Jump to content

Jiayu G4S


kostas123pao
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την MIUI και γενικα γι αυτο το περιβαλον ενδιαφερομαι πολυ μιας και πριν γνωρισω το κινητο μας ενδιαφερομουν αρκετα για το Xiaomi Redmi 1S που φορουσε MIUI. Αλλα στα σχολια που διαβαζω παρατηρω οτι δεν λειτουργει η 2η καρτα SIM αλλα και καποιες αδυναμιες στο σημα και στο 3G. Αν καποιος την εχει βαλει και εχει χρησιμοποιησει ολα τα καλουδια της, ας παραθεσει την γνωμη του για αποδοσεις, μπαταρια, σημα, 3G, GPS κλπ. σε σχεση με αλλες ROM που ειχε στο παρελθον.. Εγω παντως μετα απο 3-4 δοκιμες σε ROM κατεληξα στις Chilapos και MG (αρκετα καλη και η Snake αλλα δεν ειχε μεταφραστει πληρως στα ελληνικα). Ακομη κρατω την Chilapos μεχρι να βγει καποια που θα κανει την διαφορα και θα ειναι προπαντων σταθερη και δικαρτη λειτουργικα..

 

κι εγω τα διαβασα αυτα στα σχολια!

αυριο που θα βγω εξω θα τα δοκιμασω ολα και θα σας πω αρκετα για τη ΜΙΟΥΙ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην παρέα. Θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει ένα link για custom ή official Rom για το Jiayu G4S 1GB/4ROM ? Έψαξα στο ιντερνετ αλλά δεν βρήκα για την φτωχή έκδοση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Συγνώμη που το επαναφέρω, αλλά έχω πρόβλημα. Προσπάθησα να περάσω και εγώ τις ρομ που αναφέρουν από πάνω αλλά κάθε φορά μετά το φορμάτ μου έβγαζε μήνυμα ότι δεν έχει αρκετό χόρο. Μετά είδα ότι είναι 1GB/4ROM. Τώρα μετά το φορμάτ βέβαια είναι νεκρό. Δεν ανάβει με τίποτα και δεν βρίσκω την δικιά του ρόμ. Σας παρακαλώ λίγη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που το επαναφέρω, αλλά έχω πρόβλημα. Προσπάθησα να περάσω και εγώ τις ρομ που αναφέρουν από πάνω αλλά κάθε φορά μετά το φορμάτ μου έβγαζε μήνυμα ότι δεν έχει αρκετό χόρο. Μετά είδα ότι είναι 1GB/4ROM. Τώρα μετά το φορμάτ βέβαια είναι νεκρό. Δεν ανάβει με τίποτα και δεν βρίσκω την δικιά του ρόμ. Σας παρακαλώ λίγη βοήθεια.

 

Δοκιμασε να κατεβασεις μια official απο εδω http://www.needrom.com/category/jiayu/g4s/ και μεσω του SP Flash Tool να την κανεις εγκατασταση αφου πρωτα εχεις περασμενους τους drivers για το κινητο. Να προσεξεις στα σχολια να γραφουν οτι ειναι και για το G4L (1/4) και οχι μονο για το G4S (2/16).

Στην σελιδα πρεπει να εχεις λογαριασμο για να κατεβασεις τα αρχεια.. Αν οχι κανε μια εγγραφη πρωτα..

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Σ΄ ευχαριστώ. Από εκεί έχω κατεβάσει κάποιες ρομ αλλά μάλλον όλες ήταν για το G4S (2/16). Δεν ήξερα ότι το G4L (1/4) είναι το δικό μου. Μήπως γνωρίζεις που μπορώ να βρω την official της Jiayu?

 

Το G4L (1/4) δεν είναι για το MTK6589 επεξεργαστή? Το δικό μου φοράει τον οκταπύρινο.

Edited by kotsaris40
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ποτέ δεν μου δούλεψε το GPS.

 

Τώρα σταμάτησε να δουλεύει το bluetooth.

Δεν αναγνωρίζει handsets. Πριν τα 3 που έχω δοκιμάσει δούλευαν κανονικά. Πλέον όχι.

Σε άλλα κινητά αναγνωρίζονται κανονικά. Έχω δοκιμάσει 3 διαφορετικές ROM μήπως εκεί είναι το πρόβλημα αλλά δεν...

 

Το αγόρασα από minideal και τον Μάιο κλείνει χρόνο οπότε λογικά είναι ακόμα υπό εγγύηση.

Αν το στείλω με τις custom rom πάνω λέτε να έχω θέμα; Μήπως θα πρέπει να βάλω την official ή δεν θα μου πουν τίποτα, του στυλ "εκτός εγγύησης";

Ξέρετε που μπορω να κατεβάσω την Official (είναι με τα 2GB RAM)

 

Επίσης ξέρει κανείς αν μπορώ να ζητήσω να μου στείλουν αντί για αυτό το μοντέλο κάποιο άλλο, πιο φτηνό από αυτό;

 

Καμιά βοήθεια;

Current: Xiaomi Mi A1

History: Motorola Moto G 2nd GEN / Jiayu G4S / ZTE v967s / SE Neo V / ΖΤΕ Blade / Nokia N79 / SE k810 / SE k750 / Nokia 6600 / Panasonic GD67 / Ericsson T68s / Ericcson T10 / Ericcsson CH198 <- παντοφλα version :blink:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη καινούρια miui.

Δεν λειτουργεί ο αυτόματος φωτισμός και με φουλ φωτισμό έξω στον ήλιο, δε φαίνεται και τόσο καλά.

Δε μου έρχονται ειδοποιήσεις από καμία εφαρμογή στυλ Facebook/messenger, Viber.

Δε μου έρχονται SMS. Ίσως φταίει που κατέβασα άλλη εφαρμογή(handcent SMS), για 160 χαρακτήρες, αλλά στην προηγούμενη Rom που είχα δε συνέβαινε κάτι τέτοιο. Το GPS άργησε να κλειδώσει, κι όταν κλείδωσε κι έβαλα μπρος το sygic, εγώ με το αμάξι ήμουν 50-60 μέτρα πιο μπροστά απ ότι με έδειχνε το sygic. Μέχρι στιγμής αυτά είναι τα αρνητικά που έχω βρει γι αυτό και θα την αλλάξω και θα δοκιμάσω salamander. Παρ όλα αυτά, σαν miui ρομ, έχει πολύ καλό potential πιστεύω.

Edit :η κάμερα είναι στα 8mp κι όχι 13

Edited by Efthimis13
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο δουλεύει πολύ καλά έχω 55 εφαρμογές.Δεν το έχω πειράξει όπως το πήρα είναι με Ρουτ . Όταν βάζω να δουλεύει το sygic (σπασμένο) μια χαρά με τους δορυφόρους, σταματάει να δουλεύει το μεγάφωνο στις αλλες εφαρμογές και συνεχίζει και αφού κλείσω το sygic μονο με επανεκκίνηση φτιάχνει.το ίδιο κάνει έχει δεν έχει φωνητικές εντολές το sygic.... Να το ξανά περάσω να το κατέβασω απο αλλού;;;

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κατεβασεις μια official απο εδω http://www.needrom.com/category/jiayu/g4s/ και μεσω του SP Flash Tool να την κανεις εγκατασταση αφου πρωτα εχεις περασμενους τους drivers για το κινητο. Να προσεξεις στα σχολια να γραφουν οτι ειναι και για το G4L (1/4) και οχι μονο για το G4S (2/16).

Στην σελιδα πρεπει να εχεις λογαριασμο για να κατεβασεις τα αρχεια.. Αν οχι κανε μια εγγραφη πρωτα..

 

Τώρα βλέπω ότι βγάζοντας τη μπαταρία λέει JY-G4 με μπαταρία 3000 mAh. Μήπως μου έστειλαν το Jiayu G4 και δεν είναι το Jiayu G4L που ήθελα? Με έχει μπερδέψει η Jiayu με τα τόσα μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τι ταχύτητα πιάνει η κινητήρα μάς στο κατέβασμα;;;;

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά κάποιος μία βοήθεια να δοκιμασω να περασω μια 4.4 δεν ξέρω τιποτα απο τετοια να δω και αν μπορώ βέβαια...

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. εχω παρατηρησει οτι σε μερικες εκδοσεις ROM το ραδιο παιζει χωρις την προσθηκη του jack των ακουστικων (των οποιων το καλωδιο χρησιμοποιειται ως κεραια).

Γνωριζει καποιος πως μπορουμε να το πετυχουμε αυτο?

(Η εκδοση Chilapos που φοραει τωρα το κινητο μου δεν παιζει το ραδιο χωρις ακουστικα, ενω σε μια Miui που δοκιμασα τελευταια επαιξε κανονικα χωρις να βαλω το βυσμα των ακουστικων).

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Η miui υποστηρίζει ραδιόφωνο χωρίς ακουστικά αλλά πρέπει να μπει κάτι για κεραία. Είναι θέμα ρομ.

Διαφορετικά υπάρχουν εφαρμογές ράδιο στο playstore που παίζουν μια χαρά με Wi-Fi ανοιχτό

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Μαγκες καλησπερα.

Εγω μετα απο αρκετες αλλαγες ΡΟΜ κατεληξα στην Chilapos

Υπαρχει καποιος να μου στειλει τον ΚΕΡΝΕΛ για ΚιτΚατ που εχουν αφαιρεσει εδω και 2 μηνες η ΤF team,απ το NeedRom

θελω να το δοκιμασω κι ας λενε οτι υπαρχει περιπτωση να παθω bootloop

Link to comment
Share on other sites

χαιρετίζω το φόρουμ! είναι κουφό, αλλά σήμερα ενώ όλες οι ταχείες κλήσεις είναι σωστά δηλωμένες με τα τηλέφωνά τους, το πλήκτρο 3 με πετάει στην αρχική οθόνη και δεν βγάζει την επιλογή μεταξύ των 2 καρτών για να καλέσω :wacko:. όλες οι άλλες κανονικά :lol:

 

έχει κανείς καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

 

Έχει δοκιμάσει να φορτίσει κανείς το κινητό με φορτιστή 2Α.

Μου βρίσκεται ένας από το tablet των παιδιών αλλά φοβάμαι να τον βάλω μην κάνω καμιά χαζομάρα.

Αν δουλεύει τότε θα φορτίζει το κινητό σε περίπου 1,5 ώρα :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

 

Έχει δοκιμάσει να φορτίσει κανείς το κινητό με φορτιστή 2Α.

Μου βρίσκεται ένας από το tablet των παιδιών αλλά φοβάμαι να τον βάλω μην κάνω καμιά χαζομάρα.

Αν δουλεύει τότε θα φορτίζει το κινητό σε περίπου 1,5 ώρα :D

 

Τα περισσοτερα Αμπερ στον φορτιστη δεν δημιουργουν προβλημα.. ισα-ισα δεν θα ζοριζεται ο φορτιστης να φορτισει την μπαταρια (δεν θα ζεσταινεται τοσο οσο ενας με 1Α). Τα αμπερ που ειναι να "τραβηξει" το κινητο στην φορτιση θα τα "τραβηξει" ειτε βαλεις φορτιστη 2Α ειτε 4Α.. Ο μαμισιος που ειναι 1Α δινει αυτα που πρεπει, το ιδιο και ενας με 2Α ή και παραπανω. Δεν σημαινει επειδη βαζεις φορτιστη 2Α οτι το κινητο θα τραβηξει ρευμα 2Α. Το αντιθετο σιγουρα βλαπτει.. δλδ να πρεπει το κινητο να φορτισει με π.χ. 2Α φορτιστη κι εσυ να του βαλεις φορτιστη με 1Α. Τοτε θα ζορισεις τον φορτιστη γιατι το κινητο θα ζηταει περισσοτερο ρευμα απο εκεινον και δεν θα εχεις σωστη φορτιση (με πιθανοτητα κιολας να καψεις τον φορτιστη.. οχι το κινητο).

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

 

Έχει δοκιμάσει να φορτίσει κανείς το κινητό με φορτιστή 2Α.

Μου βρίσκεται ένας από το tablet των παιδιών αλλά φοβάμαι να τον βάλω μην κάνω καμιά χαζομάρα.

Αν δουλεύει τότε θα φορτίζει το κινητό σε περίπου 1,5 ώρα :D

Μη βάλεις φορτιστή με πολλά ampere γιατί το κύκλωμα του κινητού μπορεί να μην αντέξει και να δεις το πυρηνικό μανιτάρι live

Μεχρι το πολύ 2Α ίσως να μην έχεις πρόβλημα αλλά και πάλι αν η μπαταρία τραβάει 2Α στο πέρασμα του χρόνου θα μειωθεί η απόδοσή της.

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Μη βάλεις φορτιστή με πολλά ampere γιατί το κύκλωμα του κινητού μπορεί να μην αντέξει και να δεις το πυρηνικό μανιτάρι live

 

Μην λετε αναληθη πραγματα σε οσους δεν γνωριζουν απο ηλεκτρονικα και τους φοβιζετε.. Τα παραπανω που εγραψα δεν τα εγραψα για να περνω την ωρα μου απλα γραφοντας αλλα γιατι γνωριζω καποια πραγματα..

Δεν σημαινει οτι βαζοντας ενας φορτιστη 2Α να φορτισει μια συσκευη που κανονικα φορτιζει με 1Α θα την "εξαναγκασουμε" να τραβηξει 2Α.

Στο αντιθετο εχουμε θεμα, γιατι αν μια συσκευη για να δουλεψει-φορτισει θελει 2Α και εμεις της δωσουμε φορτιστη 1Α τοτε ισως υπαρχει προβλημα..

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Μην λετε αναληθη πραγματα σε οσους δεν γνωριζουν απο ηλεκτρονικα και τους φοβιζετε.. Τα παραπανω που εγραψα δεν τα εγραψα για να περνω την ωρα μου απλα γραφοντας αλλα γιατι γνωριζω καποια πραγματα..

Δεν σημαινει οτι βαζοντας ενας φορτιστη 2Α να φορτισει μια συσκευη που κανονικα φορτιζει με 1Α θα την "εξαναγκασουμε" να τραβηξει 2Α.

Στο αντιθετο εχουμε θεμα, γιατι αν μια συσκευη για να δουλεψει-φορτισει θελει 2Α και εμεις της δωσουμε φορτιστη 1Α τοτε ισως υπαρχει προβλημα..

Εάν ξέρειςτις τις ανοχές του κυκλώματος τότε πας μας ποιες είναι και επίσης πόσο ρεύμα τραβάει. Επίσης τι τιμές είναι έχουν οι αντιστασεις του κινητού και ποια είναι η αντίσταση της μπαταρίας?

Το g2 για παράδειγμα έχει 1,8Α φορτιστή αλλά το τηλέφωνο τραβάει 1,6Α.

Με λιγότερα Ampere το μόνο που μπορεί να πάθει είναι να φορτισει πιο αργά το τηλέφωνο.

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Εάν ξέρειςτις τις ανοχές του κυκλώματος τότε πας μας ποιες είναι και επίσης πόσο ρεύμα τραβάει. Επίσης τι τιμές είναι έχουν οι αντιστασεις του κινητού και ποια είναι η αντίσταση της μπαταρίας?

Το g2 για παράδειγμα έχει 1,8Α φορτιστή αλλά το τηλέφωνο τραβάει 1,6Α.

Με λιγότερα Ampere το μόνο που μπορεί να πάθει είναι να φορτισει πιο αργά το τηλέφωνο.

 

Τα Ampere σε συνδυασμο με τα Volt του φορτιστη σου δειχνουν ποση Ισχυ (Watt) μπορει να αντεξει ο φορτιστης χωρις να χασει την αποδοση του. Δηλαδη οπως το λες σε εναν υπολογιστη που εχει ενα τροφοδοτικο 300W, εγω δεν μπορω να βαλω ενα με 500W γιατι θα καψω τον υπολογιστη, αφου κατα τα λεγομενα σου θα τραβηξει με τα 500W περισσοτερο ρευμα.. Λαθος μεγαλο!!!

 

Αν και δεν γνωριζω τις τιμες για το G2 που μου λες, ωστοσο σωστα ο κατασκευαστης εβαλε φορτιστη στα 1,8Α (περισσοτερα δηλαδη) απο οτι τραβαει το κινητο. Αν ηταν οπως τα λες γιατι δεν εβαλε 1.6Α φορτιστη αφου τοσο τραβαει το τηλεφωνο? Οποτε βλεπεις πως τα παραπανω Αmpere (0,2 στο παραδειγμα σου) δεν επηρεασαν την λειτουργια του κινητου. Ισα-Ισα ο κατασκευαστης εδωσε και λιγο παραπανω στον φορτιστη για να μην τον ζορισει.. Και ο λογος που δεν εβαλε φορτιστη 2Α δεν ειναι για το κυκλωμα.. ειναι για τα λεφτα.. Γιατι ενας φορτιστης 5V/1A κοστιζει π.χ. 7-8€, ενας αντιστοιχος 5V/2A κοστιζει πανω απο 15-18€.

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Το παραδειγμα σου με τον υπολιγιστή ειναι ασχετο. Συγκρίνεις τα κυκλωματα του υπολογιστή με αυτα του κινητού:blink:

Ποσο ρεύμα βγάζει η θύρα usb ενος υπολογιστή? Συνηθως βγάζει 0,5Α φιλε μου. Αρα με τα λεγόμενα σου ειναι επικίνδυνο να φορτίζεται ενα τηλέφωνο στο pc?:O

Στο παραδειγμα που σου ειπα με το g2 θα μπορούσε ο κατασκευαστής να αφήνει να φορτίσει η μπαταρία με 1,8Α αλλά δεν το κάνει ακριβώς για το λόγο που είπα παραπάνω. Δηλαδή να μην πιέσει την μπαταρία να κανει γρηγορότερη φόρτιση γιατί δεν ειναι το καλύτερο για την μπαταρία. Και το 1,6Α ειναι στα όρια.

Οπότε αφού δεν ξέρεις ποσο ρευμα αφήνει να το G4S να τραβήξει μη λες στον άνθρωπο ότι να ναι. Mαλλον τα έχεις μπερδέψει λίγο.

Ψαξε λίγο για τη φόρτιση μπαταριών λιθίου και θα σου λυθούν πολλές απορίες.

http://batteryuniversity.com/

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Το παραδειγμα σου με τον υπολιγιστή ειναι ασχετο. Συγκρίνεις τα κυκλωματα του υπολογιστή

 

http://www.makeuseof.com/tag/why-cant-i-charge-all-gadgets-from-the-same-charger-makeuseof-explains/

 

και 100 αμπέρ να δώσουμε δεν υπάρχει θέμα, τα παραπάνω volt ζορίζουν σε υπερφόρτιση όχι τα παραπάνω αμπέρ, προσοχή όμως εάν έχουμε 5 αμπέρ φορτιστή κακής ποιότητας που βγάζει 6-7 αντί για 5 volt τότε ναι λόγο περίσσιων αμπέρ θα κάνει ταχυφόρτιση, εάν ο φορτιστής βγάζει μόνο 0,5 αμπέρ και 6 και 7 volt να δίνει, τα αμπέρ δεν θα μπορούν να αυξηθούν αφού η δύναμη του φορτιστή είναι ταβάνι 0,5 αμπέρ, συμπέρασμα εάν ο φορτιστής είναι ποιοτικός και δίνει μέχρι 5,1 volt ας είναι και 10 αμπέρ δεν υπάρχει πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , αγόρασα πρίν λίγες μέρες ένα σπασμένο G4S. (Θα το έχω μετά το Πάσχα λογικά)

Δεν ξέρω αν με γνωρίζετε σε αυτό το μέρος του φόρουμ , αλλά είμαι χτίστης!

Στην υπογραφή μου θα δείτε τις ROM μου για το INEW V3 στο Needrom.

Στο θέμα μας.

Κάντε μου καμία δωρεά με Paypal , για να πάρω οθόνη για το G4S και μόλις το έχω θα περάσω όσες ROM μπορώ στο G4S ειδικά τη MIUI με 2 sim και όλα κομπλέ , όπως στο Inew.

Δείτε τη ρομ εδώ ... ---> http://www.needrom.com/download/miui-v6-inew-port/

Η οθόνη κάνει γύρω στα 50$ οπότε 10 άτομα απο 5$ και θα είμαι κομπλέ.

ΥΓ: θα σας λύσω όλα τα προβλήματα με GPS κτλ!

Batsilos (Bilias aka Fazer-1000)

HTC-HD2 - Inew V3 - Lenovo A3500FL - Jiayu G4s octa

http://www.needrom.com/author/batsilos ---- Οι ROM μου στο Needrom

Link to comment
Share on other sites

Για λολιποπ υπαρχει πιθανοτητα για το κινητο μας? Επισης ψαχνω για ROM MIUI πληρως λειτουργικη για δικαρτο αλλα δεν εχω βρει κατι.. Βασικα εχω μεινει εδω και καιρο με την Chilapos αλλα βλεπω εχει μεινει στασιμη η αναβαθμιση της..
Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Lolipop προς το παρόν αν δεν βγεί kernel & lk.bin απο τη μαμά δύσκολο. Αν και έχω καλό φίλο στο ισπανικό Jiayu team , που έχει το kernel source (Αλλά για ΚΚ).

Για ΚΚ όμως μπορώ να κάνω τα πάντα!

 

Miui δεν θα βρείς εκτός αν τη φτιάξω εγώ .... είμαι ο πρώτος που έκανε Port ΚΚ MIUI σε άλλες συσκευές. Στο τηλέφωνο που πήρα είναι σπασμένο το touch. Κατά τα άλλα θα μπορώ να το flash-άρω πλήρως και να δουλέβω με πόντικα Usb. Εν αναμονή παραλαβής!

Batsilos (Bilias aka Fazer-1000)

HTC-HD2 - Inew V3 - Lenovo A3500FL - Jiayu G4s octa

http://www.needrom.com/author/batsilos ---- Οι ROM μου στο Needrom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...