Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλως ηλθες λοιπον :D

Στο χερι σου ειναι φιλε Βαλαντη να μπεις και να μεινεις ;)

 

Κωστα ελπιζω τωρα που ακουσες και την γνωμη του Δημητρη να μεινεις μακρυα απο καθε σκεψη για αποκτηση sony ericsson και ειδικα xperia! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα ελπιζω τωρα που ακουσες και την γνωμη του Δημητρη να μεινεις μακρυα απο καθε σκεψη για αποκτηση sony ericsson και ειδικα xperia! :lol:

 

Χαλαρωστε βρε :p

Κατ΄ αρχας δεν κυκλοφορησε ακομη αυτο που με ενδιαφερει :!:

Επειτα εχω μια ενσταση. Το βλεπετε υπο το πρισμα της 1ης συσκευης. Εγω το θελω για 2η :rolleyes:. Οποτε δεν εχω μεγαλες απαιτησεις. Μου αρκουν αυτα που κανει το mini, δεν θελω να κανω τιποτε παραπανω. Γιαυτα εχω το iPhope μου :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κακία για το xperia:p

Έχουμε κακές εμπειρίες με αυτό γι' αυτό.. Καλωσήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ κακία για το xperia:p

 

Οχι Βαλαντη, δεν προκειται γιαυτο, δεν υπαρχει κακια :).

Θα καταλαβεις με τον καιρο οτι σαυτο το thread, σχεδον παντα, οταν γραφει καποιος για καποια συσκευη, τα γραφει παντα βασιζομενος σε προσωπικες εμπειριες και οχι βασιζομενος σε οτι ακουσε η διαβασε ;). Βεβαια εδω προκειται για εμπειριες απο τα παλια Xperia, οχι για καποιο απο τα καινουρια απ οτι καταλαβα. Και αυτο συμβαινει σε καθε συσκευη. Και τα πρωτα iphone, και τα πρωτα HD2, βασιζομενα στις πρωτες εργοστασιακες ROM ολοι λεγανε οτι ηταν δραματικα σαν συσκευες. Ετσι πιθανως και τα Androids :worry:. Δεν ξερω, δεν ειχα ποτε, ενα Tattoo επεσε στα χερια μου για παιχνιδι κανα μισαωρο, οποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη :blink:. Μπορει να δοκιμασω το mini, υπο το πρισμα ομως της 2ης συσκευης οπως προειπα, χωρις μεγαλες απαιτησεις. Θα δειξει :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

To Χ10 σε γενικές γραμμές είναι καλό.Γενικά πιστεύω παίζουν μεγάλο ρόλο τα θέλω του αγοραστή;)

 

 

Tώρα καλοβλέπω το ipad:D

Edited by ValadisKal

Nokia N9 :love:

 

Βαλάντης!

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωστε βρε :p

Κατ΄ αρχας δεν κυκλοφορησε ακομη αυτο που με ενδιαφερει :!:

Επειτα εχω μια ενσταση. Το βλεπετε υπο το πρισμα της 1ης συσκευης. Εγω το θελω για 2η :rolleyes:. Οποτε δεν εχω μεγαλες απαιτησεις. Μου αρκουν αυτα που κανει το mini, δεν θελω να κανω τιποτε παραπανω. Γιαυτα εχω το iPhope μου :D

 

Κωστα οπως σου ειπα ειχα την κατοχη μου τα πρωτα xperia, για 1 μερα το τελευταιο Χ10, και μερικα w μοντελα.

 

το ιδια προβληματα εστιαζονται σχεδον σε ΟΛΑ τα μοντελα της S.E. και επειδη σημερα πετυχα το παιδι που σου ελεγα που εχει ενα απο τα μεγαλυτερα site για κινητα (gsmarena) αυριο σου εχω πληροφοριες για το mini που σε ενδιαφερει...

 

δεν ειναι θεμα αν το παιρνεις για 1ο η 2ο. αλλα αυτα που θες να κανει ενα 2ο τηλεφωνο να τα κανει σωστα και απλα. αλλιως ποιος ο λογος να παρεις ενα κινητο 350 ευρω και οχι ενα nokia 3310; :lol:

 

μακαρι να το παρεις και να σου βγει καλο αλλα εχω τις επιφυλαξεις μου.

 

και για να καταλαβεις τι ενοω αν ανοιξεις το λεξικο στην λεξη δυσλειτουργια θα γραφει συνωνυμο S.E :)

Edited by nervous
Μάθε επιτέλους να χρησιμοποιείς την Τροποποίηση μηνύματος!
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως se συσκευη με τιποτα δεν θα επαιρνα. Την εφαγα τη φωλα μια με το p990i και μια με xperia x1. Δυσκολα θα την επιστευομουν ξανα. Εγω σκεφτομαι για δευτερη συσκευη να κρατησω το 3gs μου κ για πρωτη (απο σεπτεμβρη) το 4 g...
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως se συσκευη με τιποτα δεν θα επαιρνα. Την εφαγα τη φωλα μια με το p990i και μια με xperia x1. Δυσκολα θα την επιστευομουν ξανα. Εγω σκεφτομαι για δευτερη συσκευη να κρατησω το 3gs μου κ για πρωτη (απο σεπτεμβρη) το 4 g...

 

Καλο σαν ιδεα ακουγεται, μια και οταν θα βγει τυο 4 το 3GS θα πουλιεται κανα 350αρι. Οποτε ειναι σαν να παιρνουμε μια συσκευη τετοια τωρα με 300-350 ευρωπουλα :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο σαν ιδεα ακουγεται, μια και οταν θα βγει τυο 4 το 3GS θα πουλιεται κανα 350αρι. Οποτε ειναι σαν να παιρνουμε μια συσκευη τετοια τωρα με 300-350 ευρωπουλα :D

 

κωστα αμα παρω το 4g το μηλο και κρατησω και το λεο ποιο θα ειναι 1ο και ποιο 2ο κινητο;ιδου η απορια!

Link to comment
Share on other sites

@tolisfar

Τολη μου, εσυ ξερεις ποιο θα ειναι ποιο. Στον zaharakis, θα λες Leo 1o, iPhone 2o, σε μας τους μηλαραδες iPhone 1ο, Leo 2ο :lol:

Ασχετο, αυτος στην υπογραφη σου, για μας που δεν ξερουμε, ποιος ειναι ? :blink:

 

@ValadisKal

Βαλαντη, δεν ξερουμε επισημα, εγω παντως το περιμενω το Σεπτεμβρη :rolleyes:

Επισης καλα θα ειναι να βαλεις το ονομα σου στην υπογραφη σου, για να μην σε φωναζουν ολοι με το nickname σου ;)

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

κωστα εχω ενα καινουργιο 16αρι 3gs που το πηρα πριν 10 μερες αφου χαλασε το δικο μου και μου το ανταλλαξαν μεσω εγγυησης.

 

οταν με το καλο βγει το 4g στο δινω για 350 ευρω :)

Link to comment
Share on other sites

@ktsak Ιβάν (ο τρομερός) Μίλκοβιτς. Παίχτης της ομάδας του Ολυμπιακού στο βόλεϊ. Ο οποίος μας τσάκισε στο 4ο παιχνίδι στον τελικό των play offs.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

κωστα εχω ενα καινουργιο 16αρι 3gs που το πηρα πριν 10 μερες αφου χαλασε το δικο μου και μου το ανταλλαξαν μεσω εγγυησης.

οταν με το καλο βγει το 4g στο δινω για 350 ευρω :)

 

Βρε πλακα με κανεις ? Αφου iphone εχω. Αν παρω το 4αρι, θα κρατησω το 3GS για 2o :lol:

 

@ktsak Ιβάν (ο τρομερός) Μίλκοβιτς. Παίχτης της ομάδας του Ολυμπιακού στο βόλεϊ. Ο οποίος μας τσάκισε στο 4ο παιχνίδι στον τελικό των play offs.

 

Που να τον ξερω εγω ο δυσμοιρος :confused:

Εγω με "την ΜΠΑΟΚ" ειμαι :p

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε πλακα με κανεις ? Αφου iphone εχω. Αν παρω το 4αρι, θα κρατησω το 3GS για 2o :lol:

 

επειδη ετυχε να το δω σημερα το samsung μπορω να πω οτι ενυπωσιαστηκα :!::!:

 

ttp://blog.gsmarena.com/samsung-i9000-galaxy-s-drops-by-our-office-on-its-way-to-market-release-demo-video-inside/

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_brings_us_some_new_hd_video_samples-news-1661.php

Link to comment
Share on other sites

επειδη ετυχε να το δω σημερα το samsung μπορω να πω οτι ενυπωσιαστηκα :!::!:

 

Χριστοφορε το βιντεο ειναι απο Σοφια? Τα αυτοκινητα εκει πανε σιγα στην αριστερη λωριδα και προσπερνουν απο δεξια? Αυτην την εντυπωση αποκομισα απο το βιντεο :p

Οντως εντυπωσιακο το Samsung. To interface παντως θυμιζει τελειως iPhone :worry:

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστοφορε το βιντεο ειναι απο Σοφια? Τα αυτοκινητα εκει πανε σιγα στην αριστερη λωριδα και προσπερνουν απο δεξια? Αυτην την εντυπωση αποκομισα απο το βιντεο :p

Οντως εντυπωσιακο το Samsung :worry:

 

οχι φιλε μου :p:lol:

 

το βιντεο ειναι τραβηγμενο ακριβως κατω απο την πολυκατοικια μας. εκει ακριβως υπαρχουν φωτα τροχαιας και αυτοι που βλεπεις ως σταματημενοι περιμενουν να αναψει το πρασινο για να στριψουν... :D

 

καλη η πλακα αλλα ειναι το πρωτο τηλεφωνο που με εκανε να ζηλεψω σε σχεση με το μηλο μου! :X:!:

Link to comment
Share on other sites

@christoforos258

Δεν εκανα πλακα, ειπα οτι δειχνει εντυπωσιακο, απλως το interface ειναι σχεδον ιδιο. Δεν κυκλοφορει ακομη, σωστα ? Καμια εκτιμηση ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

σε 20 μερες κυκλοφοραει σε ολα τα γνωστα site του εξωτερικου και εδω στην Βουλγαρια επισημα.

 

για ελλαδα δεν το εχω ψαξει. ειναι απιστευτο τηλεφωνο. το βιντεο που ειδες ειναι τραβηγμενο σημερα σε πραγματικη χρηση.δυστυχως δεν μπορεσα να το δουλεψω παρα μονο κανα 10λεπτο. αυριο... η SUPER AMOLED ολα τα λεφτα. απιστευτα γρηγορο. πανεμορφο. front-face camera, hd video. οτι με εκανε να ζηλεψω σε σχεση με το μηλοφωνο αυτο αρκει για μενα. και απλα να ξερεις οτι εχω περασει λιγο-πολυ απο ολα τα γνωστα ''κορυφαια τηλεφωνα'' (hero, hd2, desire, nexus, x10, omnia, 3g, 3gs...)

 

με το android 2.2 να επιτρεπει χρηση usb οσο και wifi tethering αργα η γρηγορα, για πρωτο η δευτερο αυτο το τηλεφωνο θα το εχω στην κατοχη μου...

Edited by christoforos258
Link to comment
Share on other sites

σε 20 μερες κυκλοφοραει σε ολα τα γνωστα site του εξωτερικου και εδω στην Βουλγαρια επισημα. ...........

 

Τιμες ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Τιμες ? :worry:

 

νεοτερη ενημερωση...

 

κυκλοφοραει επισημα 31 Μαιου. 8gb, 16gb, 32gb. για το μονο που εχω μαθει τιμη ειναι το 16αρι στα 530 ευρω.

 

αν η samsung κρατησει μονο για δικη της χρηση την SUPER AMOLED θα κερδισει παρα πολλους πελατες. οχι πως το τηλεφωνο απο μονο του δεν θα κερδισει. το συνολικο αποτελεσμα ειναι φοβερο!

Edited by nervous
.....
Link to comment
Share on other sites

επειδη ετυχε να το δω σημερα το samsung μπορω να πω οτι ενυπωσιαστηκα :!::!:

 

ttp://blog.gsmarena.com/samsung-i9000-galaxy-s-drops-by-our-office-on-its-way-to-market-release-demo-video-inside/

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_brings_us_some_new_hd_video_samples-news-1661.php

 

Χριστόφορε αν κατάλαβα σωστά έχεις κάποια ανάμιξη με τον ιστότοπο και το blog του GSMarena?

 

Το Galaxy S,πράγματι ειναι αστεράκι και μ'έβαζε σε πειρασμό,αλλα με δεδομένο,πλεον,το οτι το νέο iphone θα το ισοφαρίζει στα περισσότερα specs,μοραία έρχεται δεύτερο.

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Χριστόφορε αν κατάλαβα σωστά έχεις κάποια ανάμιξη με τον ιστότοπο και το blog του GSMarena?

 

Το Galaxy S,πράγματι ειναι αστεράκι και μ'έβαζε σε πειρασμό,αλλα με δεδομένο,πλεον,το οτι το νέο iphone θα το ισοφαρίζει στα περισσότερα specs,μοραία έρχεται δεύτερο.

 

 

καπως.... ναι! :)

 

τυχαινει να ειμαι γειτονας και πολυ καλος φιλος (βασικα τρωμε ατελειωτες ωρες στο pes2010 :lol:) με τον reviewr και manager της συγκεκριμενης ιστιοσελιδας.

 

για το νεο μηλοφωνο δεν το ξερουμε ακομα. εισαι σιγουρος οτι θα επιτρεψει ελευθερο video chating o steve; hd video; super amoled;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...