Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μονο ετσι θα παρω 4G το ταμειον ειναι μειον... :p

 

οσο εσυ δεν μιλας κατι θα παρεις... ;)

 

:lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και ολοι, Γιωργο εισαι κακος , και ο kkalog και ο loftys τον ανεφεραν

Καλημερα σε σενα αλλα και σε ολους, τελικα αν ολοι παρουν μια ιδιοτητα καθηκοντα μεσα στο myphone, ποιος θα μεινει σκετο μελος ρε παιδια Με βλεπω να μενω μονος . Πιο πολλοι θα ειναι οι mods και οι News Editors απο τα απλα μελη

μην ανυσηχεις Κωστη φιλε μου,μαζι θα ειμαστε στις επαλξεις σαν απλα μελη!τουλαχιστον εγω,για εμενα ειμαι σιγουρος!εκτος του οτι δεν εχω καμια ελπιδα,δεν θα ηθελα να γινω ποτε mod εδω μεσα;)

εχω "προβλημα" στο να κραταω το στομα μου "κλειστο" :ninja:

 

και εγω απλο μελος ειμαι!!!

 

congrats Κωστη!!!

 

Δημητρη polla HD2 βλεπω σε πωληση σε φορουμς,...

ολοι ετοιμαζονται...

εσυ ποτε...;

@kkalog

Κωστη και απο εμενα συγχαρητηρια !δεν το προσεξα φιλε μου σορυ:)

 

δεν βιαζομαι Δημητρη,καθολου μαλιστα θα ελεγα..δεν εχω λογους να το σκεφτομαι ακομη:)

 

Γιατί για παραπάνω δεν....κρατάει η μπαταρία...

Με το λιγκάκι που έδωσες, τώρα μπαίνω και εγώ

 

κραταει,κραταει.εχουν αλλαξει πολλα Γιαννη στο λεο ;)

 

Λοιπον λεω να ιδρυσουμε "Συλλογο απλων μελων του Περί ανέμων και υδάτων για πρώην κατόχους WM και νυν iPhone του myphone.gr"

Αντε παιδια, ψαχνουμε για Προεδρειο . Η μαλλον να ορισουμε το zaharakis σαν τον γηραιοτερο και τον χρηστη με τη Ferrari

Συγχαρητηρια Μητσο

ενας κατοχος "ferrari powered device" δεν χρειαζεται τετοια αξιωματα,τα ζει καθημερινα χρησιμοποιωντας τετοια εργαλεια :p

 

Ο Ζαχαρακης δεν χρειαζεται να γινει Προεδρος...

 

ΕΙΝΑΙ...

( Ζαχαρ μετα την υποστηριξη περιμενω προνομιακες θεσεις στο συλλογο...ταμιας κλπ ξερεις εσυ.... )

συνεχισε ετσι Μιτς,καλα το πας :lol:

 

Αμεσως εσυ Δημητρη, κατευθειαν στο Ταμειο

Ασε βρε πρωτα να μαζεψουμε συνδρομες και μετα

 

οταν μπαινει το χρημα στην μεση μιας φιλιας Κωστη,ειναι πολλες οι πιθανοτητες να χαλασει....για αυτο δεν θα εχουμε ταμια στο συμβουλιο...θα κραταω τα λεφτα εγω :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να καλωσορίσω και γω με τη σειρά μου το φίλο Οδυσσέα στην ομάδα διαχείρησης και να του ευχηθώ κάλή δουλειά.

Επίσης να επανέλθω και να πω οτι από την εμπειρία μου στα δύο Apple Store του Λονδίνου (Regent Street και Brent Cross - 07 & 06 αντίστοιχα) μπορώ να πω οτι δεν έχω δει καλύτερο κατάστημα, τόσο σε διαρρύθμιση όσο και εξυπηρέτηση. Κι ας μην είχα Apple τότε, ούτε καν iPhone :)

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

 

 

οταν μπαινει το χρημα στην μεση μιας φιλιας Κωστη,ειναι πολλες οι πιθανοτητες να χαλασει....για αυτο δεν θα εχουμε ταμια στο συμβουλιο...θα κραταω τα λεφτα εγω :lol:

 

γι αυτο εισαι Προεδρος εισαι πανω απ ολα ανθρωπος...τροβαδουρος της αγαπης...ποιητης...φιλοσοφος...

:p

 

(τα χρηματα δωστα σε μενα μην ανησυχεις σου λεω ξεεεεεερω εγω......)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ζαχαρακης δεν χρειαζεται να γινει Προεδρος...

 

ΕΙΝΑΙ...

 

:lol:

 

( Ζαχαρ μετα την υποστηριξη περιμενω προνομιακες θεσεις στο συλλογο...ταμιας κλπ ξερεις εσυ.... )

 

Τστστς πολλή Δημοκρατία

Βλέπω κύριοι

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

γι αυτο εισαι Προεδρος εισαι πανω απ ολα ανθρωπος...τροβαδουρος της αγαπης...ποιητης...φιλοσοφος...

:p

 

(τα χρηματα δωστα σε μενα μην ανησυχεις σου λεω ξεεεεεερω εγω......)

 

κοιτα να δεις που θα εχουμε ταμια τελικα :confused: :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

 

μεχρι να το βαρεθω:lol:

 

Καλημέρα και από εμένα παιδιά!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

αυτο για εσενα αχρηστε μηλαρα κηπουρε :lol::p

 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs494.snc3/26988_377205730906_25415250906_5238070_5800069_n.jpg

"send from my wow HD2 that is using ferrari technology"

 

Χαχαχαχα! Με έκανες και γέλασα πρωί πρωί! Να σε καλά!! :lol:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις που θα εχουμε ταμια τελικα :confused: :lol::lol:

 

Εγκαθετοι, τα κανατε πλακακια ετσι :lol:? Θα σας καταγγειλω στο ΔΝΤ :p και στην Επτροπη Κεφαλαιαγορας :rolleyes:

Θα ζητησω να σας καθαιρεσουνε :wacko:

Θα ζητησω να φυλακιστειτε, να σας δημευσουν την περιουσια, να σας μαστιγωσουν στην παλατεια Συνταγματος, να, να, να, ........ :X

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!

 

Συγχαρητήρια στον Οδυσσέα και τον Κωστή για τα νέα τους καθήκοντα και χρόνια πολλά στον nervous για τα γενέθλιά του!

Link to comment
Share on other sites

Ταμίας εγώ....:p

 

Καλημέρα όλη μέρα!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

οχι πειτε μου ...

 

δεν ειμαστε απαιχτη παρεα?? :respect: σε ολους :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους. Καλοριζικοι οι νεοι MOD.

Μια και εχουμε τοσους εδω, θα πρεπει να μου εξασφαλισουν ειδικη αδεια να γραφω σε greeklish αφου σκεπτομαι να αγορασω iPad.:p

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και ευχαριστώ :)

 

Σήμερα πήγα στον ΟΑΕΔ καθότι στις 14/04/2010 είχα καταθέσει τα χαρτιά μου για το επίδομα ανεργείας εφόσον το δικαιούμε.(Αν και οχι άνεργος σαν απολυμένος ,αλλα εφόσον εχω κάνει επίσχεση εργασίας)

 

Ξυπνάω πρωί πρωί 8:00 π.μ. με στην τρελή χαρα (το επίδομα είναι περίπου 455 €, θα έπερνα κοντά στα 900 € γιατί εχω κάνει την επίσχεση απο το Φλεβάρη) και λέω θα πάρω λεφτάκια σήμερα!

Φτάνω και βλέπω οτι δεν απεργούν!Ωραία λέω!

Ανεβάνω επάνω κανένας!Ακόμα πιο καλά!

Παώ στην κοπέλα, της δείχνω το χαρτί και αρχίζει και ψάχνει.

Ψάχνει, ψάχνει ρωτάει και 2-3 συναδέλφους.Τίποτα!

Σκέφτεται να ρωτήσει την προϊσταμένη της!

Ερχεται τοτε και με βρίσκει η προϊσταμένη και μου λέω οτι στον έλεγχο που έκαναν πήγαν στην εταιρεία και δε βρήκαν κανένα!(Πρέπει να επιβεβαιώσουν οτι όντως εχω κάνει επίσχεση και υπάρχει η εταιρεία)

Απολύτως φυσιολογικό αφού βαρέσανε κανόνι!

Μου λέει οτι συνεργάζονται με την εφορία(χαχαχα καλό) για να δουνε αν οντως υπάρχει η εταιρεία και οτι θα πρέπει να περιμένω 2-3 μήνες ακόμα για να προχωρήσει το θέμα.

Σκέφτομαι πως θα αντιδρούσε αν στη θέση μου ήταν κάποιος που έχει οικογένεια και παιδιά!

 

Δε θέλω να τους χαρακτηρίσω!Σηκώθηκα και έφυγα καθώς αύριο έχω ραντεβού στην επιθεώρηση εργασίας με τα αφεντικά(τα οποία εάν τολμήσουν και εμφανιστούν, θα φάνε πολλές φάπες). Θα ενημερώσω την επιθεώρηση και αν δε με βοηθήσουν εκτός απο τους εργοδότες θα κινηθώ δικαστικά και εναντίον του ΟΑΕΔ!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους. Καλοριζικοι οι νεοι MOD.

Μια και εχουμε τοσους εδω, θα πρεπει να μου εξασφαλισουν ειδικη αδεια να γραφω σε greeklish αφου σκεπτομαι να αγορασω iPad.:p

 

Αν δεν απατώμαι υπάρχει προσπάθεια για δημιουργία ελληνικού πληκτρολογίου για iPad, οπότε, απορρίπτεται, φίλε Κωστή! :rolleyes:

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν απατώμαι υπάρχει προσπάθεια για δημιουργία ελληνικού πληκτρολογίου για iPad, οπότε, απορρίπτεται, φίλε Κωστή! :rolleyes:

 

Δεν εχω ακουσει τιποτα εκτός απο την προσπαθεια του Περικλη ο οποιος δεν ειναι ευχαριστημενος απο την χρηστικότητα του.

Παρολο που πλεον υπαρχει JB για το iPad δεν εχει βρεθει λύση ακομα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει 2 in 1 sim στο iPhone η εστω ξερει αν ειναι εφικτο γιατι η Cosmote μου ειπε οτι δεν δεχεται τετοια καρτα το iPhone ενω ενας γνωστος μου λεει οτι εχει στο δικο του ( Wind ) απλα εχει ενα μικρο θεματακι οταν παει να κανει την αλλαγη απο τη μια στην αλλη.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει 2 in 1 sim στο iPhone η εστω ξερει αν ειναι εφικτο γιατι η Cosmote μου ειπε οτι δεν δεχεται τετοια καρτα το iPhone ενω ενας γνωστος μου λεει οτι εχει στο δικο του ( Wind ) απλα εχει ενα μικρο θεματακι οταν παει να κανει την αλλαγη απο τη μια στην αλλη.

 

και εγω εχω cosmote 2 in 1, λειτουργει αψογα!!!

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω cosmote 2 in 1, λειτουργει αψογα!!!

Καλα γιατι μου ειπαν οτι το iPhone δεν παιρνει τετοια καρτα ? Πανε καλα ? :worry:

Την αλλαγη την κανεις χωρις προβληματα οταν θελεις να επιλεξεις απο ποιον αριθμο να κανεις κληση η να στειλεις μηνυμα ?

Link to comment
Share on other sites

Τολη δεν μπορεις να επισυναψεις αρχεια μεσω πμ ;)

 

 

καλημερα και απο εμενα εστω και αργα,μολις ξυπνησα(βραδυνη βαρδια)συγχαρητηρια σε οδυσσεα και κωστα.

ρε μητσο αφου εμενα σε πμ μου στειλες ενα σκασμο αρχεια!λαθος κανω?οσο για την ομαδαρα μου θα τον βρουμε τον δρομο μας και συντομα:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Τολη δεν μπορεις να επισυναψεις αρχεια μεσω πμ ;)

 

 

καλημερα και απο εμενα εστω και αργα,μολις ξυπνησα(βραδυνη βαρδια)συγχαρητηρια σε οδυσσεα και κωστα.

ρε μητσο αφου εμενα σε πμ μου στειλες ενα σκασμο αρχεια!λαθος κανω?οσο για την ομαδαρα μου θα τον βρουμε τον δρομο μας και συντομα:cry::cry::cry:

 

 

αλλο εγω :p

 

λινκς σου ειχα δωσει φιλε μου στο rapidshare για να τα κατεβασεις :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνφορουμίτες!! Τι κάνετε? Έχω μια ερώτηση τεχνικής φύσεως!!

Υπάρχει κάποιο bluetooth για το αμάξι με το οποίο να μπορώ να κάνω streaming τη μουσική από το κινητό μου και να την ακούω από τα ηχεία του αυτοκινήτου? Αν ναι, πως ακριβώς συνδέεται με τα ηχεία? Αν κάποιος ξέρει ας μου πει μερικές λεπτομέρειες παρακαλώ!!!!

Sorry αν είναι βλακώδης ερώτηση αλλά δεν είχα ασχοληθεί ποτέ με bluetooth κτλ.

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλους. Καλοριζικοι οι νεοι MOD.

Μια και εχουμε τοσους εδω, θα πρεπει να μου εξασφαλισουν ειδικη αδεια να γραφω σε greeklish αφου σκεπτομαι να αγορασω iPad.:p

 

Να αγοράσεις προς το παρών το πληκτρολόγιο αλλιώς έχει ποινολόγιο...:p

 

Μου έχει σπάσει τα νευρά αλλά κάνουμε δουλειά...;)

 

 

Καλημέρα σε όλους και ευχαριστώ :)

 

Σήμερα πήγα στον ΟΑΕΔ καθότι στις 14/04/2010 είχα καταθέσει τα χαρτιά μου για το επίδομα ανεργείας εφόσον το δικαιούμε.(Αν και οχι άνεργος σαν απολυμένος ,αλλα εφόσον εχω κάνει επίσχεση εργασίας)

 

Ξυπνάω πρωί πρωί 8:00 π.μ. με στην τρελή χαρα (το επίδομα είναι περίπου 455 €, θα έπερνα κοντά στα 900 € γιατί εχω κάνει την επίσχεση απο το Φλεβάρη) και λέω θα πάρω λεφτάκια σήμερα!

Φτάνω και βλέπω οτι δεν απεργούν!Ωραία λέω!

Ανεβάνω επάνω κανένας!Ακόμα πιο καλά!

Παώ στην κοπέλα, της δείχνω το χαρτί και αρχίζει και ψάχνει.

Ψάχνει, ψάχνει ρωτάει και 2-3 συναδέλφους.Τίποτα!

Σκέφτεται να ρωτήσει την προϊσταμένη της!

Ερχεται τοτε και με βρίσκει η προϊσταμένη και μου λέω οτι στον έλεγχο που έκαναν πήγαν στην εταιρεία και δε βρήκαν κανένα!(Πρέπει να επιβεβαιώσουν οτι όντως εχω κάνει επίσχεση και υπάρχει η εταιρεία)

Απολύτως φυσιολογικό αφού βαρέσανε κανόνι!

Μου λέει οτι συνεργάζονται με την εφορία(χαχαχα καλό) για να δουνε αν οντως υπάρχει η εταιρεία και οτι θα πρέπει να περιμένω 2-3 μήνες ακόμα για να προχωρήσει το θέμα.

Σκέφτομαι πως θα αντιδρούσε αν στη θέση μου ήταν κάποιος που έχει οικογένεια και παιδιά!

 

Δε θέλω να τους χαρακτηρίσω!Σηκώθηκα και έφυγα καθώς αύριο έχω ραντεβού στην επιθεώρηση εργασίας με τα αφεντικά(τα οποία εάν τολμήσουν και εμφανιστούν, θα φάνε πολλές φάπες). Θα ενημερώσω την επιθεώρηση και αν δε με βοηθήσουν εκτός απο τους εργοδότες θα κινηθώ δικαστικά και εναντίον του ΟΑΕΔ!

 

 

Γεια σου ρε Ελλαδάρα με τα ωραία σου!!!!:D

 

Από την μία υπομονή στην άλλη πας βρε φίλε...:wacko:

Ευχόμαστε να σου κάτσουν όπως τα θες όλα μαζί!!!!;)

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνφορουμίτες!! Τι κάνετε? Έχω μια ερώτηση τεχνικής φύσεως!!

Υπάρχει κάποιο bluetooth για το αμάξι με το οποίο να μπορώ να κάνω streaming τη μουσική από το κινητό μου και να την ακούω από τα ηχεία του αυτοκινήτου? Αν ναι, πως ακριβώς συνδέεται με τα ηχεία? Αν κάποιος ξέρει ας μου πει μερικές λεπτομέρειες παρακαλώ!!!!

Sorry αν είναι βλακώδης ερώτηση αλλά δεν είχα ασχοληθεί ποτέ με bluetooth κτλ.

 

Καλησπέρα φίλε. Καταρχήν τι κινητό θέλεις να συνδέσεις?

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε. Καταρχήν τι κινητό θέλεις να συνδέσεις?

 

Καταρχήν έχει το radiocd bluetooth?? Αλλιώς πάμε για καλώδια..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

@ loftys,christoforos258,zaharakis,plavi,pik,echidna,Bestman,CarpeNoctum

 

 

Λευτέρη,Χριστόφορε,Δημήτρη,Βαγγέλη,Δημήτρη(αν δεν κάνω λάθος),Γιώργο,Μάριε,Νίκο σας ευχαριστώ!

 

@koukoulakis

 

Κώστα συχαρίκια για τη θέση,μα πάνω απ'όλα εύχομαι σύντομα να έχεις τις θετικές εξελίξεις που επιθυμείς στα επαγγελματικά σου.

 

Ε οχι και ολοι, Γιωργο εισαι κακος :p, και ο kkalog και ο loftys τον ανεφεραν

Καλημερα σε σενα αλλα και σε ολους, τελικα αν ολοι παρουν μια ιδιοτητα καθηκοντα μεσα στο myphone, ποιος θα μεινει σκετο μελος ρε παιδια :p Με βλεπω να μενω μονος :rolleyes:. Πιο πολλοι θα ειναι οι mods και οι News Editors απο τα απλα μελη :cool:

 

:lol:

 

Όντως,γίναμε σαν τον ΕΣ,που έχουμε περισσότερους στρατηγούς απο φαντάρους :p

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...