Jump to content

Αγιασμός/Καλή σχολική χρονιά!


ifrit
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

valeria Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 53
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δ ξερω τι λετε εσεις αλλα για μενα το σχολειο ηταν γολγοθας.

ειχα αμετρητες απουσιες κ εμενα μεταξεταστεα συνεχεια στο γυμνασιο ετσι αναγκαστηκα να παω σε ιδιωτικο λυκειο να πληρωσω για να περασω γιατι σας μιλαω ελεικρινα μεγαλυτερη τεμπελα στο διαβασμα απο μενα δ ξαναδατε :p

Ετσι τα χρονια μου στο λυκειο μπορω να πω πως τα νοσταλγω γιατι καταρχην δ ειχαμε ΚΑΝ βιβλια κ γινοταν τετοιος πανικος μεσα στην ταξη πραγματικο τσιρκο ειμασταν :D αφου τελειωνε η χρονια κ δ ειχαμε καθηγητρια αγγλικων κ ιστοριας δ δεχοτανε καμια να μας κανει μαθημα :lol: :lol:

οποιος εχει παει στο λυκειο Φλωρα Διαμαντη θα καταλαβει τι εννοω ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (13 Σεπ. 2004 , 15:15)

 

Iσως οταν φτασεις στην ηλικια μου που τα πραγματα στις μερες μας εχουν γινει δυσκολα να αλλαξεις γνωμη...Ισως λεω! :)

 

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (13 Σεπ. 2004 , 15:21)

 

valeria Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!

 

 

Βρε κορίτσια εγώ δεν είπα οτι τα λυπάμαι γενικά! Σ'αυτή τη φάση του κουβαλήματος των βιβλίων τα λυπάμαι... :)

Link to comment
Share on other sites

οκ οκ....

λάθος μας!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω ευχάριστες αναμνήσεις από το σχολείο... Δεν ξέρω αν μου λείψει (νομίζω πως ναι) αλλά το σίγουρο είναι πως η μέρα του αγιασμού (καθώς και οι μέρες που κάναμε γιορτές) ποτέ δε μου άρεσαν!

 

Καλη σχολική χρονιά να έχετε!

Φυσική σε μικρές καθημερινές δόσεις! fysikhblog.wordpress.com

spread it out!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω όμως οτι να φωνάζουν τους παπάδες είναι ελαφρώς άχρηστο.κατ'αρχας μας κάνουν λούτσα!ένα παιδί εκεί που καθόταν ωραία και καλά,τρώει το μισό κύπελο αγιασμό στο κεφάλι!επρεπε να δείτε την έκφρασή του!Μετά έβγαλε ο παπάς νερομπάλονα με αγιασμό και τα πετούσε στην αυλή!Γιατί δεν περνάνε κάθε χρόνο με πυροσβεστικά ελικόπτερα γεμάτα με αγιασμό,να μας αγιάσουν μιά και καλή!16 χρόνια έχω βαρεθεί να με αγιάζουν! :lol:

Why men wear clothes:

http://img78.photobucket.com/albums/v296/_osse_/16a.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήγα με την παρέα για πλάκα στον αγιασμό! πολύ γέλιο... έπεσε δούλεμα σε αυτούς που δεν τελείωσαν ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (13 Σεπ. 2004 , 16:11)

 

εγώ πήγα με την παρέα για πλάκα στον αγιασμό! πολύ γέλιο... έπεσε δούλεμα σε αυτούς που δεν τελείωσαν ακόμα...

 

 

χεχε και εμείς μια απο τα ίδια κάναμε... :p

αγιαστήκαμε κι'ολας. :lol: ασε που φέτος δεν κατάλαβα το πόσο γρήγορα τελειωσε ο αγιασμός. ίσως γιατι ολοι το πήραμε στο χαβαλε.... πολυ γέλιο και αμέσως μετα κατευθείαν για καφε :)

2 βδομάδες (πάνω - κάτω) διακοπές εχουμε ακομα... μετα ξεκινάν οι αλλες "διακοπές".

με το καλό να αρχήσουμε περιμένω πώς και πώς :rolleyes:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

είχε πλάκα.. από εκεί που σε έπρηζαν με΄χρι πέρσι να κάνεις ησυχία στον αγιασμό και να είσαι σοβαρός να κάνεις τον τρελό χαβαλέ και κανείς να μην μπορεί να σου πει τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Earendil (13 Σεπ. 2004 , 15:59)

Μετά έβγαλε ο παπάς νερομπάλονα με αγιασμό και τα πετούσε στην αυλή!

:eek: :!:

:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παντως για μενα καλα αρχισε η σχολικη χρονια..........Παρα πολυ καλα...!!! :p :p .Xιχιχιχι!!!Το μονο σπασιμο της υποθεσεως ειναι οτι απο αυριο ξεκιναμε κανονικα οποτε πηξιμο....Το αλλο κακο ειναι οτι αισθανομαι μειονεκτικα εγω και ο κολλητος μου διοτι ειμαστε απο τους ποιο κοντους στην ταξη....1.73 και οι αλλοι ειναι πανω απο 1.77...Αχχχχ :cry:
Link to comment
Share on other sites

[offtopic]1.73 είναι λίγο;;;;;; 8) Μια χαρά είσαι... Προσωπικά βρίσκω τους ψηλους πολυ άχαρους...[/offtopic]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ifrit (13 Σεπ. 2004 , 22:11)

 

eyxaristw apantes gia to kouragio pou mou dwsate

den 3erw ti 8a ekana xwris esas... :wacko:

 

 

Αυτο ειναι ειρωνικο η οντως το εννοεις? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

χαλλλαρα!(παροτι δεν εχω καμια σχεση με τη θεσσαλονικη) αν υπολογισουμε οτι το λυκειο εινα 2 τετραμηνα τοτε 2χ4=8 επι 3 χρονια=24

δια δυο 12! οποτε το λυκειο ειναι 2 χρονια!!! το μονο προβλημα ειναι

οτι θα ξυπναω 8 15 και θα γυρναω 13 30 μετα φροντιστηρια 17 00 μεχρι

20 00! αχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλή χρονιά σε όλους τους νέους και παλιούς! :)

 

 

Επιτέλους τελευταία χρονιά φέτος.

Τελειωνω φέτος το λύκειο.

Τι χαρά είναι αυτή!! :D

 

Βέβαια μέχρι να έρθει η ώρα των πανεληνίων... :(

 

 

Anyway.Καλή συνέχεια σε όλους μας! :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλη σας χρονια παιδια...

Αντε με το καλο σε ενα απο τα μεγαλα ιδρυματα με τα κοκκινα φωτακια απ'εξω, γιατι αν σας φανει τιποτα αλλο το πανεπιστημιο - ΤΕΙ, εμενα να μου γραψετε (pm :p).

Καλως ηρθατε ολοι οι φοιτητες, και καλη υπομονη σε οσους πανε σχολειο ακομα.

Αντε να τελειωσει αυτη η εξεταστικη, ενα μαθημα εχω ακομα...

 

Υ.Γ. Ακους Ν. ?? 1 χρονος ακομα. Υπομονη....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα αίτηση ασφαλιστικών μέτρων να μη με πλησιάζει το σχολείο πάνω από μισό χιλιόμετρο... :p :lol:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και εγώ σήμερα στον αγιασμό :p Ήταν η πρώτη φορά μετά από 12 χρόνια που την ώρα του αγιασμού καθόμουν μαζί με τους καθηγητές ( αυτό γιατί είχα πάει πρώτα να τους δω και μετά όταν ήρθε ο παπάς δεν πρόλαβα να βγω με τα άλλα παιδιά ) :p Μετά πήγα και στον αγιασμό του Γυμνασίου που ήμουν παλιότερα ( ευτυχώς είναι ακριβώς δίπλα στο Λύκειο και έτσι δεν κουράστηκα να πάω :p :p ) . Η μεγαλύτερη πλάκα όμως ξεκίνησε σήμερα: εγώ θα ξύνω τα @@ μου για 6 μήνες και ο αδερφός μου θα πηγαίνει σχολείο... Έχει μέλλον ακόμα. Τρίτη γυμνασίου πάει τώρα. Αααααααααααααχχχχχχχχχχχχ ευχαρίστηση :devil: :devil:
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Δευτεροεξαμηνάκιας ε; Ψιλοζηλεύω γιατί μπορεί να τελείωσα το σχολείο αλλά σιγά σιγά "τελειώνουν" οι μεγαλύτερες διακοπές της ζωής μου ενώ της δικής σου έχουν 6 μήνες ακόμα! :p

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος emufear (14 Σεπ. 2004 , 15:52)

 

Δευτεροεξαμηνάκιας ε; Ψιλοζηλεύω γιατί μπορεί να τελείωσα το σχολείο αλλά σιγά σιγά "τελειώνουν" οι μεγαλύτερες διακοπές της ζωής μου ενώ της δικής σου έχουν 6 μήνες ακόμα! :p

 

 

Χεχεχεχε τυχερός είμαι :p Τώρα έχω 2 επιλογές για σπουδές: ή στην σχολή που πέρασα ( εφαρμογή ξένων γλωσσών στην διοίκηση και το εμπόριο, Ηγουμενίτσα ) που από ότι ακούω είναι πολύ καλή ή στο Junior College ( είναι του Αμερικάνικου Κολλεγίου. έχω γίνει αποδεκτός. στο τεστ των αγγλικών τους έγραψα 90/140 ) στο οποίο είμαι το πολύ σε μια ώρα ( λεωφορεία και μετρό ). Στο Junior College ήταν να πάω τώρα αλλά πήγα και δήλωσα για το άλλο εξάμηνο για να αποφασίσω αν θα πάω εκεί ή στην σχολή που πέρασα.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...