Jump to content

Ulefone U9592 (octa)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για custom recovery υπαρχει αυτη η λυση η οποια δουλευει κανονικοτατα http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2471479
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 63
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω κι εγω αυτο το κινητο εδω και 2 εβδομαδες με πολυ χρηση η μπαταρια κραταει μια ημερα γενικως λειτουργουν ολα αψογα gps wifi ηχειο ακουστικο κτλ και ειναι πολυ γρηγορο.Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι δεν μπορω να το συνδεσω με υπολογιστη δεν αναγνωριζετε με τιποτα.Εχω βαλει τους drivers της ΜΤΚ καμια δεκαρια φορες με διαφορους τροπους αλλα τιποτα κι ενω τα windows βγαζουν μυνημα οτι αυτοι ειναι οι καλυτεροι drivers για την συσκευη την συσκευη την βγαζουν αγνωστη.Α επισης με το μπλου τουθ ενω μπορω να στελνω δεν μπορουν να με στειλουν δεν ξερω γιατι.
Link to comment
Share on other sites

Εχω κι εγω αυτο το κινητο εδω και 2 εβδομαδες με πολυ χρηση η μπαταρια κραταει μια ημερα γενικως λειτουργουν ολα αψογα gps wifi ηχειο ακουστικο κτλ και ειναι πολυ γρηγορο.Το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι δεν μπορω να το συνδεσω με υπολογιστη δεν αναγνωριζετε με τιποτα.Εχω βαλει τους drivers της ΜΤΚ καμια δεκαρια φορες με διαφορους τροπους αλλα τιποτα κι ενω τα windows βγαζουν μυνημα οτι αυτοι ειναι οι καλυτεροι drivers για την συσκευη την συσκευη την βγαζουν αγνωστη.Α επισης με το μπλου τουθ ενω μπορω να στελνω δεν μπορουν να με στειλουν δεν ξερω γιατι.

 

Καλημέρα το μπλου τουθ θα πρέπει να το κάνεις ορατό σε άλλες συσκευές από τις ρυθμίσεις του. Όσο για το ότι δεν το βλέπει το pc όταν το συνδέεις σου βγάζει κάποιες επιλογές για εντοπισμό σφαλμάτων η τη μεταφορά αρχείων αν έχεις εγκαταστήσει τους drivers θα το δει εμένα το είδε αμέσως μετο που το συνδεσα και το έκανα root

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα...

 

μολις εχθες το παραγγειλα και το περιμενω απο http://www.to2c.com

 

πανω κατω ποσες μερες κανει αν μπορει να μου πει καποιος... και επισης αν εχει κανεις κανενα site για αγορα αξεσουαρ!!

 

ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε manolisg10 αυτα που ειπες τα εκανα πολλες φορες και με εντοπισμο σσφαλματων και χωρις δεν το αναγνωριζει με τιποτα ,ρουτ το εκανα περασα με καρτα micro sd to framaroot επισης το μπλου τουθ ενω εχω γινει ζευγος με αλλο κινητο εγω στελνω αρχεια ενω το αλλο βγαζει αποτυχια αποστολης.Κατεληξα στο συμπερασμα οτι ειναι ελλαττωματικο δεν εξηγειται αλλιως.Αν μπορεις στειλε το link ποιους drivers κατεβασες μηπως και βαζω λαθος drivers.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα...

 

μολις εχθες το παραγγειλα και το περιμενω απο http://www.to2c.com

 

πανω κατω ποσες μερες κανει αν μπορει να μου πει καποιος... και επισης αν εχει κανεις κανενα site για αγορα αξεσουαρ!!

 

ευχαριστω!!

 

Από αυτό το site δεν έχω αγοράσει πότε θα υπολογίζεις γύρω στις 25 με30 ημέρες από αξεσουάρ πρέπει να έχει από όλα μέσα αυτά που έχω πάρει και θήκη και screen protector είχαν μέσα και 2η μπαταρία. Αν θες κάτι άλλο από Aliexpress

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σε ολους.Ενδιαφερομαι για το κινητο και σκεφτομαι να το παραγγειλω την δευτερα απο coolicool.θα παρω 2 κιολας για μενα κι ενα φιλαρακι.για να μην την πατησω θελω να ρωτησω ποσο εμπιστο ειναι το coolicool?μιλησα μαζι τους και μου φανηκαν ενταξει αλλα ποτε δεν ξερεις.εψαξα στο νετ για το εν λογω σαϊτ και οι αποψεις ειναι μοιρασμενες,αλλοι λενε ειναι εμπιστο και αλλοι οτι ειναι απατεωνες και πλεον εκει που ημουν σιγουρος οτι θα τα παρω απο εκει φοβηθηκα και το τρεναρω μεχρι να σιγουρευτω.ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.Ενδιαφερομαι για το κινητο και σκεφτομαι να το παραγγειλω την δευτερα απο coolicool.θα παρω 2 κιολας για μενα κι ενα φιλαρακι.για να μην την πατησω θελω να ρωτησω ποσο εμπιστο ειναι το coolicool?μιλησα μαζι τους και μου φανηκαν ενταξει αλλα ποτε δεν ξερεις.εψαξα στο νετ για το εν λογω σαϊτ και οι αποψεις ειναι μοιρασμενες,αλλοι λενε ειναι εμπιστο και αλλοι οτι ειναι απατεωνες και πλεον εκει που ημουν σιγουρος οτι θα τα παρω απο εκει φοβηθηκα και το τρεναρω μεχρι να σιγουρευτω.ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Καλημέρα εγώ από coolιcool τα πήρα και ήταν άψογοι κανένα πρόβλημα μόνο επειδή στέλνουν με δύο μπαταρίες στέλνουν με sweden post που είναι λίγο χάλια με τον έλεγχο του traking αλλά δυστυχώς οι άλλες εταιρίες δεν παίρνουν κινητό με δύο μπαταρίες

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! θα ηθελα την βοηθεια σας για να rootαρω το τηλεφωνο μου! εψαξα στο forum μηπως βρω τιποτα αλλα δεν τα καταφερα.. θα ηθελα να με βοηθησετε να το κανω root καθως και να περασω καινουργια rom γιατι αυτη που εχει δεν μου αρεσει καθολου.. θα σας ειμαι ευγνώμων :)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! θα ηθελα την βοηθεια σας για να rootαρω το τηλεφωνο μου! εψαξα στο forum μηπως βρω τιποτα αλλα δεν τα καταφερα.. θα ηθελα να με βοηθησετε να το κανω root καθως και να περασω καινουργια rom γιατι αυτη που εχει δεν μου αρεσει καθολου.. θα σας ειμαι ευγνώμων :)

 

Γίνεται με vroot εύκολα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια! θα ηθελα την βοηθεια σας για να rootαρω το τηλεφωνο μου! εψαξα στο forum μηπως βρω τιποτα αλλα δεν τα καταφερα.. θα ηθελα να με βοηθησετε να το κανω root καθως και να περασω καινουργια rom γιατι αυτη που εχει δεν μου αρεσει καθολου.. θα σας ειμαι ευγνώμων :)

 

καθως και με το framaroot με την τριτη επιλογη barahir

Link to comment
Share on other sites

Μανωλη παρηγγειλα κι εγω απο εκει τελικα.οπως ειπα και στο προηγουμενο μηνυμα μου πηρα 2.εσυ εγραψες οτι σου ηρθε με sweden post.εμενα το tracking number ειναι RSXXXXXXXXXNL.Λογικα απο Ολλανδια ε?δεν μπορω να το εντοπισω πουθενα το δεμα μου.γνωριζει κανεις σε ποια εταιρια να το ψαξω?
Link to comment
Share on other sites

Μανωλη παρηγγειλα κι εγω απο εκει τελικα.οπως ειπα και στο προηγουμενο μηνυμα μου πηρα 2.εσυ εγραψες οτι σου ηρθε με sweden post.εμενα το tracking number ειναι RSXXXXXXXXXNL.Λογικα απο Ολλανδια ε?δεν μπορω να το εντοπισω πουθενα το δεμα μου.γνωριζει κανεις σε ποια εταιρια να το ψαξω?

Είναι με TNT POST αρκετά γρήγορη

Και εδώ μπορείς να τσεκάρεις http://www.tnt.com/express/el_gr/site/home.html

Edited by manolisg10
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους...

 

μετα απο 20 μερες περιπου αναμονης ηρθε και εμενα εχθες το πρωι... το μονο προβλημα ειναι οτι δεν εχει ζελατινα για την οθονη... ξερει κανεις αν κανουν οι ζελατινες του s4?? εχει δοκιμασει κανεις???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...