Jump to content
You need to be logged in to see additionnal information and be able to contact the advertiser!
Η αγγελία έχει ολοκληρωθεί

Hiseeu WHD303 3MP WIFI Outdoor Camera 1536p 5x Digital Zoom

   (0 reviews)

Hiseeu WHD303 3MP WIFI Outdoor Camera 1536p 5x Digital Zoom

   (0 reviews)

37 €


  • Τιμή 37 €
0 Reviews
3.874 εμφανίσεις

Περιγραφή

Πωλειται η καμερα της Hiseeu με 3mp αναλυση στα 1536p η οποια ειναι αδιαβροχη και περιστρεφομενη πανω κατω και δεξια αριστερα και με μεγαλες κεραιες για σταθερο σημα αν χρησιμοποιηθει ασυρματα.
Εχει πεντακαθαρη εικονα και καταγραφει και ηχο αλλα μπορεις και να μιλησεις μεσω του κινητου σου. Υποστηριζει μεχρι και ανιχνευση ανθρωπινης κινησης και ακολουθει και τον ανθρωπο αυτοματα οπου κινηθει. Εχει πολλες παραμετροποιησεις οπως επισης να καταγραφει συγκεκριμενα σημεια του χωρου, ειδοποιησεις εισβολης στο χωρο, συναγερμο με φως και σειρινα, νυχτερινο φωτισμο οταν ανιχνευσει κινηση  κτλ.
Η καμερα παρεληφθη πριν 5 ημερες και  δοκιμαστηκε για να δω οτι τα παντα λειτουργουν αριστα μιας και απο λαθος μου την παρειγγειλα και δεν ειναι συμβατη με το ολο συστημα που εχω και ο λογος πωλησης ειναι μονο επειδη δεν θελω να εχω και αλλη εφαρμογη αλλα να τις εχω μαζεμενες σε μια. Δυστηχως η συγκεκριμενη οπως ειπα δεν ειναι συμβατη με τις παλιες μου καμερες και γιαυτο και την δινω ακριβως οσο την αγορασα με τα μεταφορικα στα 37 ευρω.
Συναντηση Καλλιθεα για χερι με χερι συναλαγη
 

Specifications:

1. Color and infrared night vision: built-in projector, full color record throughout the day;

2. DIY voice alarm and alarm/new customized loudspeaker with high volume (4W power);

3. Direct AP/Wireless/Wired Connection;

4. Times digital zoom: vertical and horizontal rotation 320° and 90°, press both hands on the screen to zoom in for more details.

5. TF card and cloud storage: Max 128G SD card registration and paid cloud storage, more stable data security;

6. ONVIF protocol support: compatible with HisEEU wireless closed-circuit TV system(>>>Click here<<< to buy a compatible camera system)

7. New storage design H.265X, TF card storage is smaller, more stable, more durable;
8. You can download the Eseecloud program to see how to connect the camera.

 

Package Includes:

1 x 3MP IP Camera

1 x Power Adapter

1 x Network Cable

4 x Screws

1 x User Manual



Επισκέπτης
This content is now closed to further comments.

Δεν υπάρχουν σχόλια.


Other adverts from rebelos


Other adverts from gadgets



×
×
  • Create New...