Jump to content

Oppo Find 7


maroubas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έκανες update στο supersu?

Μετά το root μου έβγαλε ένα update για το supersu και αφού το έκανα μου βγαζει installation error όταν πάω να κατεβάσω το binary που ζητάει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τα ίδια και σε έμενα με το updates της εφαρμογής..πάντως πολύ καλή φαίνεται σε σχέση με την 2.04

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη για το λάθος topic αλλα επειδή δεν έχω πρόσβαση στην ενότητα των αγγελιών έχω στην κατοχή μου ένα Lumia 930 καινούργιο λίγων ημερων και διαθέτω και μια χρηματική διαφορα για ένα oppo find 7. Οποιος ειναι απο Αθήνα και ενδιαφέρεται για ανταλλαγη ας μου στείλει ένα pm σας ευχαριστω για τον χρόνο σας και παλι συγνώμη για το λάθος topic
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Με ενδιαφερει να αγορασω το τηλεφωνο αλλα εδω και μια εβδομαδα τουλαχιστον δεν εχει στοκ για το μαυρο χρωμα. Μηπως υπαρχει καμια πληροφορια ποτε θα υπαρξει παλι αποθεμα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Με ενδιαφερει να αγορασω το τηλεφωνο αλλα εδω και μια εβδομαδα τουλαχιστον δεν εχει στοκ για το μαυρο χρωμα. Μηπως υπαρχει καμια πληροφορια ποτε θα υπαρξει παλι αποθεμα;

 

Από ότι έμαθα ετοιμάζουν νέο batch που θα γίνει διαθέσιμο σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο βγήκε η 2.0.6 beta.

πιο κάτω το link

http://www.oppoforums.com/threads/find-7-7a-coloros-v2-0-6i-beta.24429/

One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα. Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση στους κατοχους της συσκευης και τη δουλευουν με cm. Οταν ειναι συνδεδεμενα handsfree και σας καλουν, ο ηχος κλησης ακουγεται απο το ηχειο της συσκευης ή απο τα ακουστηκα;
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος που να έχει πιάσει 4g σε οποιαδήποτε εταιρεία ?

ρωτάω γιατί στην wind μου είπαν ότι δεν συμβατή η συσκευή...

Edited by chilavert_gr
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος που να έχει πιάσει 4g σε οποιαδήποτε εταιρεία ?

ρωτάω γιατί στην wind μου είπαν ότι δεν συμβατή η συσκευή...

 

Κάθε μέρα με 4G είμαι στο δίκτυο της Cosmote και πάει σφαίρα αλλά το υποστηρίζει και το πρόγραμμα που έχω στην Cosmote. Δες καταρχήν εάν το πρόγραμμα που έχεις στην Wind είναι συμβατό, μετά δες εάν έχεις ενεργοποιημένο το 4G στην συσκευή σου και επίσης εάν η περιοχή που κινήσαι έχει 4G.

Edited by chris_dd
One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Η wind άρχισε να παρέχει 4g πριν μερικές μέρες και έχει δωρεάν την χρήση για 2 μήνες. Έκανα δοκιμές σε διάφορα μέρη αλλά δεν πιάνει πουθενά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έχει τις τελευταίες ημέρες κάνει συχνά επανεκκίνηση και μου βγάζει που κ που μήνυμα ότι η εφαρμογή επαφές σταμάτησε να λειτουργεί! Το κάνει σε κάποιον άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Η wind άρχισε να παρέχει 4g πριν μερικές μέρες και έχει δωρεάν την χρήση για 2 μήνες. Έκανα δοκιμές σε διάφορα μέρη αλλά δεν πιάνει πουθενά

 

Μήπως πρέπει να πεις τότε στην wind να σου το ενεργοποιήσει σαν υπηρεσία στο κινητό σου. Όταν ξεκίνησε και η Cosmote το 4G τους πήρα τηλέφωνο και μου το ενεργοποίησαν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα! Έχει τις τελευταίες ημέρες κάνει συχνά επανεκκίνηση και μου βγάζει που κ που μήνυμα ότι η εφαρμογή επαφές σταμάτησε να λειτουργεί! Το κάνει σε κάποιον άλλο;

 

Επανεκκίνηση δεν μου κάνει αλλά μου βγάζει το μήνυμα για τις επαφές όταν πάω να κάνω αποθήκευση μιας επαφής την ώρα που πληκτρολογώ τον αριθμό. Έχω την beta 2.06.

One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να πεις τότε στην wind να σου το ενεργοποιήσει σαν υπηρεσία στο κινητό σου. Όταν ξεκίνησε και η Cosmote το 4G τους πήρα τηλέφωνο και μου το ενεργοποίησαν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Επανεκκίνηση δεν μου κάνει αλλά μου βγάζει το μήνυμα για τις επαφές όταν πάω να κάνω αποθήκευση μιας επαφής την ώρα που πληκτρολογώ τον αριθμό. Έχω την beta 2.06.

 

Καλημέρα! Εμένα το μήνυμα αυτό το βγάζει στις κλήσεις! Μόλις πατήσω να καλέσω κάποιον και πιο σπάνια όταν πληκτρολογώ τον αριθμό που θέλω να καλέσω! Αλλά το θέμα με τις επανεκκινήσεις μου το κάνει μόνο στο σπίτι! Στη δουλειά καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ξερει κανεις αν με τον vooc φοτριστη μπορουμε να φορτισουμε αλλα κινητα ή θα υπαρχει προβλημα με τη μπαταρια τους;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Ξερει κανεις αν με τον vooc φοτριστη μπορουμε να φορτισουμε αλλα κινητα ή θα υπαρχει προβλημα με τη μπαταρια τους;

 

Για την ώρα τουλάχιστον δεν μου παρουσίασε κανένα πρόβλημα με το κινητό της γυναίκας μου. Το φορτίζει κανονικά όπως οποιοσδήποτε άλλος φορτιστής. Εννοείται όχι γρήγορα σαν του Find 7.

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αύριο Παρασκευή βγαίνει και η νέα beta πάλι έκδοση 2.0.7.

One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε σήμερα η 2.0.7i. Μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ. Προσοχή είναι beta.

 

http://www.oppoforums.com/threads/find-7-7a-coloros-v2-0-7i-beta.25282/

One for all, all for one.
Link to comment
Share on other sites

Κτίζει πάνω στη πολύ καλή 2.0.6....Μην τη φοβάστε παρότι είναι beta και υπάρχει και σε ΟΤΑ, αρκεί να μην είστε ρουτ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...