Jump to content

Metal - Τα Άπαντα


ifrit
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αχ πότε θα περάσουν 3 μήνες δε ξέρω!ανυπομονώ τόοοσο πολύ!

Ragezer σταμάτα μη το γρουσουζεύεις και δεν έρθουν καθόλου! :cry:

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H Roadrunner records ετοιμάζει ένα all-star cd με κάποιους από τους πιο δυνατούς καλλιτέχνες που υπάρχουν στο δυναμικό της για να γιορτάσει τα 25α γενέθλιά της. Μέλη διαφορετικών group (joey jordison, mick thompson, rob flynn, andreas kisser, max cavalera, dino cazares, king diamond κ.ά.) θα συνεργαστούν και θα γράψουν νέα κομμάτια...Ενδιαφέρον, έτσι? Για περισσότερες πληροφορίες http://www.roadrunnerrecords.com/artists/slipknot/
Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

πως και πως το περιμένω κι εγώ...

φέτος το καλοκαίρι ξεκινάει και με την καλύτερη συναυλία(slipknot)

:yahoo:

Mipos gnorizei kaneis pote(imerominia) vgainoun on stage?

Tha emfanistoun mono athina i tha erthoun kai thessaloniki??(min katevainoume tora...! :cool: )

Perimeno pos k pos!!!!! :tease:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Σας μισώ! :mad: Εγώ είμαι 14 μόνο χρονών πράγμα που εσείς δεν είστε και δε μπορώ να διασχίσω θάλασσα για να πάω Μαλακάσα να τους δω πράγμα που εσείς μπορείτε να κάνετε ή δε χρειάζεται να κάνετε γιατί είστε κοντά και δεν σας χωρίζει θάλασσα :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: Γιατί να γεννήθηκα τόσο αργά; Μέχρι να μεγαλώσω οι Sabbath θα'χουν μεγαλώσει κι αυτοί και θα'χουν διαλυθεί και ακόμα κι αν δεν έχουν διαλυθεί μπορεί να μην ξανάρθουν Ελλάδα :mad:

 

Τέσπα, δε σας μισώ, πλάκα έκανα αλλά μου τη δίνει η ηλικία μου και αυτή η θάλασσα που με χωρίζει από τη Μαλακάσα και δε μπορώ να δω γαμάτα γκρουπς :mad:

Link to comment
Share on other sites

Θα στείλω μήνυμα στο Χάκο να κάνει έκκληση μέσα από το TV War για συγκέντρωση του απαιτούμενου χρηματικού ποσού, ώστε ο συνάδελφος & πολεμιστής john_vla να αποκτήσει αεροπορικό εισιτήριο και να παρευρεθεί τον Ιούνιο στο Rockwave. Στην ανάγκη θα κάνω summon τον Μωυσή και θα του ζητήσω να ξεπαστρέψει αυτή τη καταραμένη θάλασσα που χωρίζει τα Χανιά από τη Μαλακάσα! :lol: Τώρα για την ηλικία σου, δε νομίζω πως μπορώ να κάνω κάτι και να την αλλάξω... :p

Link to comment
Share on other sites

Mipos gnorizei kaneis pote(imerominia) vgainoun on stage?

Tha emfanistoun mono athina i tha erthoun kai thessaloniki??(min katevainoume tora...! :cool: )

Perimeno pos k pos!!!!! :tease:

30/5 μόνο Αθήνα (Λυκαβηττό) :p Τιμή εισιτηρίου 38 ευρώ

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

Θα στείλω μήνυμα στο Χάκο να κάνει έκκληση μέσα από το TV War για συγκέντρωση του απαιτούμενου χρηματικού ποσού, ώστε ο συνάδελφος & πολεμιστής john_vla να αποκτήσει αεροπορικό εισιτήριο και να παρευρεθεί τον Ιούνιο στο Rockwave. Στην ανάγκη θα κάνω summon τον Μωυσή και θα του ζητήσω να ξεπαστρέψει αυτή τη καταραμένη θάλασσα που χωρίζει τα Χανιά από τη Μαλακάσα! :lol: Τώρα για την ηλικία σου, δε νομίζω πως μπορώ να κάνω κάτι και να την αλλάξω... :p

 

Thanks... Ο Θεός φταίει που είμαι τόσο μικρός, οι γονείς μου ήταν μαζί από το '87, ΓΙΑΤΙ ο Θεός με έστειλε στην κοιλιά της μαμάς μου το '90 και όχι ας πούμε το '87 που γνωρίστηκαν; Ο ΘΕΟΣ ΦΤΑΙΕΙ! :mad: Αλλά τον ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που με έστειλε στη Γη, έστω και αργά... :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι οι Sentenced διαλύονται... ΕΝΑ και μοναδικό συγκρότημα που μου αρέσει τόσο πολύ και δεν θα υπάρχει πια... Τι βλακεία...
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να χάνω τους ΘΕΟΥΣ Slipknot αλλά τουλάχιστον έρχεται ο Manson, οι Slayer οι Anthrax ωραία πολύ ωραία... :D
Link to comment
Share on other sites

Thanks... Ο Θεός φταίει που είμαι τόσο μικρός, οι γονείς μου ήταν μαζί από το '87, ΓΙΑΤΙ ο Θεός με έστειλε στην κοιλιά της μαμάς μου το '90 και όχι ας πούμε το '87 που γνωρίστηκαν; Ο ΘΕΟΣ ΦΤΑΙΕΙ! :mad: Αλλά τον ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που με έστειλε στη Γη, έστω και αργά... :)

 

zhleyeis tous maiden e?

se katalavainw...

8a er8ei kai h tyxerh sou ;)

8a ekana post thn fwto tou eishthriou alla se lypamai :p

(j/k :) )

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Rockwave Update :

 

http://www.didimusic.gr/photos/artistsweb/sitesabbath.jpg

 

XAMOSSSSS!!!!! :D :D

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως,καθε χρονο κ χειροτερα...ακομα θυμαμαι με νοσταλγια την πρωτη χρονια που ξεκινησε αυτη η ετησια διοργανωση,υπο το ονομα Rock Of Gods

 

Λυπαμαι πολυ που το πιο καφρικο group θα ειναι οι Slayer καθως υπαρχει παντελης ελλειψη απο Death και Black metal groups..

 

Αναρωτιεμαι με τι σκεπτικο οι διοργανωτες καθοριζουν αυτο το 4ημερο προγραμμα..μαλλον τα παραπανω ειδη metal δεν ανταποκρινονται στις οικονομικες προοπτικες που εχουν για τα συνολικα εσοδα τις διοργανωσης...

 

To ευτυχες ειναι οτι πολλα ατομα θα μπορεσουν να παρακολουθησουν συγκροτηματα θρυλους,ισως κ για τελευταια φορα καθως η πιθανοτητα να ερθουν αυτα τα ονοματα ανεξαρτητα μου φαινεται πολυ μικρη...

 

Με το καλο οσοι πανε να περασουν καλα κ να απολαυσουν λιγο μουσικη πανδεσια στο καυτο ελληνικο καλοκαιρι :cool:

 

Stay metal guys :music: :nuke: :devil:

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό line up φέτος θέλω να πάω σχεδόν σε όλες τις μέρες οπότε το βλέπω να παίρνω διαρκείας και να μείνω στο camping.

ελπίζω να προστεθούν και άλλα όμως!

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το ότι θα προστεθούν κι άλλα είναι σίγουρο (δεν τα είδες τόσα TBA?), αλλά το θέμα είναι να είναι της προκοπής. Καλό το lineup, αλλά το περσινό έλεγε πολύ περισσότερο... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν ανακοινωθηκαν ηδη μεγαλα Death η Black metal groups,φοβαμαι οτι δεν θα γινει αργοτερα,καθως ολα αυτα τα συγκροτηματα εχουν προ-κλεισει το φετινο tour τους.

 

Ελπιζω να εχουμε καμια καλη εκπληξη προς γενικο οφελος,μολονοτι κανενα καφρικο γρουπ ως τωρα δεν ειναι headliners οπως παλιοτερες χρονιες.

 

Ειδωμεν! :luck: :nuke: :music: :devil:

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Το ότι θα προστεθούν κι άλλα είναι σίγουρο (δεν τα είδες τόσα TBA?), αλλά το θέμα είναι να είναι της προκοπής. Καλό το lineup, αλλά το περσινό έλεγε πολύ περισσότερο... :cry:

ναι,ελπίζω όμως να προστεθούν τπτ καλά.

ε το περσινό ήταν έτσι κι έτσι,για μένα τουλάχιστον γιατί νομίζω έχουμε διαφορετικά γούστα.από αυτά που ακούω εγώ ούτε πέρσι αλλά ούτε φέτος είναι το τέλειο line up,αλλά γενικά σαν ονόματα το φετινό είναι πολύ "ανώτερο".πέρσι πήγα 2 μέρες,φέτος θα πάρω μάλλον διαρκείας για κάποιες μέρες.

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιζει τιποτα για system of a down στιν ελλαδα?Εμαθα,βγηκε το καινουριο cd.Καλο?

Βγήκε??? :confused: Μάλλον έχεις λάθος πληροφόρηση, τον Μάιο κυκλοφορεί...

Better to save the mystery than surrender to the secret
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...