Jump to content

Samsung SGH-V200


stakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Katafere telika kanenas mas na allaxei tis eikones kai tis melodies pou eixe to kinito apo tin arxi????????? diladi na allaxei tis xazes fotos me ta zodia i tis petaloudes me alles opos kai tous ixous twn melodiwn???

 

 

AN TA KATAFERE KANEIS AS PEI POS TO EKANE... :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 488
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι δυνατότητες έχω έαν συνδέσω 2 v200 με υπέρυθρες?Σήμερα το δοκίμασα, έδειξε ότι συνδέθηκαν αλλά δεν μπόρεσα να κάνω κάτι π.χ. να μεταφέρω εικόνες...
Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους! Πρώτη φορά γράφω εδώ και θα ήθελα πρώτα από όλα να πω πολλά μπράβο και στους χτίστες...του σάιτ αλλά και σε όλα τα μέλη που ομορφαίνουν τις σελίδες και ιδιάιτερα τα φόρουμς.

Πρόσφατα αγόρασα το V200. Ομολογώ ότι είναι ένα από τα καλύτερα κινητά που έχω πιάσει στα χέρια μου.

Όμως δε γνωρίζω μερικά πράγματα.

1) Πως μπορώ να κάνω αναβάθμηση στο λογισμικό του ή να προσθέσω κάποιες εφαρμογές. Παλιά είχα ένα Νόκια και του είχα βάλει με υπέρυθρες κάποια προγράμμτα για θερμοκρασίες και ραντάρ. Φυσικά για το V 200 περισσότερο με ενδιαφέρει το λεξιλόγιο με τα μικρά ελληνικά γράμματα και το Τ9.

2) Ξέρει κανείς να μου πει, έχω την έκδοση 5 από αυτό το προγραμματάκι που μετατρέπει ήχους σε αρχεία MMF.¨οταν προσπαθώ 'ομως να φτιάξω ένα τραγούδι κανονικό από cd, δε τα καταφέρνω, ξέρει κανείς το κόλπο?

3) Όταν λαμβάνω ένα mms, παρότι στο προσπέκτους λέει ότι μπορώ να αποθηκέυσω στα αντικείμενά μου το αρχείο (εικόνα-ήχο), δε μου βγάζει αυτή την επιλογή καθώς το ανοίγω. Έτσι δε μπορώ να βάλω στο μενού (τα αντικειμενά μου) εικόνες και ήχους, με αποτέλεσμα να μπορώ να στείλω σε άλλον μόνο εικόνες από τα νταουλοαντς μου κι όχι ήχους.

4) Επίσης είδα εδώ, κάποιον φίλο που αγόρασε από κάπου μια μικρή κεραία. Θα ήθελα να παρακαλέσω όποιον ξέρει, να μου πει από που μπορώ να τη προμηθευτώ. Ρώτησα σήμερα σε καταστήματα και δεν ήξεραν.

 

 

Αυτά προς το παρόν. Περιμένω τη βοήθειά σας, ευχαριστώ.-

Όχι άλλο κάρβουνο..
Link to comment
Share on other sites

AKOUSTE PEDIA TI IPAN STIN VODAFON!!!!!! tou spira tilefono kai tous ipa oti ekei pou serfara sto wap ksafnika mou bgike to menu tou vodafon live!! kai ti mou lene kaname kapies dokimes gia na doume pia kinhta boroun na to emfanisoun kai mellonika bori afta ta kinhta me ena firmware na ginoun vodafon live!! kai tous rotisa diladi to v200 bori sto braxiprothesmo mellion na gini vodafon live ,, kai mou eipan ne!!

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

Madonna.......... i believe in you

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SlRator (29 Ιαν. 2004 , 20:08)

 

gia sas eimai neos xristis sto forum kai eimai katoxos tou v200 to opoio me exei ksetrelanei apo tote pou to agorasa :)

 

Το V200 έχει τ9 ελληνικό?Και αν ναι σε ποιά έκδοση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου από όσο ξέρω δεν υπάρχει Τ9 ελληνικό...Είναι ένα από τα λίγα μειονεκτήματα του συγκεκριμένου κινητού...

 

Φιλικά ten-ten

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SlRator (29 Ιαν. 2004 , 20:08)

 

gia sas eimai neos xristis sto forum kai eimai katoxos tou v200 to opoio me exei ksetrelanei apo tote pou to agorasa :)

 

 

Μεγια σου!!!! Πότε το αγορασες?? μπορείς να μας πεις ποια έκδοση έχεις??

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (19 Ιαν. 2004 , 22:35)

 

Paketo...! Einai kleidomenes..

 

 

Kαι δεν υπάρχει τρόπος να ξεκλειδώσουν?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

to pira to kalokairi den katalaba diladi iparxoyn poles egdosis toy v200 to kalokairi ua paro ato to SAMSUNG me tin tileorasi. uelo na mauo perisotera giatis egdosis. nipos iparxi kamia anabaumisi gia nixterini lici e :) :) :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kαλησπέρα

 

Εδώ καί κάποιες μέρες ένας φίλος θέλει να μου στείλει κάτι φώτο καί δεν μπορεί....συνδέει το κινητό με το pc αλλά του δείχνει ότι είναι οffline παρόλο που έχει εγκαταστήσει το software!!!Προσπάθησε να μου στείλει τις photos μέσω mail αλλά καί πάλι δεν έλαβα τίποτα παρόλο που του έγραψε ότι πήγε!Έχει ενεργοποιήσει εννοείτε την λειτουργία ΜΜS από την telestet.....ξέρετε τι μπορεί να φταίει????

Βοηθήστε ρε παιδιά να δούμε καί καμία photo με χιονισμένη Ελλάδα εμείς οι ξενιτεμένοι :blink: :wacko:

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Πες του να φισίξει τα βίσματα του κινιτού και του καλωδίου και να τα σπρώξει γερά.
Link to comment
Share on other sites

Πες του να ανοίξει πρώτα το EasyGprs και μετα να συνδεσει το κινητό!!!

Όταν βάλει το καλώδιο λογικά πρέπει να ακούσει ένα μπιπ και τότε θα αρχίζει το πρόγραμμα να διαβάζει το κινητό του!!!

Αν δεν ακούσει μπιπ να φυσίκει και το καλωδιο και την υποδοχή του κινητου και όταν βάλει το καλώδιο να το σπρώξει με κίγη δύναμη!!!!

 

Λογικά θα πιάσει :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

an kapoios kapoia stigmi mathi tipote gia kanena games as stili kanena minimataki kai se mena giati den exo ego v-200 alla ena filos kai theli na exi kai autos kanena games
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αυτό που αναρωτιέμαι είναι που θα βρω firmwares με Ελληνικά!

 

Έχει ανεβάσει κανείς?

 

Τα mod γίνονται μόνο με την G1 ?

Link to comment
Share on other sites

Με ελληνικά μόνο σε κατάστημα :( Εγώ πάω να αποθηκεύσω την firmware μου και αποθηκευει 46kb και η G1 που κατέβασα είναι 11mb και μόνο στα αγγλιά αλλά δεν την πέρασα...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

enas gnwstos to estile gia anavathmisi kai tou evalan logika tin g1 tha to tsekaro kai molis paro to diko mou tha dokimaso na do ti paizei....

 

exo cvrei tis odigies sto v200.fly.to exete vrei alles pio leptomereis?

Link to comment
Share on other sites

WizeMan Μπράβο!!!!

σου αξίζουν 10 ζήτω είσαι ο σωτήρας μας :) .

Όταν το πάρεις από τον φίλο σου πες μας τι παραπάνω έχει το κινητάκι του και ανέβασε πουθενά το firmware να το κατεβάσουμε και εμεις....

 

1000 ευχαριστώ προκαταβολικά :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος WizeMan (24 Φεβ. 2004 , 23:14)

 

enas gnwstos to estile gia anavathmisi kai tou evalan logika tin g1 tha to tsekaro kai molis paro to diko mou tha dokimaso na do ti paizei....

 

exo cvrei tis odigies sto v200.fly.to exete vrei alles pio leptomereis?

 

 

To πήρες στα χέρια σου?

Βελτιώνει τίποτα η τελευταία έκδοση?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-V200

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...