Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Θάνο @Περικλή

 

Σας ευχαριστώ πολύ! Και τους δυο για τις απαντήσεις!

 

Ψάχνω να βρω έναν λογαριασμό mail για να φτιάξω εκ νέου, ανώνυμο για να τον βάλω σε διάφορα φόρα και όπου δεν θέλω να φαίνεται το όνομα μου.

 

Έχω gmail θάνο και είναι πολύ καλό και μάλλον α κάνω άλλο ενα εκεί για τον σκοπό!!

 

@Περικλή

Είναι λίγο πιο περίπλοκο το θέμα του λογαριασμού me που έχω!! ;)

Το yahoo που είχα δει θέλει όντως πληρωμή και όπως το είδα είναι και αυτό pop. Αλλά υποστηρίζει push αν δεν κάνω λάθος. Αλλά δεν μπλεκω με συνδρομές για έναν λογαριασμό mail που τον θέλω απλά για τα φόρα... Και για διατήρηση μιας στοιχειώδους ανωνυμίας στο Internet και κυρίως σε φόρα με όχι και τόσο νόμιμο υλικό μέσα...! :lol:

 

 

Και πάλι άσχετο, αλλά μόλις είδα την διαφήμιση στην τηλεόραση.

Το νέο ψηφιακό σήμα είναι φοβερό!! Αρκετά καλύτερο απο το προηγούμενο, ιδίως σε μεγάλες τηλεοράσεις!

Και επειδή είχαμε αναρωτηθεί, στην Γλυφάδα που μένω (κάτω Γλυφάδα, όχι άνω) πιάνω και αναλογικά και ψηφιακά! Τώρα αν πιάνω απο Υμμητο ή Αίγινα δεν ξέρω. Αλλα πιάνω και τα στο παρολες τις φήμες περί διακοπής του σήματος στα νότια προάστια. Σπυρο, εσύ πιανεις και τα δυο ή κόπηκε το αναλογικο?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

εχω κανει προπαραγγελία για το 16αρι ..εαν τους πω οτι θελω το 32αρι θα μου δωσουν ή θα χασω κι αυτο...(16αρι)..???
LG G4
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει προπαραγγελία για το 16αρι ..εαν τους πω οτι θελω το 32αρι θα μου δωσουν ή θα χασω κι αυτο...(16αρι)..???

 

Από όσα γνωρίζω "προπαραγγελίες" δεν υπάρχουν προς το παρόν, το μόνο που και οι δύο εταιρείες προσφέρουν είναι αυτό που ονομάζουν "εκδήλωση ενδιαφέροντος" και που δεν αποτελεί δέσμευση ούτε γι'αυτούς ούτε για τον αγοραστή. Δεν βλέπω λοιπόν γιατί να μην μπορείς να αλλάξεις την προτίμησή σου.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

εχω κανει προπαραγγελία για το 16αρι ..εαν τους πω οτι θελω το 32αρι θα μου δωσουν ή θα χασω κι αυτο...(16αρι)..???

 

Εχω κάνει 2 "προπαραγγελίες" στη Vodafone και 2 στην Cosmote, δεν θα εχεις πρόβλημα.

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάνει 2 "προπαραγγελίες" στη Vodafone και 2 στην Cosmote, δεν θα εχεις πρόβλημα.

 

Εδώ είσαι?

:lol::lol:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εδώ είμαι!!

 

Και εγώ έχω κρατήσει και στους δυο τηλέφωνα!

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εδώ είμαι!!

 

Και εγώ έχω κρατήσει και στους δυο τηλέφωνα!

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εγώ έχω απο 2 στη καθεμία !

Εδώ είστε;

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω απο 2 στη καθεμία !

Εδώ είστε;

 

Κωστή πάντως αν αγοράσεις κ απ τις 2 επειδή θα θέλεις να συγκρίνεις το σήμα μην διστάσεις φίλε εγώ ε δ ώ ε ί μ α ι να πάρω όποια δε σου κάνει. :wacko::wacko:

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΜΙΧΑΛΗΣ Mesi.im abalos

dell 10" mac os X 10.6.4 "minimac" thanks to ktsak

the best thread in Myphone Περι ανεμων και υδατων για πρωην κατοχους HD και νυν iPhone Κάντε την παρέα μας πιο οικεία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι παιδιά αν βρεθείτε με 4 κινητά ο καθένας, εδώ είμαστε και οι υπόλοιποι ε? :)
"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

Μια θα πάρω και αυτή θα ειναι απο αυτόν που θα μου κάνει την καλύτερη προσφορά!

Εγώ δε θέλω το iPhone...αυτοί θέλουν τα λεφτά μου ;)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Δε πιστεύω τίποτα από όσα λέει το gismodo!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

 

Χριστοφορε μην εμπιστευεσαι και πολυ το Gizmodo γιατι απο τοτε που τα εσπασαν με την apple εχουν πολεμο. Ειδικα αυτος ο Ιησους που επιμελειται ολα αυτα τα αρθρα δεν ειναι και το πιο αξιοπιστο ατομο για να ενημερωνεσαι για το προβλημα.

 

Βλεπω οτι περνουν οι μερες και αντι να φουντωνει το προβλημα ξεθυμαινει.

Για να δουμε τελικα τι θα γινει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Χριστοφορε μην εμπιστευεσαι και πολυ το Gizmodo γιατι απο τοτε που τα εσπασαν με την apple εχουν πολεμο. Ειδικα αυτος ο Ιησους που επιμελειται ολα αυτα τα αρθρα δεν ειναι και το πιο αξιοπιστο ατομο για να ενημερωνεσαι για το προβλημα.

 

Βλεπω οτι περνουν οι μερες και αντι να φουντωνει το προβλημα ξεθυμαινει.

Για να δουμε τελικα τι θα γινει.

 

μα δεν ειπα τιποτα.. ενημερωτικα το εβαλα :D

 

ολοι εχουν πιστει οτι θα φτιαχτει με το update.για αυτο περιμενουν...

Link to comment
Share on other sites

Το rapidshare ξανααλλαξε τους όρους χρήσης του, γιατί δέχτηκε πολλά email διαμαρτυρίας! Σωστός τρόπος αντίδρασης, ακούει και σέβεται τους πελάτες! Έστω κι έτσι!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου "άρεσε" περισσότερο στο Gizmodo είναι που έχουν βάλει και petition προς την Apple για να το υπογράψουν οι χρήστες.

Ήθελα να ήξερα πότε θα κοπούν αυτές οι ανόητες ρομαντικές γραφικότητες που κατακλύζουν το web. Λες και θα συγκινηθεί ακόμα και το τελευταίο μικρομάγαζο πόσο δε μια εταιρεία σαν την Apple από τέτοια παιδιαρίσματα. Ή δεν ξέρει η ίδια η εταιρεία το πρόβλημα, θέλει και ομαδική παράκληση. Μπλιάχ αηδία... :X

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Την καλημερα μου @all απο την ομορφη Σμυρνη. :D

Και εγω δεν πιστευω και πολυ το gizmodo, απεχθανομαι δε τετοιου ειδους χαζαμαρες που προερχονται κιολας απο υστεροφημια :mad:

 

PING !!!!!!! σε ολους

Edited by ktsak

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου "άρεσε" περισσότερο στο Gizmodo είναι που έχουν βάλει και petition προς την Apple για να το υπογράψουν οι χρήστες.

Ήθελα να ήξερα πότε θα κοπούν αυτές οι ανόητες ρομαντικές γραφικότητες που κατακλύζουν το web. Λες και θα συγκινηθεί ακόμα και το τελευταίο μικρομάγαζο πόσο δε μια εταιρεία σαν την Apple από τέτοια παιδιαρίσματα. Ή δεν ξέρει η ίδια η εταιρεία το πρόβλημα, θέλει και ομαδική παράκληση. Μπλιάχ αηδία... :X

 

οσο υπαρχουν ζομπι που πανε και αγοραζουν με 700αρες και 600αρες κινητα που μπορει να μην εχουν σημα , ᾽ἐιδικα᾽᾽ η Απλ θα συνεχιζει να μας εμπαιζει.

 

Πρακτικες του τυπου ᾽᾽αν δεν σας αρεσει γυριστε το πισω᾽᾽και ᾽᾽ θα το φτιαξουμε με fw update'' εγω τις θεωρω απλα ********.

Ειδικα στην Ελλαδα οπου το SERVICE ειναι ΜΑΠΑ και δεν υπαρχει apple store και δεν μενουμε ολοι στο Da Capo /Kefalari με σημα θελω να δω πώς μπορουν να αλλαξουν συσκευες κλπ...προβλεπω καταστασεις περιεργες...γι αυτο για μενα αποκλειστικα συσκευη απο εξωτερικο με δικαιωμα επιστροφης χρηματων ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ.

 

βασικα ομως ξερουμε τι θα γινει...

Θα αλλαξουν κατι στο hw σε κανενα μηνα ,κατι αορατο,και μετα αντε γεια.

 

γι αυτο και τα αφησα στο τραπεζι και δεν πηρα κανενα ενω μπορουσα.

περιμενω ενα ταπεινο 3gs ενω δοκιμαζω απο σημερα ενα HD2.

 

οταν το φτιαξουν θα με δουν και σαν πελατη.

εμπρος λοιπον παρτε τις παρτιδες ᾽beta tester'' να επιταχυνθει η πωληση του τελικου προιοντος...

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικες του τυπου ᾽᾽αν δεν σας αρεσει γυριστε το πισω᾽᾽και ᾽᾽ θα το φτιαξουμε με fw update'' εγω τις θεωρω απλα ********.

Ειδικα στην Ελλαδα οπου το SERVICE ειναι ΜΑΠΑ και δεν υπαρχει apple store και δεν μενουμε ολοι στο Da Capo /Kefalari με σημα θελω να δω πώς μπορουν να αλλαξουν συσκευες κλπ...προβλεπω καταστασεις περιεργες...γι αυτο για μενα αποκλειστικα συσκευη απο εξωτερικο με δικαιωμα επιστροφης χρηματων ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΩ.

 

βασικα ομως ξερουμε τι θα γινει...

Θα αλλαξουν κατι στο hw σε κανενα μηνα ,κατι αορατο,και μετα αντε γεια.

 

γι αυτο και τα αφησα στο τραπεζι και δεν πηρα κανενα ενω μπορουσα.

περιμενω ενα ταπεινο 3gs ενω δοκιμαζω απο σημερα ενα HD2.

 

οταν το φτιαξουν θα με δουν και σαν πελατη.

εμπρος λοιπον παρτε τις παρτιδες ᾽beta tester'' να επιταχυνθει η πωληση του τελικου προιοντος...

 

δημητρη περιμενω εντυπωσεις σου απο το λεο.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ακριβως παιδια,δεν ειμαστε ζωα,δυστυχως μερικοι πανε και αγοραζουνε με κλειστα ματια και ετσι η καθε apple (γενικα μιλαω)γραφει τους παντες στα @@ τα δυο,φυσικα και απο μενα δεν θα παρουν φραγκο αν δεν το φτιαξουν,μια χαρα ειμαι με το 3gs
Link to comment
Share on other sites

Το κακο ειναι οτι αν εχουν προβλημα τα πρωτα 4αρια,εχουν ηδη διοχετευτει στην αγορα,οποτε καποιοι παντα θα τα πουλανε και καποιοι θα τα αγοραζουν και τρεχα γυρευε...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το κακο ειναι οτι αν εχουν προβλημα τα πρωτα 4αρια,εχουν ηδη διοχετευτει στην αγορα,οποτε καποιοι παντα θα τα πουλανε και καποιοι θα τα αγοραζουν και τρεχα γυρευε...
αν δεν γινει τιποτα τελικα με το φημολογουμενο update,οσοι τα αγορασουν επαιξαν και εχασαν
Link to comment
Share on other sites

αν δεν γινει τιποτα τελικα με το φημολογουμενο update,οσοι τα αγορασουν επαιξαν και εχασαν

 

οχι ολοι!

 

υπαρχουν συσκευες που δεν εχουν απολυτως κανενα προβλημα...

 

το ζητημα ειναι να τις βρεις....

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Kαλη μερα στην παρεα και απο Ολλανδια, αυτο ειναι το θεμα οτι αν καποιος θελει να αγορασει το 4 μεταχειρισμενο μποπει να του κατσει και το μοντελο με το σημα καμπανα....

Παντως και στα παιδια απο εδω στη δουλεια που μιλουσαμε για το αιφον 4 κανενας δεν ξερει οτι τα πρωτα μοντελα ειναι με προβλημα στο σημα...

Και οι περισσοτεροι θα πανε καρφι για αγορα μολις κυκλοφορησει εδω :lol:

Ενω τους ειπα οτι τα μοντελα σε αγγλια μερικα ειναι προβληματικα

αυτοι το βιολι τους :p:wacko:

Γιωργος απο Ολλανδια αλλα η καρδια μου χτυπαει ΚΡΗΤΗ

Htc HD2 LEOROM★ Miri & DINIK ★░v17.6░ WWE ░

Radio 2.12.50.02_2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...