Jump to content

Lenovo S860


alexandrosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γράφεις λάθος το μοντέλο.

1. Έχει ράδιο

2. Άψογο δεν το λές πλέον, έχει τα χρονάκια του. Σε 2 συσκευές που πέρασαν από τα χέρια μου (Ελληνικές) υπήρχε ζήτημα στο σήμα (ασθενές).

Το Ελληνικό με τα 2gb αγοράζεις ή το κινέζικο;

 

Το Ελληνικό πήρα από αντιπροσωπεία της Lenovo..με τα 2gb ram.

Εχει την 4.4.2 επανω του και δν ξερω τι πρεπει να κανω για να του περασω τουλαχιστον την 4.4.4.

Αν μπορεις να βοηθησεις ... :(

Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 180
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Ελληνικό πήρα από αντιπροσωπεία της Lenovo..με τα 2gb ram.

Εχει την 4.4.2 επανω του και δν ξερω τι πρεπει να κανω για να του περασω τουλαχιστον την 4.4.4.

Αν μπορεις να βοηθησεις ... :(

 

Απ οσα διαβασα εδω μεσα και απ οσα ειδα στο ιντερνετ... την πατησα που το πηρα το κινητακι... κ αλλη ηττα μεσα σε 2 μερες...

Εχω την 4.4.2 και θελω να γινει 4.4.4.. καποιες εφαρμογες μου γραφουν οτι "Η συσκευη σας δεν ειναι συμβατη με την εφαρμογη" Φταιει η 4.4.2 η η συσκευη μου??Ειναι δυνατον για ενα παιχνιδι οπως το clash of clan να μην ειναι συμβατη?:wacko::wacko:

Looking for someone like me???:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Απ οσα διαβασα εδω μεσα και απ οσα ειδα στο ιντερνετ... την πατησα που το πηρα το κινητακι... κ αλλη ηττα μεσα σε 2 μερες...

Εχω την 4.4.2 και θελω να γινει 4.4.4.. καποιες εφαρμογες μου γραφουν οτι "Η συσκευη σας δεν ειναι συμβατη με την εφαρμογη" Φταιει η 4.4.2 η η συσκευη μου??Ειναι δυνατον για ενα παιχνιδι οπως το clash of clan να μην ειναι συμβατη?:wacko::wacko:

δεν μπαίζω παιχνίδια αλλά δε μπαίζει ρόλο η έκδοση andoid, 4.4.2 με 4.4.4 είναι πολύ κοντά.

Η αυτονομία του κινητού δεν παίζεται...σχεδόν πέντε 24ωρα, με αρκετή ομιλία, λίγο gps, wifi και data και μόνιμη ρύθμιση 2g (όταν δε χρησιμοποιείτε η σύνδεση δεδομένων).

Edited by basdel
προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά έχω βάλει μια rom από needrom και ηταν οκ αλλά μετά από λίγο καιρό κάνει επανεκκίνησεις,δεν γινεται κατι με flash tool, λογικά θα έχει το κινέζικο recovery σωστά για επαναφορά?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα πάρει αυτό το κινητό στην αδερφή μου πριν κανά χρόνο από minideal και μου είχε έρθει μεν rootαρισμένο και δεν ξαναασχολήθηκα από τότε γιατί λειτουργούσε μια χαρά. Πριν λίγες μέρες έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και από τότε η μπαταρία τελειώνει σε μία μέρα με μέτρι χρήση, ενώ κρατούσε 2,5 μέρες με full χρήση. Πρέπει να του περάσω κάποια άλλη rom ?? είναι ευκολο σε αυτό το κινητό γιατί δεν το έχω ξανακάνει σε αυτό ? αν μπορείτε βοηθήστε με. Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Βλέπω πολλές rom στο needrom

Έχει δοκιμάσει κανείς να φλασάρει την έκδοση με τα 2Gb ram με κάποια διαφορετική rom ;

Κάποια σταθερή και απροβλημάτιστη ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...