Jump to content

Αξεσουάρ LG G2 (θήκες, μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το πάρεις απόφαση, μη μας ξεχάσεις για εντυπώσεις :)

 

Αν ο φιλος επιβεβαιωσει το βιντεο θα το δοκιμασω κ εννοειται θα πω εντυπωσεις... μου φαινεται ομως κλασσικη πατατα τελεμαρκετινγκ γ να πω την αληθεια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχετε δοκιμασει καμια αξιοπιστη βαση με βεντουζα που να μη πεφτει καθε λιγο και να κραταει καλα το κινητο μας?

 

Δεν υπάρχει καλύτερη http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=170718880947&globalID=EBAY-GB&alt=web

Link to comment
Share on other sites

Και ακριβοτερη...

 

Με 30€ εχεις βάση , για κινητά και ταμπλέτες. Τώρα πολλά Η λίγα, εξαρτάτε από τον καθένα.

Link to comment
Share on other sites

πριν κανα μηνα τσίμπησα ένα μανταλάκι στα 2.25€

τρελό vfm :p:lol:

 

π.χ. http://www.ebay.co.uk/itm/Trendy-Universal-Car-Stick-Windshield-Mount-Stand-Holder-for-Cellphone-GPS-B74K-/171309075977?pt=UK_Holders_Mounts&hash=item27e2d10e09

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

καθε φορά που μου πεφτει κατω (εχει πεσει 4 φορές τις 3 σε πλακάκι οι 2 απο υψος) και το μαζεύω- λέω και ενα "να σαι καλα φιλε "2PAC-RIP"

μου εδωσε το παληκάτι την αυθεντικη θηκη, μια χαρά το προστατεύει το κινητό, επίσης μπορείς να μιλάς και χωρίς να την ανοίξεις

 

οποιος το σκέφτεται για την αυθεντική- του την συνιστώ χαλαρά- κάτι που δεν προτείνω με την θήκη του ebay τον κλώνο της αυθεντικης (στο πρωτο πεσιμο εγινε 2 κομμάτια)

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

 

βεντουζα βεντουζα!! :lol:

 

τελικα κατι παιζει με την θηκη της lg..και σε αλλο φιλαρακι γρατζουνιστηκε η οθονη..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

βεντουζα βεντουζα!! :lol:

 

τελικα κατι παιζει με την θηκη της lg..και σε αλλο φιλαρακι γρατζουνιστηκε η οθονη..

 

εγω πηρα την αντιστοιχη της νιλικιν που ηταν και παμφτηνη και δεν εχει και σιδερο γυρω απο το πλαισιο και μια χαρα..

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα την αντιστοιχη της νιλικιν που ηταν και παμφτηνη και δεν εχει και σιδερο γυρω απο το πλαισιο και μια χαρα..

 

σιγουρα.εμενα παλι δε με βολευουν.αλλα ειναι απαραδεκτο αυτο..

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

αλλα ειναι απαραδεκτο αυτο..

 

Τρεις Απαράδεχτο είναι. Δεν μιλάμε για μία τυχαία θήκη αλλά για την επίσημη θήκη του κινητού. Τέλος πάντων μετά την άσχημη εμπειρία που είχα , έγινε ένα ωραίο κάλυμμα πλάτης :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας για θηκη δεν βρισκω πουθενα σε στοκ την otterbox commuter. Εχει κανεις να προτεινει καποια νατιστοιχη που να προστατευει απο μπροστα το κινητο;

 

Αυτη; http://www.ebay.com/itm/New-Hybrid-Rugged-Impact-Heavy-Duty-Case-Cover-For-LG-Optimus-G2-D802-/331181806730?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item4d1bf9548a Την παρηγγειλα τελικα ;)

Edited by kotsos4u
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

καθε φορά που μου πεφτει κατω (εχει πεσει 4 φορές τις 3 σε πλακάκι οι 2 απο υψος) και το μαζεύω- λέω και ενα "να σαι καλα φιλε "2PAC-RIP"

μου εδωσε το παληκάτι την αυθεντικη θηκη, μια χαρά το προστατεύει το κινητό, επίσης μπορείς να μιλάς και χωρίς να την ανοίξεις

 

οποιος το σκέφτεται για την αυθεντική- του την συνιστώ χαλαρά- κάτι που δεν προτείνω με την θήκη του ebay τον κλώνο της αυθεντικης (στο πρωτο πεσιμο εγινε 2 κομμάτια)

mylogic_x, ποια θήκη εννοείς;

Μη μου πεις την "LG G2 Quick Window Folio Case" (link1, link2) που έκανε ζημιά στην οθόνη στον Demost: :confused:

Καλησπέρα στην κοινότητα. Εγώ αγόρασα την LG G2 Quick Window Folio Case αλλά μόλις παρατήρησα ότι μου μάμησε την οθόνη :( . Υπάρχει τίποτα σε αλοιφή; gorilla glass και πράσινα άλογα :lol:
Edited by darkblue
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται κανενας για original quickwindow εχω μια και δεν την χρησιμοποιώ μην κάθεται και πηγαίνει χαμένη. Όποιος θέλει πμ. Εχω βάλει και αγγελία αλλα δυστυχώς χάνεται μέσα στα ποστ
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεται κανενας για original quickwindow εχω μια και δεν την χρησιμοποιώ μην κάθεται και πηγαίνει χαμένη. Όποιος θέλει πμ. Εχω βάλει και αγγελία αλλα δυστυχώς χάνεται μέσα στα ποστ

φιλε μου ενδιαφερομαι.για ασπρη ομως..insomnia εισαι?

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ενδιαφερομαι.για ασπρη ομως..insomnia εισαι?

 

Ερνεστο εχω μαυρη δυστυχως.Την εχω βαλει και insomnia ναι.Πουλαει ενας λευκη αν δεις Αθηνα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Όταν αποφάσισα ότι θα πάρω το G2, το πρώτο πράγμα που έψαξα ήταν για μια καλή θήκη.

Μετά από πολλά βιντεάκια, πολλά reviews κατέληξα στην smart view της LG και την αντίστοιχη

της Nillkin. Μέχρι που άρχισαν τα παράπονα για την αυθεντική ότι καταστρέφει την οθόνη. Επιβεβαιώθηκε και εδώ

από άλλους, οπότε παρήγκειλα τη Nillkin σε λευκή και αναμένω.

Όποιος πάρει το gripgo ας πει εντυπώσεις. Φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό, αλλά αν είναι αξίζει σίγουρα

γιατί στο ebay το βρίσκει με 4-5€.

Edited by deinosauraki
Ξέρω τι έκανες στο σεισμό του '99.....Έβλεπες Baywatch! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Όταν αποφάσισα ότι θα πάρω το G2, το πρώτο πράγμα που έψαξα ήταν για μια καλή θήκη.

Μετά από πολλά βιντεάκια, πολλά reviews κατέληξα στην smart view της LG και την αντίστοιχη

της Nillkin. Μέχρι που άρχισαν τα παράπονα για την αυθεντική ότι καταστρέφει την οθόνη. Επιβεβαιώθηκε και εδώ

από άλλους, οπότε παρήγκειλα τη Nillkin σε λευκή και αναμένω.

Όποιος πάρει το gripgo ας πει εντυπώσεις. Φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό, αλλά αν είναι αξίζει σίγουρα

γιατί στο ebay το βρίσκει με 4-5€.

 

Η ορίτζιναλ δεν κάνει γρατζουνιά. Νομίζω το παλικάρι λεει για άλλη θήκη. Βασικά αλλη μάρκα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Η ορίτζιναλ δεν κάνει γρατζουνιά. Νομίζω το παλικάρι λεει για άλλη θήκη. Βασικά αλλη μάρκα

 

Η original έχει εσωτερικά γύρω από το παράθυρο μέταλλο?

Αν δεν έχει τότε λέω για άλλη. Αυτή που δίνει η Verizon και η AT&T, δεν ξέρω αν είναι η original, αλλά έτσι φαντάζομαι,

κάνει ζημιά στην οθόνη.

http://forums.androidcentral.com/lg-g2/318902-quick-window-case-scratching-screens.html

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2445335&page=2

Ξέρω τι έκανες στο σεισμό του '99.....Έβλεπες Baywatch! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Η original έχει εσωτερικά γύρω από το παράθυρο μέταλλο?

Αν δεν έχει τότε λέω για άλλη. Αυτή που δίνει η Verizon και η AT&T, δεν ξέρω αν είναι η original, αλλά έτσι φαντάζομαι,

κάνει ζημιά στην οθόνη.

http://forums.androidcentral.com/lg-g2/318902-quick-window-case-scratching-screens.html

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2445335&page=2

 

Δεν μπορώ να καταλάβω αν εφάπτεται τι να πω. Ναι έχει μεταλο. Πάντως εγω δεν εχω θεμα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Όποιος πάρει το gripgo ας πει εντυπώσεις.

 

καλό φαίνεται :lol: Αστειεύομαι φυσικά μπορεί να ήταν η άτυχη στιγμή :) .

 

Δεν μπορώ να καταλάβω αν εφάπτεται τι να πω. Ναι έχει μεταλο. Πάντως εγω δεν εχω θεμα

 

Καλά δεν είναι ότι δεν θα μπορείς να δεις από της γρατσουνιές. Εγώ που την έπαθα φαινόταν μόνο όταν ήταν κλειστή η οθόνη και με συγκεκριμένο φωτισμό , όταν ήταν ανοιχτή no problem . Φίλε tpal πόσο καιρό την φοράς την θήκη (LG QuickWindow Convenient Folio) ?

Edited by Demost
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω αν εφάπτεται τι να πω. Ναι έχει μεταλο. Πάντως εγω δεν εχω θεμα

δηλαδη η original quickwindow folio κανει γρατζουνιες στην οθονη?

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

καλό φαίνεται :lol: Αστειεύομαι φυσικά μπορεί να ήταν η άτυχη στιγμή :) .

 

 

 

Καλά δεν είναι ότι δεν θα μπορείς να δεις από της γρατσουνιές. Εγώ που την έπαθα φαινόταν μόνο όταν ήταν κλειστή η οθόνη και με συγκεκριμένο φωτισμό , όταν ήταν ανοιχτή no problem . Φίλε tpal πόσο καιρό την φοράς την θήκη (LG QuickWindow Convenient Folio) ?

2 μηνες και

δηλαδη η original quickwindow folio κανει γρατζουνιες στην οθονη?

 

Δεν μου εχει κανει τιποτα και κοιταω τα παντα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Αυτή έχω. Η original δεν είναι? Τοσο χαζος είμαι

 

Ναι αυτή είναι :) . Μπορείς να βγάλεις και την οθόνη του κινητού σου μία φώτο από περιέργεια :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή είναι :) . Μπορείς να βγάλεις και την οθόνη του κινητού σου μία φώτο από περιέργεια :D

 

τωρα θα με πιστεψεις οτι δεν εχω αλλη μηχανη?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...