Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω πάντως αν ηταν να δώσω 300 θα εβαζα 100 ακομα να πάρω το Legend και θα ειχα πραγματικο τηλέφωνο.

 

α μπραβο ρε Κωστα. ψαχνω δευτερο τηλεφωνο και εχω κολλησει το μυαλο μου σε αυτο. τι λες;

 

θα παρω το νεο μηλο στα σιγουρα και δεν θελω να μεινω με 2 iphone.

 

@ktsak

 

να'σαι καλα Κωστα! σε ευχαριστω και καληνυχτα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το review (και ευχαριστουμε!) αλλα εγω με το ζορι εφτασα στα 200 ευρω...

 

Το μεγεθος της οθονης θα σε βολεψει;

:cool:
Link to comment
Share on other sites

οποτε βρηκαμε και πωλητη στο apple store!τον χριστοφορο,που εχει και τα κονε και μικρος ειναι και εχει αντοχες!αλλα στην αποθηκη στα μουλωχτα θα εχει και αλλες μαρκες!!!!!!και φυσικα στα παιδια του φορουμ καλυτερες τιμες!(δωρο το φπα π.χ)συμφωνουμε ολοι?
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το review (και ευχαριστουμε!) αλλα εγω με το ζορι εφτασα στα 200 ευρω...

 

Το μεγεθος της οθονης θα σε βολεψει;

 

για απλη χρηση ειναι μια χαρα. δεν βολευει λιγο στα μηνυματα λογο περιορισμενου χωρου καθως και στο browsing. μπορεις να βρεις σχετικα βιντεο...

 

εγω το βλεπω στα 300 ευρω αρχικη τιμη...

 

οποτε βρηκαμε και πωλητη στο apple store!τον χριστοφορο,που εχει και τα κονε και μικρος ειναι και εχει αντοχες!αλλα στην αποθηκη στα μουλωχτα θα εχει και αλλες μαρκες!!!!!!και φυσικα στα παιδια του φορουμ καλυτερες τιμες!(δωρο το φπα π.χ)συμφωνουμε ολοι?

 

δεν κανω εγω για πωλητης apple. θα κλεισω το καταστημα. ολα σπιτι μου θα τα εχω :lol::D

Edited by nervous
συνεχόμενα μηνύματα,χρησιμοποίησε την Τροποποίηση !
Link to comment
Share on other sites

α μπραβο ρε Κωστα. ψαχνω δευτερο τηλεφωνο και εχω κολλησει το μυαλο μου σε αυτο. τι λες;

 

θα παρω το νεο μηλο στα σιγουρα και δεν θελω να μεινω με 2 iphone.

 

 

Δεν νομιζω να υπάρχει καλύτερη λύση για όσους θελουν να εχουν δευτερο τηλέφωνο που θα κρατησει χρονια και θα ειναι μεσα στα πραγματα.

Ειδικα για σενα θα εισαι μεσα στα 2 καλυτερα λειτουργικά.

Πάρτο εσυ να πάρω εγώ το iphone σου για δευτερο.:)

 

Εχω τόσες εφαρμογές που κάθονται, ευκαιρια να τις αξιοποιησω. Ενταξη θα υστερει σε ταχυτητα και οθονη εναντι του νεου iphone αλλα γι αυτα εχω το Λεο.

Ασε που κατι μου λεει οτι μεχρι το τελος της χρονιας θα δουμε να παιζουν στο Λεο και android και series 7.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να υπάρχει καλύτερη λύση για όσους θελουν να εχουν δευτερο τηλέφωνο που θα κρατησει χρονια και θα ειναι μεσα στα πραγματα.

Ειδικα για σενα θα εισαι μεσα στα 2 καλυτερα λειτουργικά.

Πάρτο εσυ να πάρω εγώ το iphone σου για δευτερο.:)

 

Εχω τόσες εφαρμογές που κάθονται, ευκαιρια να τις αξιοποιησω. Ενταξη θα υστερει σε ταχυτητα και οθονη εναντι του νεου iphone αλλα γι αυτα εχω το Λεο.

Ασε που κατι μου λεει οτι μεχρι το τελος της χρονιας θα δουμε να παιζουν στο Λεο και android και series 7.

 

στο εχω κρατημενο το iphone μην ανυσηχεις :) ασε που σκεφτομουν να το βγαλω απο την θηκη που το εχω αλλα μετανιωσα :lol::p

 

απο ποιοτητα πρεπει να ειναι κορυφη το legend. δεν ξερω αλλα κατι με τραβαει στο hd mini που ειναι και πιο μικρο...

Link to comment
Share on other sites

μακαρι κωστα να εχεις δικιο.εννοεις τα 7αρια απο developers και android ταυτοχρονα στη καρτα ετσι?μια χαρα θα ημαστε.θα τσιμπισω και κανενα 3gs απο κανενα καλο παιδι εδω μεσα για 2ο και θα ειμαι σουπερ!
Link to comment
Share on other sites

Ωπα! Κωστα βρηκες υποψηφιο ανταγωνιστη!! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Μπα το ζητησα πρώτος:)

 

Δεν θα σου ελεγα να πας στο mini HD εκτός και αν εχεις λογους που σου χρειαζονται κλασσικα πραγματα απο τα windows .

Πχ. εγω δουλευω καποια πραγματα που δεν μπορω να τα βρω σε καμια αλλη πλατφορμα γι αυτο θελω να κρατησω το HD2.

Ασε που με τα android θα εχω προβλημα γλώσσας.

Εφοσον χρησιμοποιω αιγυπτιακη κάρτα θα πρεπει να επιλέξω γλώσσα τα Αγγλικα γιατι αν το αφησω να κανει αυτοματη επιλογη θα πάρει τα αραβικα.

Επιλεγοντας ομως αγγλικα, χανω την επιλογη των ελληνικών σαν δευτερη γλώσσα στο πληκτρολογιο κατι που μου ειναι απαραιτητο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ακομα ψαχνεστε;;; :D

 

εγω σκεφτομαι να τσιμπησω για καλοκαιρακι ενα Pixi Plus στα 300€...

 

iPhone απο Σεπτεμβρη να φυγουν τα revA...

αν στοιχιζει δε πανω απο 569€ το 4G τοτε θα παρω ενα 3gs και τελος...

 

εννοειται αν μεινω ικανοποιημενος με το Pixi δεν αγοραζω τιποτε αλλο... ;)

 

εχω οργανωσει τις αναγκες μου αποκλειστικα σε sms/calls/mails/mp3 οποτε και το pixi Plus καλο θα ειναι να ξεφυγω λιγο και απο την ριμαδα την οθονη iPhone.... 30μηνες την ιδια οθονη βλεπω....

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους σκέφτονται το X10 mini:

 

Ανακοινώθηκε σήμερα επίσημα το HTC Wildfire με τα παρακάτω χαρ/κα

 

packing Android 2.1, Sense UI and capacitive touchscreen,a 3.2-inch QVGA capacitive display, Qualcomm MSM7225 528 MHz CPU, 384MB RAM plus 512MB ROM, 5 megapixel camera with LED flash, Wi-Fi, GPS, 3G with HSDPA support, Bluetooth, 3.5mm audio jack and microSD card slot. The trackpad recently adopted by HTC is also on board.

 

τιμη κοντά στα 300 ευρώ,και κυκλοφορεί το Q3.

 

σαν lite Desire

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Android στο HD2 σύντομα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Android στο HD2 σύντομα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

αντε σιγα σιγα.βλεπεις κωστη παραφυλαω ξαγρυπνος!!!οχι οτι ειμαι στην δουλεια:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ακομα ψαχνεστε;;; :D

 

εγω σκεφτομαι να τσιμπησω για καλοκαιρακι ενα Pixi Plus στα 300€...

 

iPhone απο Σεπτεμβρη να φυγουν τα revA...

αν στοιχιζει δε πανω απο 569€ το 4G τοτε θα παρω ενα 3gs και τελος...

 

εννοειται αν μεινω ικανοποιημενος με το Pixi δεν αγοραζω τιποτε αλλο... ;)

 

εχω οργανωσει τις αναγκες μου αποκλειστικα σε sms/calls/mails/mp3 οποτε και το pixi Plus καλο θα ειναι να ξεφυγω λιγο και απο την ριμαδα την οθονη iPhone.... 30μηνες την ιδια οθονη βλεπω....

 

Δημητρακη αν στην τελικη δεν αγορασει ουτε ο κωστας , ουτε ο τολης το 3gs μου τοτε το κραταω για σενα :lol:

 

ειναι και ασπρο που σ'αρεσει! τελικα για το προβλημα που σου ελεγα πηγα για αντικατασταση και μου εφεραν καινουργιο. ακομα καλυτερα :D

Link to comment
Share on other sites

Δημητρακη αν στην τελικη δεν αγορασει ουτε ο κωστας , ουτε ο τολης το 3gs μου τοτε το κραταω για σενα :lol:

 

ειναι και ασπρο που σ'αρεσει! τελικα για το προβλημα που σου ελεγα πηγα για αντικατασταση και μου εφεραν καινουργιο. ακομα καλυτερα :D

να σου δωσω εγω τωρα το 3gs 16gb iphonie μου που ναι μαυρο σε ανταλλαγη με το whitie το δικο σου συν διαφορα???ε φανταστικε συνφορουμιτη?μια ζωη ηθελα ασπρο και ποτε δεν υπηρχε διαθεσιμο... γκινια θεε μου...ΘΕΛΩ ΑΣΠΡΟ ΜΗΛΟΟΟΟ!!!!ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ!!!!!και τα 3 που εχω παρει ΜΑΥΡΑ...:lol::blink::X:cry::mad:

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ειδη κρατημενο :).

 

Εγω μαυρο ειχα και οταν πηγα για αντικατασταση μου εδωσαν ασπρο γιατι δεν υπηρχε διαθεσιμο μαυρο σε στοκ :)

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ειδη κρατημενο :).

 

Εγω μαυρο ειχα και οταν πηγα για αντικατασταση μου εδωσαν ασπρο γιατι δεν υπηρχε διαθεσιμο μαυρο σε στοκ :)

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

μα τοσο τυχερος εισαι? δεν μπορω να το πιστεψω...ποιος τυχερος το χει καπαρωμενο?χιχιχι!!!πες μου να παω να του το κλεψω...χαχαχα!!!!

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Sorry gia ta Greeklish, alla grafw apo to Apple Store sth Zurich (ara den exei Ellhnika :confused:). Allo ena stolidi ths Apple. Emeis pote tha doume ena tetoio g@mt mou; Mexri pote tha eimaste oi teleytaoi saythn thn Eyrwph; Kai mhn mou peite edw to Parisi twra apekthse Apple Store, esy theleis sthn Ellada ;

NAI RE THELWWWWWWWWWWWWWWWW ........... :mad:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Sorry gia ta Greeklish, alla grafw apo to Apple Store sth Zurich. Allo ena stolidi ths Apple. Emeis pote tha doume ena tetoio g@mt mou; Mexri pote tha eimaste oi teleytaoi saythn thn Eyrwph; Kai mhn mou peite edw to Parisi twra apekthse Apple Store, esy theleis sthn Ellada ;

NAI RE THELWWWWWWWWWWWWWWWW ........... :mad:

 

χα χα τυχερε τουλαχιστον καποιοι τα βλεπετε εστω και σε ταξιδια εμεις μονο στα ονειρα μας

Link to comment
Share on other sites

Sorry gia ta Greeklish, alla grafw apo to Apple Store sth Zurich. Allo ena stolidi ths Apple. Emeis pote tha doume ena tetoio g@mt mou; Mexri pote tha eimaste oi teleytaoi saythn thn Eyrwph; Kai mhn mou peite edw to Parisi twra apekthse Apple Store, esy theleis sthn Ellada ;

NAI RE THELWWWWWWWWWWWWWWWW ........... :mad:

 

Στη Zurich? Για ανοιγμα λογαριασμου πήγες η για το app store?:lol::lol::lol::p

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

χα χα τυχερε τουλαχιστον καποιοι τα βλεπετε εστω και σε ταξιδια εμεις μονο στα ονειρα μας

 

τυχερος γιατι μπηκε μεσα σε apple store? :blink: Τολη :chair::p

 

Στη Zurich? Για ανοιγμα λογαριασμου πήγες η για το app store?

για να παρει ματι πηγε ο αχρηστος και για να μας κανει πλακα μετα :X:cry::worry::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τυχερος γιατι μπηκε μεσα σε apple store? :blink: Τολη :chair::p

 

 

χα χα ρε μητσο αμα π.χ εχεις πορσε και μπεις σε μια εκθεση της φεραρι δεν θα γουσταρεις?

Link to comment
Share on other sites

Sorry gia ta Greeklish, alla grafw apo to Apple Store sth Zurich. Allo ena stolidi ths Apple. Emeis pote tha doume ena tetoio g@mt mou; Mexri pote tha eimaste oi teleytaoi saythn thn Eyrwph; Kai mhn mou peite edw to Parisi twra apekthse Apple Store, esy theleis sthn Ellada ;

NAI RE THELWWWWWWWWWWWWWWWW ........... :mad:

 

Κώστα καλά να περάσεις εκεί κ να πάρεις ιδέες ... εμείς με τον Τόλη το δουλεύουμε το project για μανάβικο στην Ελλάδα με Δημήτρη να πωλητή κτλ....

 

τυχερος γιατι μπηκε μεσα σε apple store? :blink: Τολη :chair::p

 

 

χα χα ρε μητσο αμα π.χ εχεις πορσε και μπεις σε μια εκθεση της φεραρι δεν θα γουσταρεις?

 

Πιστεύω να εννόεις Φερράρι το μήλο γιατί δε θα τα πάμε καλά.....:lol::lol::wacko::wacko:

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Sorry gia ta Greeklish, alla grafw apo to Apple Store sth Zurich. Allo ena stolidi ths Apple. Emeis pote tha doume ena tetoio g@mt mou; Mexri pote tha eimaste oi teleytaoi saythn thn Eyrwph; Kai mhn mou peite edw to Parisi twra apekthse Apple Store, esy theleis sthn Ellada ;

NAI RE THELWWWWWWWWWWWWWWWW ........... :mad:

 

Mάλλον πολλά ζητας/ζητάμε.Κάτσε πρώτα να βγουν ελλήνικος για το ipad...:p

 

(Ναι Apple,μπορεί να'χουμε πάρει την κάτω βόλτα τελευταία,αλλά υπάρχουμε κι εμείς στο χάρτη,:lol:)

 

τυχερος γιατι μπηκε μεσα σε apple store? :blink: Τολη :chair::p

 

Εμ,όπως και να το κάνουμε,άλλο Γερμανος,άλλο Αpple Store...:p

 

σκέψου το σαν το "πότε θα δούμε πιστα F1 στην Eλλάδα?",τηρουμένων των αναλογιών ;)

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Κώστα καλά να περάσεις εκεί κ να πάρεις ιδέες ... εμείς με τον Τόλη το δουλεύουμε το project για μανάβικο στην Ελλάδα με Δημήτρη να πωλητή κτλ....

 

 

Πιστεύω να εννόεις Φερράρι το μήλο γιατί δε θα τα πάμε καλά.....:lol::lol::wacko::wacko:

 

θα το ανοιξουμε εδω για να βολευει αθηναιους και σαλονικιους και με καθε αγορα δωρο χαλβα!!!!

αναλογα τα γουστα αλλος μπορει να βλεπει το μηλο του σαν mac larren mercedes!ο δημητρης θα βλεπει το λεο σαν ducatti:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...