Jump to content

[S5] Φωτογραφίες & βίντεο


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ ωραίες φώτο. Έχει κανείς θέμα με το focus σε κατάσταση macro; δεν κάνει ζουμ, μένει σχετικά μακρυά ο φακός και φαίνεται θωλο το τοπίο

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν πείραξα κάτι ότι εστίαση έπιασε εκεινη την ώρα

Αν δοκιμάσεις κάτι πολύ κοντά σου κάνει εστίαση; εννοώ πολυυυυ κοντά, σχεδόν ακουμπα τον φακό ας πούμε

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν κάνει θέλει μια κάποια απόσταση αλλά δε νομίζω ότι είναι πρόβλημα για φακό κινητού να εστιάζει από τόσο κοντά

 

παρατήρησα ότι το κουκλάκι δεν πρασινίζει σε σας το κάνει και να πω την αλήθεια αν δεν το έβλέπα σε βίντεο δεν θα το ήξερα νομίζω ότι από την αρχή δεν πρασίνιζε στην εστίαση

Edited by zafitolis
Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου πει κάποιος αν το κυκλάκι πρασινίζει η όχι

Οταν το πρωτοανοιξα νομιζω πρασινιζε, αλλα απο τοτε δεν το ξανα ειδα πρασινο καμια φορα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση νόμιζα είχα θέμα με την κάμερα, στα βίντεο που βλέπω με lolipop δεν πρασινίζει
Link to comment
Share on other sites

Εμενα πλεον πουθενα δεν πρασινιζει. Αυτην η φωτο πως σας φαινεται απο αποψη λεπτομερειας; https://www.dropbox.com/s/ojd6gp0xby57ciq/20150401_173751.jpg?dl=0
Link to comment
Share on other sites

Στην κιτ κατ αμα θυμαμαι καλα γινοταν πρασινο και κοκκινο.Λογικα τωρα με την λολιποπ δεν θα γινετε γιατι ουτε σε εμενα δεν γινετε πρασινο...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θέλω να συνδυάσω fullhd+smooth motion+σταθεροποίηση video δυστυχώς δεν μπορω.μικρη απογοήτευση.

 

Φίλος με note 4 πάλι δεν μπορεί ιδίως με ois.τι να πω.....

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα σας παιδια να ποστάρω και εγω δυο φρεσκες φωτογραφιες πεντακαθαρες τραβησμενες με το Samsung Galaxy S5 μου αφου χθες εγινε νεος κατοχος του και πραγματικα με ευθουσιασε η καμερα του.

 

http://s23.postimg.org/716ks6sq3/11113883_761655213956237_7915687135936391661_n.jpg

http://s23.postimg.org/c2ik7apkb/11255786_761655173956241_5037468391462132872_n.jpg

Η δευτερη ειναι ζουμαρισμενη στο 4χ.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Στο S4 θυμαμαι μπορουσαμε να τραβηξουμε φωτογραφια με κινηση ή με ηχο ...Στο S5 δεν βλεπω τετοια δυνατοτητα .Κανω λαθος ?

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Στο S4 θυμαμαι μπορουσαμε να τραβηξουμε φωτογραφια με κινηση ή με ηχο ...Στο S5 δεν βλεπω τετοια δυνατοτητα .Κανω λαθος ?

 

Εχει φωνητικο ελεγχο..προτελευταια επιλογη απ τις ρυθμισει τις καμερας ειναι

Link to comment
Share on other sites

Εχει φωνητικο ελεγχο..προτελευταια επιλογη απ τις ρυθμισει τις καμερας ειναι

 

Ευχαριστω αλλα δεν βλεπω κατι.

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • The title was changed to [S5] Φωτογραφίες & βίντεο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...