Jump to content

Eξεταστική


kallitheotis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεκινάω 31-1-2008 και έχω να δώσω 11 μαθήματα ζόρικα σε 20 μέρες.(μηχανικόσ η/υ και πληροφορικής, Πάτρα.).Βάζω στοίχημα να κόψω το άσκοπο σερφάρισμα, ελέω adsl, γιατί δουλεύω κιόλας αυτό το μήνα.

 

...Gei sas...καλή επιτυχία σε όλους μας........

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 558
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στεφ είναι οι καμμένοι του ΤΕΙ Πειραιά.. Η/Υ εδω. Άντε, έχουμε φάει τα χρόνια μας εκεί..

 

Ναι ναι!!είναι οι καμμένοι του τει Πειραιά και οι καλύτεροι του τει Πάτρας :p

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νατος ο στεφίτης!! Ένα εργ. εχω στην ουσία, κι εχω τάξει πολλα κεράσματα αμα το περασω!

 

Ποιό εργαστήριο έχεις?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι!!είναι οι καμμένοι του τει Πειραιά και οι καλύτεροι του τει Πάτρας :p

 

6 χρόνια είναι αυτά φίλε, και σίγουρα θα πάμε για 7 και βλέπουμε....

 

Σαπίζοντας στο ΤΕΙ Πειραιά....:mad::blink::worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγω δινω 7 μαθηματα αυτην την εβδομαδα, ολα εργαστηρια,μεχρι και Σαββατο μας βαλαν να γραψουμε!:p

Ολα αυτα βεβαια στο ΤΕΙ Πειραια!

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς παιδία απ'ότι φαίνεται φέτος θα έχουμε εξετάστικη και έτσι θα πρέπει να τα βγάλουμε πέρα. Και αυτό γιατί δεν γίνονται καταλήψεις πράγμα που προκαλεί μεγάλη θλίψη και μελαγχολία σε μας. Είναι ζόρικο να πρέπει να διαβάζεις κάθε μέρα και να έχεις εκεί επικεντρωμένο το μυαλό.

 

Λύση είναι μια κατάληψη για ένα οποιοδήποτε λόγο. Μη ξεχνάτε επίσης ότι αν δεν γίνουν καταλήψεις ξεχάστε το EURO το καλοκαίρι. Ευτυχώς κάποιοι προνοήσανε για μας και έτσι το μουντιάλ το είδαμε όλο. Τι ωραίες εποχές! Τι ωραία ξεκούραση ! Τώρα τα κεφάλια μέσα δυστηχώς, πάλι κούραση κάτι που δεν καταλαβαίνουν οι καθηγητές οτι έχουμε γεράσει και δεν χωράνε και άλλα πράγματα στο μυαλό. Γιατί ακόμα και η cache δεν λειτουργεί πλεόν

 

Τι να πει κανείς. Κουράγιο και αμα θέλετε καταλήψεις θα είμαι ευγνώμων

Link to comment
Share on other sites

αυτο θα πει να εισαι νεος με προγραμμα,συνεπεια και οραμα :p:p:p:p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa...

 

plaka plaka, me tis apergies, otan dwsame meta tetraplh exetastikh, ta perasame ola....

 

ayta einai. 4 fores an dineis ena ma8hma, kai xwris na exeis diabasei, to ma8aineis apo ta... themata!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το κωλοβαρεμα ειναι γλυκο, οπως ειπωθηκε και στην πρωτη σελιδα... Προσπαθω να διαβασω πανω απο 2 ωρες τη μερα αλλα μάταια :rolleyes:

 

Συντηρηση Εργων Τεχνης - ΤΕΙ Αθηνας :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το κωλοβαρεμα ειναι γλυκο, οπως ειπωθηκε και στην πρωτη σελιδα... Προσπαθω να διαβασω πανω απο 2 ωρες τη μερα αλλα μάταια :rolleyes:

 

Συντηρηση Εργων Τεχνης - ΤΕΙ Αθηνας :ninja:

 

Άσε μη το συζητάς! Τώρα συνειδητοποιώ ότι θα έπρεπε να διαβάζω και να κάνω τις διάφορες εργασίες (π.χ σχέδια) κατα τη διάρκεια του εξαμήνου και λέω πως στο επόμενο θα διαβάζω. Είμαι σίγουρος όμως πως δεν πρόκειται να συμβει κάτι τέτοιο... :O Ήδη έχω κανονίσει 3 ταξίδια για μετά την εξεταστική :p.

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Εγω ξεκινω 28 του μηνα.Δινω 4ο εξαμηνο 6 μαθηματα,και αλλο ενα απο το δευτερο.Κατι λιγα εχω ξεκινησει απο τωρα.Χρωστω 3 κι ευτυχως οταν γυρισα απο τις καλοκαιρινες διακοπες χωρις διαβασμα,παρα μονο μια εβδομαδα πριν ξεκινησω περασα και τα 6 του γ εξαμηνου.Αντε να δω τωρα πως θα τα παω.Αν ολα πανε καλα,θα χρωστω 2 μονο μαθηματα.Καλη επιτυχια σε ολους μας!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποια μαθήματα έχει το μαθηματικό;

Έχω χρόνια μπροστά μου, αλλά θέλω να ξέρω

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...