Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για usb flash δες αυτά Corsair & Adata

 

Εγώ έχω πάρει το Adata και δουλεύει μια χαρά αλλά είναι αργό στον υπολογιστή 5-7ΜΒ/s εγγραφή-ανάγνωση

 

Ευχαριστω πολυ!!! Βλεπω οι τημες ειναι καλυτερες απο το ebay

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια!! περιμενω στις επωμενες μερες το ολο δικο μου lg g2 :) 16 gb :( .....

τωρα ειμαι στην αναζητηση αξεσουαρ!

θελω να αγορασω screen protector ενα μαυρο και ενα διαφανι που να καλυπτουν ολοκληρη την οθονη!

και ψαχνω κατι σαν stikaki με χωτητικοτητα 16 gb και πανω που απο την μια να ειναι usb 2 και απο την αλλη να ειναι micro usb!!

ευχαριστω πολυ!!!!

Τί εννοεις μαυρο screen protector;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ενα bumper sgp κ είσαι κομπλέ.. Εγώ το προτιμησα κ είμαι πολύ ευχαριστημενος

 

Βασικά θα ήθελα κάτι ultra slim.

Βρήκα μία ωραία θήκη και διακριτική από Norton line.της puro δεν μου άρεσε καθόλου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για βάλε μία το λινκ να τσεκάρουμε κι εμείς boy. Η puro δε λέει?

 

Να ρωτήσω κάτι, βλέπω πολλούς να αγοράζουν mini card reader, και λιγότερους κάποιο mini flash disc.

Έχουν κάποιο ιδιαίτερο πλεονέκτημα, εκτός του μικρότερου μεγέθους?

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B004FSKVIEπως αυτό αλλά για LG g2

Δεν φαινεται καποιο αντικειμενο στο link σου.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για βάλε μία το λινκ να τσεκάρουμε κι εμείς boy. Η puro δε λέει?

 

Να ρωτήσω κάτι, βλέπω πολλούς να αγοράζουν mini card reader, και λιγότερους κάποιο mini flash disc.

Έχουν κάποιο ιδιαίτερο πλεονέκτημα, εκτός του μικρότερου μεγέθους?

 

Συνήθως όλοι έχουμε μια κάρτα sd φυλαγμένο. Επίσης μπορείς να βάλεις ότι χωρητικότητα θες,ενώ με το στικακι είναι στάνταρ! Κ φυσικά το μεγεθος παίζει ρόλο.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαινεται καποιο αντικειμενο στο link σου.

 

απλα με αυτην την ζελατηνα δεν μπορει καποιος που ειναι διπλα σ να δει την οθονη σ!
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο dongle για screen mirroring σε TV χωρίς wifi? κάτι σαν το chromecast αλλά χωρίς περιορισμούς.

 

αλλιώς ενσύρματα με slimport;

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

απλα με αυτην την ζελατηνα δεν μπορει καποιος που ειναι διπλα σ να δει την οθονη σ!

 

την έχεις δει από κοντά?στο λέω γιατί αν δεν την έχεις δει αλλοιώνει σε τέτοιο βαθμό την οθόνη που θα θες να πετάξεις το τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

την έχεις δει από κοντά?στο λέω γιατί αν δεν την έχεις δει αλλοιώνει σε τέτοιο βαθμό την οθόνη που θα θες να πετάξεις το τηλέφωνο

 

Για δοκημη το θελω!

Link to comment
Share on other sites

Για usb flash δες αυτά Corsair & Adata

 

Εγώ έχω πάρει το Adata και δουλεύει μια χαρά αλλά είναι αργό στον υπολογιστή 5-7ΜΒ/s εγγραφή-ανάγνωση

 

Μπορεις να μου εξηγισεις πως δουλευει αυτο που εχεις γτ στην φωτο ειδα οτι ειναι αλλα μερος σε mιcroUSB και αλλο με USB 2.0! αν μπορεις πες πως συνδιαζοντε και τα δυο μαζι!!

Link to comment
Share on other sites

Όλο το φλασακι είναι το κανονικό usb. Το υπόλοιπο είναι ανταπτορας για micro usb για το κινητό.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου εξηγισεις πως δουλευει αυτο που εχεις γτ στην φωτο ειδα οτι ειναι αλλα μερος σε mιcroUSB και αλλο με USB 2.0! αν μπορεις πες πως συνδιαζοντε και τα δυο μαζι!!

 

To αριστερό κομμάτι είναι ο αντάπτορας απο USB σε micro USB και το δεξιό κομμάτι είναι το φλασάκι. Φαντάσου πως το αριστερό κομμάτι είναι ένα καλώδιο OTG.

 

Και είναι βολικό επειδή μπορείς να του βάλεις και άλλο κανονικό φλασάκι που έχεις και να το διαβάσεις στο κινητό δέστο στην πράξη

.
Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμώ να σας πω την αλήθεια το meenova.

Θετικά :

1)μικρο και μπαίνει στα κλειδιά (πιο μικρό απο οτιδήποτε άλλο) και

2)μπορώ να βάζω οτι κάρτα θρλω μέσα. Ας πούμε και ενός φίλου. Λεμε τώρα.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ παιδιά! Τίποτα σε προστατευτική ζελατίνα που να καλύπτει ολόκληρη την οθόνη παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση το καλωδιακι otg ταιριαζει σε ολα τα κινητα η πρεπει να παρω αποκλειστικα για to g2??

 

Σε όλα ταιριάζει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και αυτή. Παιδιά είναι πολυ ωραία. Εχει καλη ποιότητα και δεν το μεγαλώνει καθόλου. Πολυ ωραία θήκη. Ωραίο χρώμα και ανάγλυφο πίσω σαν να είναι ύφασμα. Την προτείνω
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και αυτή. Παιδιά είναι πολυ ωραία. Εχει καλη ποιότητα και δεν το μεγαλώνει καθόλου. Πολυ ωραία θήκη. Ωραίο χρώμα και ανάγλυφο πίσω σαν να είναι ύφασμα. Την προτείνω

 

Μόλις την παρέλαβα και εγώ. Η ποιο καλή που εχω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω μιλαω για λευκη ματ, οχι γυαλιστερη που οντως κολλαει πανω στη συσκευη. ειχε βαλει ενα παιδι εδω και φωτογραφιες απο αυτην τη λευκη ματ (ebay) που λεω και δεν εδειχνε διαφορετικη. και εγω που την ειδα φορεμενη στο παληκαρι που την εδωσα ηταν μια χαρα και εκατσε ακριβως,οπως και οσες εχω παρει απο ebay για δικα μου κινητα ή αλλων... γι'αυτο και κανω κουβεντα.

οριστε και οι φωτο πραγματικες και οχι απο ebay :

http://i963.photobucket.com/albums/ae118/johni41/mobile%20cases/whitematt9_zpsc56690e5.jpg

http://i963.photobucket.com/albums/ae118/johni41/mobile%20cases/whitematt10_zpsa04623e0.jpg

 

ισως απλα να μην ειμαι τοσο ψειρας (που δεν νομιζω) :p

φιλικα παντα! :!:

 

Johni μπορείς να μου πεις ποια θήκη είναι αυτή ? έστω σε PM ! ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...