Jump to content

Lenovo A880


kseftilas1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα, το τηλεφωνο το παρειγγηλα και εγω για εναν φιλο και το παραλαβαμε την Παρασκευη ολα μια χαρα. Σημερα μου ειπε οτι μολις παταει να κανει κληση του μαυριζει η οθονη και δεν αναβει ξανα παρα μονο αν τερματισει ο αλλος την κληση. Αυτο καταλαβα απο αυτα που μου ειπε. Αυριο θα μου το φερει να το δω απο κοντα, σας εχει τυχει; ακουω προτασεις για το τι να δοκιμασω μπας και το φτιαξω. Ευχαριστω.

 

Βασικα ο αισθητήρας θα είναι, αλλα δεν μπορω να καταλάβω που είναι το προβλημα, θα εξηγήσω το γιατι. Εχω ενα thl t5s της γυναίκας μου και οταν κανω κλήση και ειναι βραδακι, κλείνει η οθονη όταν το εχω κοντα στο αυτί και όταν το απομακρύνω ανοίγει ξανά, ρυθμιση του κινητου είναι. Αν σου κάνει κάτι τετοιο, τοτε δεν πιστεύω οτι ειναι πρόβλημα, αν όχι τότε δεν κατάλαβα εγω καλά.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ο αισθητήρας θα είναι, αλλα δεν μπορω να καταλάβω που είναι το προβλημα, θα εξηγήσω το γιατι. Εχω ενα thl t5s της γυναίκας μου και οταν κανω κλήση και ειναι βραδακι, κλείνει η οθονη όταν το εχω κοντα στο αυτί και όταν το απομακρύνω ανοίγει ξανά, ρυθμιση του κινητου είναι. Αν σου κάνει κάτι τετοιο, τοτε δεν πιστεύω οτι ειναι πρόβλημα, αν όχι τότε δεν κατάλαβα εγω καλά.

 

Η οθονη μαυριζει πριν προλαβεις να το βαλεις στο αυτι και τα κουμπια να πατας παλι δεν αναβει, μονο οταν τερματισει ο αλλος την κληση αναβει η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη μαυριζει πριν προλαβεις να το βαλεις στο αυτι και τα κουμπια να πατας παλι δεν αναβει, μονο οταν τερματισει ο αλλος την κληση αναβει η οθονη.

 

...δοκίμασε και άλλη rom, ποια έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...