Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θοδωρή την ψάχνεις για να σε μαλώσουμε :lol:

 

Θήκη περισσότερο από μια ημέρα, μάλλον ώρες, δεν έχω κρατήσει πάνω στην συσκευή σχεδόν ποτέ.

Επειδή λοιπόν δεν φοβάμαι μην μου πέσει κλπ. κλπ. δεν έχει συμβεί ποτέ σοβαρό ''ατύχημα'' τα τελευταία χρόνια

....... όμως αγοράζω που και που για να τις χαίρονται το συρτάρι μου και ο επόμενος.

Δεν λέω ότι αυτό είναι σωστό αλλά έτσι είμαι εγώ.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το έχω γυμνό και θα ακολουθήσω τη συμβουλή των παιδιών με την buggatti slim fit. Μαλωσε με αφού με τρώει
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω γυμνό και θα ακολουθήσω τη συμβουλή των παιδιών με την buggatti slim fit. Μαλωσε με αφού με τρώει

H bugatti ειναι αλλο πραγμα. Να την παρεις

Πες μας τωρα, αυτο εκει το σαν τριχα βαζεις μεγενθυτικο φακο και το βλεπεις εε? :lol:

 

 

χαχαχαχα μολις ειδα οτι εχει και ραδιοφωνο

Οχι βεβαια οτι θα το τιμησω γιατι χρησιμοποιω tunein και το super Spotify αλλα καλη ενεργεια απο την HΤC για οποιον το χρειαζεται

 

ps

Οποιος θελει να χρησιμοποιησει το ραδιοφωνο και να ακουει απο τα super ηχεια του Μ8 και οχι απο τα ακουστκα ο τροπος ειναι παρα πολυ απλος

Δειτε την φωτο

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Θα την πάρω. Βρήκα σε μαγαζί στην Πάτρα που την είχε για όλα τα τηλέφωνα πλην m8. Πολύ ωραία φαίνεται. Θα φέρει είπε για s4 δεν ξέρω αν θα κάνει θα την δοκιμάσω μήπως και αλλιώς θα κοιτάξω ξανά στο νετ

Edit μιας και έγινε η χρήση και νήμα μπαταρίας δεν έχουμε. Χρήση αποκλειστικά3g data. Το ελλιωσα και δείτε χρόνοι.

 

https://docs.google.com/file/d/0B2JBCwvXIaojYWV6bzU4bWFweW8/edit?usp=docslist_api

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Θα την πάρω. Βρήκα σε μαγαζί στην Πάτρα που την είχε για όλα τα τηλέφωνα πλην m8. Πολύ ωραία φαίνεται. Θα φέρει είπε για s4 δεν ξέρω αν θα κάνει θα την δοκιμάσω μήπως και αλλιώς θα κοιτάξω ξανά στο νετ

Edit μιας και έγινε η χρήση και νήμα μπαταρίας δεν έχουμε. Χρήση αποκλειστικά3g data. Το ελλιωσα και δείτε χρόνοι.

 

https://docs.google.com/file/d/0B2JBCwvXIaojYWV6bzU4bWFweW8/edit?usp=docslist_api

Ωραιοι χρονοι!!!

Τωρα που ειδα το screen shot σου θυμηθηκα οτι μας εδωσε και δωρακι 50GB στο G.Drive

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Θα την πάρω. Βρήκα σε μαγαζί στην Πάτρα που την είχε για όλα τα τηλέφωνα πλην m8. Πολύ ωραία φαίνεται. Θα φέρει είπε για s4 δεν ξέρω αν θα κάνει θα την δοκιμάσω μήπως και αλλιώς θα κοιτάξω ξανά στο νετ

Edit μιας και έγινε η χρήση και νήμα μπαταρίας δεν έχουμε. Χρήση αποκλειστικά3g data. Το ελλιωσα και δείτε χρόνοι.

 

https://docs.google.com/file/d/0B2JBCwvXIaojYWV6bzU4bWFweW8/edit?usp=docslist_api

Θοδωρή καλημέρα, άριστος χρόνος και ειδικά με data on. Εμένα χθες μου έβγαλε λίγο πάπω από 5 ώρες σε wifi αλλά πρώτη φόρτιση, ελπίζω να πάρει κι άλλο... Εσύ σε τι φωτεινότητα ήσουν?

 

Επίσης πολύ καλή εντύπωση μου κάνει ότι τα gestures πάντα, μα πάντα, λειτουργούν.. Κατά τα άλλα η συσκευή είναι παν γρήγορη, νομίζω στο Android δεν υπάρχει όμοιό του - εκτός nexus φυσικά

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ναι, ευχαριστώ!

Πρώτη φορά που δεν έβαλα κατευθείαν Nova Prime.

Ίσως το κάνω αργότερα, θα δούμε. Υπάρχει κάποια γνώμη επί αυτού?

Το πρώτο μήνα χρησιμοποίησα nova prime λόγω συνήθειας και ότι με βολεύει περισσότερο. Αλλά το δεύτερο μήνα το γύρισα σε sense για να το γνωρίσω μιας και η πρώτη μου HTC συσκευή.

Το μειονέκτημα του sense να μην δουλεύει το double tap στην start screen το έλυσα με swype up από το home button οπου κλείνω την οθόνη αντί για double tap.

Το ενεργοποίησα με nova στα gestures settings άλλα παρέμεινε και με αλλαγή του launcher σε sense προς ευχάριστη έκπληξη μου.

 

ΥΓ:Κατα τα άλλα απόλυτα ευχαριστημένος από το m8,αλλα οι απαιτήσεις ανεβαίνουν και περιμένω από την HTC με το m9 να προβεί σε αλλαγές και σχεδιαστικές(μειωσει bezel,διατήρηση αλουμινίου και premium αίσθηση πάντα) και να βελτιώσει την κάμερα εκεί που υστερεί.

Αν μπορει να αλλάξει τη θέση της υποδοχής των ακουστικων ακόμα καλύτερα η και να αλλάξει τη θέση του on/off button.

Επίσης όχι τσιγκουνιές στο hardware(3gb ram το ελάχιστο και 810 CPU τον 805 δεν τον θεωρώ ικανή αναβάθμιση όταν θα κυκλοφόρησε εντός πρώτου εξαμήνου από την Qualcomm-καλυτερα να αργήσει 1-2 μήνες πάρα να βιαστεί όπως έκανε η LG όπως επίσης μην παρασυρθεί σε στυλ LG και g3 να καταστρέψει οτιδήποτε θετικό έχει ήδη τώρα πηγαίνοντας σε κινήσεις απλά εντυπωσιασμού πχ qhd ανάλυση εφόσον δεν βαλει και μια 3500 τουλάχιστον μπαταρία.

 

Το μόνο σίγουροι ότι αυστηρός θα είμαι με όλους όταν μας ζητάνε 600ευρα να δίνουμε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδακια να επιστρέψω λίγο εγώ ο περίεργος στο θέμα που ειχα αναφέρει. Για την οθόνη που στη μια γωνιά έχει ένα μικρό δόντι όσο πατάει η τρίχα :p

Υπάρχει περίπτωση να μαζέψει σκόνη και να πάει κάτω από την οθόνη?

Δεν με ενοχλεί τρέλα αλλά αν είναι πρόβλημα να το στείλω service.

 

Λοιπον Θοδωρή την επόμενη φορά που θα σε τρώει να πεις κατι σαν αυτό, γράψε το μήνυμα και αντί γις αποστολή πατα απόρριψη :)

 

 

 

 

 

H bugatti ειναι αλλο πραγμα. Να την παρεις

Πες μας τωρα, αυτο εκει το σαν τριχα βαζεις μεγενθυτικο φακο και το βλεπεις εε? :lol:

 

 

χαχαχαχα μολις ειδα οτι εχει και ραδιοφωνο

Οχι βεβαια οτι θα το τιμησω γιατι χρησιμοποιω tunein και το super Spotify αλλα καλη ενεργεια απο την HΤC για οποιον το χρειαζεται

 

Και μένα δεν μου πέφτουν συσκευές αλλά έτυχε το Note 2 να μου πέσει κάτω 2 φορές σε μια μέρα.

Οι μεγάλες συσκευές είναι πιο επικίνδυνες.

Ειδικά αν έχεις παιδιά στο σπίτι. Στο γραφείο στον καναπέ στον καφέ δεν εχω πρόβλημα. Αλλά να πάω για τρέξιμο με το κινητό στην τσέπη αποκλείεται.

 

Κι εγώ ξέρω ότι η dot θα μείνει στο συρτάρι όπως έμεινε η original apple του i5s που την πλήρωσα 40€.

Πάλι η μαλακή bugatti θα παίξει.

Μόνο μαλακή για να μπορώ να την διπλωνω και να την βάζω στην τσέπη.

Τα σκληρά pouch είναι σαν να έχεις 2 τηλέφωνα όταν το χρησιμοποιεις. Κρατάς στο ένα χέρι το τηλέφωνο και στο άλλο την θηκη :mad:

 

@@ alextrela

Αλεξ μην φοβάσαι εδω δεν μαλώνουμε όσους διαφωνούν και θέλουν να αποχωρήσουν απο το M8 :)

Αλλού γίνονται αυτά. Ότι σε βολεύει περισσότερο είναι το καλύτερο.

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Η φωτεινότητα ήταν στο αυτόματο στη μέση. Ήμουν έξω όλη την ώρα. Ναι 9 ώρες και συγκεκριμένα σε συνάντηση με μέλη του φόρουμ. Το κινητό ήταν όλη την ώρα σε λειτουργία λόγο του ότι ήταν το νέο μέλος της παρέας και τεσταραμε διάφορα. Έπεσα για ύπνο με 42% και ξύπνησα με 42 δεν ζητάω τίποτα άλλο. Συγχρονισμοι ανοιχτοί πάντα και εξηκονομηση Ενέργειας το βράδυ που την έπεσα μόνο. Ε αφού την έχουμε. Η μπαταρία στην αρχή δεν πήγαινε έτσι. Βρήκα την εφαρμογή που έτρωγε Και τώρα κομπλέ.

 

Κώστα θα πατήσω απόρριψη φίλε. :p

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά; πήρα το 5s για να τρεναρω λίγο την αγορά του m8 μιας και πιστεύω πως δεν θα βλέπα ιδιαίτερη διαφορά με το m7 και τώρα μ αυτά που διαβάζω από σας με βάζετε σε σκέψεις :lol:

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά; πήρα το 5s για να τρεναρω λίγο την αγορά του m8 μιας και πιστεύω πως δεν θα βλέπα ιδιαίτερη διαφορά με το m7 και τώρα μ αυτά που διαβάζω από σας με βάζετε σε σκέψεις :lol:

 

Μ7 ο γιος μου Μ8 εγώ,διάφορες μεγάλες σε όλα τα επίπεδα δεν υπάρχουν αλλά νομίζω ότι είναι η καλύτερη υλοποίηση android smartphone μέχρι τώρα

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά; πήρα το 5s για να τρεναρω λίγο την αγορά του m8 μιας και πιστεύω πως δεν θα βλέπα ιδιαίτερη διαφορά με το m7 και τώρα μ αυτά που διαβάζω από σας με βάζετε σε σκέψεις :lol:

 

εδω με βάζουν εμένα σε σκέψεις :p

πετάχτηκα και εγω...αλλά διαβάζω πολύ καιρό το νήμα και επειδή θέλω να προχωρήσω σε μια αλλαγή (από G2) έχω ψηθεί πολύ για Μ8 κι ας το θεωρούσα (ας με συγχωρήσουν οι κάτοχοι) παντόφλα!

αλλά μου φαίνεται θα το κάνω το βήμα κι εγω όπως και ο Θοδωρής,τον οποίο τον βλέπω υπερ-ευχαριστημένο :)

δεν αναφέρομαι στον Παναγιώτη γιατί ξέρω την αγάπη που είχε χιχι

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

εδω με βάζουν εμένα σε σκέψεις :p

πετάχτηκα και εγω...αλλά διαβάζω πολύ καιρό το νήμα και επειδή θέλω να προχωρήσω σε μια αλλαγή (από G2) έχω ψηθεί πολύ για Μ8 κι ας το θεωρούσα (ας με συγχωρήσουν οι κάτοχοι) παντόφλα!

αλλά μου φαίνεται θα το κάνω το βήμα κι εγω όπως και ο Θοδωρής,τον οποίο τον βλέπω υπερ-ευχαριστημένο :)

δεν αναφέρομαι στον Παναγιώτη γιατί ξέρω την αγάπη που είχε χιχι

 

Ναι ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα δεν γυρναω να πω κακο λογο για το G2 που ειχα.Απλα αυτο μου δινει και το κατι παραπανω που θελω στον τομεα που με ενδιαφερει.Για εμενα η αλλαγη θα σου φανει καλη.Εγω τουλαχιστον δεν καλιω ουτε ενα ευρω. Και ειμαι απο αυτους που δεν ειχαν ποτε HTC.Μακαρι να τα παω καλα με την εταιρια και να την προτιμησω ξανα. Πληρως ευχαριστημενος και χαρουμενος

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Η φωτεινότητα ήταν στο αυτόματο στη μέση. Ήμουν έξω όλη την ώρα. Ναι 9 ώρες και συγκεκριμένα σε συνάντηση με μέλη του φόρουμ. Το κινητό ήταν όλη την ώρα σε λειτουργία λόγο του ότι ήταν το νέο μέλος της παρέας και τεσταραμε διάφορα. Έπεσα για ύπνο με 42% και ξύπνησα με 42 δεν ζητάω τίποτα άλλο. Συγχρονισμοι ανοιχτοί πάντα και εξηκονομηση Ενέργειας το βράδυ που την έπεσα μόνο. Ε αφού την έχουμε. Η μπαταρία στην αρχή δεν πήγαινε έτσι. Βρήκα την εφαρμογή που έτρωγε Και τώρα κομπλέ.

 

Κώστα θα πατήσω απόρριψη φίλε. :p

Σε ποια εφαρμογή αναφερεσε ότι σου έτρωγε την μπαταρία???

Εγώ χωρίς την εξοικονόμηση χάνω την νύχτα ένα 2% με το WiFi πάντα ανοικτό τους συνχρονισμους Επίσης...

Αντίθετα το s5 με τις ίδιες ακριβώς εφαρμογές χάνει από 6-8% το βράδυ...

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια εφαρμογή αναφερεσε ότι σου έτρωγε την μπαταρία???

Εγώ χωρίς την εξοικονόμηση χάνω την νύχτα ένα 2% με το WiFi πάντα ανοικτό τους συνχρονισμους Επίσης...

 

Εχω αγορασει το fenix for twitter και το ειχα να τρεχει ολη την ωρα.Μολις απενεργοποιησα αυτη την λειτουργια ολα καλα.Θεωρω πως χανεις φυσιολογικα.Εγω κλεινω τα παντα το βραδυ γιατι δεν μπορω ξυπναω με το παραμικρο

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Eπιστρέφω και εγώ στην εμπειρία χρήσης HTC One :D

 

Χθες πήρε το μάτι μου ένα 4th of July special promo για το M8 GPE στα 569 δολάρια και το χτύπησα. Θα μου το φέρουν συγγενείς μου μέσα Αυγούστου, οπότε 40 μέρες υπομονή ακομα :hypno:

http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κλαίρη πάρε ένα χάπι και ξάπλωσε. Ωραίο το φύλλο μπακαλιάρου αλλά με τέτοιο μέγεθος και κάμερα θα απογοητευτείς. Και όπως είπε και κάποιος γνωστός μας καθίστε εκεί που είστε. Το Μ9 και βλέπουμε,αν ξεφύγει από τη μηδαμινή βελτίωση η HTC!!! Μη γράψω κι άλλα ...βαριέμαι....!

 

Εμείς να δεις . :shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κλαίρη πάρε ένα χάπι και ξάπλωσε. Ωραίο το φύλλο μπακαλιάρου αλλά με τέτοιο μέγεθος και κάμερα θα απογοητευτείς. Και όπως είπε και κάποιος γνωστός μας καθίστε εκεί που είστε. Το Μ9 και βλέπουμε,αν ξεφύγει από τη μηδαμινή βελτίωση η HTC!!! Μη γράψω κι άλλα ...βαριέμαι....!

 

Μια δοκιμή μπορεί να πείσει κι εσένα Κώστα. Δεν το παντρευεσαι εξάλλου..να είμαστε ανοιχτομυαλοι και να μην είμαστε προκατηλλημενοι με μια συσκευή..

 

Εγώ πχ σκέφτομαι να δοκιμάσω και το oppo find 7, το άλλο άκρο από το 5s(παραλληλα μ αυτό βέβαια)

Edited by gsir

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Κλαίρη πάρε ένα χάπι και ξάπλωσε. Ωραίο το φύλλο μπακαλιάρου αλλά με τέτοιο μέγεθος και κάμερα θα απογοητευτείς. Και όπως είπε και κάποιος γνωστός μας καθίστε εκεί που είστε. Το Μ9 και βλέπουμε,αν ξεφύγει από τη μηδαμινή βελτίωση η HTC!!! Μη γράψω κι άλλα ...βαριέμαι....!

 

Δεν πας καλά,γεράματα τα λένε αυτά η μάλλον γεροντοπαραξενιες

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Ο Κώστας όποιο τηλέφωνο έχει, ειναι το καλύτερο. Δεν έχει τα προβλήματα που εχουν τα άλλα, ειναι αστέρια :)

 

Καλά ολα αυτά για αστείο όμως. Έχουμε πει οτι όλες οι ναυαρχίδες ειναι κοντά, απο εκει και περα είναι θεμα γούστου και προτιμησεων.

 

Άνετα θα μπορούσα να εχω το S5 το G3 η το Sony Z2.

Κανένα όμως απ αυτά δεν μου κάνει κλικ.

Και επειδή βαρέθηκα τα τελευταία χρόνια που αναγκαζόμουν να εχω κινητά που δεν μου έκαναν κλικ, είπα φέτος να πάω σε δυο συσκευές με προσωπικοτητα.

 

Αυτά είναι δικα μου απωθημένα, δεν τα επιβάλω ουτε αμφισβητώ τις επιθυμίες κανενός.

Μιλω για τον εαυτο μου, προτιμώ να κουβαλάω ψηφιακή οταν παω καπου όπου θα τραβήξω φώτο, παρά να έχω τα κοκκαλινα τηλέφωνα των κορεατων.

Πριν λιγο έβλεπα ενα βιντεο με τους σχεδιαστές της LG.

Ε λογικό είναι να φτιάχνουν τέτοια τηλέφωνα. Πήραν το οβαλ σχήμα του Μ8, το cun metal finishing και τα μετέφεραν σε πλαστικό. Metal skin :D

Περυσι είχαν κάνει το ίδιο με το texture του S4.

Αυτό ξερουν αυτό κάνουν.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ο Κώστας όποιο τηλέφωνο έχει, ειναι το καλύτερο. Δεν έχει τα προβλήματα που εχουν τα άλλα, ειναι αστέρια :)

 

Καλά ολα αυτά για αστείο όμως. Έχουμε πει οτι όλες οι ναυαρχίδες ειναι κοντά, απο εκει και περα είναι θεμα γούστου και προτιμησεων.

 

Άνετα θα μπορούσα να εχω το S5 το G3 η το Sony Z2.

Κανένα όμως απ αυτά δεν μου κάνει κλικ.

Και επειδή βαρέθηκα τα τελευταία χρόνια που αναγκαζόμουν να εχω κινητά που δεν μου έκαναν κλικ, είπα φέτος να πάω σε δυο συσκευές με προσωπικοτητα.

 

Αυτά είναι δικα μου απωθημένα, δεν τα επιβάλω ουτε αμφισβητώ τις επιθυμίες κανενός.

Μιλω για τον εαυτο μου, προτιμώ να κουβαλάω ψηφιακή οταν παω καπου όπου θα τραβήξω φώτο, παρά να έχω τα κοκκαλινα τηλέφωνα των κορεατων.

Πριν λιγο έβλεπα ενα βιντεο με τους σχεδιαστές της LG.

Ε λογικό είναι να φτιάχνουν τέτοια τηλέφωνα. Πήραν το οβαλ σχήμα του Μ8, το cun metal finishing και τα μετέφεραν σε πλαστικό. Metal skin :D

Περυσι είχαν κάνει το ίδιο με το texture του S4.

Αυτό ξερουν αυτό κάνουν.

 

Πέστα Χρυσοστόμε,συμφωνώ Κώστα σε όλα

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Το iphone το είχα με την bugatti.

 

Παράγγειλα την dot αλλά κι αυτήν πάλι σε συγκεκριμένες περιπτώσεις θα την φοράω. Δεν μπορείς τώρα να πας για κυνήγι και να έχεις το κινητό χύμα. Άρα χρειάζεται να υπάρχει μια θήκη.

Αυτή που έχει στην συσκευασία καλή είναι, αλλά βγαίνει δύσκολα και όπως έγραψα, βαλε βγάλε θα πάρει σκόνη ......

Με τα καινούργια πράγματα είμαι λίγο περίεργος αν παλιωσουν δεν με νοιάζει.

 

Γενικά τις συσκευές που μου αρέσουν τις χρησιμοποιω χωρίς αλλά εκεί που με παίρνει.

 

Θα σας δει κανένας φίλος μου κυνηγός με τα iPhone και τα htc one στο βουνό και θα σας πάρει στο κυνήγι με το δικανο

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...