβει το sms στους 70 χαρακτηρες .

Πρεπει να υπαρχει στο store εφαρμογη για sms με 160 χαρ.. αλλα δεν γνωριζω ποια ειναι :O

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Τι επιπεδο χρησης ram θα επρεπε να εχω με μονο μια εφαρμογη κατεβασμενη (sd maid)και 28 απενεργοποιημενες?Επισης εχει παρατηρησει κανενας μικρα lag οταν εχει ανοιχτο το παραθυρο του multitasking και κλεινει τις εφαρμογες που εχει ανοιχτες?Και καποια μικρα lag εχω παρατηρησει κατα την ενεργοποιηση/απενεργοποιηση wifi,bluetooth κλπ στα quick setting οταν εμφανιζεται το κυκλακι γυρω απο την ρυθμιση (λες και πεφτει σταγονα σε νερο).Το ιδιο συμβαινει και με τα soft buttons στο κατω μερος της σελιδας καμια φορα.Εχω 5.0.1 και κατεβασα και το stagefright ,τα εχει παρατηρησει κανενας αλλος?

 

Η 5.0.1 δεν έκατσε καλά σε αρκετούς και μερίδιο ευθύνης εχει αυτός ο παράγοντας.

Μην το ξεχνάς.

Όχι μόνο στο m8 αλλα και σε άλλες συσκευες άλλων εταιριών υπήρχαν θέματα με την Lollipop.

Εγω με την 4.4.4 εχω μείνει και δεν παρατήρησα τέτοια θέματα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τι επιπεδο χρησης ram θα επρεπε να εχω με μονο μια εφαρμογη κατεβασμενη (sd maid)και 28 απενεργοποιημενες?

 

Αφού η συσκευή σου είναι καθαρή από εφαρμογές, μετά από reboot και πριν αρχίσεις να τη χρησιμοποιείς, γύρω στα 1,2GB ram. Ακόμα και βδομάδες να περάσουν χωρίς reboot και να πέσει η ελεύθερη ram στα 700 δεν παρατηρώ προβλήματα που να οφείλονται σε έλλειψη ram. Μήπως έχεις απενεργοποιήσει κάποια εφαρμογή που δεν θα έπρεπε και αυτό σου δημιουργεί lag;

 

Και εγώ με 5.0.1 είμαι αλλά δεν έχω κανένα από αυτά τα προβλήματα. Είδες τα ποστ #4851 και #4852;

 

Σπάνια έχει βοηθήσει ο τερματισμός εφαρμογών ανεξαρτήτως συσκευής που είχα, αλλά ειδικά το Μ8 δεν χρειάζεται τέτοια. Πολλοί υποστηρίζουν ότι ο τερματισμός εφαρμογών δημιουργεί lag και αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Αφού η συσκευή σου είναι καθαρή από εφαρμογές, μετά από reboot και πριν αρχίσεις να τη χρησιμοποιείς, γύρω στα 1,2GB ram. Ακόμα και βδομάδες να περάσουν χωρίς reboot και να πέσει η ελεύθερη ram στα 700 δεν παρατηρώ προβλήματα που να οφείλονται σε έλλειψη ram. Μήπως έχεις απενεργοποιήσει κάποια εφαρμογή που δεν θα έπρεπε και αυτό σου δημιουργεί lag;

 

Και εγώ με 5.0.1 είμαι αλλά δεν έχω κανένα από αυτά τα προβλήματα. Είδες τα ποστ #4851 και #4852;

 

Σπάνια έχει βοηθήσει ο τερματισμός εφαρμογών ανεξαρτήτως συσκευής που είχα, αλλά ειδικά το Μ8 δεν χρειάζεται τέτοια. Πολλοί υποστηρίζουν ότι ο τερματισμός εφαρμογών δημιουργεί lag και αυξημένη κατανάλωση μπαταρίας.

 

Συνηθως εχω ελευθερω 1.2-1.3 gb ελευθερο !Αυτη τη στιγμη που μιλαμε με ενα παραθυρο του chrome και το παραθυρο με τις ρυθμισεις εχω 1.3gb ram ελευθερο.Reboot κανω μια φορα την εβδομαδα τουλαχιστον αλλα και χωρις να το κανω reboot δεν εχει κανενα απολυτως θεμα .Οσο για το lag μην φανταστεις τιποτα τρελο ....στις δεκα φορες που θα ενεργοποιησω το wifi ισως και μια φορα να παρατηρησω λιγο lag .Οσο για τις εφαρμογες δεν ξερω τι να σου πω ....εγω τις απενεργοποιησα γιατι δεν τις χρησιμοποιουσα σχεδον ποτε ...να σου γραψω ποιες εχω απενεργοποιησει ...

Βιβλια google play

Εγγραφα

Ειδησεις και καιρος

Ζωντανες ταπετσαριες

Καιρος

Μηχανη κεινενο σε ομιλια

Μουσικη google play

Παιχνιδια google play

Παρουσιασεις

Περιπτερο google play

σκαριφημα

Ταινιες google play

Υπολογιστικα φυλλα

Car

Fitbit

Gmail

Google drive

Google plus

Hangouts

Internet

kid mode

Sim toolkit

talkback

Skype

Tv

Twitter

Zoe

twitter για το htc sense

Λες να επηρεασε καποια απο αυτες την λειτουργια του κινητου?Γνωριζει μηπωςς κανενας αλλος εαν η απενεργοποιηση εφαρμογων επηρεαζει την λειτουργια του κινητου?

Link to comment
Share on other sites

Η απενεργοποίηση εφαρμογών προσωπικά με βοήθησε στην κατανάλωση μπαταρίας στο Μ7 μου, κάποια περίοδο που υπήρχαν θέματα με τα Google Services. Να ξεκαθαρίσω δεν μιλάμε για "διακοπή", μιλάμε για πλήρη απενεργοποίηση μέσα από τα App μενού.

Δεν νομίζω πάντως ότι έχουν κάποιο θέμα με lag. Κυρίως google εφαρμογές είχα απενεργοποιήσει πολλές από αυτές που αναφέρεις κι εσύ. Προσωπικά θα άφηνα κάποιες της HTC που έχεις κλείσει για σιγουριά. Από εκεί και πέρα δεν ασχολούμαι με την RAM καθόλου. Έχω το Μ7 όπως ανέφερα και δεν έχω κάποιο θέμα. Αν έχεις σοβαρό θέμα, τότε αλλάζει.

 

Για το lag που λες στο multitasking είναι υπαρκτό μετά από το Λόλιποπ και την αλλαγή σε card view. Δοκίμασε να το γυρίσεις σε απλό grid view και τσέκαρε και έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που ξανά διαβάζω το ποστ σου διαπιστώνω ότι μπερδεύτηκα πριν. Νόμιζα τερμάτιζες τις εφαρμογές από ρυθμίσεις -> εφαρμογές -> εκτελείται. Αυτό που κάνεις δεν δημιουργεί πρόβλημα.

 

Τι να σου πω, θέλει χρόνο ψάξιμο και δοκιμές για να βγάλεις συμπέρασμα. Πρέπει να είσαι σίγουρος ότι την εφαρμογή που απενεργοποιείς δεν την "ψάχνει" κάποια άλλη εφαρμογή ή λειτουργία του κινητού. Και εγώ απενεργοποίησα αρκετές, το sim toolkit όμως δεν θα το πείραζα. Θυμάμαι από παλιές συσκευές ότι ήταν από τις εφαρμογές που δεν έπρεπε να απενεργοποίησω. Το γιατί δεν το θυμάμαι.

Edited by gms
Link to comment
Share on other sites

Η απενεργοποίηση εφαρμογών προσωπικά με βοήθησε στην κατανάλωση μπαταρίας στο Μ7 μου, κάποια περίοδο που υπήρχαν θέματα με τα Google Services. Να ξεκαθαρίσω δεν μιλάμε για "διακοπή", μιλάμε για πλήρη απενεργοποίηση μέσα από τα App μενού.

Δεν νομίζω πάντως ότι έχουν κάποιο θέμα με lag. Κυρίως google εφαρμογές είχα απενεργοποιήσει πολλές από αυτές που αναφέρεις κι εσύ. Προσωπικά θα άφηνα κάποιες της HTC που έχεις κλείσει για σιγουριά. Από εκεί και πέρα δεν ασχολούμαι με την RAM καθόλου. Έχω το Μ7 όπως ανέφερα και δεν έχω κάποιο θέμα. Αν έχεις σοβαρό θέμα, τότε αλλάζει.

 

Για το lag που λες στο multitasking είναι υπαρκτό μετά από το Λόλιποπ και την αλλαγή σε card view. Δοκίμασε να το γυρίσεις σε απλό grid view και τσέκαρε και έτσι.

 

Το lag στο παραθυρο του multitasking ειναι πολυ αραια απλα ειπα να ρωτησω .Η συσκευη δεν κολλαει καθολου οσο και να την ζορισω και παει σφαιρα.Κανενα θεμα με την ram ,στην χειροτερη περιπτωση να εχω 0.9-1 gb free (αρκετα εως πολυ σπανια )απλα τις εφαρμογες τις απενεργοποιησα επειδη μου ηταν αχρηστες .Ποιες εφαρμογες λες να ξαναενεργοποιησω?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που ξανά διαβάζω το ποστ σου διαπιστώνω ότι μπερδεύτηκα πριν. Νόμιζα τερμάτιζες τις εφαρμογές από ρυθμίσεις -> εφαρμογές -> εκτελείται. Αυτό που κάνεις δεν δημιουργεί πρόβλημα.

 

Τι να σου πω, θέλει χρόνο ψάξιμο και δοκιμές για να βγάλεις συμπέρασμα. Πρέπει να είσαι σίγουρος ότι την εφαρμογή που απενεργοποιείς δεν την "ψάχνει" κάποια άλλη εφαρμογή ή λειτουργία του κινητού. Και εγώ απενεργοποίησα αρκετές, το sim toolkit όμως δεν θα το πείραζα. Θυμάμαι από παλιές συσκευές ότι ήταν από τις εφαρμογές που δεν έπρεπε να απενεργοποίησω. Το γιατί δεν το θυμάμαι.

 

Καμια φορα κανω και αυτο που ειπες δηλαδη τερματιζω τις εφαρμογες αλλα μονο dotview ,μετοχες ,επαφες και τετοια δεν πειραζω τιποτα αλλο.Θα τις ενεργοποιησω ολες μπας και λυθει .Ουτος η αλλος να τις διαγραψω δεν μπορω και ram δεν μου τρωνε.Θα βγαλω ενα video αυτο που εννοω με τα μικρα lags για να το καταλαβετε ακριβως.Υπαρχει δυνατοτητα να ανεβασω video σε post η οχι?

 

Υ.Γ.Μπορει να ειναι ασχετο αλλα ισως να παιζει ρολο.Απο την ημερα που αγορασα το κινητο (2,5 μηνες πριν) ειχα εν αγνοια μου την λειτουργια τοποθεσιας ενεργη (πιθανοτατα στην υψηλη ακριβεια) καθως μου ειχε ζητηθει στο ρολοι καιρου για να μπορει να υπολογιζει την τοποθεσια μου .Υπαρχει περιπτωση αυτο να επιβαρυνε την συσκευη ?Επισης μπορει να εχει κανει ζημια στην συσκευη λογο της επιβαρυνσης ?Με αγχωσε αρκετα αυτο!

Edited by Greekspinner
Link to comment
Share on other sites

Καμια φορα κανω και αυτο που ειπες δηλαδη τερματιζω τις εφαρμογες αλλα μονο dotview ,μετοχες ,επαφες και τετοια δεν πειραζω τιποτα αλλο.Θα τις ενεργοποιησω ολες μπας και λυθει .Ουτος η αλλος να τις διαγραψω δεν μπορω και ram δεν μου τρωνε.Θα βγαλω ενα video αυτο που εννοω με τα μικρα lags για να το καταλαβετε ακριβως.Υπαρχει δυνατοτητα να ανεβασω video σε post η οχι?

 

Υ.Γ.Μπορει να ειναι ασχετο αλλα ισως να παιζει ρολο.Απο την ημερα που αγορασα το κινητο (2,5 μηνες πριν) ειχα εν αγνοια μου την λειτουργια τοποθεσιας ενεργη (πιθανοτατα στην υψηλη ακριβεια) καθως μου ειχε ζητηθει στο ρολοι καιρου για να μπορει να υπολογιζει την τοποθεσια μου .Υπαρχει περιπτωση αυτο να επιβαρυνε την συσκευη ?Επισης μπορει να εχει κανει ζημια στην συσκευη λογο της επιβαρυνσης ?Με αγχωσε αρκετα αυτο!

Nope ασχετο :) ειναι αυτο με την τοποθεσια. Βρε καλε μου ανθρωπε :) μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι η συσκευη σου.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Nope ασχετο :) ειναι αυτο με την τοποθεσια. Βρε καλε μου ανθρωπε :) μην αγχωνεσαι μια χαρα ειναι η συσκευη σου.

 

Δεν πειραζει δηλαδη που στις πηγες τοποθεσιας ειχα ενεργοποιημενη την λειτουργια υψηλης ακριβειας που λεει χρηση gps ,wifi και δεδομενων κινητης τηλεφωνιας για τον προσδιορισμο τοποθεσιας και το ιστορικο τοποθεσιας google?Ειχα ενα s3 mini πριν απο αυτο και κολλαγε μετα τον ενα-εναμιση χρονο χρησης και φοβαμαι μην παθω και με αυτο το ιδιο...εκει οφειλεται το αγχος!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ρε παιδες, το background χρωμα στον drawer πως το αλλαζω?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις την εφαρμογή Θέματα, πας επεξεργασία τρέχοντος θέματος και αν δεν έχεις ήδη επιλέξει εικόνα για φόντο στον app drawer τότε πατάς εκεί που γράφει χρώμα και επιλέγεις κάποιο από τα έτοιμα.
Link to comment
Share on other sites

Για το lag που λες στο multitasking είναι υπαρκτό μετά από το Λόλιποπ και την αλλαγή σε card view. Δοκίμασε να το γυρίσεις σε απλό grid view και τσέκαρε και έτσι.

 

Όντως και στο δικό μου με 5.0.1 ,το έχω παρατηρήσει αυτό το έστω και ανεπαίσθητο...

Επίσης το δεύτερο και μοναδικό lag που έχω εντοπίσει είναι όταν πατώ στο widget του ρολογιού για να μπω στο μενού για την αφύπνιση....το έχει παρατηρήσει καποις άλλος αυτό;;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει δηλαδη που στις πηγες τοποθεσιας ειχα ενεργοποιημενη την λειτουργια υψηλης ακριβειας που λεει χρηση gps ,wifi και δεδομενων κινητης τηλεφωνιας για τον προσδιορισμο τοποθεσιας και το ιστορικο τοποθεσιας google?Ειχα ενα s3 mini πριν απο αυτο και κολλαγε μετα τον ενα-εναμιση χρονο χρησης και φοβαμαι μην παθω και με αυτο το ιδιο...εκει οφειλεται το αγχος!

Nope δεν πειραζει, ισως εχεις λιγο παραπανω καταναλωση μπαταριας , μετα απο 1,5 χρονο αν κολλαει το m8 κανεις

μια επαναφορα και καθαρισες .

Μην αγχωνεσαι και κοιτα να χαρεις τη συσκευη σου.:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως λεμε για το Μ9, εχθες εβαλα ενα νεο παιχνιδι, το relic run, ειναι στυλ temple run αλλα με πολυ καλα γραφικα και με την dotmatrix θηκη αρχισε να μου ενοχλει το καψιμο τα χερια... Τρεχω το AIDA64 και το αφηνω στο thermal, ξαναπαιζω το παιχνιδι για κανενα πενταλεπτο, γυριζω γρηγορα στο aida και εδειναν ολοι οι δεικτες απο 59 ως 62 εκτος της μπαταριας που ηταν "μονο" 52... δηλαδη, συνεχισε ετσι και θα με παρεις στο χερι συντομα!

Παω να κανω το ιδιο χωρις θηκη και απλα ηταν αδυνατο να παιξω με ενα κινητο να μου καιει το χερι...

Link to comment
Share on other sites

Παντως λεμε για το Μ9, εχθες εβαλα ενα νεο παιχνιδι, το relic run, ειναι στυλ temple run αλλα με πολυ καλα γραφικα και με την dotmatrix θηκη αρχισε να μου ενοχλει το καψιμο τα χερια... Τρεχω το AIDA64 και το αφηνω στο thermal, ξαναπαιζω το παιχνιδι για κανενα πενταλεπτο, γυριζω γρηγορα στο aida και εδειναν ολοι οι δεικτες απο 59 ως 62 εκτος της μπαταριας που ηταν "μονο" 52... δηλαδη, συνεχισε ετσι και θα με παρεις στο χερι συντομα!

Παω να κανω το ιδιο χωρις θηκη και απλα ηταν αδυνατο να παιξω με ενα κινητο να μου καιει το χερι...

 

Τα ιδια συμβαινουν και με το s6 και με το g4.απλα στο m9 ακουστηκε περισσοτερο γιατι η htc δεν εχεις τις ακρες και τα μεσα της σαμσουνγκ στα διαφορα τεχνολογικα σαιτ για να προστατευτει.για να καταλαβεις τι εννοω μπες στο gsm arena και δες το τεστ μπαταριας του s6.δινει 72 ωρες μπαταρια,κατι λιγοτερο απο οσο το m8.και αν μπεις στο φορουμ του s6 θα δεις οτι ο καλυτερος απο το πρωι φορτιση το μεσημερι εχει ξεμεινει απο μπαταρια οταν με το m8 θα εισαι ακομα στο 80%.αλλα ειπαμε βρηκαν τον αδυναμο την htc και τα κανουν.

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια συμβαινουν και με το s6 και με το g4.απλα στο m9 ακουστηκε περισσοτερο γιατι η htc δεν εχεις τις ακρες και τα μεσα της σαμσουνγκ στα διαφορα τεχνολογικα σαιτ για να προστατευτει.για να καταλαβεις τι εννοω μπες στο gsm arena και δες το τεστ μπαταριας του s6.δινει 72 ωρες μπαταρια,κατι λιγοτερο απο οσο το m8.και αν μπεις στο φορουμ του s6 θα δεις οτι ο καλυτερος απο το πρωι φορτιση το μεσημερι εχει ξεμεινει απο μπαταρια οταν με το m8 θα εισαι ακομα στο 80%.αλλα ειπαμε βρηκαν τον αδυναμο την htc και τα κανουν.

Έτσι ακριβώς! Μάλιστα το s6 είναι το μόνο κινητό ίσως που έχουν ξανατρεξει τεστ μπαταρίας και βγήκε όλως τυχαιως καλύτερό γιατί και καλά είχαν pre release unit. Γελάει ο κόσμος...

Link to comment
Share on other sites

Γελαει ο.κοσμος αλλα αγοραζει φανατικα σαμσουγκ και οπως παει το θεμα η htc και η sony οι μονες 2 εταιριες που εχουν φτιαξει σωστο αντροιντ πανε για κλεισιμο.και μετα να δω τι συσκευη θα αγορασουμε.παντως δεν θα ειναι αντροιντ.μετα απο htc και σονυ ειναι αδυνατο να παρεις κατι αλλο σε αντροιντ

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

http://www.phonearena.com/news/Samsung-fined-in-Taiwan-for-slamming-HTC-while-praising-its-own-products_id48670

 

"Samsung Taiwan has been fined ,,, for hiring college students to lead a defamation campaign against local HTC."

 

Εντωμεταξύ και παλιότερα οι Samsung και LG είχαν εμπλακεί σε παρόμοιο σκάνδαλο όπου η κάθε εταιρία πλήρωνε κόσμο να ασκεί κακή κριτική για τα προϊόντα της άλλης εταιρίας σε online κοινότητες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...