Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το συνολικό πακέτο μετράει.

Για μένα που εχω δουλέψει πολυ με iphone 5s και ipad Air, αλλά και iphone 6, υστερούν σε σχέση με το Μ8 πόσο μαλλον με το Μ9.

Δεν είναι μονο ο επεξεργαστής, αλλά η συνολική εμπειρία που αποκομιζεις απο το λειτουργικό, την ram κλπ.

 

να προσθεσω σημα,ποιοτητα στο χερι,μπαταρια,γυαλι gorilla πραγματικο,ποιοτικα updates χωρις αστειοτητες...

;)

Οπως ειπες το καλυτερο θα το τελειοποιησουν.

Δεν ξερω αν θα ειναι ετσι το κινητο αλλα μου φαινεται θα αξιζει.

θα το ηθελα

5.2 fhd

~3000mAh με καλη καταναλωση.(η μπαταρια απο μονη της δεν λεει τιποτα...παιζει ρολο πως καταναλωνεται)

καμερα με OIS

gold... :lol:

 

hgemwn απο μενα Bugatti,εχω αγορασει την slim και την premium φιτ για σχεδον ολα τα κινητα μου.

Κορυφαια

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

να προσθεσω σημα,ποιοτητα στο χερι,μπαταρια,γυαλι gorilla πραγματικο,ποιοτικα updates χωρις αστειοτητες...

;)

Οπως ειπες το καλυτερο θα το τελειοποιησουν.

Δεν ξερω αν θα ειναι ετσι το κινητο αλλα μου φαινεται θα αξιζει.

θα το ηθελα

5.2 fhd

~3000mAh με καλη καταναλωση.(η μπαταρια απο μονη της δεν λεει τιποτα...παιζει ρολο πως καταναλωνεται)

καμερα με OIS

gold... :lol:

 

hgemwn απο μενα Bugatti,εχω αγορασει την slim και την premium φιτ για σχεδον ολα τα κινητα μου.

Κορυφαια

 

Θα σε εμπιστευτω και θα πάω για slim καθώς την premium δεν την βρίσκω... Όσο για τα άλλα που λες θα συμφωνήσω και θα πρόσθετα μικρότερα bezel...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δύο μέρες δεν ανοίγει η κάμερα με την καμία....

Έχω κάνει και μερικά reset τίποτα. Πάω για hard μου φαίνεται. Και έλεγα να το κάνω μόλις πάρουμε την αναβάθμιση μια και καλή.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Από θήκη για όποιον δεν θέλει όγκο εγώ φοράω την puro ultra slim 0,3mm. Δεν προσφέρει προστασία σε πέσιμο αλλά για γρατζουνιές είναι ότι πρέπει.

Με την αναβάθμιση σε lollipop τι θα γίνει ρε παιδιά...βαρέθηκα... Από τις 3 Γενάρη όλο κοιτάω για ΟΤΑ update...

Edited by solaris
Link to comment
Share on other sites

Από θήκη για όποιον δεν θέλει όγκο εγώ φοράω την puro ultra slim 0,3mm. Δεν προσφέρει προστασία σε πέσιμο αλλά για γρατζουνιές είναι ότι πρέπει.

Με την αναβάθμιση σε lollipop τι θα γίνει ρε παιδιά...βαρέθηκα... Από τις 3 Γενάρη όλο κοιτάω για ΟΤΑ update...

 

Την puro από που την πήρες ;αύριο περιμένω την Bugatti αλλά δεν θα με χαλούσε και μια δεύτερη

Αναβάθμιση έχει δώσει σε Μαλαισία προς το παρόν αλλά τίποτα για Ευρώπη. Να ξέρεις όμως ότι η htc έδωσε μέχρι 3φλεβαρη διορια(3 μήνες μετά την επίσημη διάθεση της lollipop) οπότε λογικά αυτην έως την άλλη εβδομάδα θα την εχουμε....εκτός αν φοβηθούν τον τσιπρα και την βγάλουν αύριο ;)

Link to comment
Share on other sites

Την puro από που την πήρες ;αύριο περιμένω την Bugatti αλλά δεν θα με χαλούσε και μια δεύτερη

Αναβάθμιση έχει δώσει σε Μαλαισία προς το παρόν αλλά τίποτα για Ευρώπη. Να ξέρεις όμως ότι η htc έδωσε μέχρι 3φλεβαρη διορια(3 μήνες μετά την επίσημη διάθεση της lollipop) οπότε λογικά αυτην έως την άλλη εβδομάδα θα την εχουμε....εκτός αν φοβηθούν τον τσιπρα και την βγάλουν αύριο ;)

Την puro εγώ την βρίσκω στα public (ίσως όχι σε όλα...Μόνο εκεί που έχει μείνει stock). Είναι υπερβολικά λεπτή, τέλεια εφαρμογή και διάφανη σαν αμμοβολή χρώμα (ζαχαρωδες). Μέσα έχει και μεμβράνη.. Όλα αυτά με 10€

Link to comment
Share on other sites

Την puro εγώ την βρίσκω στα public (ίσως όχι σε όλα...Μόνο εκεί που έχει μείνει stock). Είναι υπερβολικά λεπτή, τέλεια εφαρμογή και διάφανη σαν αμμοβολή χρώμα (ζαχαρωδες). Μέσα έχει και μεμβράνη.. Όλα αυτά με 10€

Πανωπου ημουν ετοιμος να την ψαξω.

Το αμμοβολη με χαλαει ομως πολυ

3>4
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,πηρα γνωστο σκρουτζομαγαζο κ μου ειπε οτι δεν υποστιριζει ελληνικο μενου κ ελληνικη γραματοσειρα,ισχυει ρε παιδια?τα περισσοτερα ετσι αναγραφουν στο σκρουτζ.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,πηρα γνωστο σκρουτζομαγαζο κ μου ειπε οτι δεν υποστιριζει ελληνικο μενου κ ελληνικη γραματοσειρα,ισχυει ρε παιδια?τα περισσοτερα ετσι αναγραφουν στο σκρουτζ.

κοιτα και εγω που το πηρα δεν εχει ελληνικα στο μενου...βεβαια πολλα παιδια ειπαν οτι βαζοντας απο την αρχη την σιμ και ενεργοποιωντας το εχεις ελληνικα..εγω ειχα την γκαντεμια να το κανω αλλα ειχε απομαγνητοστει η σιμ.οποτε θελει factory reset.διαφορετικα περιμενουμε τη λολλιποπ ή με το morelocale 2 αλλα θελει μεσω command..εμενα πραγματικα δεν με πειραζει ετσι κιαλλιως ολα τα κινητα στα αγγλικα τα ειχα...

ελληνικη γραμματοσειρα τι εννοεις;σε μηνυματα μαιλ κτλ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άλλη κατάσταση Παιδιά, νομίζω το πιο όμορφο

ηταν να το παρω και εγω σε χρυσο αλλα ενω γουσταρα πολυ το πισω δεν μου αρεσε το μπροστα...αλλα γουστα ειναι αυτα...ετσι και αλλιως κοσμημα ειναι σε οποιοδηποτε χρωμα:D:D:D:D:D καλομιλητο!!!

Link to comment
Share on other sites

Άλλη κατάσταση Παιδιά, νομίζω το πιο όμορφο

To gold ειναι ?

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι το Harman kardon edition. ΔΕΝ μου αρέσει και πολύ που είναι μαύρο πίσω αλλά γούστα είναι αυτά.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

κοιτα και εγω που το πηρα δεν εχει ελληνικα στο μενου...βεβαια πολλα παιδια ειπαν οτι βαζοντας απο την αρχη την σιμ και ενεργοποιωντας το εχεις ελληνικα..εγω ειχα την γκαντεμια να το κανω αλλα ειχε απομαγνητοστει η σιμ.οποτε θελει factory reset.διαφορετικα περιμενουμε τη λολλιποπ ή με το morelocale 2 αλλα θελει μεσω command..εμενα πραγματικα δεν με πειραζει ετσι κιαλλιως ολα τα κινητα στα αγγλικα τα ειχα...

ελληνικη γραμματοσειρα τι εννοεις;σε μηνυματα μαιλ κτλ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ηταν να το παρω και εγω σε χρυσο αλλα ενω γουσταρα πολυ το πισω δεν μου αρεσε το μπροστα...αλλα γουστα ειναι αυτα...ετσι και αλλιως κοσμημα ειναι σε οποιοδηποτε χρωμα:D:D:D:D:D καλομιλητο!!!

 

ναι σε μηνυματα...εαν γνωριζει καποιος αλλος ας βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

ναι σε μηνυματα...εαν γνωριζει καποιος αλλος ας βοηθησει.

 

Καμια σχεση...μάλλον δεν κατάλαβες καλά η ηταν άσχετοι... Μια χαρ αναγνωρίζει και την ελληνική γραμματοσειρα. Από το τηλέφωνο γράφω...

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση...μάλλον δεν κατάλαβες καλά η ηταν άσχετοι... Μια χαρ αναγνωρίζει και την ελληνική γραμματοσειρα. Από το τηλέφωνο γράφω...

 

απλα δεν εχει ελληνικο μενου,σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανονικά ελληνικό menu και ελληνικούς χαρακτήρες. Εγώ το αγόρασα μεταχειρισμένο από Γερμανία. Η αλήθεια είναι ότι αρχικά μόλις το άνοιξα δεν είχε επιλογή ελληνικό menu, είχε όμως τα ελληνικά σαν γλώσσα επιλογής γραφής (μηνυμάτων mail κλπ) αλλά μόλις έβαλα την sim το κινητό με ρώτησε αν ήθελα να περάσει τις ρυθμίσεις της χώρας μου και αυτόματα γύρισαν στα ελληνικά όλα τα menu
Link to comment
Share on other sites

απλα δεν εχει ελληνικο μενου,σωστα?

 

Σωστα...μονο το μενού είναι στα αγγλικά. Για μηνύματα κτλ έχει κανονικα... Αλλιώς την λύση που σου είπε και ο Γιάννης από πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Αν αντέξω θα παραμείνω με το Μ8.

Δεν μου είναι αναγκαίες οι βελτιώσεις που φέρνει το 9.

Εκτός και αν επιμείνει η σύζυγος να πάρει αυτή το Μ8.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

γνωριζουμε εαν το χρυσο χρωμα στο τελειoμα κανει το diamond cut?

 

Όχι ειναι ενιαία η ακμή με το υπόλοιπο τελείωμα.. Δες ένα unboxing στο YouTube και θα καταλάβεις

Link to comment
Share on other sites

Όχι ειναι ενιαία η ακμή με το υπόλοιπο τελείωμα.. Δες ένα unboxing στο YouTube και θα καταλάβεις

 

σε ευχαριστω ευθημη,εαν γνωριζει καποιος για το χρυσο ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο πρόβλημα που αντιμετώπισα με το led ειδοποιήσεων. Πριν από λίγες μέρες παρέλαβα το κινητό από την arvato και τελικά η αιτία που με ταλαιπώρησε ήταν βρωμιά!!! Βρωμιά που έκανε κρουστα στη σχάρα του ηχείου και κάλυψε το led. Μάλιστα ο τεχνικός ούτε καν μπήκε στη διαδικασία να την καθαρίσει αλλά την άλλαξε. Άρα πρέπει να προσέχουμε και να καθαρίζουμε τη σχάρα. Ίσως φταίει η φύση της δουλειάς μου (ταλκ από γάντια, σκόνη γύψου) πάντως χρειάζεται προσοχή. Αυτά!
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως θα θέλαμε να μας πεις...πάντως αν το κράτησαν μέρες μέσα γι'αυτό τον απλό λόγο ειναι απαραδεκτοι! Ευτυχώς που είναι αξιόπιστο κινητό το m8 δεν έχουμε πολλές παρτίδες με δαύτους...
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...