Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα σε ολους :)

 

απο που να πρωτοαρχισω να κανω quote κ που να τελειωσω :lol: :lol:

 

ενοειται πως καθε σχολιο μου για το νεο σας παιχνιδι,θα ειναι περιτο,μιας κ ηδη βραζετε καλα απο μονοι σας,οποτε δεν χρειαζεται πλεον να σας βαλω εγω "φωτια' :lol:

 

τους φιλικους μου χαιρετισμους :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Μήπως κανείς σας παιδιά έχει κάποιο link σε κανένα λεπτομερές teardown του iPhone 4 όπου φαίνεται καλά το feedpoint της κεραίας GSM, το σημείο δηλαδή που τροφοδοτείται; Είχα βρει ένα προ ημερών δεν το κράτησα όμως και τώρα έχω φάει τον τόπο και δεν το βρίσκω.

 

καλημερα σε ολους :)

*** Γειά σου φίλε Δημήτρη!!! ***

Καλώς ήρθες να μας κάνεις παρέα στη ...συμφορά μας. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους :)

 

απο που να πρωτοαρχισω να κανω quote κ που να τελειωσω :lol: :lol:

 

ενοειται πως καθε σχολιο μου για το νεο σας παιχνιδι,θα ειναι περιτο,μιας κ ηδη βραζετε καλα απο μονοι σας,οποτε δεν χρειαζεται πλεον να σας βαλω εγω "φωτια' :lol:

 

τους φιλικους μου χαιρετισμους :)

 

:lol:

 

Dημητρη εχει και καυσωνα.... ουφ...

οπως βλεπεις αλλαξα αβαταρ...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και κάτι ακόμα αρκετά σημαντικό. Το πρόβλημα θα είναι περισσότερο εμφανές στα δίκτυα χαμηλής συχνότητας (π.χ. GSM900) από ότι σε αυτά στους 1800, 2100 κλπ, καθώς η υψηλότερη συχνότητα έχει μικρότερο μήκος κύματος άρα χρειάζεται μικρότερη απόσταση απομόνωσης του hotpoint της κεραίας από το πλησιέστερο εμπόδιο (χέρι).

Υποπτεύομαι πως αυτός είναι ο λόγος που πολλοί θα έχουν μεγαλύτερο πρόβλημα ενώ άλλοι σαφώς μικρότερο. Μιλάμε για κάτι περισσότερο από 12dbm διαφορά μεταξύ hi και lo GSMF ανά χιλιοστό με ένα πρόχειρο υπολογισμό.

 

επειδη εχω χαλασει αμετρητες ωρες στο νετ για να βρω και εγω τι φταιει εχω την εντυπωση οτι εχει γινει σχεδιαστικο λαθος απο την apple και οτι δεν εκαναν επαρκη ελεγχο της συσκευης πριν την βγαλουν σε κυκλοφορια... και ολα αυτα για να μην δωσουν προς τα εξω την εμφανιση ενος κινητου που απο τον απριλιο-μαιο ειχε βγει προς τα εξω...

 

πραγματα αστεια βεβαια αλλα δυστυχως..... :cry:

Edited by christoforos258
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους :)

 

απο που να πρωτοαρχισω να κανω quote κ που να τελειωσω :lol: :lol:

 

ενοειται πως καθε σχολιο μου για το νεο σας παιχνιδι,θα ειναι περιτο,μιας κ ηδη βραζετε καλα απο μονοι σας,οποτε δεν χρειαζεται πλεον να σας βαλω εγω "φωτια' :lol:

 

τους φιλικους μου χαιρετισμους :)

 

θα μου στησεις ενα ΛΕΟ να ησυχασουμε; :lol::p

Link to comment
Share on other sites

επειδη εχω χαλασει αμετρητες ωρες στο νετ για να βρω και εγω τι φταιει εχω την εντυπωση οτι εχει γινει σχεδιαστικο λαθος απο την apple και οτι δεν εκαναν επαρκη ελεγχο της συσκευης πριν την βγαλουν σε κυκλοφορια... και ολα αυτα για να μην δωσουν προς τα εξω την εμφανιση ενος κινητου που απο τον απριλιο-μαιο ειχε βγει προς τα εξω...

 

Να σου πω την αλήθεια Χριστόφορε, δεν νομίζω πως δεν έκαναν επαρκή έλεγχο. Είμαι σχεδόν βέβαιος πως γνώριζαν το συγκεκριμένο πρόβλημα πολύ πριν ολοκληρώσουν την σχεδίαση του iPhone. Ακόμα και πρωτοετής RF engineer αντιλαμβάνεται πως μια τέτοια σχεδίαση είναι σίγουρο πως θα έχει τέτοια προβλήματα. Απλά όπως ξαναείπα, εδώ και πλέον της μιας δεκαετίας κανείς κατασκευαστής συμπεριλαμβανομένης της Apple δεν δίνει την παραμικρή προτεραιότητα στην αποτελεσματικότητα του RF design, αλλά στην εμφάνιση που είναι και αυτή που στην πραγματικότητα πουλάει.

 

Όπως και να έχει, ακόμα και αν διαπίστωσαν αργά το πρόβλημα στην Apple (πράγμα εντελώς απίθανο), εταιρείες του μεγέθους αυτού δεν αλλάζουν το schedule τους εκτός πια και αν διαπιστώσουν πως το εν λόγω προϊόν με το που ενεργοποιείται σκοτώνει τον χρήστη και την οικογένειά του. :lol:

Γι'αυτό και συμφωνώ με τα παιδιά που έθεσαν πριν τον προβληματισμό τους πως δεν αποκλείεται η Apple να μην παραδεχτεί ποτέ το πρόβλημα ούτε και να το διορθώσει σε μελλοντικές παρτίδες. Έτσι ίσως πρέπει να μάθεις και να μάθουμε να ζούμε με αυτό. Ποιός ξέρει, μπορεί αύριο - μεθαύριο να μας αρέσει κιόλας...

Edited by foxx
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

θα μου στησεις ενα ΛΕΟ να ησυχασουμε; :lol::p

 

 

 

στην διαθεση οποιου το χρειαστει κ δεν το συζηταω καθολου:)

 

@pic

 

Μητσαρα περιμενω νεα!παρε οποτε μπορεις,δουλεια ειμαι!

μακαρι να μεινεις ευχαριστημενος φιλε μου,ειλικρινα μακαρι!

 

@koykoylakis

Κωστη,εγω ειμαι παντα μαζι σας,οτι συσκευη κ αν εχετε!ποτε δεν διαλεξα τους φιλους μου/παρεα μου στηριζομενος σε τετοια κριτηρια....

αλλοι τα ελεγχουν αυτα κ βασει αυτου κανονιζουν κ τις παρεες τους :(

 

οσο για το προβλημα του νεου OS,δεν θα σας δουλεψω καθολου,δεν μου αρεσει να παιζω με τον πονο των αλλων,αυτα συμβαινουν κ στα καλυτερα τα σπιτια ;) (οχι οτι η apple ειναι ενα απο αυτα :p)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ειδες σπυρο φυλουσα ολη νυχτα και σκ...α τα εκανα.οι μονοι που μπηκανε μεσα στο φορουμ ηταν κατι HD2ακηδες!και λεγανε για φλασαρισματα,ραδιος κτλ.αλλη φορα αλλος σκοπος!με δεκανεα αλλαγης τον αρτεμη!αυτοι ηταν ικανοι να αλλαξουν ρομ και στο μηλο μεχρι να βρει σημα!αφου δεν ξυπνησαν και τον ζαχαρακη για βοηθεια!ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ ΟΛΟΙ ΟΡΘΙΟΙ,ΕΓΕΡΤΗΡΙΟ!!!!σορυ για τα κεφαλαια αλλα αμα δεν φωναξω πως θα ξυπνησουν οι μηλαρακηδες να διωξουν τους οχτρους(w.mobilers)που μπηκαν εδω μεσα.αντε ενα ημιχρονο ακομη να παω σπιτι μου,μην με παρεξηγησετε δεν βαρεσα μπιελλα αλλα τετοια ωρα τετοια λογια.αλλωστε το φορουμ εδω ειναι απο μονο του......παλαβο.καλημερα και παλι

 

Μία μέρα κράτηση και καταναγκαστικά έργα!!!!:p

 

Καλησπέρα στην παρέα και καλό μήνα!!

Κώστα (fanko) μείνε όπως είσαι προς το παρών και δεν αργούν τα εργαλεία...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από εμένα στην παρέα! Περιμένω νεώτερα από τον Νίκο πως και πως...

 

Διαβάζω τα πολύ ενδιαφέροντα post σας και αναρωτιέμαι και απορώ!

Link to comment
Share on other sites

@koykoylakis

Κωστη,εγω ειμαι παντα μαζι σας,οτι συσκευη κ αν εχετε!ποτε δεν διαλεξα τους φιλους μου/παρεα μου στηριζομενος σε τετοια κριτηρια....

αλλοι τα ελεγχουν αυτα κ βασει αυτου κανονιζουν κ τις παρεες τους :(

 

Το ξέρουμε Δημήτρη :)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όσοι έχετε rapidshare accounts αλλά πληρωμένα, άλλαξε κάτι; Γιατί κατεβάζω κάτι τώρα, και κάθε λίγο μου στέλνει mail ότι πέρασα ένα όριο και ότι αναβαθμίστηκα και θα με χρεώνει κάποια rapids την μέρα... :wacko::wacko::wacko:

 

Κανένας με το ίδιο πρόβλημα; Νίκο ή Δημήτρη (που ξέρω ότι έχετε...);;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όσοι έχετε rapidshare accounts αλλά πληρωμένα, άλλαξε κάτι; Γιατί κατεβάζω κάτι τώρα, και κάθε λίγο μου στέλνει mail ότι πέρασα ένα όριο και ότι αναβαθμίστηκα και θα με χρεώνει κάποια rapids την μέρα... :wacko::wacko::wacko:

 

Κανένας με το ίδιο πρόβλημα; Νίκο ή Δημήτρη (που ξέρω ότι έχετε...);;

 

 

 

Αλεξανδρε κατεβασα αλλα κ ανεβασα καποια αρχεια στον λογ/σμο μου σημερα απο το λεο κ δεν ειδα κατι τετοιο....

 

τσεκαρε μια το ποσο οριο εχεις σε downloading στον λογαριασμο σου.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έστειλαν ένα email αλλά δεν κατάλαβα και πολλά θα το δώσω στον προσωπικό μου μεταφραστή για να μου κάνει μία επεξήγηση..

 

Κάτι άλλαξαν...

 

Δεν κατέβασα η ανέβασα πρόσφατα κάτι αλλά θα το δω και εγώ...

 

Χωρίς λόγια: :)

http://www.9to5mac.com/files/iphone.jpeg

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όσοι έχετε rapidshare accounts αλλά πληρωμένα, άλλαξε κάτι; Γιατί κατεβάζω κάτι τώρα, και κάθε λίγο μου στέλνει mail ότι πέρασα ένα όριο και ότι αναβαθμίστηκα και θα με χρεώνει κάποια rapids την μέρα... :wacko::wacko::wacko: Κανένας με το ίδιο πρόβλημα; Νίκο ή Δημήτρη (που ξέρω ότι έχετε...);;

 

Εμένα μου έστειλαν ένα email αλλά δεν κατάλαβα και πολλά θα το δώσω στον προσωπικό μου μεταφραστή για να μου κάνει μία επεξήγηση.. Κάτι άλλαξαν...

 

Οντως αλλαξε. Απο δω και περα ακομη και για τα Premium accounts αναλογα με τον ογκο που θα κατεβαζεις θα σε χρεωνει καποια credits (rapids). Οποτε δεν θα εχεις απεριοριστο ογκο για download ετσι κι αλλοιως. Πφφφφ τι να πω, η μ@@@@@@@α παει συννεφο. Ψαχνουν να βρουν τροπους για μεγαλυτερες χρεωσεις :mad:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Οντως αλλαξε. Απο δω και περα ακομη και για τα Premium accounts αναλογα με τον ογκο που θα κατεβαζεις θα σε χρεωνει καποια credits (rapids). Οποτε δεν θα εχεις απεριοριστο ογκο για download ετσι κι αλλοιως. Πφφφφ τι να πω, η μ@@@@@@@α παει συννεφο. Ψαχνουν να βρουν τροπους για μεγαλυτερες χρεωσεις :mad:

 

Nαι έ.??? :mad::mad:

 

Και πως δλδ θα πάει ανά ημέρα, ανά μήνα η γενικά δεν έχω καταλάβει..??

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αλεξανδρε κατεβασα αλλα κ ανεβασα καποια αρχεια στον λογ/σμο μου σημερα απο το λεο κ δεν ειδα κατι τετοιο....

 

τσεκαρε μια το ποσο οριο εχεις σε downloading στον λογαριασμο σου.

 

Οντως αλλαξε. Απο δω και περα ακομη και για τα Premium accounts αναλογα με τον ογκο που θα κατεβαζεις θα σε χρεωνει καποια credits (rapids). Οποτε δεν θα εχεις απεριοριστο ογκο για download ετσι κι αλλοιως. Πφφφφ τι να πω, η μ@@@@@@@α παει συννεφο. Ψαχνουν να βρουν τροπους για μεγαλυτερες χρεωσεις

 

Άκου ρε να δεις...

 

http://img815.imageshack.us/img815/5030/screenshot20100701at448.png

http://img15.imageshack.us/img15/1886/screenshot20100701at447.png

http://img28.imageshack.us/img28/1886/screenshot20100701at447.png

 

Ένα mkv σε 720p να κατεβάσεις την μέρα θέλεις επιπλέον 78rapids!!!! Αν είναι δυνατόν... Τι κλέφτες... Και τα γ@μημέν@ τα rapids πως σκ@τά τα κερδίζεις; Πληρώνοντας φαντάζομαι...

 

Θα το κόψω! Και όχι τίποτα άλλο, μόλις ανανέωσα 6μηνη... Πω.... Επιστροφή στα παλιά καλά torrents και τους αγαπημένους private trackers... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Και όχι τίποτα άλλο, αλλά σου αυξάνουν το όριο αυτόματα!!!! Δηλαδή όσο κατεβάζεις, τόσο θα μεγαλώνει το πακέτο, τόσο περισσότερο θα σου παίρνουν τα rapids.. Και μετά; Τι; Θα σου κόβουν το paid account? Αν είναι έτσι να ζητήσω refund και διακοπή του λογαριασμού...:mad::mad:

 

Μέχρι και το μικρότερο (1GB/μέρα... Τι να κατεβάσεις; Εδώ, οι ROM's που τις ανεβάζουν σε RS είναι κάπου τόσο!!!:mad:), θέλει 4 την μέρα! Αν είναι δυνατόν!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το Rapids/Day μου βγαίνει 4!

To βουλιάξαμε το πλοίο!

Και πριν μια ακριβώς εβδομάδα ανανέωσα για 3 μήνες ευτυχώς μόνο.

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Και όχι τίποτα άλλο, αλλά σου αυξάνουν το όριο αυτόματα!!!! Δηλαδή όσο κατεβάζεις, τόσο θα μεγαλώνει το πακέτο, τόσο περισσότερο θα σου παίρνουν τα rapids.. Και μετά; Τι; Θα σου κόβουν το paid account? Αν είναι έτσι να ζητήσω refund και διακοπή του λογαριασμού...:mad::mad:

 

Μέχρι και το μικρότερο (1GB/μέρα... Τι να κατεβάσεις; Εδώ, οι ROM's που τις ανεβάζουν σε RS είναι κάπου τόσο!!!:mad:), θέλει 4 την μέρα! Αν είναι δυνατόν!!!

 

Eμένα το πράσινο είναι στα 10gb... δλδ μέχρι 10 γίγα και τέλος.???:confused:

 

Free RapidPoints: 32 206 Premium RapidPoints: 3

Rapids: 1522 Rapids/Day: 4

 

Για εξηγήστε το μου λίγο ανά ημέρα είναι αυτά τα 10γιγα??

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Eμένα το πράσινο είναι στα 10gb... δλδ μέχρι 10 γίγα και τέλος.???:confused:

 

Οχι Σπυρο!

Μεχρι 10 gb μπορείς να ανεβάσεις και μέχρι 1000mb να κατεβάσεις.

Καθε μέρα θα σου αφερεί 4 rapids απο το λογαριασμό σου.

Αν εσυ χρειαστείς να κατεβάσεις πανω απο 1000Mb(ή να αποθηκέυσεις πάνω απο 10gb) μπορείς να αλλάξεις πακέτο οτι ώρα θέλεις.Μπορείς να αλλάζεις και κάθε μέρα.

Αυτά είναι τα πακέτα.Εσύ και εγώ είμαστε στο πρώτο.

 

Rapids ---------- Storage -------- Traffic

RapidSmall 4 Rapids-------- 10 GB--------- 1 GB

RapidMedium 20 Rapids-------- 50 GB--------- 5 GB

RapidBig 78 Rapids -------- 200 GB-------- 20 GB

RapidSupersize 229 Rapids-------- 600 GB--------- 60 GB

RapidBusiness 449 Rapids-------- 1200 GB---------- 120 GB

 

Ετσι εγώ που εχω περιπου 1800 rapids τωρα και μου τρώει 4 την ημέρα μπορώ να έχω το λογαριασμό για 15 μήνες περίπου.

Αν παω στο αμεσως επόμενο πακετο με 20 rapids τη μερα θα εχω το λογαριασμό για 3 μήνες μόνο.

Αν μια μέρα θες να κατεβάσεις ενα αρχείο 5 gb αλλάζεις πακέτο ,σου τρώει 20 rapids και την επόμενη το πας στο πρώτο πακέτο με 4 rapids τη μερα.

 

Δε ξέρω αν καταλάβατε πως πάει;

Εμένα με βολέυει γιατι το χρησιμοποιοώ για να κατεβάζω μικρά αρχεία και ετσι με τα ιδια λεφτά θα μου κρατήσει 5 φορές περισσότερο.

 

 

*Φυσικά αν τα αρχεία που εχεις ανεβάσει στο λογαριασμό σου ξεπερνάνε τα 10gb εννοείτε πως δε μπορείς να πας στο πρώτο και μικρό πακέτο.

Edited by koukoulakis

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο με τη συζητηση αλλα σχετικο με το φορουμ:

http://www.boygeniusreport.com/2010/07/01/exclusive-conversation-with-steve-jobs-on-the-iphone-4-antenna-problems/

 

ενδιαφερον διαλογος :)

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο με τη συζητηση αλλα σχετικο με το φορουμ:

http://www.boygeniusreport.com/2010/07/01/exclusive-conversation-with-steve-jobs-on-the-iphone-4-antenna-problems/

 

ενδιαφερον διαλογος :)

 

Retire, relax, enjoy your family. It is just a phone. Not worth it.:lol::lol::lol:

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο με τη συζητηση αλλα σχετικο με το φορουμ:

http://www.boygeniusreport.com/2010/07/01/exclusive-conversation-with-steve-jobs-on-the-iphone-4-antenna-problems/

 

ενδιαφερον διαλογος :)

 

Τώρα ειλικρινά Χριστόφορε, δίνεις την παραμικρή βάση σε αυτό το διάλογο; :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα εν μέρη...

 

Εγώ είχα πληρώσει χρόνο και λήγει το Σεπτέμβριο..

 

Και έχω 1522 rapids.. Και πως το αλλάζεις το πακέτο οέο??

 

Καλά θα το δω με ηρεμία κάποια άλλη στιγμή.. Ρε τους παλιο γερμανούς από παντού να μας μ........ε...........

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι, η ******* που έκαναν δεν με βολεύει καθόλου.. Κατεβάζοντας αρχεία των 8 και 10 gb (τόσο είναι οι 720p που βρίσκω) μου διαλύει τον λογαριασμό! Αυτή την στιγμή, ανανέωσα πριν από λίγες μέρες τον λογαριασμό για 6 μήνες, αλλά μπορώ να τον έχω για 39 μέρες!!!! :mad::mad:

 

Θα ανεβάσω τα άπειρα στον λογαριασμό μου τώρα και θα τα μοιράζω δεξιά και αριστερά για να αυξάνω τα rapids μου... Δεν γίνεται αλλιώς... Δεν θα πληρώνω 6μηνο και θα πέρνω 1.5 μήνα!:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...