Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πως μπορω να την βρω?

 

Ψάξε στο eBay για Nekeda PT SA PIANO Diary Case

for LG G2

Τώρα λείπει μια διαφανή και τέλος η προίκα. Κάπου πιο πίσω είδα μια καλή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ψάξε στο eBay για Nekeda PT SA PIANO Diary Case

for LG G2

Τώρα λείπει μια διαφανή και τέλος η προίκα. Κάπου πιο πίσω είδα μια καλή.

 

Παρε και μια quickwindow θα με θυμηθείς. Μιλαμε εχω slim armor, quickwindow και nekeda. Αλλαζω καθε μερα μου αρέσουν όλες

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

:lol::rotfl::w00t:

Παρε και μια quickwindow θα με θυμηθείς. Μιλαμε εχω slim armor, quickwindow και nekeda. Αλλαζω καθε μερα μου αρέσουν όλες

 

πολύ θα το ήθελα αλλά μου έχω επιβάλει πλαφόν :lol::rotfl::p

Edited by vanas
Link to comment
Share on other sites

@vanas η μαύρη είναι η ringke slim??μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία μαζί με την spigen να δω διαφορά στο πάχος;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια διαβαζω για την quickwindow οτι γρατσουναει την οθονη.αληθευει;εχει κανενας τετοιο προβλημα;

 

Αν και εχω μεμβράνη δεν έχει σημάδι κανένα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω μεμβράνη δεν έχει σημάδι κανένα

 

Χμμμ για χωρις μεμβρανη μιλουσαν.σκεφτομαι να την αγορασω και τωρα ψιλοδυσταζω

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ για χωρις μεμβρανη μιλουσαν.σκεφτομαι να την αγορασω και τωρα ψιλοδυσταζω

Φανταζομαι οτι αφου η μεμβρανη(πλαστικο) δε γρατζουνιεται τοτε ουτε η οθονη(γυαλι) δε θα γρατζουνιεται.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε στο eBay για Nekeda PT SA PIANO Diary Case

for LG G2

Τώρα λείπει μια διαφανή και τέλος η προίκα. Κάπου πιο πίσω είδα μια καλή.

 

Ωραιος!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια head case γιατί μου φάνηκε ωραία όπως φαινότανε στις φωτογραφίες στο ebay. Μην κάνει το λάθος κανείς και αγοράσει. Μπορεί να φαίνονται ωραίες, αλλά είναι χάλια. Εν γνώση μου ήξερα ότι δεν καλύπτει το πάνω και το κάτω μέρος, αλλά την αγόρασα πιο πολύ για τα σχέδια που απεικονίζονται πάνω στην θήκη. Τελικά είναι μια διάφανη θήκη με αυτοκόλλητο το σχέδιο που ανα πάσα ώρα και στιγμή μπορεί να γδαρθεί και να φύγει. Ειλικρινά πεταμένα λεφτά.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα μια head case γιατί μου φάνηκε ωραία όπως φαινότανε στις φωτογραφίες στο ebay. Μην κάνει το λάθος κανείς και αγοράσει. Μπορεί να φαίνονται ωραίες, αλλά είναι χάλια. Εν γνώση μου ήξερα ότι δεν καλύπτει το πάνω και το κάτω μέρος, αλλά την αγόρασα πιο πολύ για τα σχέδια που απεικονίζονται πάνω στην θήκη. Τελικά είναι μια διάφανη θήκη με αυτοκόλλητο το σχέδιο που ανα πάσα ώρα και στιγμή μπορεί να γδαρθεί και να φύγει. Ειλικρινά πεταμένα λεφτά.

 

Με γλυτωσες φίλε από 2 αγορές!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Με γλυτωσες φίλε από 2 αγορές!

 

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ φίλε μου ετοιμαζόμουν να "τσιμπήσω" 2-3-4, αλλά ΠΑΛΙ καλά που είπα να πάρω μια να δω πως είναι και έτσι την γλίτωσα με το ελάχιστο κόστος. Ειλικρινά δεν λέει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

@vanas η μαύρη είναι η ringke slim??μπορείς να βγάλεις μια φωτογραφία μαζί με την spigen να δω διαφορά στο πάχος;;

 

Θα την βγάλω αύριο φωτογραφία αλλά πάχος απλά Δεν υπάρχει με την ringke, σαν να μην φοράς θήκη είναι ή και καλύτερα, αλλά για να κάτσει καλά θέλει πολύ παιδεμα και ίσως να μην τα καταφερεις....

Link to comment
Share on other sites

 

Έτσι λέει,αλλα στις φωτογραφίες Δεν έχει κάποιο άνοιγμα για τα κουμπιά,καλό θα ήταν να του έκανες μια ερώτηση πριν κανείς την αγορά..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα την βγάλω αύριο φωτογραφία αλλά πάχος απλά Δεν υπάρχει με την ringke, σαν να μην φοράς θήκη είναι ή και καλύτερα, αλλά για να κάτσει καλά θέλει πολύ παιδεμα και ίσως να μην τα καταφερεις....

 

Έχω παραγγείλει ήδη την ringke(η αγαπημένη μου θήκη και στις 3 συσκευές μου)

 

Και λέω και για spigen αλλά πρέπει να δίνει παρά πολύ πάχος και μάλλον δεν θα την χρησιμοποιώ,πως κάθετε στο χέρι η spigen??

Link to comment
Share on other sites

Έτσι λέει,αλλα στις φωτογραφίες Δεν έχει κάποιο άνοιγμα για τα κουμπιά,καλό θα ήταν να του έκανες μια ερώτηση πριν κανείς την αγορά..

Και εγω αυτο βλεπω!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει άνοιγμα για την κάμερα και το φλας γιατί είναι για φορτισμα του κινητού μόνο οπότε μάλλον σου αφήνει άνοιγμα για φωτογραφίες όσο το φορτιζεις.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Έτσι λέει,αλλα στις φωτογραφίες Δεν έχει κάποιο άνοιγμα για τα κουμπιά,καλό θα ήταν να του έκανες μια ερώτηση πριν κανείς την αγορά..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Έχω παραγγείλει ήδη την ringke(η αγαπημένη μου θήκη και στις 3 συσκευές μου)

 

Και λέω και για spigen αλλά πρέπει να δίνει παρά πολύ πάχος και μάλλον δεν θα την χρησιμοποιώ,πως κάθετε στο χέρι η spigen??

καθετε καλά η spg ειναι στιβαρή και νιώθεις οτι προστατεύει καλά το κινητό, πάχος προσθέτει αλλά το νιώθεις καλά στο χέρι, είναι και όμορφη αλλά προτιμώ την nekeda.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και αυτή. Παιδιά είναι πολυ ωραία. Εχει καλη ποιότητα και δεν το μεγαλώνει καθόλου. Πολυ ωραία θήκη. Ωραίο χρώμα και ανάγλυφο πίσω σαν να είναι ύφασμα. Την προτείνω

 

Μα πάνω στην γωνιά αφήνει κενό?γενικά το καλύπτει όλο χωρίς κανένα κενό?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

nekeda μολισ χτυπησα μια σε πρασινο! :)

 

Εχω και την spigen και την quickwindow. Τρομερές και οι δυο αλλα το πράσινο της nekeda είναι φοβερό. Ειδικά με το μαύρο g2. Πραγματικά δεν ξέρω ποια να πρωτοβαλω.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εχω και την spigen και την quickwindow. Τρομερές και οι δυο αλλα το πράσινο της nekeda είναι φοβερό. Ειδικά με το μαύρο g2. Πραγματικά δεν ξέρω ποια να πρωτοβαλω.

 

Εγώ μόνο Nekeda φοράω .Επίσης και η πορτοκαλί είναι τρομερή σε εμφάνιση για όποιον θέλει.Εγώ μια την πράσινη και μια την πορτοκαλί βάζω.

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο Nekeda φοράω .Επίσης και η πορτοκαλί είναι τρομερή σε εμφάνιση για όποιον θέλει.Εγώ μια την πράσινη και μια την πορτοκαλί βάζω.

 

Επειδή έρχεται το g3 δεν παίρνω αλλες χαχαχα. Πάντως αυτό το κίτρινο δεν λες? Το είδα νομίζω

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

μου δουλεψε πληρως για το σημειωματάριο και αντιστοιχη εφαρμογη

 

 

http://www.ebay.com/itm/310792046016?var=610218760511&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμενω μια Nekeda k quickwindow!! spigen ειπα να παρω αλλα πολυ μεγαλο γινετε!! καμια αλλη καλη θηκει παιζει ?? (τωρα που υπαρχουν λεφτα)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...