Jump to content

Αξεσουάρ για το ΗΤC One (M8)


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 463
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδια

Μόλις εγινα και εγω κατοχος του htc one m8.

Θα ήθελα να μου προτείνεται με βασει την εμπειρια σας μια θηκη που να το προστατευει αρκετα καλα και ενα tempered glass.

Απο αυτα που εχω διαβασει ειμαι προς την slim armor της spigen.

 

την έχω σε μαύρη. φοβερή θήκη. το μείον είναι ότι δίνει λίγο όγκο στο κινητό. αλλά το συν ότι το προστατεύει 100% :)

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσω ότι για τις αγγελίες υπάρχει ειδικό forum.

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

 

Καμία προταση για tempered glass?

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Καμία προταση για tempered glass?

 

Καλησπέρα!

 

Nillkin amazing H+ tempered glass. Την έχω ένα χρόνο και δεν έχει πάθει τίποτα... Αλλά είναι χοντρή για την dot view case...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
κωστα πραγματικα δεν ξερω που επεσε αλλα δεν επαθε τιποτα ....μαρεσει παρα πολυ γυμνο αλλα για τις μεταφορες μονο θελω θηκη...με την μαμα που ειχε εχει αραχνες στο ασημι γυρω γυρω και φαινονται στο φως μονο αλλα πολυ μου την εδωσε ...αν το ηξερα δεν θα το εβαζα καθολου...

 

Το έχω δυο μέρες το κινητό και έχω βάλει αυτήν που ήταν στο κουτί αλλά δεν θέλω την παραμικρή ατέλεια ,λες να την βγάλω?Εσύ την κράτησες καιρό πριν σου κάνει αράχνες το μέταλλο?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξερει κανενας καμια διαφανη σκληρη πλαστικη θηκη για το m8?

Φιλε μου εγω πηρα μια απο ebay στα 4 ευρω και τωρα που βλεπω εχει 1 (με εκλεψε ο κινεζος :P ) αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος, γτ εχω dbrand skin και πηγε να μου κοψει ενα κομματακι (πλ λεπτο η αληθεια ειναι) και ετσι δεν την εμπιστευομαι..

http://www.ebay.com/itm/Thin-Crystal-Hard-Back-Clear-Transparent-Case-Cover-for-HTC-One-M8-FREE-Screen-/251988894343?pt=LH_DefaultDomain_3&var=550854049288&hash=item3aabb56287

Αυτη εχω εγω. ;)

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω πηρα μια απο ebay στα 4 ευρω και τωρα που βλεπω εχει 1 (με εκλεψε ο κινεζος :P ) αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος, γτ εχω dbrand skin και πηγε να μου κοψει ενα κομματακι (πλ λεπτο η αληθεια ειναι) και ετσι δεν την εμπιστευομαι..

http://www.ebay.com/itm/Thin-Crystal-Hard-Back-Clear-Transparent-Case-Cover-for-HTC-One-M8-FREE-Screen-/251988894343?pt=LH_DefaultDomain_3&var=550854049288&hash=item3aabb56287

Αυτη εχω εγω. ;)

 

Ευχαριστω πολυ!Αστο αμα ειναι να γινει καμια ζημια δεν την περνω ...μηπως ξερετε καμια επωνυμη που ειναι σιγουρο οτι δεν προκειται να γρατσουνισει την συσκευη(εννοειται διαφανη σκληρη πλαστικη)?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!Αστο αμα ειναι να γινει καμια ζημια δεν την περνω ...μηπως ξερετε καμια επωνυμη που ειναι σιγουρο οτι δεν προκειται να γρατσουνισει την συσκευη(εννοειται διαφανη σκληρη πλαστικη)?

Δεν θα σου κανει τπτ στο αλουμινιο απλα με το σκιν ειχε θεμα. Επωνυμη διαφανη θηκη νμζ εχουν αναφερει τα παιδια παλιοτερα, δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειχα ακουσει καλα λογια. Μπορεις να πας τπτ public και να εχει καμια ξεχασμενη puro.

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σου κανει τπτ στο αλουμινιο απλα με το σκιν ειχε θεμα. Επωνυμη διαφανη θηκη νμζ εχουν αναφερει τα παιδια παλιοτερα, δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειχα ακουσει καλα λογια. Μπορεις να πας τπτ public και να εχει καμια ξεχασμενη puro.

 

Η θηκη που μου εστειλες σε link καλυπτει το πανω και το κατω μερος η τα αφηνει εκτεθειμενα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σου κανει τπτ στο αλουμινιο απλα με το σκιν ειχε θεμα. Επωνυμη διαφανη θηκη νμζ εχουν αναφερει τα παιδια παλιοτερα, δεν θυμαμαι ονομα αλλα ειχα ακουσει καλα λογια. Μπορεις να πας τπτ public και να εχει καμια ξεχασμενη puro.

 

Baseus λέγεται..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς πάνω και κάτω κλπ..κλασσική θήκη είναι που προστατεύει την πλάτη της συσκευής.

Εννοώ κάτι σας αυτή http://www.ebay.com/itm/CRYSTAL-CLEAR-HARD-BACK-CASE-COVER-FOR-HTC-ONE-M8-SCREEN-PROTECTOR-/181713488428?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2a4ef7ca2c , λες να αξίζει?

Edited by Greekspinner
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η μαϊμού spigen slim armor. Καλά πίστη αντιγραφή αλλά spigen δεν είναι.

Φαίνεται η διαφορά αλλά για τις μέρες που την θέλω αξίζει τα 3 ευρώ που εδωσα

 

Μηπως μπορεις να πεις σε τι διαφερει απο την αυθεντικη ?Γιατι σκευτομαι να παρω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα. Ψάχνω για μια καλή ζελατίνα ή tempered glass που να εφαρμόζει με την dot view θήκη. Κάτι να μου προτείνετε;

 

Ευχαριστώ

Proud HTC User!
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανένας την spigen ultra fit capsule για το m8?Πιστεύετε θα με προστατέψει από τις πτώσεις ? Edited by Greekspinner
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Χρησιμοποιεί κάνεις την double dip της HTC;;

Αξίζει ή θήκη ή να μείνω με μια silicone που έχω...

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάνεις την double dip της HTC;;

Αξίζει ή θήκη ή να μείνω με μια silicone που έχω...

Την είχα και γλιστράγε απίστευτα..με σιλικόνης το έχω κ Εγώ και είναι μια χαρά

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.e-shop.gr/forever-tempered-glass-for-htc-one-m8-p-TEL.023658

 

το εχει δοκιμασει κανεις αυτο? αξιζει εστω τα 6 ευρω? αν καποιος εχει κανενα tempered nillkin το αγοραζω

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανενασ liquid armor στ μ8????αξιζει????

Για να μην χαλαμε την ροη στο νημα θα σου απαντησω εδω

To liguid που πρωτεινεις δεν εχω ιδεα τι ειναι :O

Επειδη εχω γραντζουνιση 2 οθονες σε συσκευες htc τα εβαζα σε τσαντακι με κλειδια .

Βαλε οπωςδηποτε εστω και ενα απλο screen protector αργα η γρηγορα θα γινει η ζημια.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Για να μην χαλαμε την ροη στο νημα θα σου απαντησω εδω

To liguid που πρωτεινεις δεν εχω ιδεα τι ειναι :O

Επειδη εχω γραντζουνιση 2 οθονες σε συσκευες htc τα εβαζα σε τσαντακι με κλειδια .

Βαλε οπωςδηποτε εστω και ενα απλο screen protector αργα η γρηγορα θα γινει η ζημια.

 

http://liquidarmor.gr/ να εδω το βρηκα τυχαια και στο youtube....το πουλανε και εδω εξαλλου...και δν ξερω κανενα tempered glass τησ προκοπης για το htc one m8....

ξερει κανενας αν υπαρχει καποιο μαγαζι στην θεσσαλονικη που να εχει tempered glass???γενικοτερα πραγματα για htc...

ευχαριστω!

Edited by sakaki14567
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς κανά powerbank να προτείνει;;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...