Jump to content

Samsung SGH-V200


stakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια.Παρακολουθω το site μερικες μερες και πρωτη φορα στελνω μηνυμα.Σκεφτομαι να παρω το V200 αλλα με ανησυχει το γεγονος πως δεν μπορεις να διαβασεις μηνυματα από καποια αλλα κινητα.Απο ποια κινητα δεν βγαζει τα μηνυματα;Ειναι σιγουρο αυτο;Και αν ειναι λυνεται;Ευχαριστω.
ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 488
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον nickx

 

Γεια σας παιδια.Παρακολουθω το site μερικες μερες και πρωτη φορα στελνω μηνυμα.Σκεφτομαι να παρω το V200 αλλα με ανησυχει το γεγονος πως δεν μπορεις να διαβασεις μηνυματα από καποια αλλα κινητα.Απο ποια κινητα δεν βγαζει τα μηνυματα;Ειναι σιγουρο αυτο;Και αν ειναι λυνεται;Ευχαριστω.

 

 

 

agapite mou file ayto einai egkyimeno giati tin exw patisei kai egw.....

prosfata i aderfi mou agorase to NOKIA 2100 kai me kathe minima pou mou stelnei sto V200 mou deixnei koutakia....

ayto ginetai giati ta NOKIA aytis tis seiras xrisimopoioun kwdikopoihsh UNICODE enw to Samsung MONO Alfavito GSM... :mad: :!:

 

den kserw gia sas pantws egw tis exw apagoreusi na mou stelnei minimata :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα όποιος μπορεί να με ενημερώσει πως βλέπω ποια έκδοση firmware έχω στο κινητό μου.

Επίσης απο που μπορώ να κατεβάσω κάποιο καινούριο firmware που πιθανόν να υπάρχει.

Ακόμα με ποιο τρόπο το περνάω στο κινητό μου.

Άκουσα ότι με τα καινούρια firmware που έχουν βγει βγάζει καλύτερες φωτογραφίες τη νύχτα.Ισχύει?

Και τέλος ισχύει το ίδιο όπως και με τα pc που αν έκανες αναβάθμιση στο bios και κοβόταν η αναβάθμιση πήγαινε για πέταμα το motherboard?

Ευχαριστώ και sorry αν σας κούρασα.

Link to comment
Share on other sites

me *#8888# kai *#9999# blepeis ta version tou hardware kai software antistoixa tou kinhtou sou! kalytera bebaia thn anaba8mish na thn kaneis se ena katasthma kai oxi monos sou giati o kindynos pou anafereis einai yparktos!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον PaNoS†HiM

 

file mou den yparxei omws programa to opoio na metatrepei mp3 se midi ???? einai merika tracks pou den mporw na ta vrw kai protimw na kanw monos mou kai apo ekei na ta kanw mmf me to psmplayer.....

 

an kserete kati please enimerwste me ........

 

thanks

 

 

texnikws einai adynath i metatroph apo mp3 i wav se midi,opoio kai an dokimasa...xalia mayra....to psmplayer dexetai parola afta wav PCM 8,000 kHz; 8 Bit; Mono,mikrhs omws diarkeias 5-6sec max kai logo tou format tou wav kakhs poiothtas apo ena midi,to opoio mboreis na to kaneis kateftheian apo wav se mmf!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια please!!!!!!!!! :'( :'(

 

Kατεβάζω mmf και στην προεπισκόπηση τα παίζει πολύ καλά,όταν όμως το ίδιο το κάνω επιλογή σαν μελωδία στο τηλέφωνο,όταν με καλούν ακούγεται πολύ σιγά :'(

 

Υπάρχει κάτι που ξέρει κανείς και δεν το ξέρω εγώ???? :wacko: :wacko:

 

Σημείωση:Η ένταση είναι στο max.

 

Thanks

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mzizt

 

Ειναι πολυ καλο αλλα πιστευω πως οι περισσοτεροι το πηραν για την περιστρεφομενη και το γεγονος οτι επεξε στο matrix .

 

 

 

ayto pali den mporw na to katalavw!!!! :confused:

 

se poio matrix epekse kai se poia skini?????

giati to reloaded to eida panw apo 5 fores kai den to eida pouthena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σας κρατάει η μπαταρία?

Αξίζει το V200 η ειναι καλύτερο το T610?Τόχει συγρίνει κανείς σας?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει τι αυτονομία έχει το V200?

Αν μπορεί κάποιος να μου το συσχετίσει και με κάποιο άλλο ιδίων δυνατοτήτων(Τ610-GD87).

Ρωτάω γιατί θέλω να κάνω αγορά συσκευής και δεν ξέρω ποιά να πάρω αλλά δίνω προτεραιότητα στην αυτονομία.

 

Ευχαριστώ......

Link to comment
Share on other sites

AKOYEI KANEISSSSSSSSSSSSSSSSSSS??????????????????????? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jonis

 

telika games gia v200 iparxoun???????

 

 

 

απ`οσο γνωριζω δεν υπαρχουν extra παιχνιδια :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Πριν απο μια εβδομάδα αγόρασα το v200 και θα ήθελα να ρωτήσω τι χρειάζετε ωστε να μπορώ να μεταφέρω τις εικόνες μου απο το κινητό στο pc?

 

Thanks in advance!

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Jim87

 

Καλησπέρα.Πριν απο μια εβδομάδα αγόρασα το v200 και θα ήθελα να ρωτήσω τι χρειάζετε ωστε να μπορώ να μεταφέρω τις εικόνες μου απο το κινητό στο pc?

 

Thanks in advance!

 

θα χρειαστείς το καλώδιο που υπάρχει στην συσκευασία και το πρόγραμμα easy gprs που θα το βρεις στο cd που υπάρχει επίσης στην συσκευασία.Οτι θέλεις να μεταφέρεις από το κινητό στο Pc και αντίστροφα γίνεται μέσω αυτού του προγράμματος :)

Link to comment
Share on other sites

θα χρειαστείς το καλώδιο που υπάρχει στην συσκευασία και το πρόγραμμα easy gprs που θα το βρεις στο cd που υπάρχει επίσης στην συσκευασία.Οτι θέλεις να μεταφέρεις από το κινητό στο Pc και αντίστροφα γίνεται μέσω αυτού του προγράμματος

 

To δοκίμασα αλλά τίποτα.

 

Δεν μου βλέπει το v200.Moυ λέει στο κάτω μέρος offline. :mad:

Για όποιον ξέρει πως βλέπω αν το pc βλέπει το καλώδιο?

 

Jim87

 

Tupac alive!! :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το κινητό είναι τρομερό, δεν έχω δει καλύτερες photos σε κανένα άλλο.

Εγώ το έχω κανα τετράμηνο και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Θετικά έχει πολλά αλλά εγω θα σου πω τα αρνητικά και φυσικά και για τη μπαταρία του.

Κατα τη γνώμη μου είναι ιεροσυλία να το συγκρίνεις με τα κινητά που έχουν βγεί μέχρι σήμερα στα ίδια ευρούλια φυσικά. Είναι μακράν το καλύτερο.

Τα αρνητικά του είναι:

Η μπαταρία του πρώτα απο όλα. Στη συσκευασία υπάρχουν 2 μια μεγάλη και μια μικρότερη.

Η μεγάλη κρατάει γύρω στις 3 μέρες (ανοικτό όλο το 24ρο και με αρκετή χρήση) και η μικρή 1 μέρα.

Δεύτερον οτι δεν μπορείς να βάλεις java παιχνιδάκια.

Τρίτον οτι δεν έχει bluetooth.

Για τα μηνύματα που αναφέρουν πολλοι εδω μέσα μέχρι στιγμής δεν μου έχει φτάσει κανένα στο οποίο να μην μπορώ να το διαβάσω.

και τέλος το πρόγραμα που υπάρχει για τον υπολογιστή θα μπορούσε να είναι πιο ευχρηστο.

Εγώ αν και δεν έχω τρέλα για τα κινητα απο τη πρώτη στιγμή που το είδα μου άρεσε πολύ και είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής.

Μόνο τις φωτογραφίες, το menu, την περιστρεφόμενη camera που βγάζεις τον εαυτό σου και πως ακούγονται οι ήχοι αρκεί.

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΕ ΤΙ ΒΟΗΘΟΥΝ ΟΙ ΥΠΕΡΥΘΡΕΣ ΣΤΟ V200;ΕΠΙΣΗΣ,ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ 2 V200 ΜΕ ΥΠΕΡΥΘΡΕΣ;ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΕΟ FIRMWEAR ΓΙΑ V200;ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΤΑ ΛΕΜΕ
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό ήταν το πρόβλημα.Το βρίκα χθές το βράδυ καθώς ΄΄πείραζα΄΄ το setup του...

 

Ευχαριστώ! :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-V200

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...