Jump to content

Τι σας εκνευρίζει περισσότερο ;


MarkPalios19_96
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.Αποφάσισα να δημιουργήσω ένα θέμα σχετικά με τα πράγματα που ενοχλούν πιο πολύ καθένα από εσάς.Οτιδήποτε δηλαδή σας εκνευρίζει πιο πολύ και δεν σας αρέσει όταν συμβαίνει....εμένα ας πούμε ένα πράγμα που με εκνευρίζει πάρα πολύ είναι όταν τα ρούχα μου είναι στενα ή όταν τα καρτελάκια από τα t-shirt με πειράζουν στο σβέρκο....περιμένω να γράψετε κι εσείς τα δικά σας "εκνευριστικά πράγματα" :)
Τη θάλασσα την αγαπώ......
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 229
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nα με ξυπνάνε το πρωί διάφορα ξαδερφάκια τώρα μέρες που είναι.. :help:

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με εκνευρίζει πολύ να βγαζει η γυναικα μου γιαούρτι απο τον κουβα του ενος kg όχι ομοιόμορφα αλλά "κάθετα", δηλαδή με τέτοιο τροπο ώστε να μένει μετα μια τεραστια τρύπα, η οποία στη συνέχεια γεμίζει σταδιακά με νερό απο το υπόλοιπο γιαούρτι. Αισχος, άθλιο, τραγικό - γίνομαι τούρκος και θέλω να την τιμωρισω πολύ πολύ σκληρά... :)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με εκνευρίζει πολύ να βγαζει η γυναικα μου γιαούρτι απο τον κουβα του ενος kg όχι ομοιόμορφα αλλά "κάθετα", δηλαδή με τέτοιο τροπο ώστε να μένει μετα μια τεραστια τρύπα, η οποία στη συνέχεια γεμίζει σταδιακά με νερό απο το υπόλοιπο γιαούρτι. Αισχος, άθλιο, τραγικό - γίνομαι τούρκος και θέλω να την τιμωρισω πολύ πολύ σκληρά... :)

 

Όντως,αυτο είναι πολύ εκνευριστικό....σου έχω λύση όμως :cool: Εκεί που μαζεύεται το νερό βάζε ένα κομματάκι ψωμί για να το απορροφήσει χωρίς να χρειάζεται να το αδειάζεις καθε φορα ;) και μετά θα πετάξεις απλά το ψωμί...

Τη θάλασσα την αγαπώ......
Link to comment
Share on other sites

με εκνευριζει η πολυκοσμια στα λεωφορια η και στο μετρο.δεν το αντεχω:mad:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Μας ζητας να κανουμε τον γκρινιαρη απο τα στρουμφακια με λιγα λογια. Μου την στρουμφοδινει αυτο
Link to comment
Share on other sites

Μας ζητας να κανουμε τον γκρινιαρη απο τα στρουμφακια με λιγα λογια. Μου την στρουμφοδινει αυτο

 

Δηλαδή σε εκνευρίζουν οι τύποι που ανοιγουν θέματα σχετικά με ο,τι σας εκνευρίζει :lol:

Τη θάλασσα την αγαπώ......
Link to comment
Share on other sites

Να πιέζουν το σωλινάριο της οδοντόκρεμας από τη μέση και όχι από κάτω, να βγάζουν φιλτράκι από καινούρια μπάρα και όχι από κάποια που ήδη λείπουν 1-2, να μετακινούν ή να παίρνουν τα πράγματα μου χωρίς να ρωτάνε..

Εε αυτά, δε μου έρχεται κάτι άλλο προς το παρών :ρ

Link to comment
Share on other sites

Να πιέζουν το σωλινάριο της οδοντόκρεμας από τη μέση και όχι από κάτω, να βγάζουν φιλτράκι από καινούρια μπάρα και όχι από κάποια που ήδη λείπουν 1-2, να μετακινούν ή να παίρνουν τα πράγματα μου χωρίς να ρωτάνε..

Εε αυτά, δε μου έρχεται κάτι άλλο προς το παρών :ρ

 

 

Το πρωτο με εκνευρίζει και εμενα αφάνταστα, το δεύτερο με εκνευριζε παρα πολυ οταν κάπνιζα αλλα εδω και 2 χρονια δεν με απασχολεί...

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά, με εκνευρίζει απίστευτα η τακτική πολλών οδηγών, στο φανάρι, να έρχονται από το πλάι, προσπερνώντας όλη την ουρά και να μπαίνουν μπροστά από όλους.

Και δυστυχώς, αυτό γίνεται από πάρα πολλούς τελευταία , στην Αθήνα τουλάχιστον.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά, με εκνευρίζει απίστευτα η τακτική πολλών οδηγών, στο φανάρι, να έρχονται από το πλάι, προσπερνώντας όλη την ουρά και να μπαίνουν μπροστά από όλους.

Και δυστυχώς, αυτό γίνεται από πάρα πολλούς τελευταία , στην Αθήνα τουλάχιστον.

 

Αυτό με εκνευρίζει και εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο με εκνευρίζει και εμενα αφάνταστα, το δεύτερο με εκνευριζε παρα πολυ οταν κάπνιζα αλλα εδω και 2 χρονια δεν με απασχολεί...

 

:lol::lol:

Και πίστευα ότι μόνο εγώ είμαι ο τρελός (ειδικά σε αυτό με την οδοντόκρεμα) :ρ

 

@Γιάννη πες τα, πες τα! Συμφωνώ 100% μαζί σου. Πολύ εκνευριστική κίνηση :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με εκνευρίζει και εμένα.

 

:lol::lol:

Και πίστευα ότι μόνο εγώ είμαι ο τρελός (ειδικά σε αυτό με την οδοντόκρεμα) :ρ

 

@Γιάννη πες τα, πες τα! Συμφωνώ 100% μαζί σου. Πολύ εκνευριστική κίνηση :mad:

Κάτι τέτοια βλέπω και λέω ότι είμαστε άξιοι της μοίρας μας γενικώς...

Αυτός που θα κάνει αυτό που περιγράφω πιο πάνω, σε κάποια άλλη στιγμή θα διαμαρτύρεται επειδή κάποιος του έφαγε τη θέση ή του πήρε τη σειρά (όχι απαραίτητα στο δρόμο). ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ!!!

Έτσι είναι, αν δεν σέβεσαι, δεν σε σέβονται.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια βλέπω και λέω ότι είμαστε άξιοι της μοίρας μας γενικώς...

Αυτός που θα κάνει αυτό που περιγράφω πιο πάνω, σε κάποια άλλη στιγμή θα διαμαρτύρεται επειδή κάποιος του έφαγε τη θέση ή του πήρε τη σειρά (όχι απαραίτητα στο δρόμο). ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ!!!

Έτσι είναι, αν δεν σέβεσαι, δεν σε σέβονται.

 

Έτσι ακριβώς είναι. Δηλαδή εμείς που περιμένουμε στην ουρά για 5-10 λεπτά τι είμαστε;; Χαζοί;; Κι εμας μας σπάνε τα νεύρα τα φανάρια (αυτά που είναι λάθος ρυθμισμένα κι ανάβουν για 5 δευτ.) αλλά όχι, δε θα πάμε από το πλάι. Γιατί εκτός από θέμα σεβασμού είναι και θέμα οργάνωσης. Η κάθε λωρίδα-σήμα-ταμπέλα-οτιδήποτε στο δρόμο υπάρχει για συγκεκριμένο λόγο. Το να μπαίνει κάποιος σε άλλη λωρίδα για να στρίψει σε φανάρι ή να μπαίνει μπροστά απ το φανάρι είναι και επικίνδυνο εκτός από παράνομο..

Link to comment
Share on other sites

Η οδήγηση στους δρόμους την τελευταια τετραετία έχει γίνει πιο ανυπόφορη απο ποτε.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό με τους οδηγούς που "χώνονται" και εμποδίζουν τους άλλους που σταματάνε κανονικά κι εγώ συμφωνώ και με εκνευρίζει πάρα πολύ,παρόλο που είμαι συνοδηγός,συμπάσχω κατά κάποιον τρόπο στον οδηγό που υπάρχει δίπλα μου εκείνη τη στιγμή :rolleyes: είναι για πολύ ξύλο αυτοί που το κάνουν... :mad:
Τη θάλασσα την αγαπώ......
Link to comment
Share on other sites

οπως γνωριζουμε ολοι μας δεν υπαρχει οδικη παιδεια στην Ελλαδα

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά, με εκνευρίζει απίστευτα η τακτική πολλών οδηγών, στο φανάρι, να έρχονται από το πλάι, προσπερνώντας όλη την ουρά και να μπαίνουν μπροστά από όλους.

Και δυστυχώς, αυτό γίνεται από πάρα πολλούς τελευταία , στην Αθήνα τουλάχιστον.

 

Κι εμένα με εκνευρίζει αυτό πάρα πολύ! Δεν είναι ότι θα μου φάει το θέση και θα καθυστερήσω περισσότερο στο φανάρι κλπ, ΑΛΛΑ είναι θέμα τάξης κι οργάνωσης στο δρόμο (λες κι όλοι οι υπόλοιποι οδηγοί που περιμένουν είναι χαζοί κι ο ''έξυπνος'' οδηγός είναι τόσο έξυπνος που είναι μέλος της MENSA). Ώρες ώρες θα ήθελα να είχα κανένα Lada Niva παλιό και να τους κλείνω το δρόμο "κατά λάθος" όταν θα προσπερνούν όλη την ουρά :lol:

 

Επίσης με εκνευρίζει πολύ όταν μου πειράζουν τα πράγματα χωρίς να με ρωτάνε και όταν μου λένε μισόλογα...

Hello !
Link to comment
Share on other sites

οπως γνωριζουμε ολοι μας δεν υπαρχει οδικη παιδεια στην Ελλαδα

 

Παιδεία γενικότερη θα έλεγα, όχι μόνο οδηγική.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με εκνευρίζει αυτό πάρα πολύ! Δεν είναι ότι θα μου φάει το θέση και θα καθυστερήσω περισσότερο στο φανάρι κλπ, ΑΛΛΑ είναι θέμα τάξης κι οργάνωσης στο δρόμο (λες κι όλοι οι υπόλοιποι οδηγοί που περιμένουν είναι χαζοί κι ο ''έξυπνος'' οδηγός είναι τόσο έξυπνος που είναι μέλος της MENSA). Ώρες ώρες θα ήθελα να είχα κανένα Lada Niva παλιό και να τους κλείνω το δρόμο "κατά λάθος" όταν θα προσπερνούν όλη την ουρά :lol:

 

Αυτό ακριβώς που είπες. Είναι θέμα τάξης.

Το καλύτερο και κάποια στιγμή θα το κάνω, αρκεί να βρεθώ στην κατάλληλη διάθεση, είναι να κατεβεί από το αμάξι πεζός και να σταθείς μπροστά του. Να μην τον αφήσεις να κουνηθεί. Αυτό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τα άσχετα θέματα που ξεκινάτε εδώ μέσα

 

Αμα δεν θες μπορείς να μη τα βλέπεις φίλε μου! Chat & Fun λέγεται. Γι αυτό υπάρχει ;)

Link to comment
Share on other sites

Τα άσχετα θέματα που ξεκινάτε εδώ μέσα

 

Παιδιά έχει δίκιο ξεφύγαμε από το κεντρικό θέμα και πιάσαμε αυτό της κυκλοφορίας

Τη θάλασσα την αγαπώ......
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα με εκνευρίζει αυτό πάρα πολύ! Δεν είναι ότι θα μου φάει το θέση και θα καθυστερήσω περισσότερο στο φανάρι κλπ, ΑΛΛΑ είναι θέμα τάξης κι οργάνωσης στο δρόμο (λες κι όλοι οι υπόλοιποι οδηγοί που περιμένουν είναι χαζοί κι ο ''έξυπνος'' οδηγός είναι τόσο έξυπνος που είναι μέλος της MENSA). Ώρες ώρες θα ήθελα να είχα κανένα Lada Niva παλιό και να τους κλείνω το δρόμο "κατά λάθος" όταν θα προσπερνούν όλη την ουρά :lol:

 

Επίσης με εκνευρίζει πολύ όταν μου πειράζουν τα πράγματα χωρίς να με ρωτάνε και όταν μου λένε μισόλογα...

 

Στο μυαλο μου εισαι για το LADA! Η ενα βανακι γερασμενο κ να πηγαινω στα stop που δε σταματανε ΠΟΤΕ κ να περναω χωρις να σταματαω εγω που χω προτεραιοτητα! Το χειροτερο ειναι οτι αν κανουμε το λαθος κ κορναρουμε μας βριζουν κι ολας! Οι νεοελληνες οδηγοι ειναι η χειροτερη φαρα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...