Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kατι ασχετο παιδια,τελικα στην 3.1.3 θα βγει τιποτα,για jb,διοτι ο αδερφος μου σκεφτετε σοβαρα για μηλοφωνο,το μονο που τον φρεναρει ειναι αυτο.....να μην εχει ΒΤ και GPS..........:confused::(

 

Δεν απαντηθηκε η απορια εχετε ακουσει τιποτα...για να παει να το παρει αυριο....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Δεν απαντηθηκε η απορια εχετε ακουσει τιποτα...για να παει να το παρει αυριο....

 

Ειδικά μετά την ανακοίνωση και του 4.0 δε νομίζω να ασχολείται πια κανείς με το 3.1.3, όλες οι δυνάμεις θα πέσουν στη νέα έκδοση.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ βιντεο απο το νεο firmware!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ βιντεο απο το νεο firmware!

 

Αίλουρος Κωστή, μπράβο :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά μετά την ανακοίνωση και του 4.0 δε νομίζω να ασχολείται πια κανείς με το 3.1.3, όλες οι δυνάμεις θα πέσουν στη νέα έκδοση.

 

Mε λιγα λογια οποιος εχει 3.1.3 δεν θα μπορει να κανει JB?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να πω οτι ειμαι ενθουσιασμενος και μενω σε δυο πραγματα το multi tasking και την δυνατοτητα ανοιγματος επισυναπτομενων αρχειων εστω με εφαρμογες τριτων.

 

Δεν νομιζω οτι θα υπάρξει κατι πιο σημαντικο και με την παρουσιαση του νεου iphone γιατι υπουιθεται σημερα ακουσαμε τα σπουδιαοτερα.

 

Το νεο iphone me 1000 αρη επεξεργαστη και μεγαλυτερη μνημη δεν θα εχει κανενα προβλημα με οσες εφαρμογες και να τρεχουν. Το 3Gs ομως θα «την ακουσει».

Οχι σε σημειο που να σερνεται ομως. Σε καμια περιπτωση δεν θα συμβει κατι τετοιο. Απλα θα γινεται διστακτικο:)

 

Το σιγουρο ειναι οτι δεν θα δουμε ποτε μια home page οπως την σκεφτομαστε οι περισσοτεροι, δεν θα δουμε iWorks αλλα ειδαμε iBooks και χορτασαμε:p

 

Τα υπολοιπα μαζι με το hardware εν καιρω:)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Mε λιγα λογια οποιος εχει 3.1.3 δεν θα μπορει να κανει JB?

 

Πλήρες jailbreak από όσο ξέρω δεν υπάρχει, αν και δεν είμαι απόλυτα ενήμερος για τα θέματα jailbreak τους τελευταίους 12 μήνες. Αν κάποιος άλλος γνωρίζει κάτι διαφορετικό ας συμπληρώσει παρακαλώ!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να πω οτι ειμαι ενθουσιασμενος και μενω σε δυο πραγματα το multi tasking και την δυνατοτητα ανοιγματος επισυναπτομενων αρχειων εστω με εφαρμογες τριτων.

 

Δεν νομιζω οτι θα υπάρξει κατι πιο σημαντικο και με την παρουσιαση του νεου iphone γιατι υπουιθεται σημερα ακουσαμε τα σπουδιαοτερα.

 

Το νεο iphone me 1000 αρη επεξεργαστη και μεγαλυτερη μνημη δεν θα εχει κανενα προβλημα με οσες εφαρμογες και να τρεχουν. Το 3Gs ομως θα «την ακουσει».

Οχι σε σημειο που να σερνεται ομως. Σε καμια περιπτωση δεν θα συμβει κατι τετοιο. Απλα θα γινεται διστακτικο:)

 

Το σιγουρο ειναι οτι δεν θα δουμε ποτε μια home page οπως την σκεφτομαστε οι περισσοτεροι, δεν θα δουμε iWorks αλλα ειδαμε iBooks και χορτασαμε:p

 

Τα υπολοιπα μαζι με το hardware εν καιρω:)

 

Αν κατάλαβα καλά από τα σημερινά λεγόμενα, δεν αποκλείεται η ανάπτυξη μιας εφαρμογής που θα λειτουργεί ως home screen διαβάζοντας και αξιοποιώντας πληροφορίες από άλλες εφαρμογές που θα τρέχουν στο background. Ελπίζω κάποιοι από τους ντόπιους προγραμματιστές να αφήσουν τις απλές βάσεις συνάθροισης και αποθήκευσης δεδομένων και να ασχοληθούν με κάτι πιο απαιτητικό και έξυπνο τώρα που οι δυνατότητες γίνονται πολύ περισσότερες.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

με το OS4 βλεπω να μας παιρνει 4 η ωρα!και εμενα δεν με χαλαει στην δουλεια ειμαι θα εχω παρεα.με το 3g τι γινεται?τζιφος .τωρα θα αξιζουν 100ευρω μου φαινεται
Link to comment
Share on other sites

με το OS4 βλεπω να μας παιρνει 4 η ωρα!και εμενα δεν με χαλαει στην δουλεια ειμαι θα εχω παρεα.με το 3g τι γινεται?τζιφος .τωρα θα αξιζουν 100ευρω μου φαινεται

 

Νομίζω ότι το πρόβλημα είναι αντικειμενικό και έχει να κάνει με το hardware του 2G και του 3G το οποίο ήδη είναι στα όρια του, πολύ περισσότερο αν του φορέσεις multitasking και τα άλλα "καλούδια" του 4.0. Από την άλλη πλευρά, το καλοκαίρι κλείνουν 2 χρόνια κυκλοφορίας του 3G και 3 χρόνια του 2G. Δεν ξέρω πολλά κινητά που να έχουν κρατήσει με αναβαθμίσεις τόσο καιρό.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

To κακο ειναι οτι ετσι οπως πανε με την τεχνολογια θα μας κανουν να παιρνουμε καθε μηνα κ αλλο κινητο:lol: Εγω ημουν 2 χρονια με ενα ερικσον κ770i χωρις να με νοιαζει καν κ τωρα σε 6 μηνες μεσα πηγα απο n97 σε iphone 3gs κ τωρα στο hd2 ... :p

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

To κακο ειναι οτι ετσι οπως πανε με την τεχνολογια θα μας κανουν να παιρνουμε καθε μηνα κ αλλο κινητο:lol: Εγω ημουν 2 χρονια με ενα ερικσον κ770i χωρις να με νοιαζει καν κ τωρα σε 6 μηνες μεσα πηγα απο n97 σε iphone 3gs κ τωρα στο hd2 ... :p

 

ετσι που το πας θα πας να κανεις παρεα τον φανουρη!!!καλες ειναι οι αλλαγες,αμα ειχε και κανενα μπλε δοντι και ραδιο θα ηταν σουπερ!αντε να δουμε τι μας περιμενει.θα με βριζει ο ξαδερφος μου που του δωσα το 3g

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως το multitasking εναι ετσι οπως διαβαζω, δεν θα εχει καμια σχεση μ αυτα που ξερουμε και με το πως δουλευε σε JB συσκευες.

Αν καταλαβα καλα, θα δουλευει με τετοιο τροπο ωστε να καταναλωνουν πορους μονο οταν και οπου χρειαζεται.

Με λιγα λογια αν μια εφαρμογη σε λειτουργια χρειαζεται 10ΜΒ, οταν θα ειναι στο παρασκηνιο θα κρατα πχ 2 ΜΒ.

Συν του οτι σε περιπτωση που πλησιαζει στα ορια θα κλεινουν αυτοματα αυτες που δεν χρειαζονται.

Αν κανω λαθος διορθωστε με.

 

Παντως αυτο που βλεπω στο mac osx ειναι οτι απο την στιγμη που πεταξα το istat και δεν ασχολουμαι με το τι εφαρμογες τρεχουν και τι ποσους καλυπτουν, δεν μ εχει ξανα απασχολησει το θεμα.

Με οτι μπορειτε να φανταστειτε ανοικτο δεν αντιλαμβανομαι καμια καθυστεριση. Αρκει να μην γινονται υπερβολες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Αν οντως το multitasking εναι ετσι οπως διαβαζω, δεν θα εχει καμια σχεση μ αυτα που ξερουμε και με το πως δουλευε σε JB συσκευες.

Αν καταλαβα καλα, θα δουλευει με τετοιο τροπο ωστε να καταναλωνουν πορους μονο οταν και οπου χρειαζεται.

Με λιγα λογια αν μια εφαρμογη σε λειτουργια χρειαζεται 10ΜΒ, οταν θα ειναι στο παρασκηνιο θα κρατα πχ 2 ΜΒ.

Συν του οτι σε περιπτωση που πλησιαζει στα ορια θα κλεινουν αυτοματα αυτες που δεν χρειαζονται.

Αν κανω λαθος διορθωστε με.

 

Παντως αυτο που βλεπω στο mac osx ειναι οτι απο την στιγμη που πεταξα το istat και δεν ασχολουμαι με το τι εφαρμογες τρεχουν και τι ποσους καλυπτουν, δεν μ εχει ξανα απασχολησει το θεμα.

Με οτι μπορειτε να φανταστειτε ανοικτο δεν αντιλαμβανομαι καμια καθυστεριση. Αρκει να μην γινονται υπερβολες.

 

Αυτό κατάλαβα και εγώ Κώστα, όπως και ότι δεν θα μένει στο υπόβαθρο "όλη" η εφαρμογή ανοιχτή αλλά μόνο οι ρουτίνες της που έχει νόημα να είναι διαθέσιμες σε άλλες εφαρμογές.

 

Επίσης και η διαπίστωσή σου για το os x είναι σωστή και εγώ ερχόμενος από τα windows είχα το ίδιο πρόβλημα μέχρι που είδα ότι δεν έχει κανένα νόημα (εντός λογικών πλαισίων πάντα) το πόσες εφαρμογές είναι "ανοιχτές" αν είναι απλώς διαθέσιμες στο dock.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

ετσι που το πας θα πας να κανεις παρεα τον φανουρη!!!καλες ειναι οι αλλαγες,αμα ειχε και κανενα μπλε δοντι και ραδιο θα ηταν σουπερ!αντε να δουμε τι μας περιμενει.θα με βριζει ο ξαδερφος μου που του δωσα το 3g

 

Ε δεν φταιω εγω, ειχα το ν97 αλλα μεχρι να στροφαρει ηθελε κανενα μισαωρο κ το δωσα κ πηρα το 3gs μτχσμενο.. Το οποιο μετα απο 2 μερες κολλησε κ επειδη αργουσαν να το φτιαξουν πηρα το hd2.. K την ιδια μερα με πηραν τηλεφωνο απο το service της tmobile κ μου λενε συγνωμη αλλα το τηλ δεν φτιαχνει κ μου δωσαν καινουριο 3gs:D:D

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

, όπως και ότι δεν θα μένει στο υπόβαθρο "όλη" η εφαρμογή ανοιχτή αλλά μόνο οι ρουτίνες της που έχει νόημα να είναι διαθέσιμες σε άλλες εφαρμογές.

 

 

Αυτο ειναι το σημαντικο. Οι ρουτινες, που θα κανουν την εφαρμογη να ελθει στο προσκηνιο χωρις καμια καθυστεριση ετοιμη για χρηση.

Βεβαια με τετοιους επεξεργαστες που χρησιμοποιουν πλεον τα τελευταια smartphones δεν υπάρχουν καθυστερησεις στις περισσοτερες εφαρμογες.

Δεν παυει ομως να ειναι οτι καλυτερο ενα multi tasking τετοιων προδιαγραφων.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστοί και οι δύο Κωστήδες, και νομίζω ότι ακριβώς στο τελευταίο μήνυμα του te_salat απεικονίζεται η διαφορά του multitasking με το αντίστοιχο του android. Η εξυπνάδα του λειτουργικού να κρατάει ενεργές μόνο συγκεκριμένες ρουτίνες και όχι όλη την εφαρμογή. Είναι ακριβώς αυτό που ανέφερε ο Jobs, ότι δηλαδή πέτυχαν να εφαρμόσουν το multitasking χωρίς επιπτώσεις σε μπαταρία και ισχύ.

 

Θέλω επίσης να υπογραμμίσω ένα σημείο που αναφέρθηκε λίγο. Ο Jobs στην παρουσίαση ανέφερε ότι οι developers θα έχουν με το OS 4.0 πρόσβαση σε 1500 καινούρια APIs. Ανέφερε μερικά από αυτά (ημερολόγιο, φωτογραφίες, email attachments, κλπ κλπ) αλλά φανταστείτε πόσα καινούρια πράγματα μπορούν να εμφανιστούν από αυτό και μόνο το λόγο.

 

Ένα πράγμα περίμενα να δω σήμερα και δεν είδα αλλά θα περιμένω και το καλοκαίρι. Θέλω καλύτερη διαχείριση των Push notifications. Θέλω κάτι σαν αυτό που έχει το Android όταν τραβάς προς τα κάτω την top bar. Dear Apple, πραγματικά σε εκλιπαρώ γι' αυτό! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη πλευρά, το καλοκαίρι κλείνουν 2 χρόνια κυκλοφορίας του 3G και 3 χρόνια του 2G. Δεν ξέρω πολλά κινητά που να έχουν κρατήσει με αναβαθμίσεις τόσο καιρό.

 

 

Κωστη ας μην ηταν το JB και θα βλεπαμε τι και ποσο θα κραταγε ;)

 

ασε που δεν εχει βγαλει και αλλες συσκευες!μια συσκευη ιδια τοσα χρονια με καποιες αλλαγες hardware μονο κατα κυριο λογο.

 

μονο που το βλεπω ιδιο και απαραλαχτο με το 3gs μου,απομακρυνομαι ακομη περισσοτερο :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Με περίπου μόνο 10% όλων των iphones παγκοσμίως να είναι jailbroken θεωρώ λίγο λάθος να αποδίδουμε την επιτυχία του iphone στο JB.

 

Το hardware του νέου iphone δεν το έχουμε δει ακόμα. Αυτό που χρησιμοποιήθηκε στην παρουσίαση ήταν ένα 3GS που έτρεχε την παρούσα beta έκδοση του OS 4.0.

Link to comment
Share on other sites

Με περίπου μόνο 10% όλων των iphones παγκοσμίως να είναι jailbroken θεωρώ λίγο λάθος να αποδίδουμε την επιτυχία του iphone στο JB.

 

Το hardware του νέου iphone δεν το έχουμε δει ακόμα. Αυτό που χρησιμοποιήθηκε στην παρουσίαση ήταν ένα 3GS που έτρεχε την παρούσα beta έκδοση του OS 4.0.

 

 

εγω δεν θα το επαιρνα ποτε αν δεν γινοταν jb Νικο...μετα την 1η μου τραυματικη εμπειρια με τα 2g 4 + 8g δεν θα επαιρνα ποτε το 3G+3GS αν δεν υπηρχε η περιπτωση να το κανω jb!

να μην αναφερω παλι το μεγαλο μειονεκτημα του μηλου που εμενα μου την δινει αφανταστα...

δεν δεχομαι τηλ σημερα αυτης της κατηγοριας και να κρεμεται απο τα @ρ##^&ια του υπολογιστη!!!

 

αλλα εδω διαφωνω με ολους οποτε ας μην το συνεχιζω...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλο αυτό ομως. Αυτό έχει να κάνει με τις προσωπικές σου ανάγκες και είναι δεκτό. Εγώ απλά λέω ότι δε μπορούμε να αποδίδουμε την επιτυχία του στο JB. Αυτό μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Ναι άλλο αυτό ομως. Αυτό έχει να κάνει με τις προσωπικές σου ανάγκες και είναι δεκτό. Εγώ απλά λέω ότι δε μπορούμε να αποδίδουμε την επιτυχία του στο JB. Αυτό μόνο.

 

Νικο οπως πουλιεται,ειναι μια απλη συσκευη,με πολλα παραξενα κουσουρια για τους περισσοτερους.

μην ξεχναμε ποσοι ειναι στο αναλογο ποσοστο,που ξερουν να κανουν πολλα περισσοτερα με αυτες τις συσκευες.ελαχιστοι.αυτοι οι ελαχιστοι ειναι και αυτοι που ζητουν το ξεκλειδωμα της συσκευης.

 

δεν μπορω να επιβραβευω κατι μονο και μονο επειδη πουλαει πολλα "κοματια"!

ποτε δεν ημουν αυτης της λογικης...

 

και η Hundai ηταν 1η σε πωλησεις στην αμερικη!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Με μια πρώτη ματιά από τα διάφορα μπλογκ και sites παρατήρησα ότι το μόνο που δεν υπάρχει από την apple στο OS4 είναι το sbrotator από το cydia!έχουν γίνει τεράστια βήματα μπροστά με τον πιο απλό τροπο!είμαι στο Τσακ να κάνω register το udid μου και να την περάσω!περιμενω να δω τι θα πουν και οι ειδικοί περί unlock κτλ!

 

Το μόνο που θα μου λείψει από το jailbrake είναι τα σπασμένα προγράμματα gps!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Νικο οπως πουλιεται,ειναι μια απλη συσκευη,με πολλα παραξενα κουσουρια για τους περισσοτερους.

μην ξεχναμε ποσοι ειναι στο αναλογο ποσοστο,που ξερουν να κανουν πολλα περισσοτερα με αυτες τις συσκευες.ελαχιστοι.αυτοι οι ελαχιστοι ειναι και αυτοι που ζητουν το ξεκλειδωμα της συσκευης.

 

δεν μπορω να επιβραβευω κατι μονο και μονο επειδη πουλαει πολλα "κοματια"!

ποτε δεν ημουν αυτης της λογικης...

 

και η Hundai ηταν 1η σε πωλησεις στην αμερικη!!

 

Οκ, προσωπικά μόνο απλή συσκευή δεν τη θεωρώ και την έχω εκφράσει πολλάκις την άποψή μου. Δεν την επιβραβεύω επειδή πουλάει, απλά ανέφερα ότι δε θεωρώ ότι η επιτυχία της στηρίζεται στο JB, το οποίο προσωπικά πλεον εγκατέλειψα.

 

Με μια πρώτη ματιά από τα διάφορα μπλογκ και sites παρατήρησα ότι το μόνο που δεν υπάρχει από την apple στο OS4 είναι το sbrotator από το cydia!έχουν γίνει τεράστια βήματα μπροστά με τον πιο απλό τροπο!είμαι στο Τσακ να κάνω register το udid μου και να την περάσω!περιμενω να δω τι θα πουν και οι ειδικοί περί unlock κτλ!

 

Το μόνο που θα μου λείψει από το jailbrake είναι τα σπασμένα προγράμματα gps!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Κωστή νομίζω ότι εκτός από αυτά που παρουσιάστηκαν δεν θα έχει τίποτα άλλο πάνω η τωρινή beta. Είδες κάτι διαφορετικό εσύ εκεί που διάβασες;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατηρώ την συζήτηση με ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Θα συμφωνήσω με τα περισσότερα από όσα λέγονται σχετικά με τον νέο τροπο διαχειρησης των εφαρμογών που τρέχουν στο παρασκήνιο και ο οποίος φαίνεται πως είναι απόλυτα διαφανής στον χρήστη της συσκευής. Να σημειώσω βέβαια κάτι που ίσως δεν ειπώθηκε και σχετίζεται με την δυνατότητα τερματισμού μιας εφαρμογής που βρίσκεται στο παρασκήνιο. Αυτό επιτυγχάνεται με την παρατεταμένη πίεση του εικονιδιου της αντίστοιχης εφαρμογής στην λίστα με τις εφαρμογές τρέχουν στο background. Επομένως δεν ισχύει και τόσο πολύ ο ισχυρισμός ότι από μόνο του το λειτουργικό διαχειριζεται την κατάσταση της εφαρμογής ανάλογα με τους διαθέσιμους πόρους καθώς από ότι φαίνεται και ο χρήστης μπορεί να παρέμβει άμεσα όπως θα έκανε και με την ύπαρξη ενός task manager. Αυτά σχετικά με την αναπόφευκτη σύγκριση που γίνεται με την multitasking υλοποίηση στα ανδροειδη. ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...