Jump to content

Samsung SGH-D500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το οτι δε μπαινει αλλος ηχος ειτε σε ξυπνητηρι ειτε στα μηνυματα δε φτιαχνει με αναβαθμιση αλλα δε κολλαω εκει το κινητακι ειναι αψογο μου δουλευει τελεια διχως κανενα προβλημα και να χτυπησω ξυλο ως τωρα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

otan kaneis antigrafi apo tin karta sto tilefwno olou tou katalogou to koumpi pou se bazei sto epafes (deksio pliktro)dixnei dipla ta onomata mporei na min ginete auto kai pws?(na dixnei mono tin mia mnimi i na min fenonte ekei sto pliktro epafes kai oi 2 katalogoi toulaxiston)?

i selida tis cosmote sto wap den paizei vlepeis mi kanonikous xarkakthres peite mou enas tin selida tis TIM sto wap na dokimasw :)

katebasa egw java game apo to wap epekse mia xara to game pou katebasa :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

otan kaneis antigrafi apo tin karta sto tilefwno olou tou katalogou to koumpi pou se bazei sto epafes (deksio pliktro)dixnei dipla ta onomata mporei na min ginete auto kai pws?(na dixnei mono tin mia mnimi i na min fenonte ekei sto pliktro epafes kai oi 2 katalogoi toulaxiston)?

i selida tis cosmote sto wap den paizei vlepeis mi kanonikous xarkakthres peite mou enas tin selida tis TIM sto wap na dokimasw :)

katebasa egw java game apo to wap epekse mia xara to game pou katebasa :)

 

Δυστυχός θα φαίνονται και οι δύο καταχωρίσεις. Εγώ διέγραψα την κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. σκεφτομουν να παρω και εγω αυτο το κινητακι. εριξα μια γρηγορη ματια στις σελιδες εδω αλλα δεν ειδα πουθενα νομιζω,...φωτο ανεβασμενες απο d500. kai to λεω αυτο γιατι με ενδιαφερει πολυ η ποιοτητα των φωτογραφιων που βγαζει. ειναι καλο ? θελω αποψεις. επισης αν καποιος μπορουσε να γραψει θετικα-αρνητικα για αυτο το κινητο μετα πο τοσο καιρο( ειδα αυτα που ειχαν αναφερθει πριν) θα το εκτιμουσα, καθως και bugs ktl.

 

ευχαριστω εκ των προτερων....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε domal, καλα αυτα που γραφεις για το D500, αλλα εκεινα τα πολυ ωραια QTek γιατι τα εθαψες τοσο;;; Εμ δεν κολανε, εμ παιρνουν και mp3 για ηχους κλησης. Λυπησου τα τα ερμα, ωραιωτατα τηλεφωνα ειναι ΚΑΙ εκεινα! :D

 

Είχα το Qtek 8010 και το 8020 και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Σε τρία πράγματα υστερούν από το D500. Στην σχεδίαση, στην κάμερα και λιγότερο στην οθόνη. Έχουν όμως άλλα πλεονεκτήματα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. σκεφτομουν να παρω και εγω αυτο το κινητακι. εριξα μια γρηγορη ματια στις σελιδες εδω αλλα δεν ειδα πουθενα νομιζω,...φωτο ανεβασμενες απο d500. kai to λεω αυτο γιατι με ενδιαφερει πολυ η ποιοτητα των φωτογραφιων που βγαζει. ειναι καλο ? θελω αποψεις. επισης αν καποιος μπορουσε να γραψει θετικα-αρνητικα για αυτο το κινητο μετα πο τοσο καιρο( ειδα αυτα που ειχαν αναφερθει πριν) θα το εκτιμουσα, καθως και bugs ktl.

 

ευχαριστω εκ των προτερων....

 

Είναι η καλύτερη φωτό που έχω δει! την έχω τυπώσει σε φωτογραφικό χαρτί και την έχω συγκρίνει με V800, 6670 & S65.

Link to comment
Share on other sites

H ποιότητα αναπαραγωγής των MP3 από τα ακουστικά πώς είναι? συγκριτικά με του SX1 π.χ.
Link to comment
Share on other sites

οπως φυσικα διαβασατε """GSMA Awards 2005: SEMC V800 και Samsung D500 τα κινητά της χρονιάς!""" τα σχολια λοιπον περιτευουν /........... οσο για τα qtek συμφωνω ειναι καλλιτερα απο καθε αλλο με symbian αλλα μεχρι εκει .... τα smartphone θελουν πολυ δουλεια ακομα ....... οσο αναφορα με μενα μετα απο διαρκη αλλαγη κινητων βρηκα προς το παρον ενα κινητο που δεν με κουραζει , απλο, λειτουργικο και με ολα τα θετικα που προανεφερα ...

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Είχα το Qtek 8010 και το 8020 και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Σε τρία πράγματα υστερούν από το D500. Στην σχεδίαση, στην κάμερα και λιγότερο στην οθόνη. Έχουν όμως άλλα πλεονεκτήματα.

οπως φυσικα διαβασατε """GSMA Awards 2005: SEMC V800 και Samsung D500 τα κινητά της χρονιάς!""" τα σχολια λοιπον περιτευουν /........... οσο για τα qtek συμφωνω ειναι καλλιτερα απο καθε αλλο με symbian αλλα μεχρι εκει .... τα smartphone θελουν πολυ δουλεια ακομα ....... οσο αναφορα με μενα μετα απο διαρκη αλλαγη κινητων βρηκα προς το παρον ενα κινητο που δεν με κουραζει , απλο, λειτουργικο και με ολα τα θετικα που προανεφερα ...

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

[3. @av23gr : Στο μενου του ΒΤ>"Οι συσκευες μου" αφου μαρκαρεις τη συσκευη σου, εχεις επιλεξει το 3 "εγκεκριμενη συσκευη"?

 

Ναι, αυτό το έχω ως ενεργό. Δεν πρέπει;

Billakos
Link to comment
Share on other sites

Στη Samsung SGH D-500 υπάρχει το μενού μπλοκάρισμα αριθμού. Αυτό βρίσκεται στο μενού των μηνυμάτων (sms). Υπάρχει δυνατότητα καταχώρησης, μέχρι και 10 αριθμών για τους οποίους ο χρήστης δε θα επιθυμεί να λαμβάνει μηνύματα. Σε δοκιμαστικά που έγιναν, το συγκεκριμένο υποστηρίζεται και από το δίκτυο κανονικά. Αν δηλαδή επιλέξουμε να μπλοκάρουμε έναν αριθμό, τότε δε θα λάβουμε ποτέ (ούτε κι αν απενεργοποιήσουμε το συγκεκριμένο μενού) το μήνυμα αυτό. Επίσης παρατηρήθηκε ότι αν ο αποστολέας είχε ενεργοποιημένη την αναφορά sms, λάμβανε αναφορά ότι το sms παραδόθηκε κανονικά στον παραλήπτη (κι ας είχε ενεργοποιήσει την υπηρεσία αυτή κι ας μην το είχε λάβει ποτέ).
Billakos
Link to comment
Share on other sites

Μεγιά σε όλους!

 

Και μερικές ερωτήσεις από εμένα :

 

1. Αποστολή video μέσω mms κάνει;

 

2. Φωτό που λαμβάνονται από mms ή από bt μπορούν να αντιστοιχιστούν σε επαφές για οπτική αναγνώριση κλήσης;

 

3. Κατά την διάρκεια ακρόασης ενός mms υπάρχει δυνατότητα μείωσης της έντασης του ήχου;

 

4. Το κουμπί του πολυπλήκτρου μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν επιβεβαίωση ενέργειας (o.k.) ή μόνο για χρήση ίντερνετ; Επίσης υπάρχει περίπτωση πατώντας το, να οδηγηθείς κατ' ευθείαν στο μενού;

 

5. Μπορείς να ακούς mp3 και να γράφεις ένα sms παραδείγματος χάρη;

 

6. Για να οδηγηθείς στον τηλεφωνικό κατάλογο πατάς ένα κουμπί ή δύο;

 

Παρακαλώ να μου απαντήσετε εφόσον βεβαιωθείτε ότι τα πράγματα είναι έτσι και όχι γιατί έτσι νομίζετε....

 

Ευχαριστώ και καλορίζικο... :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ας ανεβασει κανεισ καμια φωτο να δω τι λεει.....

 

 

επισης, για να περασω ελληνικα στο κινητο ποσο παει ? και που ειναι η αντιπροσωπεια. βορεια προαστεια υπαρχει κατι ?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μπορει καποιος να μου στειλει με mail τις ρυθμισεις wap TIM για το D500.Παιρνω τηλ και μου λενε θα μου τις στειλουνε με μαιλ αλλα ακομα να φτάσει εδω και 4 μερες..ευχαριστω

stefanos_79@mail.gr

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Ααααντε παααλι! Βρε αγαπητε συμφορουμιτη, δεν ειπαμε οτι η συσκευη εχει ενσωματωμενες τις ρυθμισεις;;;;

ναι αλλα γιατι ΔΕΝ Δουλεύει το Wap!!!!λες να το ζηταω ετσι για να κανω τον μ%^α .. :)

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ παιδιά και τώρα φορτίζει...

 

Καλά λένε πρώτη φόρτιση 12 με 14 ώρες και εμένα μου έχει γεμίσει στο πρώτο 2ωρο! Τι λέτε να μπώ στον πειρασμό να το ανοίξω???

Link to comment
Share on other sites

δεν θα πάθει και τίποτα. :) τις πρώτες μερες δεν θα σου κραταει και πολυ ειδικα αν το πειραζεις που ειναι σιγουρο :) θα σου τελειωνει η μπαταρια σε μια μέρα..μετα απο καποιες πληρεις φορτισεις και αποφορτισεις θα στρωσει η μπαταρια
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι καρτοκινητο τι πρεπει να επιλεξω gsm η gprs?
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

μη συγκρινουμε smartphones με ενα απλο κινητο σαν το d-500,ειναι τελειως ανομοια.

για το θεμα μπαταριας μπορει να μη του χω κανει πληρης αποφορτιση καμια φορα παντως το κινητακι μου κραταει και 3 μερες και συγκεκριμενα σημερα μπηκα στη τριτη και μαλιστα χωρις προβλημα,με παρα πολλα μηνυματα,κλησεις περιπου 30-40 λεπτα τη μερα και χρηση του bluetooth για αποστολη-ληψη ηχων και εικονων,ενα θα πω ωραιο εργαλειο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ταξιδιωτης22 plaka kaneis file?egw eimai etoimos na tou alaksw mpataria meta tin prwti fortisi kratise mia mera ok me peiragma den lew alla mia mera......?(1 fortisi 15 wres pliris apofortisi )

simera mou teleiwse i deuteri fortisi (12 wres)krathse 1,5 mera pliris apofortisi

esi mou les 3 meres kai xalara me toso pou to doulepses?hmmmm les na epese se

axristi mpataria ante na doume isws strwsei opws les :O ?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση.Παιχνιδια απο pc μπορεις να περασεις στο κινιτο, και αν ναι που υπαρχουν(links) για το τηλεφωνο αυτο.

thanks

ela re pedes kamia apantisi ! :geek:malon noris sas kano ayti tin erothsh

Link to comment
Share on other sites

ela re pedes kamia apantisi ! :geek:malon noris sas kano ayti tin erothsh

 

http://315.fiberworld.nl/d500/

 

εδω εχει οδηγιες πως μπορεις να το κανεις. Εγω παντως ακομα δεν τα εχω κατεφερει. Ενω φτανω μεχρι το να περασω παιχνιδι, δεν μου το ανεβαζει στο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia,agorasa xtes to D500 kai eimai poly euxaristhmenos...exw omws to eksis problima...prospa8w na syndesw an hands free bluetooth(to jabra BT200) kai den to briskei to kinito...3erei kaneis ti ftaiei kai pws mporw na to dior8wsw?

thanks:-)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-D500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...