Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάβασα ότι το TurboX i50 PNA είναι ξεκλείδωτο από την μάνα του. Αν είναι πράγματι έτσι, θα το πάρω σίγουρα. Είναι όμορφο, είναι δυνατό, είναι φθηνό και αν είναι και ξεκλείδωτο...

 

 

Μια καρτούλα SD με το iGo, Dest, Navigon θα πάρω μαζί μου, θα πάω στο κατάστημα και θα δούμε, θα την δεχθεί κανονικά; Θα μπορώ να επιλέξω άνετα τι να τρέξω και τι όχι; Θα δούμε. Θα δούμε!!!:rolleyes::rolleyes:

 

καλησπεραααααα:D

παρε ενα λεο και εσυ Αλεξανδρε :rolleyes:

 

να τα τρεχει ολα γρηγορα και απροβληματιστα :happy:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

καλησπεραααααα:D παρε ενα λεο και εσυ Αλεξανδρε :rolleyes: να τα τρεχει ολα γρηγορα και απροβληματιστα :happy:

 

Καλημερα !!!!!! Ουτε διαφημιστης της HTC να ησουνα ρε Μητσο :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Πέστα ρε Πτέραρχε!!!

 

 

@Μήτσο

Μητσάκο, εγώ WM τηλέφωνο δεν ξαναγοράζω.. Τουλάχιστον μέχρι να δω να δουλεύονται τα 7άρια, και βέβαια να έχουν κάτι αξιόλογο. Αλλά και πάλι.. Εϊναι λίγο αυτό. Όσο δεν έχουν AppStore.....

Και βέβαια, τώρα που πήρα και Mac, ακόμα πιο δύσκολο να επιστρέψω σε αυτά...

 

Από εκεί και πέρα, θα διαβάσω δύο τρία πράγματα για το PNa και αναλόγως...

 

 

 

Άσχετο, ξαναμπήκα σήμερα μετά από καιρό στους xda, και είδα υπάρχει section για το Acer F1 ε;;; Ασχολήθηκαν με μη HTC;;; Ουαου...!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!!!! Ουτε διαφημιστης της HTC να ησουνα ρε Μητσο :p

 

εγω δεν διατελεσα διαφημιστης κανενος κατασκευαστη Κωστη ποτε και ουτε προκειται!!

απλα θα φωναζω τα καλα και τα στραβα καθε συσκευης που εχω δουλεψει η δουλευω τις εκαστοτε περιοδους :)

 

Πέστα ρε Πτέραρχε!!!

 

 

@Μήτσο

Μητσάκο, εγώ WM τηλέφωνο δεν ξαναγοράζω.. Τουλάχιστον μέχρι να δω να δουλεύονται τα 7άρια, και βέβαια να έχουν κάτι αξιόλογο. Αλλά και πάλι.. Εϊναι λίγο αυτό. Όσο δεν έχουν AppStore.....

Και βέβαια, τώρα που πήρα και Mac, ακόμα πιο δύσκολο να επιστρέψω σε αυτά...

 

Από εκεί και πέρα, θα διαβάσω δύο τρία πράγματα για το PNa και αναλόγως...

 

 

 

Άσχετο, ξαναμπήκα σήμερα μετά από καιρό στους xda, και είδα υπάρχει section για το Acer F1 ε;;; Ασχολήθηκαν με μη HTC;;; Ουαου...!:lol:

 

εσυ μην λες πολλα και κοψε τις "βολτες" απο τους xda :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν διατελεσα διαφημιστης κανενος κατασκευαστη Κωστη ποτε και ουτε προκειται!!

απλα θα φωναζω τα καλα και τα στραβα καθε συσκευης που εχω δουλεψει η δουλευω τις εκαστοτε περιοδους :).................

 

Μητσο με την καλη εννοια το ειπα, το ξερεις ;)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μητσο με την καλη εννοια το ειπα, το ξερεις ;)

 

φυσικα και το καταλαβα φιλε μου :)

αυτο ελειπε να σε παρεξηγησω :blink:

 

αφου ξερετε οτι δεν χαριστηκα αλλα και ουτε θα χαριστω σε κανεναν απο τους κατασκευαστες ποτε...

ολοι μας τους πληρωνουμε,δεν μας τα κανουνε δωρο ....και δεν θα σταματησουμε να εχουμε απαιτησεις απο αυτους :!:

 

ps

 

αυπνιες βλεπω αποψε ε??:p και εδω αλλα και στο αλλο thread (λεο) εχει κινηση αποψε :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και το καταλαβα φιλε μου :)

αυτο ελειπε να σε παρεξηγησω :blink:

αφου ξερετε οτι δεν χαριστηκα αλλα και ουτε θα χαριστω σε κανεναν απο τους κατασκευαστες ποτε...

ολοι μας τους πληρωνουμε,δεν μας τα κανουνε δωρο ....και δεν θα σταματησουμε να εχουμε απαιτησεις απο αυτους :!:

ps

αυπνιες βλεπω αποψε ε??:p και εδω αλλα και στο αλλο thread (λεο) εχει κινηση αποψε :lol:

 

Μπα, εδω εχει αρκετη ησυχια θα ελεγα :O

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα, εδω εχει αρκετη ησυχια θα ελεγα :O

 

μολις γραφτει κατι "αξιολογο" θα πεσουν ολοι οσοι ειναι εδω γυρω "απανω" κατευθειαν :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια, τώρα που πήρα και Mac, ακόμα πιο δύσκολο να επιστρέψω σε αυτά...

 

 

Αλεξανδρε παρε ενα screenshot να δεις τι ωραια που συχρονιζει το macbook με windows mobiles και μαλιστα ασυρματα αν θελεις.

 

 

http://img.skitch.com/20100214-b8r3f22fwr5a47f5pi9sxwnwm6.preview.jpgClick for full size - Uploaded with plasq's Skitch

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

να δεις τι ωραια που συχρονιζει το macbook με windows mobiles και μαλιστα ασυρματα.

 

 

γιατι αναβεις φωτιες τωρα??:lol:

 

στο σπιτι του κρεμασμενου :X:cry::worry: δεν μιλανε για σχοινι :lol::lol:

 

παω για νανι,καληνυχτα παιδια :)

Edited by zaharakis

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:

 

 

 

Μην κουράζεστε... Δεν αλλάζω στρατόπεδο, τουλάχιστον όχι ακόμα:X...

Και υπάρχουν δύο βασικοί λόγοι:

1ον Δεν με ενθουσιάζει ούτε το HD2 αλλά, κυρίως, ούτε τα 6.5, όπως και να είναι, με όποια ρομ με οτιδήποτε.

2ον Προτιμώ τα λεφτά που θα χάσω από την μετάβαση να τα φάω αλλού (βλ. μια τηλεόραση, το PNA που γράφω παραπάνω πχ)

 

Και επίσης, δεν έχω το iTunes.. Βασικό.

 

Τέλος, αφού με καλύπτει ο υπάρχον συνδυασμός MacBook+iPhone, γιατί να χαλάσω την ψυχική μου ηρεμία και την συμμετρία που έχω χτίσει;

 

Μήτσο και Κώστα, ταράζετε το τσι μου... :confused::blink::worry:

Δεν περνώ κυρά-Μαρία (στην αντίπερα όχθη - λέγε με WM)!!!!

 

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καληνυχτα!!!:)

 

:blink::confused:

 

Από τώρα;;

Ούτε 4 δεν είναι ακόμα...:shifty::lol:

Link to comment
Share on other sites

:blink::confused:

 

Από τώρα;;

Ούτε 4 δεν είναι ακόμα...:shifty::lol:

 

Στον Δημητρη το ειπα!!!:)

Εγω εχω ακομα λιγη ωρα,πριν με παρει...

Link to comment
Share on other sites

Και μην ξεχνιομαστε....

Χρονια πολλα στους ερωτευμενους της παρεας.:love:

Link to comment
Share on other sites

και στους παντρεμενους βρε.ωχ παλι εδω μπηκα!η δυναμη της συνηθειας.ετσι και αλλιως και εδω να ρωταω για το λεο θα μου απαντησουν εδω τα αλανια
Link to comment
Share on other sites

Στον Δημητρη το ειπα!!!

Εγω εχω ακομα λιγη ωρα,πριν με παρει...

 

Μήτσο; Από τώρα;;; Μας αφήνεις;;;

Καληνύχτα :zzz:

 

ειχα μια δυσκολη μερα σε δουλεια και μετα με το μηλο του φιλου μου που με ξεκανε :wacko:

 

Και μην ξεχνιομαστε....

Χρονια πολλα στους ερωτευμενους της παρεας.:love:

χρονια πολλα σε ολους μας Ηλια!:)

ολοι μας ολο και κατι αγαπαμε...αλλοι ζωντανα :happy:,αλλοι την τεχνολογια :p

 

και στους παντρεμενους βρε.ωχ παλι εδω μπηκα!η δυναμη της συνηθειας.ετσι και αλλιως και εδω να ρωταω για το λεο θα μου απαντησουν εδω τα αλανια

 

ας τα τα ψοφια Τολη,πες οτι ειδες φως και μπηκες :lol:

 

καλημερα σε ολους παιδια :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλημέραααααααααα :):lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Καλημερεςςςςςςςςς!!!!

Παω να παρω κανενα λουλουδακι!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν :p

 

Καλημερεςςςςςςςςς!!!!

Παω να παρω κανενα λουλουδακι!:lol:

 

Αν και την θεωρω πληρως καταναλωτικη "γιορτη" για να δουλευουν τα λουλουδαδικα και τα ειδη δωρων, και εγω το κατιτις μου το πηρα, γιατι μετα, πιθανως θα αρχισει η μουρμουρα, "με ξεχασες" κλπ κλπ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν :p

 

 

 

Αν και την θεωρω πληρως καταναλωτικη "γιορτη" για να δουλευουν τα λουλουδαδικα και τα ειδη δωρων, και εγω το κατιτις μου το πηρα, γιατι μετα, πιθανως θα αρχισει η μουρμουρα, "με ξεχασες" κλπ κλπ :wacko:

 

Η πιο σωστη κουβεντα.

 

Την καλημερα μου σε ολους.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εγω της τα πηρα τα δωρα απο την πεμπτη για να την καλοπιασω για τα εξοδα που εκανα παλι(LEO)
Link to comment
Share on other sites

εγω της τα πηρα τα δωρα απο την πεμπτη για να την καλοπιασω για τα εξοδα που εκανα παλι(LEO)

 

E συγγνωμη κι'ολας αλλα ενα σωστο κινητο ειναι βασικη αναγκη, βοηθα καθημερινα και ειναι απαραιτητο (πλεον ετσι οπως εχουμε καταντησει..)

 

Ενα ρουχο, ενα κοσμημα, κατι τελος παντων θα το φορεσει 1, 2, 3 θα το βαρεθει και σε 1 εβδομαδα θα θελει καινουργιο παλι..

 

Ενω εμεις εστω με τα κινητα το καθυστερουμε.. Βολευομαστε καπως... :lol:

 

Σας αφηνω προς το παρων, ηρθε η ωρα του μεσημεριανου :p καλη συνεχεια

Edited by j0hnn1e
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...