Jump to content

Samsung SGH-V200


stakis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΕΧΩ ΕΝΑ SAMSUNG V200

 

TO KINHTO ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΩΣΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΤΙΣΩ

 

Κ ΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΛΕΤΕ ?

 

ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ PAUSED BY TEMPERATURE KAI KOΛΛΑΕΙ ΕΚΕΙ!!

 

ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΤΟ ΖΕΣΤΑΝΩ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ

 

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ????

 

:blink: :wacko:

 

Η ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑΝΤΙ ΛΟΓΙΚΗΣ ΑΜΟΙΒΗΣ? :o

Ο χρόνος είναι ο χειρότερος γιατρός.....
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 488
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή δεν έχω ιδέα από Samsung, θα ήθελα να με βοηθήσετε να βοηθήσω έναν θείο μου να περάσει τις φωτογραφίες που έχει στο V200 του στον υπολογιστή.

Επίσης αν μπορείτε να μου πείτε πώς θα κάνω συγχρονισμό με το Outlook θα ήμουν ευγνώμων.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Nα υποθέσω ότι αυτά που ζητάω είναι too much για τη Samsung;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

tha xreiasteis kalodio samsung 'i iperithron usb, tin suita tis samsung gia to v200..

kai isos leitourgisei...

gia sigxronismo... AN ginete tha exei odigies mesa stin souita...

den einai oti efkolotero...

kalitera diavase to analogo threed tou v200...

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε, το CD που γράφει απέξω EasyGPRS είναι η σουίτα της Sasmung;

Aυτό κατάλαβα στο επίσημο thread του V200.

Ψιλοκουφό μου φαίνεται όμως.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ, έγινε η δουλειά που ήθελα κυρίως (να σώσω τις φωτογραφίες).

Ωστόσο με τα ελληνικά... τζίφος. Χρειάστηκε να αλλάξουμε το όνομα σε όσες εικόνες είχαν ελληνικούς χαρακτήρες. Επίσης ο συγχρονισμός για τον ίδιο λόγο δεν έγινε.

Αν κατεβάσω το τελευταίο update του προγράμματος θα υποστηρίζει ελληνικά; Σε ρωτάω επειδή είναι 10ΜΒ.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Το πρόβλημα που αναφέρεις είναι αρκετά συχνό στα V200 και στα SGH-E630... Οι μπαταρίες των Samsung έχουν έναν sensor θερμοκρασίας, ο οποίος σου έχει κολήσει (μάλλον στους -47 βαθμούς, όπως γίνετε συνήθως). Ακόμα και αν πάρεις άλλη μπαταρίας, πάλι το ίδιο θα σου εμφανίσει γιατί είναι σωσμένη η μέτρηση και στο κινητό... Αν θες να το πας για επιδιόρθωση, κοστίζει 40ευρώ... Υπάρχει όμως και μια πιο απλή λύση:

 

Βγάλε από το κινητό την SIM και την μπαταρία, και βάλε στην κατάψυξη (ναι, καλά διάβασες) το κινητό και την μπαταρία (όχι συνδεδεμένα, κινητό και μπαταρία ξεχωριστά) για 25 λεπτά... μετά άσε το κινητό για 5 λεπτά στο μπαλκόνι σου (όχι κάτω από τον ήλιο) και η ρύθμιση θα γίνει reset...

 

Ακόμα, αν δεν θες να κάνεις όλη αυτή την διαδικασία, μπορείς να βάλεις τον φορτιστή όταν το κινητό είναι κλειστό... θα εμφανιστεί πάλι το μήνυμα σφάλματος... ξεκίνα το κινητό με το φορτιστή ακόμα συνδεδεμένο, και το κινητό θα αρχίσει να φορτίζει κανονικά...

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Γειά σας! Ψάχνω μεταχειρίσμενο το συγκεκριμένο κινητό, v200. Υπάρχει κανείς που να του έχει ξεμείνει και να δουλεύει ακόμη;

 

Δεν βρήκα τμήμα του φόρουμ με μικρές αγγελίες γι' αυτό και ποστάρω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-V200

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...