Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου αυτά τα έχω ψάξει πάρα πολύ...

 

Αν κατεβασω ως Non-Premium Members - Approx. 15 kB/Sec... θα κάνει καμιά βδομάδα να κατέβει :lol:

 

Γι' αυτό ρώτησα μήπως την έχει κάποιος... κάπου ανεβασμενη

 

Ευχαριστώ πάντως.

 

Δεν το ηξερα!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από χτες που την πέρασα σε μένα έφυγε και το κόλλημα με το κλείδωμα ξεκλειδωμα. Συν ότι η Ραμ πρώτα δουλευε στο 89 ενώ τώρα το πολύ στο 73 Edited by kxkxkx
Link to comment
Share on other sites

Από χτες που την πέρασα σε μένα έφυγε και το κόλλημα με το κλείδωμα ξεκλειδωμα. Συν ότι η Ραμ πρώτα δουλευε στο 89 ενώ τώρα το πολύ στο 73

Τι εννοείς με το 89 και 93;

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα παιδιά.

 

Ερώτηση...

 

Το πενάκι του είναι ίδιο με του Note 3 το μεγάλο?

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε το κινητό από μπαταριά εχθές και το έβαλα να φορτίσει κλειστό. Το πρωί που το άνοιξα, ενώ η ένδειξη (κλειστό) έλεγε 100% άνοιξε και ήταν 99% και έπεσε πολύ γρήγορα σε σύγκριση με άλλες φόρες άδειασε σχετικά γρήγορα! Το έχει πάθει κάνεις άλλος αυτό? Η χρήση και σήμα ήταν πάνω κάτω το ίδιο ίσως και λιγότερο.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες τη πέρασα και εγώ σε γαλλικό και δουλεύει μέχρι στιγμής πολύ καλά!!! Έχω όμως ένα θεματακι με τη κάρτα μνήμης!!!! Όταν κάνω επανεκκίνηση πότε τη βλέπει και πότε όχι!!! Βέβαια μου ξεκίνησε προχθές πριν την αναβάθμιση αλλά δεν διορθώθηκε!!!! Δεν έκανα format τη πέρασα έτσι απλά γιατί βαριέμαι να στήνω πάλι το τηλέφωνο!!!!
Link to comment
Share on other sites

Nα ξαναρωτήσω... δεν μπορεί να μη ξέρει κανένας...:confused:

Kαλημέρα παιδιά.

 

Ερώτηση...

 

Το πενάκι του είναι ίδιο με του Note 3 το μεγάλο?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας χρόνια πολλά σε όλους και καλά Χριστούγεννα να έχουμε ☺ θα ήθελα να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος πότε θα βγεί αναβάθμιση λογισμικού για το νοτε 3;
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους. Έχω περάσει την γαλλική 5.1.1 και θα θελα να ρουταρω. Υπάρχει τρόπος ή ακόμα όχι; Αν γίνεται μήπως υπάρχει κάποιο αξιόπιστο link να με καθοδηγήσει; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους κι από εμένα. Έχω το ιταλικό και δε μου έχει έρθει τίποτα. Μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι;
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους κι από εμένα. Έχω το ιταλικό και δε μου έχει έρθει τίποτα. Μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι;

ούτε εμένα ιταλικό δεν έχει έρθει κάτι αναμονή λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους κι από εμένα. Έχω το ιταλικό και δε μου έχει έρθει τίποτα. Μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι;

Καλησπέρα , χρόνια πολλά σε όλη την παρέα.

Κι εμένα Ιταλικό αλλά τίποτα ακόμα, μάλλον προηγήθηκαν οι Γάλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Το ροοτ που δινουν το εκανα τελικα κ δουλεύει άψογα προς το παρόν .. κριμα που το xposed δεν λειτουργεί για λολιποπ 5.1
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Το ροοτ που δινουν το εκανα τελικα κ δουλεύει άψογα προς το παρόν .. κριμα που το xposed δεν λειτουργεί για λολιποπ 5.1

Ξέρουμε αν έχουν σκοπό να το κάνουν να δουλέψει αργότερα;

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω πως ναι.. παντος ο mod του γαλλικου φορουμ που με βοήθησε να το ρουταρω μου εδωσε καποιο "τροπο" για πως να το ενεργοποιήσω στην 5.1 αλλα μου συστησε καλύτερα να περιμένω να βγει γτ μπορει το πατσαρισμενο να προκαλέσει προβλημα στο κινητο..
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ευχαρίστως Yanniz να σου δώσω το λινκ απλά ειναι στα γαλλικά κ πρπει να κάνεις εγγραφή για να πάρεις τα αρχεία. http://www.phonandroid.com/forum/root-de-votre-galaxy-note-3-neo-android-5-1-1-t138971.html δεν πήγα στην αγγλική μέθοδο γτ απ οτι διάβασα στο xda εχει θέμα με το ιμει του τηλεφώνου κ δεν ήθελα να στείλω το κινητό μου στην samsung για φτιάξιμο. είναι κάπως ο τροπος, αλλα οχι δύσκολος το πέτυχα με την μια.. απλά προσοχή στα βήματα κ όποιος το προσπαθήσει είναι σημαντικό στο Odin να Ξετικαρει το 'Auto Reboo't εξαρχής στο setting πριν φλασαρει οτιδήποτε. μακάρι να μπορουσα να βοηθήσω περισσότερο.
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 Neo (SM-N750/7505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...