Jump to content

InFocus M310


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

silicone case, dust plug, βαση στηριξης για το κινητο, OTG cable, root αλλα δυστυχως δεν ειχε προστασια οθονης. Πηρα απο aliexress (http://www.aliexpress.com/item/8x-Clear-LCD-Screen-Protector-Film-Shield-for-InFocus-M310/1923510820.html)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον εγω πάντως το εκανα το βημα και το παρηγγειλα σημερα απο vickmall με 109 δολαρια και αρκετα χαζοδωρακια. Αναμενω και θα ενημερωσω οταν με το καλο το παρω.

το παρήγγειλα κι εγώ, από παλιά το είχα βάλει στο μάτι, που είχε 160 δολλάρια. Επειδή υπάρχει πολύ μικρή υποστήριξη-προς το παρόν- ότι βρίσκουμε ας το ποστάρουμε εδώ....

 

το παρήγγειλα κι εγώ, από παλιά το είχα βάλει στο μάτι, που είχε 160 δολλάρια. Επειδή υπάρχει πολύ μικρή υποστήριξη-προς το παρόν- ότι βρίσκουμε ας το ποστάρουμε εδώ....

κι εδώ κάποια χρήσιμα

http://www.infocusphone.com/m310param.html

http://www.needrom.com/download/infocus-m310/

RECOVERY https://yadi.sk/d/QfmE1QpoMxur2

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε; Κανεις δεν το παρέλαβε ακόμα;

κανείς, αναμένουμε με αγωνία...αν περάσει τελωνείο

και ένα τελευταίο review με μάλλον καλά λόγια http://www.bloglovin.com/viewer?post=3226950237&group=0&frame_type=a&blog=4660673&frame=1&click=0&user=0

Edited by basdel
προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε; Κανεις δεν το παρέλαβε ακόμα;

Αυριο παραλαμβανω και σας λεω εντυπωσεις.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

παρέλλαβες; εάν ναι περιμένουμε εντυπώσεις...

 

Για τα λεφτα του φαινεται καλο τηλεφωνο. Μονο η οθονη με χαλασε λιγο, οχι τοσο φωτεινη και "καθαρη" οσο την περιμενα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Για τα λεφτα του φαινεται καλο τηλεφωνο. Μονο η οθονη με χαλασε λιγο, οχι τοσο φωτεινη και "καθαρη" οσο την περιμενα.

γράψε και κάτι παραπάνω... από ποιο μαγαζί παράγγειλες;

Link to comment
Share on other sites

γράψε και κάτι παραπάνω... από ποιο μαγαζί παράγγειλες;

Απο Vickmall, επειδη δεν το εχω δουλεψει ακομα, δεν εχω ολοκληρωμενη αποψη. Λιγο που το ειδα παντως καλο φαινεται.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Απο Vickmall, επειδη δεν το εχω δουλεψει ακομα, δεν εχω ολοκληρωμενη αποψη. Λιγο που το ειδα παντως καλο φαινεται.

από εκεί το πήρα κι εγώ, 16/8. Συνηθίζεται το on/off αριστερά;

Link to comment
Share on other sites

από εκεί το πήρα κι εγώ, 16/8. Συνηθίζεται το on/off αριστερά;

Ναι μια χαρά είναι. Σιλικονατο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αξιολογηση μετα απο περιπου 2 ωρες χρήσης (χωρις να ξερω πολλα απο κινητα). Το κινητο σε γενικες γραμμες για τα λεφτα του (82 ευρω) ειναι πολυ καλο. Καλη ανταποκριση στην οθονη, δεν λαγκαρει ή καθυστερει. Ωραια και φωτεινα χρωματα. Η καμερα ικανοποιητικη (προσωπικα δεν με ενδιαφερει και πολυ) αλλα μαλλον δεν ειναι και για πολυ καλη στις σκοτεινες φωτο. Το 3G λειτουργει μια χαρα και η ποιοτητα κλήσης ειναι πολυ καλη. Επισης το notification led λειτουργει κανονικα, τουλαχιστον όταν τελειωσε η μπαταρια. Τέλος το GPS με το GPS Test βρήκε και κλειδωσε δορυφορους σε δευτερολεπτα. Αυτα προς το παρον. Ας ελπισουμε να μην παρουσιασει προβλήματα. Edited by reggae_b0y
Link to comment
Share on other sites

δευτέρα παραλαμβάνω

14/8 παραγγελία από vickmail, την παρασκευή 29/8 ήτανε στο ταχυδρομείο για παραλαβή, το είχε μαζί του ο ταχυδρόμος και δε με βρήκε, σήμερα τελικά παραλαμβάνω. 15 περίπου μέρες, πολύ καλά

Link to comment
Share on other sites

λιγες ώρες χρήσης, WiFi, bluethothe και ταυτόχρονα ομιλία και ανταποκρινεται ανετα , κανένα κόλημα. Με αυτό γράψω τώρα. Edited by basdel
προσθηκη
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να κανω δωρο το Μ310 σε κοριτσι 15 ετων... ο λογος ειναι οτι φαινεται ομορφο και σπανιο χρωμα και πανω κατω τα στατιστικα του ειναι ιδια με τα υπολοιπα στα ιδια χρηματα..

 

Αυτο που θελω να μαθω ειναι αν η συσκευη ειναι καλη ποιοτικα.. πως τα παει η καμερα και γενικες εντυπωσεις σε touch...

οι 2 συσκευες που εχω στο μυαλο μου ειναι αυτη και το g2f... εσεις που το πηρατε τι προτεινεται?

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό για τα λεφτα του όπως ειπα παραπάνω ειναι καλό εώς πολυ καλο. 2 εβδομαδες τωρα που το χρησιμοποιω δεν έχει παρουσιάσει κανενα πρόβλημα και κανένα κόλλημα. Η χρηση του ειναι σε τηλέφωνα, σερφάρισμα, κλίσεις viber (κανένα κόλλημα). Ωραίο ντιζαινατο κινητο και το μωβακι ειναι ωραιο χρωματάκι ειδικα αν προορίζεται για γυναικα. Βέβαια χάνει αρκετα με τη θηκη σιλικόνης. Τέλος η μπαταρία με τη χαλαρή χρήση που κάνει η κοπελία μου φφτανει σίγουρα τις 2 μέρες. Μεχρι στιγμής όλα καλα, κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Sunday το έχει στα 78ε να πάρω αυτό ή να περιμένω μέχρι άυριο και να πάρω το thl t6s στα 60ε; για φωτογραφίες ποιο είναι καλύτερο;
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ σκέφτηκα να το πάρω αλλά είναι μόνο 5 κομμάτια σε αυτή την τιμή.ο πιο γρήγορος προλαβαίνει...

Total 5 Limited to 1 per customer

 

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Sunday το έχει στα 78ε να πάρω αυτό ή να περιμένω μέχρι άυριο και να πάρω το thl t6s στα 60ε; για φωτογραφίες ποιο είναι καλύτερο;

δεν το πρόλαβα...9:01 πάτησα να γίνει η παραγγελία και μου άλλαξε την τιμή της.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Έφτασε σήμερα σε μωβάκι για τη σύζυγο. Παραγγελία 16/10, αποστολή 17/10!!! από το coolicool. Αξία $101,99.

Πολύ όμορφο, συμμαζεμένο, λεπτότερο απ' ότι περίμενα και πανάλαφρο. Ήρθε ρουταρισμένο (χωρίς να το ζητήσω) και με πολλές εγκατεστημένες εφαρμογές.

Στην αρχή τράβηξα ένα σοκ διότι το πληκτρολόγιο δεν αποκρίνονταν σωστά, πατούσες ένα γράμμα και έβγαινε το διπλανό του αλλά μετά από λίγο έστρωσε. Οψώμεθα...

 

Λοιπόν μετά από 1 βδομάδα έχω να πω πως το κινητό είναι σούπερ για τα λ7 του.

Κόλλημα ουδέν, οθόνη καταπληκτική, εφάμιλλη πολύ ακριβότερων, διαχείριση μνήμης πολύ καλή, μικρόφωνο & ακουστικό άριστα.

Το κυριότερο όμως είναι η ομορφιά του. Πήγαμε για καφέ Σαββάτο-Κυριακή και δεν υπήρχε γυναίκα να περάσει από το τραπέζι μας (και πέρασαν πολλές λόγω του ότι ζούμε επαρχία) και να μην το περιεργαστεί.

Εάν ψάχνετε κινητό για γυναίκα πιστεύω πως το μωβάκι είναι εξαιρετική επιλογή. Έχει βγει και σε ροζ αλλά είναι αρκετά ακριβότερο.

Στα αρνητικά του το ότι δεν έχει hardware keys οπότε η λειτουργική οθόνη μειώνεται κατά τι.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Το έχω το κινητό εδώ και 3 εβδομάδες και είναι όντως πολύ καλό για τα λεφτά του. Το gps όμως αργεί πολύ να βρει δορυφόρους και όταν το κάνει δεν έχει καθόλου ακρίβεια στην τοποθεσία μου. Μπορεί να διορθωθεί κάπως αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...