Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ρε Κώστα για ρίξε κανά Ping! γιατί στο videoclub μου δεν το έχει σε καλή ποιότητα, κάτι Ρώσσοι είναι από πίσω μου φαίνεται και όλες οι δουλειές τους είναι μάπα.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • ktsak

    1057

  • CarpeNoctum

    1174

  • zaharakis

    1501

  • soom

    1462

Φανη κανε αυτο που σου ειπε ο Νικος ειναι το πρωτο και το πιο ευκολο.

απο εκει και μετα ενα εργοστασιακο restore και μακαρι να μην χρειαστει σερβις :)

 

Της εδωσα τα ακουστικα μου απο το HD να δουμε.... Mαλλον δεν ειναι θεμα hardware γιατι οπως μου ειπε δεν της το χει κανει οταν παιζει το μεγαφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Φάνη αν δεν το κάνει στο μεγάφωνο και το κάνει στα ακουστικά τότε μάλλον φταίνε τα τελευταία. Άρα είναι θέμα hardware (τα ακουστικά δηλαδή).

 

Κώστα καλό σου ταξίδι και χωρίς προβλήματα σου εύχομαι. Εμένα μετά το ταξίδι της Παρασκευής η βαλίτσα μου ήρθε σήμερα.. Τρέχα γύρευε.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ το Άβαταρ από το μαγαζάκι..;)

 

Είναι πολύ καλό. Σας το είχα πει παλαιότερα.. Όταν νομίζω ο μιχάλης είπε ότι δνε του άρεσε από screenshots...

Εμένα, προσωπικά, μου άρεσε! Αρκετά.

Το νέο NFS δεν με ενθουσίασε όσο το παλιό..

Και ακόμα περιμένω το Assassins Creed II...

 

 

Όσο για τα διόδια, το είχα διαβάσει σε κάποιο περιοδικό κάπου.. Αλλά δεν θυμάμαι..

 

Όπως και για τους μaλάκες της ΕΡΤ που την πληρώνουμε στην ΔΕΗ, έχει και διαφημίσεις.. Εμ. Και την πίτα ολάκερη, και τον σκύλο χορτάτο...... Τα ζώα...:mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Χμ νόμιζα ότι ο Κώστας έλεγε για την ταινία, τώρα πρόσεξα ότι έλεγε για το παιχνίδι.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Χμ νόμιζα ότι ο Κώστας έλεγε για την ταινία, τώρα πρόσεξα ότι έλεγε για το παιχνίδι.

 

Και εγώ για την ταινία νόμιζα :worry::worry::worry:

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

 

Παρη,πολυ photoshop φιλε :(

 

αλλα τετοια νεα ειναι σιγουρα ενθαρυντικα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Sas grafw apo to Apple Store tou Munich

Sorry gia ta Greeklish alla edw den exei Ellhnika

H kalyterh stigmh tou taksidiou

To apolyto shmeio

Xronia Polla kai Kalh Mhlia ...... sorry Kalh Xronia

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Sas grafw apo to Apple Store tou Munich

Sorry gia ta Greeklish alla edw den exei Ellhnika

H kalyterh stigmh tou taksidiou

To apolyto shmeio

Xronia Polla kai Kalh Mhlia ...... sorry Kalh Xronia

 

χρονια πολλα Κωστη!!:)

 

καλη διαμονη,καλα να περασετε εκει στα ξενα !!

 

καλα χριστουγεννα και ευτυχισμενος ο νεος χρονος :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παρη,πολυ photoshop φιλε :(

 

αλλα τετοια νεα ειναι σιγουρα ενθαρυντικα :)

 

σιγουρα παιζει πολυ photoshop αλλα κατα βαθος πιστευω οτι θα ειναι καπως ετσι...δεν θα διαφερει πολυ απο το 3GS...!!!(ειδα οραμα...!!)

 

καλες γιορτες να εχουμε..!!ΥΓΕΙΑ..!!κ φυσικα οτι καλυτερο σε ολους...!!

κωστα μην κοιμηθεις μεσα στν μηλοναο!! :lol::D:)

Link to comment
Share on other sites

Κωστη (ktsak) οποτε το δεις το ποστ, τι εκανες τελικα με το μηλο;

 

Παιδια οτι και να κανουν οι αλλες συσκευες και εταιρειες....

 

Το μηλο ειναι μια κατηγορια απο μονο του!!

Το browsing ειναι σημειο αναφορας και ειναι το μοναδικο τηλ που μπορει να κανει browsing αξιωσεων!

 

Γραφω απο το λεο ανετα,αλλα μολις παω να κανω κατι πιο εξεζητημενο (πχ να μεταφερθω σε αλλο θεμα μεσα στο φορουμ απο την γρηγορη μεταβαση)

το παραταω στην ακρη και πιανω το μηλαρακι μου!!

 

Απλα περιμενουμε το νεο ος μεχρι να βγει ο αντικαταστατης του 3GS..... Την καλησπερα μου σε ολους!!

 

Και να μην ξεχνιομαστε.... PING!!!!!:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος...αν εχει μικρες διαφορες το νεο μηλο...δν θα το αλλαξω..!!σιγουρα θα ειναι καλυτερο..!!αλλα μεχρι τοτε βλεπουμε...μπορει να παρω κ κανενα blackberry...!!

 

 

 

 

 

χαχαχαχα πλακα κανω....σαπιλα :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να μην αγοράσω το επόμενο μήλο..

Μόνο αν δεν κάνει JB.. Μόνο τότε.. Θα το σκεφτώ.....

 

 

 

 

 

 

 

 

Ping!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελεια και παυλα μηλο εισαι γκα€@λα:lol:

 

pinggggggggg!!!!!!!! Σε ολους :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τελεια και παυλα μηλο εισαι γκα€@λα:lol:

 

pinggggggggg!!!!!!!! Σε ολους :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Πάρε άλλο ένα Ping.... Έτσι να μην λες... :p :lol: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ποιο μηλο ρε παιδιαααα...εδω πρεπει να κανουμε καριερα....

 

http://na.blackberry.com/eng/devices/blackberrybold9700/

 

χαχα με εχει πιασει μια βαρεμαρα..!!

Link to comment
Share on other sites

 

Το browsing ειναι σημειο αναφορας και ειναι το μοναδικο τηλ που μπορει να κανει browsing αξιωσεων!

 

 

 

Απλα περιμενουμε το νεο ος μεχρι να βγει ο αντικαταστατης του 3GS.....

Ας ελπίζουμε ότι με το νέο μοντέλο θα αποφασίσει η apple να αλλάξει και το καλούπι στο iphone.Όπως και να το κάνουμε αν έχεις κοντά στον ένα χρόνο ένα τηλέφωνο δεν πας εύκολα να πάρεις ένα ίδιο σε εμφάνιση κινητό ακόμα και αν είναι σημαντικά αναβαθμισμένο από άποψη επιδόσεων

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος...αν εχει μικρες διαφορες το νεο μηλο...δν θα το αλλαξω..!!σιγουρα θα ειναι καλυτερο..!!αλλα μεχρι τοτε βλεπουμε...μπορει να παρω κ κανενα blackberry...!!

 

χαχαχαχα πλακα κανω....σαπιλα :D

Ολα αυτα που κυκλοφορουν δεν ειναι δοαρροές αλλα ηθελημενες αποκαλήψεις.

Σιγουρα θα εχει 5ΜΡ και πιθανως φλας.

Ολοι παραπονιουνται για το πισω καπακι. Κι αυτό θα αλλάξει.

το μέγεθος δεν ξέρω αλλα σιγουρα θα εχουμε μεγαλύτερη οθονη και καλύτερη.

Ο επεξεργαστης θ᾽ανεβει κι αυτός και μαλλον η ραμ.

 

Αυτες τις αλλαγές επιτάσει ο ανταγωνισμός οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μην γινουν.

Το 3Gs τους επαιρνε λογο κεκτημενης ταχυτητας να μην το αλλαξουν εκτός απο τα σημεια που επασχε το 3g.

Τωρα ομως το παιχνιδι εχει χοντρινει και δεν τους παίρνει για ρισκο.

Δεν προκειται να βγαλουν κατι που δεν θα κανει αισθηση και ουρες.

Γι αυτό ετοιμαστε κανα 250αρι συν το παλιό:lol:

Εγω σε κανα δυο μηνες θα αγοράσω ενα δευτερο μαλλον το Diamond 2 το οποίο θα κρατησω για το διαστημα που θα μεινω χωρίς συσκευη, γιατι το 3gs θα το πουλήσω πολυ νωρίς γιατι επειδη ειμαι εξω δεν ειναι ευκολο. οπότε Μαιο το αργοτερο αρχες Ιουνιου θα μπει αγγελία.

Θα επαιρνα ενα 3g για δευτερο αλλα το Diamond θα μου δωσει την δυνατοτητα να ασχολουμαι μαζι του.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

 

Πάρε άλλο ένα Ping.... Έτσι να μην λες... :p :lol: :shifty:

 

Ποιο μηλο ρε παιδιαααα...εδω πρεπει να κανουμε καριερα....

 

http://na.blackberry.com/eng/devices/blackberrybold9700/

 

χαχα με εχει πιασει μια βαρεμαρα..!!

 

Ας ελπίζουμε ότι με το νέο μοντέλο θα αποφασίσει η apple να αλλάξει και το καλούπι στο iphone.Όπως και να το κάνουμε αν έχεις κοντά στον ένα χρόνο ένα τηλέφωνο δεν πας εύκολα να πάρεις ένα ίδιο σε εμφάνιση κινητό ακόμα και αν είναι σημαντικά αναβαθμισμένο από άποψη επιδόσεων

 

Ολα αυτα που κυκλοφορουν δεν ειναι δοαρροές αλλα ηθελημενες αποκαλήψεις.

Σιγουρα θα εχει 5ΜΡ και πιθανως φλας.

Ολοι παραπονιουνται για το πισω καπακι. Κι αυτό θα αλλάξει.

το μέγεθος δεν ξέρω αλλα σιγουρα θα εχουμε μεγαλύτερη οθονη και καλύτερη.

Ο επεξεργαστης θ᾽ανεβει κι αυτός και μαλλον η ραμ.

 

Αυτες τις αλλαγές επιτάσει ο ανταγωνισμός οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μην γινουν.

Το 3Gs τους επαιρνε λογο κεκτημενης ταχυτητας να μην το αλλαξουν εκτός απο τα σημεια που επασχε το 3g.

Τωρα ομως το παιχνιδι εχει χοντρινει και δεν τους παίρνει για ρισκο.

Δεν προκειται να βγαλουν κατι που δεν θα κανει αισθηση και ουρες.

Γι αυτό ετοιμαστε κανα 250αρι συν το παλιό:lol:

Εγω σε κανα δυο μηνες θα αγοράσω ενα δευτερο μαλλον το Diamond 2 το οποίο θα κρατησω για το διαστημα που θα μεινω χωρίς συσκευη, γιατι το 3gs θα το πουλήσω πολυ νωρίς γιατι επειδη ειμαι εξω δεν ειναι ευκολο. οπότε Μαιο το αργοτερο αρχες Ιουνιου θα μπει αγγελία.

Θα επαιρνα ενα 3g για δευτερο αλλα το Diamond θα μου δωσει την δυνατοτητα να ασχολουμαι μαζι του.

 

για οσους εχουν βαρεθει με το μηλο και την σταθεροτητα του και τους τρωει ...αλλα δεν το κανουν...

 

ενα νεο....2673 :rolleyes::rolleyes

 

 

HardSPL HD2 will come today! Still in testfase but looking good. After check and recheck it will be public released. Keep a eye on XDA! MxM

(about 4 hours ago from web)

 

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κώστα, σωστός.. Σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω ένα Hero για δεύτερο. Βέβαια υπάρχει ένα Samsung Pixon M8800GT με 8mpx κάμερα............

 

 

Αλλά και εγώ έτσι το σκέφτομαι. Μόνο που θα το αγοράσω Οκτώβρη γιατί τότε λήγει το συμβόλαιό μου. .Και τότε θα κάνω και την αναβάθμιση και θα είναι όλα μια χαρούλα...! :):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, σας γραφω πλεον απο το Ξενοδοχειο. Οπως καταλαβατε, η σημερινη μερα στεφθηκε απο επιτυχια. Η απολυτη επισκεψη AppleStore. Σε λιγο θα ανεβασω και 2 φωτο ως πειστηρια για το γεγονος. Η μια απεξω απο το μαγαζι, και η αλλη μεσα στο μαγαζι τραβηξα το γιο μου το Στελιο (ο μπομπιρας με το κοκκινο μπουφαν), κατω απο το μηλο της προσοψης. Δεν γινοταν να τραβηξω αλλη φωτο, μια και ενας σεκιουριτας (παρολο που ηταν Ελληναρας) δεν μας αφησε. Αυτα παιδια. :D

Νεοτερα αργοτερα ;)

Μητσο δεν εκανα τιποτε ακομη με το μηλο, ετσι κι αλλοιως δουλευει μια χαρα. Οποτε μαλλον οταν επιστρεψουμε

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

δημητρη...τα λεω για να περασει η ωρα...σιγα μην αλλαζα το μηλο μου...για ενα κινητο που εχει 16.000 χρωματα οθονη....χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

δημητρη...τα λεω για να περασει η ωρα...σιγα μην αλλαζα το μηλο μου...για ενα κινητο που εχει 16.000 χρωματα οθονη....χαχαχα

 

ενοειται :p

 

και εγω εχω το λεο αλλα το μηλο δεν δινεται φιλε μου :)

 

Κωστη δεν θελουμε πειστηρια....κανα μηλο καλο εχει εκει να αλλαξεις το δικο σου??:lol:

πες να σου δωσουν ενα σαν το δικο μου που δεν παθαινει τπτ :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Κωστη δεν θελουμε πειστηρια....κανα μηλο καλο εχει εκει να αλλαξεις το δικο σου??:lol:

πες να σου δωσουν ενα σαν το δικο μου που δεν παθαινει τπτ :p

 

Ε καλα, αντε σαν ντοκουμεντο :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...