Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
Μπρε iSalat, τι να σε πω μπρε :confused:? Να σε φερω κυμα να με καμεις κεφτεδες ? :p

 

Οσο για το Office, δεν εχουμε καταρχας ολοι τις απαιτησεις που εχεις εσυ, εννοω απο επαγγελματικης αποψης. ;) Οπως καταλαβα και ο lagoudakis :p μαλλον για χαβαλε το εχει και οχι για καμια επαγγελματικη δουλεια. Οποτε ειναι μια χαρα, τα βγαζει περα. :D

Τωρα, η καινουρια εκδοση Office 2011, οπως εχεις δοκιμασει ηδη, θα εχει τα παντα ολα, ολα σε ενα νυκοκοιρεμενα ;). Και ειναι και εφαμιλη σε δυνατοτητες της αντιστοιχης σουιτας των Windows :)

 

@lagoudakis

Μπρε Γιαννη μου, μην εχεις κανενα αγχος λεμε. Σε κανενα μηνα που θα εχεις πληρως εγκλιματισθει και ασυνηθοισεις το ΟSX θα τα διαβαζεις αυτα που γραφεις τωρα και θα λες μα τι μ@.....ς ημουν που δεν το ειχα κανει καιρο τωρα. Χαλαλι τα 2000κια μπρε :lol:

μακαρι να ειναι εστω και κατα το ημισυ η ανεση και η ευκολια που βρηκα απο τα wm στο iphone και θα ειμαι μια χαρα iΚωστα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Γιάννη, μην αγχώνεσαι και την το σκέφτεσαι καν!

 

Απλά, μετά θα μετανιώσεις τα 2000ρικα που έδωσες για το PC που πλέον θα απολαμβάνει η γυναίκα σου! :lol::p:lol::p

 

Κατά τα άλλα, θα θεωρήσεις τα 2000ρικα που έσκασε για το iMac τα καλύτερα λεφτά που έχεις δώσει! :p:happy:

 

Προσωπικά, τα καλύτερα λεφτά που έχω δώσει είναι αυτά του MacBook Pro!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, από τον καιρό που είχα το Xperia και αργότερα με το HTC HD, περίμενα πως και πως να δουλέψει σωστά το Android σε μια windows συσκευή!

Πραγματικά μακάρι να τα καταφέρουν!

 

Και να μην δουλεψουν δεν χαλασε ο κοσμος. Τωρα που ειδα πως αποδιδει το hardware του Λεο οταν του ριξεις το froyo, σαν ελθει η ωρα της αλλαγης θα εχουμε πολλες επιλογες.

Ηδη η HTC ακουγεται οτι ετοιμαζει το νεο Desire HD το οποιο θα ειναι αλουμινενιο σαν το Legend αλλα με οθονη 4+, καμερα 8αρα και πολλα αλλα συν του οτι θα φορα κατευθειαν froyo.

 

Θα δουμε θα εξαρτηθει απο την τιμη. Παντως ο Pik Δημητρης με προσγειωσε ανωμαλα με τις τιμες για το iphone 4 στην Ιταλια.

Πολλα τα λεφτα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα δουμε θα εξαρτηθει απο την τιμη. Παντως ο Pik Δημητρης με προσγειωσε ανωμαλα με τις τιμες για το iphone 4 στην Ιταλια.

Πολλα τα λεφτα.

 

Κώστα, σκεπτόμενος όμως το τι κάνεις πλέον με το τηλέφωνο και τι όχι (έχοντας πάντα δίπλα σου το iPad αλλά και στην «χειρότερη» το MacBook Pro, και βασιζόμενος στα λεγόμενά σου αυτόν τον καιρό), δεν βρίσκεις ότι είναι «χαμένα» λεφτά να δώσεις τώρα €100-200-300-500-1000 για ένα τηλέφωνο, απλά για να ικανοποιήσεις μια «τρέλα»; ;) Γιατί έτσι το σκέφτομαι εγώ και λέω ότι δεν πάω πουθενά. Εξάλλου, όλα τα κάνω και όπως είμαι τώρα... Ακόμα και το iPad θα μπορούσε να θεωρηθεί μια «περιττή πολυτέλεια», απλά είμαι διατεθειμένος να μπω στην διαδικασία αγοράς μιας συσκευής που δεν έχω... Όχι όμως να ψάξω να πουλήσω το 3GS για να δώσω τα λεφτά στο iPhone 4... Δεν θα έχω «κερδίσει» κάτι...:ninja:

 

Κάνεις (και κάνω βέβαια) την δουλειά σου (και μου) με το HTC HD2/HTC Desire/iPhone3GS και συμπληρώνει άψογα το iPad. Γιατί να αλλάξεις τις ισορροπίες; :p

 

Χωρίς παρεξήγηση πάντα...:O Προφανώς στην τελική η γνώμη σου, η θέλησή σου και η τσέπη σου μετράνε! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γιάννη, μην αγχώνεσαι και την το σκέφτεσαι καν!

 

Απλά, μετά θα μετανιώσεις τα 2000ρικα που έδωσες για το PC που πλέον θα απολαμβάνει η γυναίκα σου! :lol::p:lol::p

 

Κατά τα άλλα, θα θεωρήσεις τα 2000ρικα που έσκασε για το iMac τα καλύτερα λεφτά που έχεις δώσει! :p:happy:

 

Προσωπικά, τα καλύτερα λεφτά που έχω δώσει είναι αυτά του MacBook Pro!:cool:

μακαρι να πανε ολα ετσι οπως τα λες Αλεξανδρε:Oαπλα το αγνωστο παντα ειναι καπως....
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να πανε ολα ετσι οπως τα λες Αλεξανδρε:Oαπλα το αγνωστο παντα ειναι καπως....

 

εγω Γιαννη,ενα θα σου πω ...

 

μην το ψαχνεις τωρα,απλα κρατησε το στο πισω μερος του εγκεφαλου σου για οποτε το αντιληφθεις απο μονος σου.

 

 

το timing σου ειναι πολυ λαθος....ελληνηστι? λαθος εποχη διαλεξες να κανεις βολτα και να φυγεις απο το λεο:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, σκεπτόμενος όμως το τι κάνεις πλέον με το τηλέφωνο και τι όχι (έχοντας πάντα δίπλα σου το iPad αλλά και στην «χειρότερη» το MacBook Pro, και βασιζόμενος στα λεγόμενά σου αυτόν τον καιρό), δεν βρίσκεις ότι είναι «χαμένα» λεφτά να δώσεις τώρα €100-200-300-500-1000 για ένα τηλέφωνο, απλά για να ικανοποιήσεις μια «τρέλα»; ;) Γιατί έτσι το σκέφτομαι εγώ και λέω ότι δεν πάω πουθενά. Εξάλλου, όλα τα κάνω και όπως είμαι τώρα... Ακόμα και το iPad θα μπορούσε να θεωρηθεί μια «περιττή πολυτέλεια», απλά είμαι διατεθειμένος να μπω στην διαδικασία αγοράς μιας συσκευής που δεν έχω... Όχι όμως να ψάξω να πουλήσω το 3GS για να δώσω τα λεφτά στο iPhone 4... Δεν θα έχω «κερδίσει» κάτι...:ninja:

 

Κάνεις (και κάνω βέβαια) την δουλειά σου (και μου) με το HTC HD2/HTC Desire/iPhone3GS και συμπληρώνει άψογα το iPad. Γιατί να αλλάξεις τις ισορροπίες; :p

 

Χωρίς παρεξήγηση πάντα...:O Προφανώς στην τελική η γνώμη σου, η θέλησή σου και η τσέπη σου μετράνε! :rolleyes:

 

Μα γι αυτο λεω οτι δεν εχω αποφασισει τι θα κανω. Ενα ειναι σιγουρο. Οτι δεν θα μεινω με windows στο κινητο μου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εγω Γιαννη,ενα θα σου πω ...

 

μην το ψαχνεις τωρα,απλα κρατησε το στο πισω μερος του εγκεφαλου σου για οποτε το αντιληφθεις απο μονος σου.

 

 

το timing σου ειναι πολυ λαθος....ελληνηστι? λαθος εποχη διαλεξες να κανεις βολτα και να φυγεις απο το λεο:)

να σου εξηγησω τους λογους που την εκανα απο το λεο Δημητρη:O

1.το μεγεθος του αρχισε να με κουραζει,δεν το αντεχα να βαζω την σανιδα καλοκαιριατικα στο αυτι,το bt το εχω μονο οταν οδηγω το αυτοκινητο η την μηχανη,ισως σου φανει περιεργο αλλα μετανιωσα που εδωσα το hd,για τα γουστα μου ειχε το ιδανικο μεγεθος(ιδιο με το iphone τωρα)

2.τα wm 6,5 προσπαθησα 4 μηνες να τα συνηθισω αλλα δεν...μα με τιποτα ομως!!ενιωθα οτι ειμαι σε ενα λαβυρινθο,ενω με τα 6.1 ολα τα εκανα ευκολα(αλλος ενας λογος που με χαλασε που εδωσα το hd)το ιδιο και ισως και πιο ευκολα κανω τα ιδια πραγματα που εκανα και πριν στο iphone μου

3.το 80% που κανω με μια συσκευη ειναι λιγο χαζολογημα στο ιντερνετ(βλεπω τον safari να το κανει καλυτερα και πιο γρηγορα απο τον οπερα στο λεο,δεν ξερω αν κατι αλλαξε στους τελευταιους 2 μηνες),να παιρνω τα μαιλ μου και να στελνω(παλι το βλεπω πιο ευχρηστο το iphone εδω),να ακουω μουσικη(απλα το ipod ειναι αυτο που ηθελα στο iphone) και πλοηγηση(πιο σπανια)εδω δεν ειδα καποια διαφορα με το λεο,εχω αγορασει το igo και το navigon

4.δεν ξερω αλλα βρηκα την οθονη του iphone στην χρηση με τα δαχτυλα πιο φιλικη απο του λεο,στο λεο πχ στα 10 πραγματα εχανα τα 3,στο iphone στα 10 χανω το 1,ειδικα στα sms...αυτα σε γενικες γραμμες

και κατι ακομα,δεν εχω τον διαβολο του xda να με ξεσηκωνει και βλεπω να μου μενει χρονος για να κανω και κατι αλλο βρε παιδι μου,θα μου τωρα και με το δικιο σου "ρε μεγαλε γιατι να αλλαξεις ρομ;κατσε οπως εισαι"σωστο γιατι ειδα οτι η τελευταια''μαμα ρομ''ηταν και ειναι μια χαρα,απλα το θεμα ειναι οτι σε ξεσηκωνουν αν εισαι λιγο επιρεπης,,,και ειμαι..:O

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη μου όλα τα καταλαβαίνω εκτός από το μέγεθος γιατί στην ουσία η διάφορα είναι ελάχιστη.

 

Αλλά και τα 6.5.5 είναι πολύ πιο χρηστικά. Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσες να δουλεψεις τα 6.1 με το δάχτυλο.

 

Συμφωνώ ότι η οθόνη του iPhone έχει εντελώς διαφορετική αίσθηση. Έχω γράψει ότι σου δίνει την εντύπωση ότι το δαχτυλο γίνεται ένα μ αυτήν.

 

Η πληκτρολογιση στο HTC χρειάζεται προσαρμογή ενώ στο iPhone όχι. Το πιστεύετε ότι ενάμισυ μήνα τώρα που έχω το iPad, άρχισα να δυσκολευομαι στην πληκτρολογιση με το Leo. Κάτι ότι το μέγεθος των πληκτρων είναι σε πραγματικές διαστάσεις κάτι η διαφορετική αίσθηση μ έκαναν επιρεπη στα λάθη όταν γράφω στο HD2.

 

Για την χρήση που κανείς Γιαννη μου, θα έπρεπε εδώ και πολύ καιρό να έχεις πάρει το iPhone.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εγω ομολογω οτι λιγο ,ελαχιστα, εχω αρχισει να ανησυχω αν ειναι καλη η επιλογη μου να παρω το Λεο αλλα αν δεν το δοκιμασω δεν μπορω να ξερω.

 

και γι αυτο θα το δοκιμασω

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

 

καλημερα Βιργινια :)

εγω θα εστιασω στην υπογραφη σου :p

 

μετα λετε οτι δεν υπαρχουν πια αντρες ...εσεις φταιτε που δεν μπορειτε να τους ξεχωρισετε,η που πεφτετε παντα σε λαθος χερια ;)

Δεν έχω τέτοιο παράπονο...θεωρώ οτι όπως συμπεριφερεσαι σου συμπεριφέρονται άσχετα που κάνω λίγο πλάκα με το θέμα των σχέσεων :p

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Γιάννη μου όλα τα καταλαβαίνω εκτός από το μέγεθος γιατί στην ουσία η διάφορα είναι ελάχιστη.

 

Αλλά και τα 6.5.5 είναι πολύ πιο χρηστικά. Σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσες να δουλεψεις τα 6.1 με το δάχτυλο.

 

Συμφωνώ ότι η οθόνη του iPhone έχει εντελώς διαφορετική αίσθηση. Έχω γράψει ότι σου δίνει την εντύπωση ότι το δαχτυλο γίνεται ένα μ αυτήν.

 

Η πληκτρολογιση στο HTC χρειάζεται προσαρμογή ενώ στο iPhone όχι. Το πιστεύετε ότι ενάμισυ μήνα τώρα που έχω το iPad, άρχισα να δυσκολευομαι στην πληκτρολογιση με το Leo. Κάτι ότι το μέγεθος των πληκτρων είναι σε πραγματικές διαστάσεις κάτι η διαφορετική αίσθηση μ έκαναν επιρεπη στα λάθη όταν γράφω στο HD2.

 

Για την χρήση που κανείς Γιαννη μου, θα έπρεπε εδώ και πολύ καιρό να έχεις πάρει το iPhone.

τι να πω Κωστα,το μεγεθος το ενιωθα στο λεο,στα χαρτια ειναι ελαχιστη στο χερι την καταλαβα,το hd και το iphone τα εβλεπα ιδια,οχι πως ειναι μικρα αυτα,απλα τα αντεχω οριακα,σιγουρα 6.1 και δαχτυλο δεν παιζει,ναι η χρηση που κανω ειναι σερφαρισμα,μουσικη,μαιλ,πλοηγηση,και φυσικα χρηση τηλεφωνου-sms οποτε ειμαι οκ,και προσωπικα τα κανω πιο ευκολα τωρα,αν οι κατοχοι του λεο κανουν αλλη χρηση δεν ξερω,προφανως ναι Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

τι να πω Κωστα,το μεγεθος το ενιωθα στο λεο,στα χαρτια ειναι ελαχιστη στο χερι την καταλαβα,το hd και το iphone τα εβλεπα ιδια,οχι πως ειναι μικρα αυτα,απλα τα αντεχω οριακα,σιγουρα 6.1 και δαχτυλο δεν παιζει,ναι η χρηση που κανω ειναι σερφαρισμα,μουσικη,μαιλ,πλοηγηση,και φυσικα χρηση τηλεφωνου-sms οποτε ειμαι οκ,και προσωπικα τα κανω πιο ευκολα τωρα,αν οι κατοχοι του λεο κανουν αλλη χρηση δεν ξερω,προφανως ναι

 

Ξεχνάς την χρήση στην οποία ήσουν επιρεπης;):p:lol:

Το συνεχές κυνηγιτο της βελτίωσης.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ξεχνάς την χρήση στην οποία ήσουν επιρεπης;):p:lol:

Το συνεχές κυνηγιτο της βελτίωσης.

καλα ναι σε αυτο εχει δικιο:Dαλλα να σου πω κατι;αλλαζα ρομ καθε βδομαδα και εβλεπα οτι καπου εχανε η μια καπου κερδιζε η αλλη και μου την εδινε,και φτου απο την αρχη για την επομενη,και στο τελος μια απο τα ιδια:(τελικα φτανεις σε ενα σημειο(αφου εχεις γινει κουδουνι απο τις αλλαγες)να ρωτας τον εαυτο σου αν αξιζει το αποτελεσμα απο τις αμετρητες ωρες διαβασματος στα φορουμ και τα φλασαρισματα;ασε τα καντηλια που κατεβαζεις οταν κατι δεν παει καλα,πιστευω οτι απο το πρωτο hd και μετα ειναι οι original rom σε τετοιο σημειο που η διαφορες με μια "μαγειρεμενη"ειναι ελαχιστες για το 90% των χρηστων,δεν μιλαμε για εποχες wm5 που σου εβγαινε η παναγια με την μαμα ρομ,δεν θα ξεχασω τι χαλια ειχε το πρωτο tytn και το qtek9000 σε ολα,φανταστικες συσκευες με μια αχρηστη ρομ(τι θυμηθηκα βραδυατικα ο π....ης:D )την καληνυχτα μου σε ολους.....
Link to comment
Share on other sites

καλημερα απο την δροσερη κατερινη!πολυ τεμπελια στο φορουμ.ολοι διακοπες ειστε?

http://www.iphonehellas.gr/19764/ios4-vs-windows-phone-7-browser-perfomance-early-tests/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!

 

καλημερα απο την δροσερη κατερινη!πολυ τεμπελια στο φορουμ.ολοι διακοπες ειστε?

http://www.iphonehellas.gr/19764/ios4-vs-windows-phone-7-browser-perfomance-early-tests/

 

Κάνουμε διακοπές στη δροσερή :wacko: Λάρισα!!! :lol::lol::lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!!!

 

 

 

Κάνουμε διακοπές στη δροσερή :wacko: Λάρισα!!! :lol::lol::lol:

 

ρε συ γιωργο πρωι πρωι στι συντριβανι στην ταχυδρομιου βουτηξες?:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο κατάστημα αποκλειστικά με Apple στο κέντρο της Αθήνας από την InfoQuest :D

Πηγη : http://tech.in.gr/news/article/?aid=1231053195

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο κατάστημα αποκλειστικά με Apple στο κέντρο της Αθήνας από την InfoQuest :D

Πηγη : http://tech.in.gr/news/article/?aid=1231053195

 

Μα όλα στην Αθηνα ανοίγουν? στην Θεσσαλονικη τίποτα?.......

 

Θα έλεγε ένας θεσσαλονικιος:):lol:

 

 

Ελπίζω να μην έχει τιμές Μπακακου.:D

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μα όλα στην Αθηνα ανοίγουν? στην Θεσσαλονικη τίποτα?.......

 

Θα έλεγε ένας θεσσαλονικιος:):lol:

 

 

Ελπίζω να μην έχει τιμές Μπακακου.:D

 

Από ότι έχω ψάξει,οι τιμές στα imacs,macbooks κτλ είναι ίδιες παντού...

Αυτό σαν άμεσως εισαγωγέας και reseller λέτε να έχει καλύτερες τιμές?

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο κατάστημα αποκλειστικά με Apple στο κέντρο της Αθήνας από την InfoQuest :D

Πηγη : http://tech.in.gr/news/article/?aid=1231053195

 

"Το πρώτο κατάστημα αποκλειστικά με προϊόντα της Apple αναμένεται να εγκαινιαστεί την τελευταία εβδομάδα του Ιουλίου 2010 σε κεντρικό σημείο της Αθήνας, χωρίς ακόμα να αποκαλύπτει η InfoQuest την ακριβή του θέση (μήπως στο Κολωνάκι;). "

 

Αυτη η μυστικοπαθεια θα τους φαει!!!!Ακριβως απεναντι απο την πλατεια ειναι,και συγκεκριμενα αυριο παραλαμβανουν και τα επιπλα του καταστηματος...

χαχαχαχαΤο εχει αναλαβει ενα φιλαρακι,και μου εχει υποσχεθει και καλυτερες τιμες!:D

Link to comment
Share on other sites

Σπανια αγοραζω μεταχειρισμενα τηλεφωνα.

Ζηλεψα τα android οπως τα ειδα στο Λεο και ειπα να αγορασω ενα μεταχειρισμενο για να τα δω απο κοντα.

Ενω μιλησα με δυο πωλητες εδω στο myphone και συμφωνησαμε, και οι δυο τελευταια στιγμη το εδωσαν αλλου.

 

τι να πω δεν πειραζει.

 

το προβλημα μου ειναι οτι ειμαι μακρια απο ελλαδα και ηταν ευκαιρεια γιατι ερχεται την δευτερα συγγενικο μου προσωπο οποτε θα μου το εφερνε.

Τωρα θα περιμενω αναγκαστικα τον Οκτωβρη που θα παω ελλαδα.

Δεν υπαρχει τροπος να σταλει τηλεφωνο εδω με κουριερ. Ζητανε 60 ευρω και θα περασει απο τελωνειο.

 

Δυστυχως αυτα γινονται εστω και αν εγω δεν θα το εκανα ποτε ειδικα σε καποιον που τον γνωριζω απο το φορουμ.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σπανια αγοραζω μεταχειρισμενα τηλεφωνα. Ζηλεψα τα android οπως τα ειδα στο Λεο και ειπα να αγορασω ενα μεταχειρισμενο για να τα δω απο κοντα. Ενω μιλησα με δυο πωλητες εδω στο myphone και συμφωνησαμε, και οι δυο τελευταια στιγμη το εδωσαν αλλου. τι να πω δεν πειραζει. το προβλημα μου ειναι οτι ειμαι μακρια απο ελλαδα και ηταν ευκαιρεια γιατι ερχεται την δευτερα συγγενικο μου προσωπο οποτε θα μου το εφερνε. Τωρα θα περιμενω αναγκαστικα τον Οκτωβρη που θα παω ελλαδα. Δεν υπαρχει τροπος να σταλει τηλεφωνο εδω με κουριερ. Ζητανε 60 ευρω και θα περασει απο τελωνειο. Δυστυχως αυτα γινονται εστω και αν εγω δεν θα το εκανα ποτε ειδικα σε καποιον που τον γνωριζω απο το φορουμ.

 

Τι να σε πω ρε φιλαρακι. Μη στεναχωριεσαι. εσυ εχεις εμενα :lol:

Θα σε φτιαξω παλι :D

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Τι να σε πω ρε φιλαρακι. Μη στεναχωριεσαι. εσυ εχεις εμενα :lol:

Θα σε φτιαξω παλι :D

 

 

αχαχαχαχα

 

στειλε στο παιδι ενα LEGEND Κώστα :lol::p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...