Jump to content

blogging @ myphone.gr: Το καλύτερο κινητό στην ιστορία των κινητών! [POLL]


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Ποιό είναι κατά την γνώμη σας το καλύτερο κινητό στην ιστορία των κινητών;  

906 members have voted

  1. 1. Ποιό είναι κατά την γνώμη σας το καλύτερο κινητό στην ιστορία των κινητών;

    • Motorola DynaTAC 8000X
      9
    • Nokia 808
      39
    • HTC HD2
      188
    • Samsung Galaxy S
      83
    • Nokia 3310
      316
    • HTC Dream
      9
    • Ericsson T28/T68
      164
    • Nokia Ν900
      67
    • Nexus One
      21
    • Blackberry 6210
      10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 205
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Από τα της λίστας ψήφισα HD2 , γι' αυτά που έχω διαβάσει και δει να κάνει σε video. Του έχουν περάσει τα πάντα όλα... Εκτός λίστας, 3210(δε θα μπει στη δεύτερη λογικά) γιατί έκανε mainstream κάποια πράγματα που στη συνέχεια εξέλιξε το "παιδί του", 3310 : σύνθεση ringtone, εικονομηνύματα, εναλλαγή προσόψεων(ειδικά αυτή με τις φωτιές :drool:), εσωτερική κεραία και φυσικά το original φιδάκι ( αυτό που δεν πέρναγε απ' τους τοίχους :p)
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

Λίγα ακόμη θαυμαστικά!

"Θρύλος" τo 8310; Θρύλος;

 

Γιατί;

 

Μπορεί να είχε κάνα αυτοκόλλητο του Ολυμπιακού πάνω, ρε συ!

 

Α, ναι θυμαμαι που υπηρχαν προσοψεις με ομαδες. Παντως για το 8210 πιστευω ηταν το μικροτερο και πρωτο της εποχης απο τα μικρα, αλλα δεν ξερω αν εκανε το μπαμ στο κοσμο σε πωλησεις κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Htc Hd2 Toυ ειχα βαλει windows mobile custom rom,android στην sd παραλληλα με τα windows mobile οπου διαλεγες λειτουργικο απο bootliader,android στην nand φτανοντας εως και την ice cream sandwich. Τελειωσε αδικα την ζωη του πεφτοντας σε εναν κουβα με νερο πριν 2 μηνες απο την αξιαγαπητη συζυγο μου την ωρα που εκανε φασινα...απιστευτο κινητο οτι καλυτερο εχω δει ποτε μου λειπει τρομερα
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο ειναι το nokia 808 και το galaxy s στη λιστα. Το nokia 808 ειναι ενα κακο τηλεφωνο αν εξαιρεσεις την καμερα του

Εμ.. το μόνο που ΔΕ μπορείς να πεις για το 808 είναι ότι είναι κακό τηλέφωνο. Αν το καλό τηλέφωνο ορίζεται από το πόσο γρήγορα μπαίνει στο facebook τότε το 808 είναι μέτριο (και πάλι όχι κακό). Επειδή εσύ και άλλοι έχετε συνδέσει το 808 μόνο με την κάμερά του δε σας κάνει ειδήμονες. Όλη η τεχνογνωσία και η ιστορία των symbian συσκευών έχουν καταλήξει στο 808 και εκεί σταματάνε όλα. Άρα για αυτό και μόνο άξιζε απλά να είναι στη λίστα. Κάτι παρόμοιο ισχύει και για το galaxy s με το οποίο ξεκίνησε μια αυτοκρατορία η samsung. Εμένα δε μαρέσει το iphone, αλλά δε γίνεται να λείπει από τέτοιο άρθρο (το βάλανε στο part 2) παρόλο που έχω τις ενστάσεις μου για το αν είναι το καλύτερο τηλέφωνο. (και μιλάω για το πρώτο)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...