Jump to content

JIAKE x3s (octa)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το είχε προεγκατεστημένο και το είχα δοκιμάσει, 2-3 φορές το έβαλα αν θυμάμαι και κρατούσε 3-5 ώρες η μέτρηση περίπου. Σκορ μου έβγαλε 698 τελευταία. Είναι καλό νούμερο αυτό? δεν έχω ιδέα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε σχέση με το δικό μου που έβγαλε 356 είναι σούπερ. Μιλάω για το ΗΤΜ Μ1 με 6572 , λογικά θα έπρεπε να είναι πιο καλό το δικό μου σκορ. Μήπως έχει πρόβλημα η μπαταρία μου?
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έχει ιδέα κανείς γιατί δε μου παίζει τα βιντεο του youtube στο firefox? βγάζει μαύρη οθόνη και δεν κάνει τίποτα. αντίστοιχα βίντεο στο shazam παίζουν κανονικά..

 

ΥΓ. η κατάσταση με τη μπαταρία έχει βελτιωθεί κάπως ή εγώ τη συνήθισα και γενικά χρησιμοποιώ το κινητό απροβλημάτιστα..

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έχει ιδέα κανείς γιατί δε μου παίζει τα βιντεο του youtube στο firefox? βγάζει μαύρη οθόνη και δεν κάνει τίποτα. αντίστοιχα βίντεο στο shazam παίζουν κανονικά..

 

ΥΓ. η κατάσταση με τη μπαταρία έχει βελτιωθεί κάπως ή εγώ τη συνήθισα και γενικά χρησιμοποιώ το κινητό απροβλημάτιστα..

Για το πρώτο απευθύνσου εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5322674

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

θα ηθελα την βοηθεια σας αγορασα το jiake x3s και δεν δουλευει to playstore μπορει να με βοηθησει καποιος?

ξερει καποιος πως μπορω να κανω εγκατασταση το firmware ξανα? ή αν ξερει καποιος σε καποιον τεχνικο που μπορω να απευθυνθώ?

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα την βοηθεια σας αγορασα το jiake x3s και δεν δουλευει to playstore μπορει να με βοηθησει καποιος?

ξερει καποιος πως μπορω να κανω εγκατασταση το firmware ξανα? ή αν ξερει καποιος σε καποιον τεχνικο που μπορω να απευθυνθώ?

τι εννοείς δε δουλεύει το playstore; τι κάνει ακριβώς;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...