Jump to content

Note 3 Clones


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 443
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι το πήρες με dhl;

Με ems, με οτι αυτό συνεπάγεται.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια εβδομαδα το Star N3+. Το πηρα 145 ευρω και σιγουρα ειναι οτι καλυτερο για τα λεφτα του.

 

Αφου εστρωσα το gps κλπ το μονο προβλημα τωρα ειναι η διαρκεια της μπαταριας.

Μετα απο calibration δεν μου βγαζει μερα (με σκληρη χρηση βεβαια). Ειναι προβλημα του mtk6592 ή της rom?

Σκεφτομαι να του περασω την miui απο εδω:

http://www.needrom.com/mobile/miui-v5-4-4-27/

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια εβδομαδα το Star N3+. Το πηρα 145 ευρω και σιγουρα ειναι οτι καλυτερο για τα λεφτα του.

 

Αφου εστρωσα το gps κλπ το μονο προβλημα τωρα ειναι η διαρκεια της μπαταριας.

Μετα απο calibration δεν μου βγαζει μερα (με σκληρη χρηση βεβαια). Ειναι προβλημα του mtk6592 ή της rom?

Σκεφτομαι να του περασω την miui απο εδω:

http://www.needrom.com/mobile/miui-v5-4-4-27/

 

Καλημέρα! Καλορίζικο! Παίρνει την μπαταρία του Samsung?

 

τώρα στα 184 $

http://www.merimobiles.com/star-note3-n3-5-7-inch-smartphone_p/meri8661.htm

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε σημερα. Μια εβδομάδα έκανε με ems και χωρίς τελωνείο.

Το κινητό πολυ καλο, οπως το περίμενα. Ειναι ακριβώς ίδιο με το γνήσιο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το καλυτερο απο ολα που εχουν κυκλοφορησει.Μερικες μικρες επεμβασεις θελει στην ρομ

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το καλυτερο απο ολα που εχουν κυκλοφορησει.Μερικες μικρες επεμβασεις θελει στην ρομ

Δηλαδη; Για δωσε τα φώτα σου.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ο φίλος geokostas μπορει να μου πει αν είναι ικανοποημένος με το κινητό που εχει παραλαβει κ για το πως μπορω να το παραγγείλω?

Η αν κάποιος μπορει να με βοηθήσει για την αγορα του κλώνου νοτε3? δεν ειμαι επιστημονας με τα κινητα οποτε δεν μπορω να τα σκαλισω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

θα ηθελα εναν κλωνο οσο γινετε πιο κοντα στα χαρακτηριστκα του νοτε3 με τιμη γυρω στα 200€ κ εχω χαθει με ολα αυτα

που γραφοντε εδω,,,, :-)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ο φίλος geokostas μπορει να μου πει αν είναι ικανοποημένος με το κινητό που εχει παραλαβει κ για το πως μπορω να το παραγγείλω?

Η αν κάποιος μπορει να με βοηθήσει για την αγορα του κλώνου νοτε3? δεν ειμαι επιστημονας με τα κινητα οποτε δεν μπορω να τα σκαλισω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

θα ηθελα εναν κλωνο οσο γινετε πιο κοντα στα χαρακτηριστκα του νοτε3 με τιμη γυρω στα 200€ κ εχω χαθει με ολα αυτα

που γραφοντε εδω,,,, :-)

Το τηλέφωνο είναι πολύ καλό και είναι οπως είπαν και τα παιδιά παραπάνω ο πιο καλος κλώνος.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο ειναι ιδιο και σε διαστασεις?

Ναι ολοιδιο.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις αν το ιδιο υπαρχει και με πενακι;

Γι αυτο που συζηταμε πιο πανω, εχει και πενακι.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το λογο πρεπει να γραφουμε εδω μονο για 1:1 κλωνους εδω.Για να μπορει και καποιος που θελει να αγορασει να μπορει να μαθει για το κινητο πριν το αγορασ].Εγω το χαρισα γιατι δεν μπορουσα να αντισταθω στις αδυναμιες μου,ειδικα εαν ειναι κουκλα:D και ετσι δεν θα μπορω να σας βοηθησω αλλο Edited by stargreek

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο το λογο πρεπει να γραφουμε εδω μονο για 1:1 κλωνους εδω.Για να μπορει και καποιος που θελει να αγορασει να μπορει να μαθει για το κινητο πριν το αγορασ].Εγω το χαρισα γιατι δεν μπορουσα να αντισταθω στις αδυναμιες μου,ειδικα εαν ειναι κουκλα:D και ετσι δεν θα μπορω να σας βοηθησω αλλο

χαχα...καλός..πολυ καλός!!!!!!!:D

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλορίζικο! Παίρνει την μπαταρία του Samsung?

 

τώρα στα 184 $

http://www.merimobiles.com/star-note3-n3-5-7-inch-smartphone_p/meri8661.htm

Συγνωμη για την αργοπορημενη απαντηση. Δεν δοκιμασα την γνησια.

Για αυτη την τιμη ειναι φοβερο. Εκτος απο την μπαταρια κανενα αλλο ψεγαδι. Πριν ειχα το lenovo A850 με 17000 στο antutu και πραγματικα ειδα αρκετη διαφορα... Κοντα στις 27000 μου βγαζει

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Αυτο νομιζα πως ελεγε πως πηρε πιο πανω ο geokostas γι αυτο ρωτησα αν βγαινει με πενακι. Σε ποιο αναφερεται τελικα ο geokostas. Αν μπορει να μου πει καποιος.

 

@dalamaidis Αυτο που πηρες ξερεις αν βγαινει με πενακι;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω τωρα μια εβδομαδα ενα 5.7inch Note3 MT6592 Octacore 2G RAM 16G ROM 13MP HD φανταστικο τηλεφωνο δεν ξερω στην πορεια τη θα συμβει αν δηλαδη βγαλει προβληματα παντως σαν τηλεφωνο ειναι τελειο ο τελειος κλωνος ακριβες αντιγραφο και τρομερα γρηγορο με καλο πενακι χωρις κολληματα O Αδερφος μου εχει το γνησιο δεν το πιστευε οταν το ειδε και το δουλεψε . δεν ξερω με την μπαταρια τη γινεται ηθελα μια δευτερη, μου ειπανε οτι με την αυθεντικη υπαρχη εκδοχη να σπασει η οθονη γνωριζει καπιος φιλος να μου πει. εχω βρει πολλες στο ebay αλλα δεν ξερω τελικα ποια να παρω . παρεμπιπτόντως 150 ευρο Swiss Post αργει λιγο αλλα εχεις υσηχο το κεφαλι σου
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!! χαιρομαι που το ακουω αυτο φιλε μου, γιατι αυτοι στο ebay δεν ξερανε να μου απαντησουν ναι οντως 1:1 Note III 5.7inch

Octacore MT/MTK6592

l 2G RAM 16G ROM

Android 4.3 HD

Link to comment
Share on other sites

....Σε ποιο αναφερεται τελικα ο geokostas.....

http://www.aliexpress.com/snapshot/6104811306.html

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις ανεβασε και εσυ το λινκ σου να συγκρινουμε. Ευχαριστώ.

 

@geokostas Eιδες καπου στο youtube για το συγκεκριμενο που εχεις, κάποιο video;

 

Επίσης τρεξατε καποιο προγραμμα για να δειτε αν ειναι αληθινα τα χαρακτηριστικά που δηλωνει ο πωλητης; (cpu,ram,rom)

 

αλλο ενα edit

στο λινκ του geokostas γραφει: This is a snapshot of the product taken when the order was placed at Mon May 26 20:49:36 PDT 2014View current product. Πατώντας με παει εδώ:

http://www.aliexpress.com/item/HDC-Note-3-N9002-1-1-Dual-SIM-MTK6592-Octa-Core-2gb-ram-16gb-rom-1920/1833215279.html

Βλεπετε καποια διαφορά;

Edited by stylish
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...