Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισως να μας εδινες λιγες πληροφοριες ακομα??:rolleyes::rolleyes: ποια εφαρμογη ειναι??

 

Αυτη... https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Fisherman.Greekwpa

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια τι παιζει με αυτα που λενε οτι εχουν αγγλικο μενου?πηρα σημερα τηλ το birdphone και μου ειπε οτι ειναι χωρις λογοτυπο αλλα με αγγλικο μενου?τι παιζει?

 

τα περισσοτερα htc ευρωπαικα που κυκλοφορουν σε e-shop ειναι με αγγλικο μενου δεν εχει ελληνικα σαν γλωσσα

www.madphone.net :)
Link to comment
Share on other sites

τα περισσοτερα htc ευρωπαικα που κυκλοφορουν σε e-shop ειναι με αγγλικο μενου δεν εχει ελληνικα σαν γλωσσα

 

οποτε τι γινεται?δεν υπαρχει καποιος τροπος να εχει ελληνικα?ας βοηθησει καποιος εαν γνωριζει.

Edited by geo35
Link to comment
Share on other sites

 

Κανένα πρόβλημα με αυτή την εφαρμογή.Τσέκαρε στις ρυθμίσεις ασφαλείας αν έχεις ενεργοποιήσει την εγκατάσταση εφαρμογών από τρίτες πηγές...Χωρίς να είμαι σίγουρος ότι φταίει αυτό...

Link to comment
Share on other sites

οποτε τι γινεται?δεν υπαρχει καποιος τροπος να εχει ελληνικα?ας βοηθησει καποιος εαν γνωριζει.

 

Υπάρχει.Βάζεις το morelocale 2 και ακολουθείς τις οδηγίες.Θα χρειαστεί να έχεις το android sdk και να pushareis κάποιες εντολές στο τηλέφωνο.Δεν είναι δύσκολο.Δίνει οδηγίες το morelocale.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

οποτε τι γινεται?δεν υπαρχει καποιος τροπος να εχει ελληνικα?ας βοηθησει καποιος εαν γνωριζει.

 

Έβαλες SIM, έκανες επανεκκίνηση και δεν σου έβγαλε Ελληνικά στις ρυθμίσεις???

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έβαλες SIM, έκανες επανεκκίνηση και δεν σου έβγαλε Ελληνικά στις ρυθμίσεις???

 

καλημερα,δεν εχω αγορασει την συσκευη ακομη,ρωτησα για να γνωριζω τι παιζει.λες δλδ μολις μπει η sim να διαβασει ελληνικο μενου?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,δεν εχω αγορασει την συσκευη ακομη,ρωτησα για να γνωριζω τι παιζει.λες δλδ μολις μπει η sim να διαβασει ελληνικο μενου?

σε εμένα δεν το έκανε αυτό.Χρειάστηκε να κάνω αυτό που περιέγραψα παραπάνω.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Το κινητό το πήρα προ 3 εβδομάδων από Γερμανία και είναι unbranded Γερμανικό. Είχε Αγγλική γλώσσα και δεν είχε επιλογή Ελληνικά. Μόλις έβαλα την SIM το κινητό γύρισε στα Ελληνικά αλλά εξακολουθεί να μην υπάρχει επιλογή στο menu για Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα...εδωσα το νεξους με βαρια καρδια και ειμαι ετοιμος να μπω και εγω στη παρεα σας!!!να ρωτησω ενα πραγμα;απο εγγυηση ειναι καλυτερα απο cosmote ή απο σκρουτζομαγαζο;εχει διαφορα στην εγγυηση;
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα...εδωσα το νεξους με βαρια καρδια και ειμαι ετοιμος να μπω και εγω στη παρεα σας!!!να ρωτησω ενα πραγμα;απο εγγυηση ειναι καλυτερα απο cosmote ή απο σκρουτζομαγαζο;εχει διαφορα στην εγγυηση;

Από όσα έχω ακούσει η διαφορά είναι στην ταχύτητα εξυπηρέτησης. Η εγγύηση είναι ίδια αν είναι ευρωπαϊκή η συσκευή. Απλά αν χρειαστεί σέρβις η διαδικασία είναι (συνήθως) πιο αργή αν δεν είναι ελληνικό λόγω αναμονής ανταλλακτικών από τη χώρα παραγωγής.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Από όσα έχω ακούσει η διαφορά είναι στην ταχύτητα εξυπηρέτησης. Η εγγύηση είναι ίδια αν είναι ευρωπαϊκή η συσκευή. Απλά αν χρειαστεί σέρβις η διαδικασία είναι (συνήθως) πιο αργή αν δεν είναι ελληνικό λόγω αναμονής ανταλλακτικών από τη χώρα παραγωγής.

σε ευχαριστω...οποτε δεν εχει ουσιαστικη διαφορα..η χρονικη περιοδος ειναι καλη να το παρω τωρα ή μου προτεινετε καποια αλλη συσκευη;

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω...οποτε δεν εχει ουσιαστικη διαφορα..η χρονικη περιοδος ειναι καλη να το παρω τωρα ή μου προτεινετε καποια αλλη συσκευη;

 

Η χρονική περίοδος είναι τέλεια μιας και σε κάνα μηνα θα ερθει και το γλειφιτζούρι ;)!!Επίσης πλέον είναι και σε αρκετά καλή τιμή σε σχέση με αυτή που το πήραμε στις αρχές!Πάρτο και πιστεύω δεν θα σου λείψει καθόλου το nexus ;)!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Η χρονική περίοδος είναι τέλεια μιας και σε κάνα μηνα θα ερθει και το γλειφιτζούρι ;)!!Επίσης πλέον είναι και σε αρκετά καλή τιμή σε σχέση με αυτή που το πήραμε στις αρχές!Πάρτο και πιστεύω δεν θα σου λείψει καθόλου το nexus ;)!

ευχαριστω...παω για αγορα!!!:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω...παω για αγορα!!!:lol::lol::lol::lol:

 

Καμία σχέση με nexus...Μόνο στην ταχύτητα...η συσκευή είναι πολύ καλύτερη θα το διαπιστώσεις και μόνος σου.

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχω ένα Μ8 gpe με lollipop 5.0.1 και έχω εγκατεστημένο το MX player. Πως μπορώ να παίξω ένα βίντεο στην Samsung smart TV?
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα την παρακατω ρομ και αφοτου την εβαλα χαθηκε το WIFI ...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2706391

 

Γινεται να το κανω το κινητο απο S-ON σε S-OFF ??

Με ποιο τροπο ?

Edited by alexis1044
Link to comment
Share on other sites

Εάν πάρεις t mobile χωρίς τα welcome screen κλπ τι διάφορες έχει. Νομίζω δεν μπορείς να στείλεις mms? Και τι άλλο?
Link to comment
Share on other sites

το silver μου φαινεται αρκετα ανθεκτικο.το gunmetal φιλου ομως,απο 2-3 βαλε βγαλε σε μια θηκη,εφυγε το χρωμα σε καποια σημεια
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

το silver μου φαινεται αρκετα ανθεκτικο.το gunmetal φιλου ομως,απο 2-3 βαλε βγαλε σε μια θηκη,εφυγε το χρωμα σε καποια σημεια

 

 

Το δικό μου gun (στην κυριολεξία) :), το έχω απο τον Αύγουστο σχεδόν χωρίς θήκη ουσιαστικά αφού στην αρχή χρησιμοποιούσα την dot σαν pouch και απο αρχές Οκτώβρη μόνο pouch. Δεν εχει το παραμικρό σημάδι πουθενά.

Μάλλον η θήκη του φίλου σου ειναι που δημιούργησε το προβλημα.

Ειναι τόσο ανθεκτικό που δεν εχει κάνει σημάδι ούτε γύρω απο την USB.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου gun (στην κυριολεξία) :), το έχω απο τον Αύγουστο σχεδόν χωρίς θήκη ουσιαστικά αφού στην αρχή χρησιμοποιούσα την dot σαν pouch και απο αρχές Οκτώβρη μόνο pouch. Δεν εχει το παραμικρό σημάδι πουθενά.

Μάλλον η θήκη του φίλου σου ειναι που δημιούργησε το προβλημα.

Ειναι τόσο ανθεκτικό που δεν εχει κάνει σημάδι ούτε γύρω απο την USB.

 

Θα συμφωνήσω με τον φίλο...Και εμένα είναι αψεγάδιαστο...σε θήκη pouch Από τον Ιούνιο.....

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα αγορασμένο από Ιούλιο και με αρκετές αλλαγές θηκων δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως!Όπως είπε και ο φίλος Κώστας gun εντελώς!!!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

το silver μου φαινεται αρκετα ανθεκτικο.το gunmetal φιλου ομως,απο 2-3 βαλε βγαλε σε μια θηκη,εφυγε το χρωμα σε καποια σημεια

 

Το πρόβλημα αυτό στο gunmetal δημιουργείται από κάποιες συγκεκριμένες σκληρές θήκες,δυστυχώς επίσημες της HTC.Αλλιώς και χωρίς θήκη δεν παθαίνει τίποτα.Εκτός και αν πέσει φυσικά.

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...